• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof?
#1
Leitud on planeet nimega Nibiru, mille orbiit on paralleelne meie päikesesüsteemiga ja möödub Maast iga 3600 a tagant. Hetkel on ta nähtav ainult maailma kõige lõunapoolsematelt aladelt. 2009 aastal saab seda näha palja silmaga ning 2012 lõpuks jõuab ta maani ja selle lähedalolk põhjustab polaarvahetuse, mis pidavat tooma meie planeedile suured üleujutused ja maavärinad.

Asja kahtlasem külg on see et seal elavad tulnukad, keda nähakse siin aina rohkem ja head nendest märgivad Maale viljaringe (ehk siis nn. safe pointe), kus oleks ohutu, kui tulevadki üleujutused.

Materjal on saadaval YouTube's kolme osana, soovitan läbi vaadata (iga osa on kuskil 10 min. pikk)

I osa http://www.youtube.com/watch?v=O96ZMPXuv...re=related

II osa http://www.youtube.com/watch?v=Sxfs1iEg1...re=related

III osa
http://www.youtube.com/watch?v=U-3RLx_4Y5Y

Arvamused nii negatiivsed ja positiivsed oodatud. Mina ise ei usu päriselt kogu asja, aga samuti ei heida maha. Tulgu, mis tuleb, aga meie esivanemad on need läbi elanud, ja elame meie ka wink

Muudetud: 12-1-08 kell 21:37:34 Hallucigenia
Vasta
#2
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
5D maailmas lihtsalt suuri poolustenihkeid ja Maa kataklüsme ei eksisteeri.
Kõik maailmalõppu kajastavad ennustused olid ja on valdavalt 3D reaalsuse jaoks ja need, kes vaba valiku alusel otsustavad 3D maailma jääda võivadki kõike neid õuduseid kogeda.
Seega mida enam me iseendi ja Maa vibratsioonitaset tõstame, seda enam me tegelikkuses kõiki neid negatiivseid kataklüsme enda jaoks ka leevendame. Selle tulemusena hakkavad ennustused muutuma üha enam ebatäpsemateks (lükkuvad edasi) või jäävad üldse ära, sest me oleme sellest reaalsusest juba ülespoole tõusnud. Nad võivad küll toimuda, aga ainult 3D reaalsuses ja meie ei pruugi neid enam tähelegi panna ja seda tänu teadvusenihkele.
Kas taipate ära, miks tänapäeva ennustused enam paika ei pea või on muutunud "voolavaks"?

Ei saa aru, kõlab sellise loogikana, et paneme silmad kinni, siis kõik koledused kaovad ja meid enam ei puuduta. Mingi ulmeline 5D ja enam uputus sind ei uputa, maavärin ei raputa ning tuli ei kõrveta?


Muudetud: 12-1-08 kell 20:33:21 levis
Vasta
#4
Aga ütleme nii:

Tõustes kõrgemale oma maailmatunnetuse taseme poolest ("3D" ->"4D"->"5D"->...), märkame, et paljud meie senised hirmud on olnud vaid meie eneste irratsionaalsed väljamõeldised (nagu Nibiru), seotud meie tunnetuse madala tasemega, mis hajuvad kui udu, kui neile paistab Tõelise Teadmise Valgus. Muidugi ei tule see (kõigile) lihtsalt. Nagu te näete, olen ma öelnud pea sedasama, mis Arlich (ja vastupidi). Kui mõista sõnade tähendust.
Vasta
#5
Millest me võiksime järeldada, et need 4D ja 5D jutud pole pelgalt irratsionaalsed väljamõeldised?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: levis
Millest me võiksime järeldada, et need 4D ja 5D jutud pole pelgalt irratsionaalsed väljamõeldised?

vot see oli õigustatud küsimus! minu arust ei ole veel keegi suutnud ära seletada, mis on see viies mõõde 5D maailmas (oletades, et neljas mõõde on aeg).

muide planeet Nibiru tundub olevat väljamõeldis. kui see nii kiiresti läheneb, peaks see olema juba ka nähtav. videos (ühes neist) oli fotod ja teks, et KAUGETEL LÕUNA-ALADEL on planeet juba palja silmaga nähtav. kuid küstavus on fotos- fotol olid palmid (!). palmid ei viita küll KAUGELE lõuna alale. seda enam, et natuke varem mainiti, et NASA jälgib planeeti antarkikast. ja on kõigile hästi tead, et antarktika lähistel saartel palme ometi ei kasva. ja kui planeet olekski nähtav lõuna poolkera palmisaartel, siis miks, pole rohkem teateid? lihtne vastus - sest seda polegi!
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: levis
Millest me võiksime järeldada, et need 4D ja 5D jutud pole pelgalt irratsionaalsed väljamõeldised?
Millised jutud? Selles mõttes nagu neid dimensioone matemaatikas ja füüsikas käsitletakse? Või selles mõttes, nagu neist Arlich räägib?
Vastus esimesele küsimusele: sellele annavad teatavat alust mitmed füüsika alusteooriad, mis lõplikust kinnitusest siiski veel kaugel.
Vastus teisele küsimusele oleneb sellest, milline mõte nendesse dimensioonidesse pandud on. Mina eelistaksin segiajamise vältimiseks pigem rääkida tasemetest (ja kasutasin eelmises postis vastavas kohas ka jutumärke: "4D" jne).
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Tsitaat:Algselt postitas: levis
Millest me võiksime järeldada, et need 4D ja 5D jutud pole pelgalt irratsionaalsed väljamõeldised?

vot see oli õigustatud küsimus! minu arust ei ole veel keegi suutnud ära seletada, mis on see viies mõõde 5D maailmas (oletades, et neljas mõõde on aeg).
Aga kuidas sa seletad kriipsujukule kahemõõtmelises maailmas, mis on kolmas mõõde? Minu arust raske ülesanne, tema sündis sellisena ja ongi kõik.

Teeme katse. Lähtume dimensioonide hulgast kui ruumimõõtmetest, ehk jätame algul aja välja. Oletame et meil on kahemõõtmeline maailm(kujuta ette näiteks paberilehte), ning meil on kolmemõõtmeline ese mis läbib selle maailma. 2D maailma elanikud näevad(oletades et nad näevad) korraks kolmemõõtmelise eseme kontuure oma maailmas ning nendeni jõuab arusaam, et täiesti lampi tekkis üks kujutis, kasvõi ringikujuline ning see kadus samuti lihtsalt õhku.
Põhimõtteliselt, kui sa õigelt jääd sinna maailma püsima kujul, et sa pole nende suhtes mitte külili vaid ka nende suhtes püsti, suudad tekitada neile endast enamvähem kriipsujukuga sarnased kontuurid.
Sinu ülesanne on nüüd tulla 2D maailma ja seletada kriipsujukule mis juhtuswink


3D maailm, ehk meie maailm pole sellessuhtes üldse erinev. Kui seda peaks läbima mõni uudishimulik 4D või 5D elanik või ese, jõuab meieni vaid 3D kujutis neljamõõtmelisest olendist. Me ei pruugi teda siin isegi õieti näha, kui ta tahab et me näeksime teda korralikult, meile mõistetavalt, peab ta olema jälle teatud kindlas asendis. Kõige hullem on see, et ta suudab teha ilmselt miskit mida ülejäänud ei suuda, tal on ju valitseda ka neljas dimensioon, näiteks võib ta käe väljutada 3D maailmast ja võtta eseme teisest punktist meie maailmas ning "maagiliselt" tekitada selle enda kätte.
Ma ei tea ainult kuiväga see võib kokku minna Nibiru jutuga.

Hm
Mõtlesin et lisan midagi:
4D ja 5D maailma üleminek ei pruugi tähendada et me teeme seda otseses mõttes, vaid pigem vaimselt. Teisisõnu 4D ja 5D inimesed suudavad maailma haarata laiemalt ja saada rohkem informatsiooni kätte kui 3D inimesed.
Aga samas, eks muutused algagi enne vaimus kui reaalsuses.

Muudetud: 13-1-08 kell 14:45:28 Metavo
Vasta
#9
aga kust me võime teada, et üldse on olemas neljas või viies mõõde.
sinu jutt oli küll logiline ja hästi mõistetav, kuid vastust küsimusele, mis need mõõtmed siis on?

mina isiklikult arvan, et on olemas ainult 3 mõõtmeline maailm. 4, 5 ja enam mõõtmelisi pole tead (ilmselt neid ka pole, aga mina seda igaksjuhuks välistada ei julge). ja 2 ja 1 mõõtmelised maailmad on ainult inimeste endi väljamõeldud (tegelikkuses ei eksisteeri, ja ilmselt ei saakski eksisteerida), selleks, et lihtsustada oma mõõtmisi ja selleks, et väljendada seda sama kolme mõõtmelist maailma
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
mina isiklikult arvan, et on olemas ainult 3 mõõtmeline maailm. 4, 5 ja enam mõõtmelisi pole tead (ilmselt neid ka pole, aga mina seda igaksjuhuks välistada ei julge). ja 2 ja 1 mõõtmelised maailmad on ainult inimeste endi väljamõeldud (tegelikkuses ei eksisteeri, ja ilmselt ei saakski eksisteerida), selleks, et lihtsustada oma mõõtmisi ja selleks, et väljendada seda sama kolme mõõtmelist maailma
Uskuma ma sind panna ei saa, kuid fantaasiat võiks see natuke rikastada, kui mitte midagi enamat.

Samas selle sama järgi oleks väga hea ja tore ja lihtne näiteks ära seletada misasjad need rodid(pulgad?) on http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2095
Ning kuidas Sai Baba ikka oma trikke teostab.
Ning kui mitte ära seletada, siis vähemalt tuua sisse veel ühe võimaluse.
Vasta
#11
Sellest jutust ma saan aru et on teoreetiliselt veel 4D ja 5D dimensioonid, eks ole...
kui 4D on aeg, mida siis 5D endast kujutab täpselt? Sest sellest ma polegi kuulnud midagi.. Bleh
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: SiLv3rSnAk3
kui 4D on aeg, mida siis 5D endast kujutab täpselt? Sest sellest ma polegi kuulnud midagi.. Bleh
Dimensioonidest on meil suht palju juttu olnud (kasuta "Otsingut"), nt siin. Aga veelkord: need "dimensioonid", millest Arlich kirjutab, pole need "dimensioonid", mille ümber füüsikud arutlevad.
Vasta
#13
Tegelikult vaimu poolest me oleme juba 5D olendid. Teineasi on see, kuivõrd oskame seda ära tabada ja tunnistada. Teisisõnu, mida me tajume on pikkus, laius, kõrgus ja aeg.
Miskipärast me aga ei tunnista eriti tihti, et esitame seda kõike tajutavat ENDALE meie endi ajus. 4D maailm on see mida ma näeme selle keha abil, järgmise mõõtme lisab aga teadvustamine, et kogu maailm mida tajume, toimub tegelikult meie endi sees.
Kõigi sees on maailm maailmast.
Vasta
#14
Hüpoteesid nende teiste dimensioonide kohta on julged ja ka huvitavad, kuid siiski, teemasse tagasi pöördudes,
kuidas aitaks nende enesele teadvustamine ära hoida mõnd katastroofi, kui see aset leiaks?
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Samas selle sama järgi oleks väga hea ja tore ja lihtne näiteks ära seletada misasjad need rodid(pulgad?) on http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2095
Ning kuidas Sai Baba ikka oma trikke teostab.
Ning kui mitte ära seletada, siis vähemalt tuua sisse veel ühe võimaluse.

Rods'id on tavalised maised putukad:
http://home.flash.net/~storyink/hotrods/hotrods.htm
http://video.google.com/videoplay?docid=...&plindex=2

Sai Baba tricks:
http://video.google.com/videoplay?docid=...&plindex=3

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Millised jutud? Selles mõttes nagu neid dimensioone matemaatikas ja füüsikas käsitletakse? Või selles mõttes, nagu neist Arlich räägib?
Pidasin silmas Arlich'i poolt tõstatatud dimensiooniteooriat.
Kui jutt käiks matemaatilistest dimensioonidest, siis ehk saaks midagi aru kah, et millest üldse jutt käib.
[Pilt: 4dcubepov.gif]


Muudetud: 13-1-08 kell 17:05:58 levis
Vasta
#16
Päris naljakas, see putuka teooria. Aru saada ju, et need ei ole mingi tiiva järellainetused. Minu teada putukad nii kiirelt ei lenda ka. Pole see midagi selge.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: SiLv3rSnAk3
Hüpoteesid nende teiste dimensioonide kohta on julged ja ka huvitavad, kuid siiski, teemasse tagasi pöördudes,
kuidas aitaks nende enesele teadvustamine ära hoida mõnd katastroofi, kui see aset leiaks?
Nende (st füüsikute) dimensioonide tunnetamine vast otseselt mitte kuidagi ... aga minu eelnev jutt oli suht metafoorne, kõrgemad dimensioonid tähendasid seal lihtsalt meie targemaks saamist. Ja sedamööda, kuidas me targemaks saame, näeme, et nii mõnedki katstroofid eksisteerisid vaid meie rumalates ettekujutustes - seega olemegi nendest lahti saanud. Nüüd võte te öelda, et need ei olnud ju tõelised katastroofid. Aga mis vahet. Nende jaoks, kes uskusid/usuvad.

PS.: Aga "roodid" tõid meelde ühe kunagise teema siin foorumis, mis mõneti hämaraks jäigi.
Vasta
#18
On tõestatud, et osadel putukatel on küll soodumus PIMEDAS niimodi pildile jääda, kui katiku kiirus on aeglane. Ehk siis väiksematele roodidele pimeduses on seletus olemas.


Keegi kena inimene võiks vist viimase arutelu kuskile mujale tõsta, nt. roodide teemasse. Ehk on seos roodidel Nibiruga, kuid hetkel veel mitte piisavalt et neid kahte teemat üheks teha.

Muudetud: 13-1-08 kell 18:29:46 Metavo
Vasta
#19
Teistest reaalsustest on tore kuulda, aga kas on õige neid jutte serveerida tõe pähe? Need on hüpoteesid ja sellest tuleks ka lähtuda.
ps.seda teemat lõhkuma hakata, siis saab kohe 4-5 eraldi teemat wink

Muudetud: 13-1-08 kell 18:31:25 levis
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: levis
Teistest reaalsustest on tore kuulda, aga kas on õige neid jutte serveerida tõe pähe? Need on hüpoteesid ja sellest tuleks ka lähtuda.
ps.seda teemat lõhkuma hakata, siis saab kohe 4-5 eraldi teemat wink

Muudetud: 13-1-08 kell 18:31:25 levis
Just äsja ilmus Monster Questil uus osa just nende roodide kohta.
Sai ka kohe rämeda kriitika endale kaela nende poolt, kes asjast rohkem teavad.
Saidil http://www.roswellrods.com/ on kohe esilehel kirjas, tekst kus süüdistatakse Monster Questi suure osa paikapaneva tõestuse "hägustamises" või üldse välja jätmises. Arvatavasti see kaob sealt üpris pea, niisiis kopeerin laiale maailmale suunatud kaebekirja siia:

RODS DEBUNKED ON MONSTER QUEST

AND THE HISTORY CHANNEL

The series MONSTER QUEST presented "Mysterious Flying Creatures" with what I thought was going to bring forth the evidence on Rods other television shows have never presented.

I finally saw the the show tonight (Sunday January 13, 2008) or rather this morning at 2:30 am thanks to You Tube. First of all, I am very disappointed in the way I have yet again been treated by yet another network program posing as an honest investigative unit, (where in fact), it was all another ruse played on me by deliberately keeping the vital data "out of the reach of YOU the viewers."

First of all, MonsterQuest producer Tom Phillips told me at the "last minute" The History Channel re-edited the end of the show he produced. Ever since we shot the segments, I have "never" been allowed to see a script, nor a screener of the show.

This whole past year (2007) I have asked to see something, only to be told they don't allow it. That even he; "the producer" is not allowed to see the final show. I finally saw the show this morning and see how "they screwed us all again!" This time to my disappointment it was my "favorite Channel of all time" The History Channel that sold you the viewers the wrong goods!

NEVER have I ever thought The History Channel would have done this to Rods research.

1). They deliberately "glossed over" the Shuttle footage, by claiming debris. Neatly packed away and set aside. In depth analysis would have revealed more.

2). I handed them a photo taken by a professional photographer in the late 1980's at the Hughes Ranch in Nevada. It was not even introduced. Why? Because it would "kill" their insect claims. This is a shot of a Rod taken on "film" NOT interlaced video, but 35mm FILM! The photographer blew up the negative on a scanner thinking this was a speck of dust. It is a ROD! He testifies in court on images convicting people, so this man knows of what he speaks. This was deliberately left out.

3). The underwater footage was also glossed over, saying it could be a fish, yet they didn't go into the Rod that comes out of the ocean about a mile away from the camera, breaking water and going straight up into the air. Why? Because it would disrupt the new "edit" they made.

4). They spent all this time in this wind tunnel test checking the Rod flight models, yet they "again" glossed over the actual model NASA has built that uses the same type of propulsion as Rods to fly on Mars. Had the professors and students known about this NASA model; all that time spent on those bogus wind tunnel tests "debunking Rod flight" would not wasted time they could have spent on the real evidence. Again spin feeding you what you are "only allowed" to see.

5). They also left out the IMAX Rod shot in 3D. This footage reveals a Rod in an IMAX film shot by two IMAX "FILM" cameras on FILM that would give us, size, velocity, distance from the cameras and the other objects in the scene, but they NEVER got into it. WHY? Because it would disrupt their spin fed conclusion to YOU the numbers of gullible people that make up the demographics that their sponsors pay millions of dollars for to deliver you the non-truths!

6). They also left out the IMAX footage taken above the Fjords of Norway, with snow high up at 4800 feet above sea level again shot on IMAX FILM, where no insect in the world would appear and this is FILM...NOT interlaced video footage.

Why did they do this? Because it would not "fit" their spinning of the truth.

I should have known better. The last program that "never gave me a script or screener" was PROOF POSITIVE. Remember that name! It also claims to investigate scientifically and they also were given ALL the evidence, but guess what? They left everything out and spin fed you their BS.

7). The final segment on Monster Quest made me furious! Had I known they were planning to do this, I would have made them do it the right way. Oh that's right, I was never shown the script. This was the high speed and regular camera tests. This was where The History Channel and Monster Quest deliberately deceived their viewing audiences. They did all these tests "at night!" Do you know why? Because this requires "low shutter settings" on cameras and as I have said "over and over and over again" the past thirteen years of Rods research, NEVER SHOOT at the low shutter settings. You will be fooled.

Well The History Channel and Monster Quest are the fools, NOT us because no matter how many times they will deceive you, when I finally get the funding I've needed all these years, I will give The History Channel, Monster Quest, Proof Positive and all the others that have deliberately spinned the truth the "monkey spanking" they deserve.

For The History Channel executives and the sponsors of their shows, I am VERY disappointed in you. How dare YOU decieve the American public using a forum and venue contrived to sway people from the real evidences that exist on this planet.

It's networks like you and productions like Monster Quest that have kept everything neatly under wraps.

I am not letting you get away with it. I may be an under funded researcher and documentor right now and can't afford the equipment and processing of the IMAX films and licenses I need, but at least I have the integrity in delivering the real evidence to the public.

Obviously we cannot depend "even on The History Channel" which to my shock and dismay was the only channel I thought had the integrity and honesty to at least allow me to present all that YOU "their viewers" deserve to see. Man, was I ever wrong about that one.

I suppose I will get the threats from their lawyers to remove this from my web site or else. That's typical but they're still being held accountable for being paid by their sponsors to lie to their viewers. This is something they can't deny until they present ALL there is to the Rods phenomena.

[ Jose Escamilla ]
Vasta
#21
Misasjad need 4D ja 5D maailmad on?
Natuke olen kuulnud, aga jh...eriti ple aru saanud Laugh
Vasta
#22
http://www.para-web.org/misc.php?action=search

Head lugemist wink
Vasta
#23
Asiis.
Muideks on veel üks video: http://www.youtube.com/watch?v=I4D3upGhNW0
Nüüd mul tuli küll selline tunne veel peale, et omg ma ei taha veel surra.
Ma ple 14-gi veel Sad
Vasta
#24
Muidu nende "dimensioonide"(tasemete)kohta selline küsimus, et..
Siin räägiti mingist tasemetele liikumisest 3D>4D>5D>...
Aga kui minna nüüd natuke tagasi.. siis 3D<2D<1D<0D(?)<-1D ...
Enne 3D maailma oli siis kõik 2D? Ja enne 2D siis järelikult 1D.. Ja mida kujutas endast 0D ?? Ja veel negatiivsed.. Tekib siis üldse küsimus, et millest need tasemed(dimensioonid)alguse said ja kuhu need pürgivad? Vaimselt seda dimensioonide värki suudan ma ette kujutada[enam vähem siis, et 1D tundus meile, et kui me langetame 1 puu, siis on maailma lõpp. 3D(praegu siis)saame me aga aru, et see on naeruväärne.], aga füüsiliselt tõesti ei suuda ma ette kujutada, kuidas sellised asjad välja võivad näha..
Tahaks teada nii teadlaste/füüsikute, kui ka Arlich'i variante.

Lisaks:
Kusaglt siit lipsas läbi ka minule kõige meeldivam teooria. Et pole 2D ega 4D on lihtsalt 3D ja teised dimensioonid oleme me ise välja mõtelnud. See vastaks vast ka minu küsimustele.

Muudetud: 29-2-08 kell 15:34:05 Horus
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: SiLv3rSnAk3
Leitud on planeet nimega Nibiru, mille orbiit on paralleelne meie päikesesüsteemiga ja möödub Maast iga 3600 a tagant. Hetkel on ta nähtav ainult maailma kõige lõunapoolsematelt aladelt. 2009 aastal saab seda näha palja silmaga ning 2012 lõpuks jõuab ta maani ja selle lähedalolk põhjustab polaarvahetuse, mis pidavat tooma meie planeedile suured üleujutused ja maavärinad.

Ei suuda ette kujutada põhjust, miks peaks üks meile lähenev planeet olema nähtav vaid kõige lõunapoolsematelt aladelt, mitte näiteks tervelt lõunapoolkeralt.

Teiseks, igasugune lähenev planeet oleks juba praegu nii hästi nähtav, et iga amatöörastronoom näeks seda ja pildistaks.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 126 84,663 29-05-2023, 16:53
Viimane postitus: lumm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat