•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof?
#26
oluline on põhjustada paanikat, et saaks raamatuid müüa.

ei taipa jah, et mis selle planeediga siis lahti on, et seda juba amatöörteleskoopidega näha pole?
Vasta
#27
Äkki, kui see Nibiru olemas on muidugi, näeb seda ka Google Eatrh Sky's? Laugh
Kui keegi teab või saab teada, siis annaks koordinaadid ka?
Vasta
#28
mulle pole kah vaja. mu maailm on ka nibiruta piisavalt põnev.

teen aga siinkohal ettepaneku sõlmida kihlvedu: kui aastal 2009 ei saa nibiru palja silmaga nähtavaks ja kui ta ka aastal 2012 ei jõua kuskilt otsast nähtavale ning jääb ära ka ennustatud katastroof või misiganes, siis käid sa järgmised kümme aastat igal laupäeva hommikul mu elamist koristamas. kui aga juhtub, et nibiruga läheb kõik plaanipäraselt, nagu lubatakse, siis vastan samaga.

sobib?
Vasta
#29
no ma võin ka möönduse teha ja tõdeda, et viimaste päevade sees tõesti flash pole ihu ja hingega selle pooldamist ilmutanud ent samas ei jää kuskilt otsast ka muljet, et ta nibirulegendi eitaks. eks ma võin vanematest postidest hiljem otsida ja tuhnida ja mine tea, äkki leian ka miskit otsesemat.

aga kihlvedu on jõus ja avatud igaühele, kes soovib seeläbi näidata oma kindlat veendumust selle planeedi olemasolus ja sellega kaasnevates väidetes, mida võib lugeda eestpoolt.
Vasta
#30
Tsitaat:Äkki on põhjus hoopis selles, et ta on asju uurinud ja avastanud? Ja näinud, et tegemist on umbluuga?
See on raskesti usutav. Ei tea kas selektiivne ja pealiskaudne lehitsemine just uurimine on, aga ega Jasonil seda vaja ei ole. Tal oli juba ammu ammu selge, et sellist asja olemas ei ole.

Uurimatust näitab seegi, et ei ole ühtegi mõtet miks amatöörastronoomid sinu vajadusi ei rahulda piisavalt.

Tsitaat:äkki näeksid ka ise vaeva mõne oma (või sinu poolt toetatava) väite tõestamisega? jube mugav ikka, kas pole Smile1 sina väidad ja mina pean hakkama uurima, kas sul ikka oli õigus või mitte...njaa...uus tase!
Mida sa üldse kobised kui sinu jaoks nii või naa Nibirut olemas ei ole. See on uus tase, et tulge tõestage mulle ja õpetage mind vaesekest, muidu hakkan karjuma ja nutma ja tulen ütlen pahasti ka teile.

Kihlvedu on ka täiesti mõttetu Jasonlik teaduslik tõestudmeetod. Las ma arvan, kui ajalehtedes kirjutatakse ja palja silmaga võib näha, et suur komeet vms tuleb Maa poole, siis see ei ole Nibiru, vaid mingi muu normaalne taevane keha, ning kõik lehed, mis kirjutavad, et see on Nibiru on nagu naksti umbluulehed, sest need ei vasta sinu uuele tasemele, et kõik sulle tõestama peavad.
Vasta
#31
Tsitaat:selektiivne ja pealiskaudne lehitsemine

See iseloomustab pigem mitmeid muid foorumlasi, mitte Jasonit, kes usinalt ulatuslikke materjale uurib ja tõlgib

Tsitaat:Tal oli juba ammu ammu selge, et sellist asja olemas ei ole.

See on selge ka kõigile teadlastele.

Tsitaat:Uurimatust näitab seegi, et ei ole ühtegi mõtet miks amatöörastronoomid sinu vajadusi ei rahulda piisavalt.

Ei amatöör- ega professionaalsed astronoomid ei näe kuskil mingit Nibirut lähenemas meile.
Miks siis ei näe? 2012 siia jõudev planeet oleks kindlasti juba praegu hästi nähtav. Ometi kuskil pole näha seda. Miks?
Vasta
#32
härrased nibirulased! ma soovin teiega ikka veel kihla vedada! kas keegi ei julge?
Vasta
#33
Jason, kas tegu on ikka teadusliku eksperimendiga, mis tõestab asjade FAKTIlisust?
Kui Nibiru tuleb ja enamus inimesi surma saab või lihtsalt teise dimensiooni lähevad, siis kuidas auhinna kätte saab? Ma kahtlen, kas meid mõlemaid 4 tihedusse vastu võetakse.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: ThorondorMa kahtlen, kas meid mõlemaid 4 tihedusse vastu võetakse.

Ma kahtlen, ka üldse kedagi võetakseLaugh
Aga üldlevinud teadete kohaselt, ei peaks olema üleminek olema hetkeline. Sellele peaks eelnema kõikvõimalikud katastroofid, ju te saate siis auhindu vahetada.

Aga äkki pääsevad hoopis vaid tõeliselt usklikud, nagu kuulutab piibel, nii, et te mõlemad jääte pika ninagaLaugh
Vasta
#35
Ma hiljuti kuulasin videosid sellise tegelase nagu David Wilcock kohta. Mõni peab teda Edgar Cayce'i reinkarnatsiooniks. Sarnasus on olemas. Vastupidiseslt paljudele teistele teooriatele, arvab ta lähtuvalt oma tulevikunägemustest, et katastroofe ja sõdu ei tule, vaid inimkond läheb lihtsalt niisama kuldsesse ajastusse.

http://video.google.com/videoplay?docid=...1869233020
Neljaosaline videoseeria, kus ta muu huvitava hulgas räägib ka Montauki projektist ja Philadelphia eksperimendist.

Muudetud: 23-3-08 kell 13:00:59 Thorondor
Vasta
#36
mul on teleskoop...aga kas ma peaksingi seda planeeti nägema ngu "sarvedega"
igastahes siiani ple näind sellist Laugh
Vasta
#37
keegi teatas kuskil siin hiljaaegu, et seda pidavat saama näha vaid maakera lõunapoolseimates punktides....mitte lõunapoolkeral (mis oleks mõistetav, kui planeet sealtpoolt läheneb) aga VAID lõunapoolseimais kohtades. seletust ei õnnestunud leida.

omapoolseks seletuseks pakuksin siis selle, et kui keegi peaks kurtma, et ei näe nibirut, siis saab alati vastata, et "aga kas sa vaatasid teda lõunapoolsusel sest mujalt pole teda ju näha?"

Muudetud: 29-3-08 kell 17:55:47 Jason
Vasta
#38
2009 vist pidi juba igalt poolt näha olema. või oli 2011? ei mäleta. Ootame.
Vasta
#39
2009. aastaks broneerime siis piletid Antarktikasse ja asume asja uurima.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
keegi teatas kuskil siin hiljaaegu, et seda pidavat saama näha vaid maakera lõunapoolseimates punktides....mitte lõunapoolkeral (mis oleks mõistetav, kui planeet sealtpoolt läheneb) aga VAID lõunapoolseimais kohtades. seletust ei õnnestunud leida.

omapoolseks seletuseks pakuksin siis selle, et kui keegi peaks kurtma, et ei näe nibirut, siis saab alati vastata, et "aga kas sa vaatasid teda lõunapoolsusel sest mujalt pole teda ju näha?"

Muudetud: 29-3-08 kell 17:55:47 Jason


Võibolla sellepärast lõunapoolsusel, et selle trajektoor on Maa planeedist allpool. Sellepärast ongi siis seda praegult "näha" ainult lõunapoolsusel. Ja kui ta läheneb meie planeedile, siis tema trajektoor hakkab vaikselt Maa trajektoorile lähenema, kuniks ta ongi Maa trajektooril. Ei pruugi muidugi nii olla.
(Kui see Nibiru muidugi olemas on.)
Vasta
#41
No see viimane väide pole vast eriti pädev, kuna teleskoop, mis töötab poolusel, töötab ka näiteks ekvaatori juures. Kui Nibiru peaks lähenema teatud nurga alt, siis ei saa ka Maa kallet vabanduseks tuua - suvel on parem vaadatavus, kui talvel.
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
keegi teatas kuskil siin hiljaaegu, et seda pidavat saama näha vaid maakera lõunapoolseimates punktides....mitte lõunapoolkeral (mis oleks mõistetav, kui planeet sealtpoolt läheneb) aga VAID lõunapoolseimais kohtades. seletust ei õnnestunud leida.

omapoolseks seletuseks pakuksin siis selle, et kui keegi peaks kurtma, et ei näe nibirut, siis saab alati vastata, et "aga kas sa vaatasid teda lõunapoolsusel sest mujalt pole teda ju näha?"

Muudetud: 29-3-08 kell 17:55:47 Jason


Võibolla sellepärast lõunapoolsusel, et selle trajektoor on Maa planeedist allpool. Sellepärast ongi siis seda praegult "näha" ainult lõunapoolsusel. Ja kui ta läheneb meie planeedile, siis tema trajektoor hakkab vaikselt Maa trajektoorile lähenema, kuniks ta ongi Maa trajektooril. Ei pruugi muidugi nii olla.
(Kui see Nibiru muidugi olemas on.)

trajektoor võibn olla kasvõi otse maa teljesuunaline st. otse lõunapooluse suunast. see ei loe- maa läbimõõt on alla 13000km. see tähendab, et pool sellest ehk ekvaatorilt lõunapoolusele on (kumerust arvestamata) umbes 6500 km. kui taevakeha läheneb maale OTSE lõunapooluselt, siis mingil hetkel võib tõesti öelda, et seda võib näha üksnes lõunapooluselt aga seda vaid vahemaa tõttu. kosmilises mõõtes on tuhanded kilomeetrid köömes. seega - kui nibiru on nähtav lõunapooluselt, on see nähtav ka vähemalt enamuselt lõunapoolkeralt. alternartiivina pole see nähtav kuskilt.

Muudetud: 30-3-08 kell 09:01:03 Jason
Vasta
#43
Jah, ma sain enne sinu postitust aru, Jason, tänu Celticule.
Võibolla seda polegi praegu kusagilt näha, vaid hakkab nähtavale ilmuma kusagil selle aasta lõpul. Mõni võib lihtsalt suvalt midagi välja mõelda ja siis kusagile üles panna. See sama käib nati ka Nibiru kohta.

Muudetud: 31-3-08 kell 12:10:37 Cthepy
Vasta
#44
Kui ma nüüd õieti mäletan siis registreerisid NASA teleskoobid selle "Nibiru" (jutumärkides sellepärast, et hetkel pole avalikustatud selle taevakeha "ametlikku" nime) lähenemise Päikesessüteemile läbi mingi infrapunase või oli see mingi muu radiatsiooni filter.

Peale esmase teate kuskil 1980 keskel on NASA ignoreerinud kõiki päringuid. Mis sealt täpselt tuleb ja mida ta täpselt teeb on spekulatiivne kuid fakt on selles, et midagi suurt sealt tuleb.

Tegin kiire otsingu ning anna teile esimesena leitud lingi. Sealt leitud märksõnade abil võite ise edasi otsida.
http://yowusa.com/video/survivng/1.shtml

PS. ERALDI Jasonile - ma EI TAHA kuulda sinu teooriad kui vale ja huinjaa see olla võib. Hoia need endale. Tegemist on TEOORIAGA ja just nii ma seda ka võtan. Elu näitab kellel ja kui palju oli õigus.
Vasta
#45
päikesesüsteemis olevat planeeti, eriti sellist, mis maale läheneb, peaks nägema ka amatöörteleskoopidega. need katavad vaadeldavat taevast oluliselt tihedamini kui ametlikud asutused. kui kahju, et ükski ametöörastronoom midagi näinud pole. ehk on veel vara. ootame. 2012 saab igatahes näha. saab näha ka, mis juttu aetakse 2013.

kui sulle jutt ei meeldi, ära lihstalt loe. keegi ei käsi.
Vasta
#46
Saa ometi üle aksioomist "planeet" - see ie pruugi üldse olla planeet.

Vihjeks - http://www.cosmosmagazine.com/node/1878
Vasta
#47
Kas tõesti nii palju inimesi soovivad Maa hukku, et nad oma mõttetega annavad jõudu Nibiru tekkimiseks, reaalselt?

Kohe nii väga soovitakse meie koduplaneedi hukku, et poetakse kas või nahast välja, et tõestada Nibiru olemasolu.

Muudetud: 30-3-08 kell 11:26:38 Raul
Vasta
#48
Kes seda soovinud on?
Mina igatahes mitte.
Ma arvan, et sellest Nibirust räägitakse sellepärast, et ette valmistuda vms.
Minuarust pole keegi siin nii palju tõestanud, et see päriselt olemas on. Me lihtsalt arutame selle üle. Või kuidas?
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Kas tõesti nii palju inimesi soovivad Maa hukku, et nad oma mõttetega annavad jõudu Nibiru tekkimiseks, reaalselt?

Kohe nii väga soovitakse meie koduplaneedi hukku, et poetakse kas või nahast välja, et tõestada Nibiru olemasolu.

Muudetud: 30-3-08 kell 11:26:38 Raul
Keegi pole öelnudki, et Nibiru Maa ära hävitama peaks...
Vasta
#50
Hiigelkatastroof küll ei ole mingi selline asi mida sooviks, et toimuks.

Ja milleks ette valmistuda?
Mingit Nibirut ei ole. See lihtsalt luuakse nende inimese mõtte jõul kes sellest nii ennast salgavalt räägivad ...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 126 85,108 29-05-2023, 16:53
Viimane postitus: lumm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat