•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof?
(29-05-2012, 17:17 )zzz34 Kirjutas: Veetilku lennuki aknal ei saa olla,11km.kõrgusel on ca.-50*,arvatavasti "päikesejänku".

Veetilku saab lennuki aknal olla küll. Ise olen oma silmaga näinud. Ma ei tea küll mitme kihilised on lennuki aknad, aga kahe või rohkema kihi vahel on esinenud veetilku ja udu küll. Tegemist oli Air Baltic üsna vana pööninguga.

Vaatlus ehtne aga leitud seosed on pehmelt öeldes lihtsalt ilus pilt.
Vasta
Olen üsna tihti lennanud aga pole veetilku tähelepannud,isegi tavaliste pakettakende klaaside vahel ei ole veetilku ja kui oleks,läheks kohe vahetusse garantii korrasSmile
Vasta
(29-05-2012, 19:06 )zzz34 Kirjutas: Olen üsna tihti lennanud aga pole veetilku tähelepannud,isegi tavaliste pakettakende klaaside vahel ei ole veetilku ja kui oleks,läheks kohe vahetusse garantii korrasSmile

Kinnitan Leena sõnu, olen ka ise veetilku näinud.

Mis garantiist sa räägid?
Sa ikka tead kui vanad on enamus romud, mis
taevas "tööd rügavad"?

Vasta
(29-05-2012, 19:06 )zzz34 Kirjutas: Olen üsna tihti lennanud aga pole veetilku tähelepannud,isegi tavaliste pakettakende klaaside vahel ei ole veetilku ja kui oleks,läheks kohe vahetusse garantii korrasSmile

Aken higistas keskelt aastal 2005, segas pildistamist ning tegemist oli ühe läti vanima pööninguga. Vaevalt sellel õhusaanil garantiid enam oliSmile


Vaatan, kas on mõni pilt alles jäänud. Kui leian panen siia.

Vasta
Ok Smile lendavad seni kuni alla sajavad.
Vasta
(29-05-2012, 16:59 )excubitoris Kirjutas: Natuke vett Nibiru vankrile - kas peegeldus illuminaatori klaasil või ehtne vaatlus?
Nibiru System In Full Color As Seen By A Passenger On-Board A Commercial Aircraft over Melbourne, Australia May 28.2012 Exclusive | Before It's News
Väga kena on muidugi see, et "üks reisija" nägi ja tegi pilti. St kuna ainult üks reisija (praeguse info kohaselt) nägi ja pildistas, lennukis elevust ei tekitanud (et teised ka osa saaksid ja pildistaksid jne) ja avaldas (tõenäoliselt anonüümselt) pildi sellise infoga, siis pakun, et Leena oletus või muu sarnane selgitus on tõenäolisem.

Nibiru võiks ikka rohkem kui ühele enda austajale ennast näidata.
Vasta
Keegi selle "kahe kuu" kohta oskab rääkida ?
Viljandis nägi vanaisa kaht kuud ning papi pole kindlasti seniilne.
Kas Nibiru põrutab teatud nurga all kuu kõrval meie poole ?
Vasta
(29-05-2012, 23:46 )Royal Kirjutas: Kas Nibiru põrutab teatud nurga all kuu kõrval meie poole ?

Kuu kõrval?
Maalt vaadatuna?
Siis ta peaks ju tiirlema ümber Maa ja täpselt sama perioodiga, mistõttu ta lähenemine, kuid perioodi säilumine, rikuks Newtoni seadusi...

Kõik mis taevas hiilgab, ei ole Niribu.
Vasta
Vene dokumentaalfilmis Salajased territooriumid.Marss jumalate kodu.
http://www.youtube.com/watch?v=ib4XiJb20Z8
ra'a'gib yks akadeemik,et Sumeri ja Egiptuse kultuurid olid sarnased ja nende jumalate panteon kattuv umbes nagu Kreeka ja Rooma oma.Punaselt planeedilt Marss tulid jumalad kui nende sealne tsivilisatsioon kosmilises katastroofis hukkus,Sumeris kutsuti seda punast planeeti,mida meie tunneme Marsina Nibiruks,Egiptuses aga Punaseks Horuseks,mille auks ka sfinks oli kunagi punaseks v'arvitud.
Kuna Marss ei kuku kunagi maale siis ei saa olla ka Nibiru poolt tekitatud hiigelkatastroofi ja sellised jutud on paanika o'hutamine poliitliste ma'ngude kattevarjuks.
Pealegi nagu ise olen ammu mo'elnud kui iga 3600 aasta tagant tuleks mingi planeet mis ha'vitava katastroofi po'hjustaks siis oleks see ju ajaloolistes allikates fikseeritud mis ulatuvad ma'rksa kaugemale minevikku.
Vasta
Panen selle lingi siia "pool pimedalt" - nimelt - hetkel minu kasutuses olev lehitseja ei kuva javat ja seda lisada siin ka ei saa aga see selleks. Kuna tegu NASA kodulehega siis võib probleemiks olla vaid mitte töötav animatsioon.

Asjast. Esmalt - ei hakka väitma, et see objekt on Nibiru, kuid see võib vabalt see ka olla. Kui Nibiru on olemas ja liigub juba meie lähistel siis on selge, et NASA teab täpselt millises ruumipunktis ta asub. Jääb vaid väike detektiivi töö ja uurida NASA jälgitavaid objekte, ning nende seast valida see mis vastab soovitule. EI tea valiku teinud isiku kriteeriume - äkki talle vihjate NASA töötaja poolt millisele "pilk peale" visata - võimalik, et laseb ka huupi. Aga igatahes pakutakse välja sellise numeratsiooniga objekti mida NASA jälgib ja mis peaks siis olema Nibiru. Vaatan ise ka õhtul kodus üle mida siis näidatakse.

http://neo.jpl.nasa.gov/orbits/2003ub313.html
Vasta
(03-07-2012, 12:47 )excubitoris Kirjutas: Vaatan ise ka õhtul kodus üle mida siis näidatakse.

http://neo.jpl.nasa.gov/orbits/2003ub313.html

[Pilt: nibiru10.png]
Vasta
Aeg hakat akihlvedusid sõlmima. Ma vean Teist ükskõik kellega kihla 1000 euro peale, et mingit Niburu -Maa kokkupõrgeet ei toimu 2012. Kõik läheb vanaviisi, peale selle, et majanduslik restart tuleb meil kõigil lähiajal teha ja oma aktivad ümber hinnata.
Vasta
Pigem võiks kihla vedada selle peale, et mitte ükski Nibiru uskuja või ütleja, et see tuleb või selle kohta on asjalikku infot avaldatud ei tunnista, et ta on eksinud vaid ütleb, et tähtaeg lükkub edasi või mina lihtsalt edastasin teiste infot.
Vasta
(18-07-2012, 21:45 )Andruzka Kirjutas: Aeg hakat akihlvedusid sõlmima. Ma vean Teist ükskõik kellega kihla 1000 euro peale, et mingit Niburu -Maa kokkupõrgeet ei toimu 2012. Kõik läheb vanaviisi, peale selle, et majanduslik restart tuleb meil kõigil lähiajal teha ja oma aktivad ümber hinnata.

Niisiis - palun kanna raha mulle üle, sest just praegu ma nimetasin ühe kivi oma aias Niburuks ja viskasin selle vastu Maad. Preagu näitab kalender aastat 2012.

Siiski, siiski - kuna mul pole seda raha vaja, siis palun ülekande teha:

MTÜ Para-web
Registrikood: 80275679
Pangarekvisiidid: 221043133331

Palun pane maksekorralduse koopia ka siia üles, et oled meest sõnast härga sarvest oma lubaduse täitnud.

Ja ei mingit vingerdamist palun.

Vasta
(19-07-2012, 21:41 )Rein Kirjutas: Ja ei mingit vingerdamist palun.
Kas sinu käe pakkumine võeti vastu?
Vasta
InDemand tegi midagi uskumatut ja luges läbi kõik 35 lehekülge, et saada vastust küsimusele, mis siis 2012. aasta detsembris juhtuma hakkab, olgu see siis tõestatud, oletuslik vms. Kui keegi praegu minult kokkuvõtet küsiks teema kohta, oskaks ma vaid öelda: "sa oled loll, sa hull, sa ei tea, vaata videot, mina tean, sa ikka ei oska" jne. InDemand luges läbi ka selle teema, aga ikka ei saanud targemaks.

Niisiis. Kas keegi oleks nii hea ja viitsiks lühemalt ja punktidena välja tuua mingeid põhiarvamusi või -teooriaid, mis meid siis ees peaks ootama. Koos Nibiru jm-ga. Ma ausalt ei suuda enam üheski lingis normaalselt orienteeruda, aga teadmisjanu on nii suur, et ei malda oodata.

Et ma ei oota mingeid ulmearvamusi, kuidas keegi on rumal või ei tea, vaid lihtsalt miskisugust üsna külma kõhuga tehtud kokkuvõtet (stiilis "teadvus liigub üle teisele tasandile", "reptiloidid lendavad ja annavad tuupi", "palju looduskatastroofe").

Tänan juba ette ära seda, kes viitsib mind harida! Smile
Vasta
Ise pole seda teemat ammu läbi lugenud, aga tundub, et parimaid vastuseid Nibiru kohta annab teema Leiti Päikesesüsteemi 10 planeet.
Teema a-st 2005.

Eriti meeldib postitus 18 selles teemas. Jättes inglise keele kõrvale, koorub sealt järgmne iva:

(04-10-2005, 17:35 )HadziOgloe Kirjutas: Nibiru Update: December 11, 1999
Nii kui teile on teatatud mõni aeg tagasi, emalaev Nibiru on teie päikesesüsteemis ja orbiidil ümber teie päikese. (Nibiru) praegune asukoht on teisel pool päikest Maalt vaadatuna. Oma massiivse suuruse ja veelgi suurema magnetvälja mõjule Nibiru möödumine (Maast) on põhjustanud Maal suuri muutusi kaasa arvatud pooluste muutumised. Need muutused on hästi dokumenteeritud teie iidsetes kirjutistes.

Niisiis, elu teie päikesesüsteemi planeetide pärlikeesse lülitatud kosmoselaeval Nibiru jätkub tavalisel viisil. Nad (nibiru elanikud) on teadlikud Maa muutumise protsessist (piibliterminoloogia järgi “ülestõusmise” protsessist) ja pakuvad tavapärast abi. Näiteks on nad (Nibiru elanikud) asetanud objekte Päikese pinna lähedusse mitte üksnes kosmoselaeva (Nibiru) kütusega varustamiseks, vaid ka selleks, et suunata Päikese aktiivsust Maast mööda... .Nad (nibiru elanikud) teostasid selle lähetades uurimislaevad, mida teie tunnete kui komeeti Hale-Bopp ja komeet Lee, et kindlaks teha päikese seisund ja saata sellest informatsioon Nibirule, et olla valmis kaitsma Maad kõige suurema Päikese aktiivsuse staadiumis, mis võiks kahjustada Maad ning ei ole vajalik Maa “ülestõusmise” protsessiks.
Lõpetuseks öelgem, et Nibiru tuleb lähemale, ja kui (Nibiru) tuleb varjamatult näete teda esmalt oma lõunapoolkera taevas. Millal Nibiru nähtavaks muudetakse, sõltub muidugi teist (Maa elanikest). See toimub 2001 ja 2012 vahel Anno Domini teie ajaarvamise järgi.
Sõnumi lähetaja on Devin, Galaktilise Föderatsiooni 9 dimensiooni Vanematenõukogu Juht.

http://www.nibiruancouncil.com/html/nibiruupdates.html

Teave siis GF-lt ja pole kuskil öeldud, et peaks kartma midagi muud kui Päikese aktiivsuse perioodi. Päikese aktiivsusest on rääkinud ka teadlased, maiad jne.
See vana teema ise siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Nibiru

On mitmeid erinevaid teemasid Päikese kohta (üks neist UFO-laevade Päikese läheduses passimise kohta) ja usun, et kui neisse teemadesse taas süveneda, siis saab ehk uuesti otsa peale. Seda enam, et Galaktilise Föderatsiooni teadaannetesse foorumis naguii tõsiselt ei suhtuta. Ka ise ei ole viimasel ajal kursis, mida nad edasi andnud on.
Vasta
(23-07-2012, 14:12 )InDemand Kirjutas: Et ma ei oota mingeid ulmearvamusi, kuidas keegi on rumal või ei tea, vaid lihtsalt miskisugust üsna külma kõhuga tehtud kokkuvõtet (stiilis "teadvus liigub üle teisele tasandile", "reptiloidid lendavad ja annavad tuupi", "palju looduskatastroofe").
(23-07-2012, 16:48 )Müstik Kirjutas: Eriti meeldib postitus 18 selles teemas. Jättes inglise keele kõrvale, koorub sealt järgmne iva:
(04-10-2005, 17:35 )HadziOgloe Kirjutas: ... et olla valmis kaitsma Maad kõige suurema Päikese aktiivsuse staadiumis, mis võiks kahjustada Maad ning ei ole vajalik Maa “ülestõusmise” protsessiks.
Lõpetuseks öelgem, et Nibiru tuleb lähemale, ja kui (Nibiru) tuleb varjamatult näete teda esmalt oma lõunapoolkera taevas. Millal Nibiru nähtavaks muudetakse, sõltub muidugi teist (Maa elanikest). See toimub 2001 ja 2012 vahel Anno Domini teie ajaarvamise järgi.
Aga kus selle iva idu on? St Nibiru ise ja "ülestõusmine"? Ma arvan, et InDemand pidas silmas seda, et mida see "ülestõusmine" ehk muutused Maal endast kujutavad (tegelikult tuli meelde, et lahendused hakkab aasta lõpus "üles tõusma").

Samas ise pakuks Celticu kokkuvõtte mis võiks ehk sinna külma kõhuga tehtu alla sobida. Ja lisaks on ju veel olemas üks ääretult asjalik dokument nimega "Nibiru Final Update" (võib otsides ka mujalt nime järgi leida kui google kontot ei ole).
Vasta
(23-07-2012, 16:48 )Müstik Kirjutas: Teave siis GF-lt ja pole kuskil öeldud, et peaks kartma midagi muud kui Päikese aktiivsuse perioodi. Päikese aktiivsusest on rääkinud ka teadlased, maiad jne.
See vana teema ise siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Nibiru

Täiesti nõus. V.a see, et kartma seda otseselt ei pea. Pigem ütleks, et novembri teiselt poolest, kuni järgmise aasta suveni peaks olema jah päikesetuulte aktiivsem periood. Millele nad mõjuvad sõltub nende intensiivsusest ja millist poolkera nad tabavad.
N.ö Maiade kalender ennustab ajastu lõppu ja uue algust. Otsest maailma lõppu ja tont teab mida veel, seal minuteada otseselt kirjutatud pole.
Päikese aktiivsus mõjub paraku ja on alati mõjunud tundlikematele inimestele, mis tähendabki sensitiivsuse n.ö tõusu. Kas see nüüd tähendab mingisse X olekusse muutumist on küsitav. Pead ei anna, sest keegi täpselt ei tea. Kõik mis selle 21.12.2012 ümber keerlev on tõlgendus, tõlgenduste tõlgendus jne.
Nagu me kõik oleme märganud pole veel siiani mitte ükski "nõid" öelnud, et ta midagi väga konkreetset öelnud. On teatavaid pobinadi, siit ja sealt. Kuid need ongi vaid pobinad.


Vasta
(23-07-2012, 21:42 )kage Kirjutas: Aga kus selle iva idu on? St Nibiru ise ja "ülestõusmine"? Ma arvan, et InDemand pidas silmas seda, et mida see "ülestõusmine" ehk muutused Maal endast kujutavad

No InDemand on ülestõusmise kohta kindlasti lugenud.
Sellest nii palju erinevates teemades jutttu.
Üks mille momendil leidsin, on:
"Valgustumine on nihe teadvuseseisundis, täisteadvusele virgumine, see on Ülestõusmine. Raku tasandile jõudes muudab see valguse hulk ka DNA struktuuri ning viib ka füüsilise keha muutumiseni, mateeria vaimsustumiseni. Et saavutada täisteadvus, peame me täielikult kogema Elu olemasolu kõikjal oma kehas, igas rakus, igas organis, kõikides tšakrates, DNA-s, nii füüsilises plaanis kui kõikides energiakehades, hinges ja vaimus…

Vaimsed tehnikad nagu palve ja meditatsioon pakuvad püüdlejale tavaliselt aeglast, kuid metoodilist arenguteekonda läbi paljude kehastuste tagasi üks-olemisse Allikaga. Siiski on ka tehnikaid, mis seda protsessi oluliselt kiirendavad ja Merkaba meditatsioon on üks neist. Ühendades palve ja meditatsiooni erilisel viisil, kasvab praktiseerija energiaväljas oluliselt jumaliku tingimusteta armastuse-energia hulk. Selle tulemuseks on tšakrate puhastumine ning teadvuse märgatav avardumine.

Ülestõusmine Merkaba kontekstis on valguse koefitsiendi tõus nii füüsilise kehas kui kõikides energiakehades. See on võime häälestuda kõrgematele sagedustele ning teadlikuks saamine Reaalsuse teistest tasanditest. See on ka valguse allatoomine füüsilisse reaalsusesse, eelkõige aga märgatav nihe inimese teadvuses.

Kuigi paljud võib-olla usuvad, et Ülestõusmine tähendab füüsilist lahkumist Maalt, siis tegelikult tähendab see pigem Kuldajastusse sisenemist läbi teadvuseseisundi tõusu, mis väljendub selles, et me ankurdame Taeva Maa peale. "


Vasta
(22-07-2012, 17:48 )kage Kirjutas:
(19-07-2012, 21:41 )Rein Kirjutas: Ja ei mingit vingerdamist palun.
Kas sinu käe pakkumine võeti vastu?

Jääb mõnevõrra arusaamatuks küsimus, et kas minu käe pakkumine võeti vastu?

Mis puutub aga antud ettepanekusse, siis ei kippu ega kõppu...
Aga eks asjaomased peavad Para-Web-i kontot kontrollima, et kas konto on 1000 võrra kosunud või mitte. Smile

PS eks peab ikka vaatama, et mis suuri lubadusi sülg suhu toob ning kui juba suured lubadused kord antud, siis tuleks neid kudagi moodi hakata täitma. Ph34r2

Vasta
(24-07-2012, 21:15 )Rein Kirjutas: Jääb mõnevõrra arusaamatuks küsimus, et kas minu käe pakkumine võeti vastu?

Mis puutub aga antud ettepanekusse, siis ei kippu ega kõppu...
Aga eks asjaomased peavad Para-Web-i kontot kontrollima, et kas konto on 1000 võrra kosunud või mitte. Smile

PS eks peab ikka vaatama, et mis suuri lubadusi sülg suhu toob ning kui juba suured lubadused kord antud, siis tuleks neid kudagi moodi hakata täitma. Ph34r2
Ma ei saa aru eeldusest, et kui keegi kirjutab "Ma vean Teist ükskõik kellega kihla ...", siis on ta ka automaatselt kõigiga kihlveo sõlminud. Nii nagu reaalses maailmas sõlmib ettepaneku tegija teisega kihlveo käe surumisega nii peaks ka virtuaalses maailmas kihlveo pakkuja sinu virtuaalse käe vastu võtma ehk ütlema vähemalt "nõus" sinu sooviavalduse kohta temaga kihlvedu sõlmida. Ehk siis ühepoolne ütlus ei ole kihlveo sõlmimine kahe osapoole vahel.

Rääkimata sellest, et nii foorumis kui ka teemas on seda nimetust kasutatud seega on ka selge, et Niburu all ei mõelda mingit kivi sinu aiast vaid planeeti vmt taevakeha.
Vasta
(24-07-2012, 21:40 )kage Kirjutas:
(24-07-2012, 21:15 )Rein Kirjutas: Jääb mõnevõrra arusaamatuks küsimus, et kas minu käe pakkumine võeti vastu?

Mis puutub aga antud ettepanekusse, siis ei kippu ega kõppu...
Aga eks asjaomased peavad Para-Web-i kontot kontrollima, et kas konto on 1000 võrra kosunud või mitte. Smile

PS eks peab ikka vaatama, et mis suuri lubadusi sülg suhu toob ning kui juba suured lubadused kord antud, siis tuleks neid kudagi moodi hakata täitma. Ph34r2
Ma ei saa aru eeldusest, et kui keegi kirjutab "Ma vean Teist ükskõik kellega kihla ...", siis on ta ka automaatselt kõigiga kihlveo sõlminud. Nii nagu reaalses maailmas sõlmib ettepaneku tegija teisega kihlveo käe surumisega nii peaks ka virtuaalses maailmas kihlveo pakkuja sinu virtuaalse käe vastu võtma ehk ütlema vähemalt "nõus" sinu sooviavalduse kohta temaga kihlvedu sõlmida. Ehk siis ühepoolne ütlus ei ole kihlveo sõlmimine kahe osapoole vahel.

Rääkimata sellest, et nii foorumis kui ka teemas on seda nimetust kasutatud seega on ka selge, et Niburu all ei mõelda mingit kivi sinu aiast vaid planeeti vmt taevakeha.

Nii need teemad surevad sellesse nämmutamisse.
Milleks selline plaksumine siis kihlvedudest ja hiljem kihlveo teemal.

Ka minu sekkumine, ehk plaksumine kihlveo teemal antud hiigelkatastroofi teemas on jura, aga samas näitab, et sõnal ja kirjasõnal peaks olema jõud taga. Kui juba midagi ütled ja kirja paned, siis ütle ja pane nii, et võtad vastutuse ka.

PS Püsige teemas, mina lõpetan selle Nibiru ja hiigelkatastroofiga - muutki teha.
Vasta
(23-07-2012, 14:12 )InDemand Kirjutas: Niisiis. Kas keegi oleks nii hea ja viitsiks lühemalt ja punktidena välja tuua mingeid põhiarvamusi või -teooriaid, mis meid siis ees peaks ootama. Koos Nibiru jm-ga. Ma ausalt ei suuda enam üheski lingis normaalselt orienteeruda, aga teadmisjanu on nii suur, et ei malda oodata.

üks vanem post ühest teisest foorumist:

Re: Nibiru
Postitas mart » 22 Detsember 2010, 10:09

Nibiru vaatlemiseks on vaja spetsiaalset teleskoopi. Mul on sellisid 3 ja need on müügiks. Hind on 999 EEK. Kui võtad 250 EEK'ise Nibiru särgi, saad teleskoobi 50 EEK odavamalt. Juhin tähelepanu asjaolule, et "Teleskoop" on testitud hambapasta reklaamidest tuntud laboratooriumi poolt. Järelikult on kõik vinks-vonks. Isegi Dr. Stupiido allkirjaga paber on kaasas.
Nibiru teleskoobi saab ka ise kokku panna. Vaja on tualettpaberi rulli ja toidukile ning Omega osakestest tehtud läätse. Joonise võin saata 299 EEL eest, lääts maksab 700 EEK’i ... Osta täna ja saa saad kaasa ka Nibiru asukohta näitava taevakaardi, mis maksab AINULT 250 EEK!
Ühesõnaga, kui sa tahad petta saada, siis tasuks kindlasti uskuda kõike, mida netis kirjutatakse. Kindlasti tasuks ka igasugu jama eest maksta.
Mida absurdsem vale, seda lihtsam on seda uskuda...

Postitusi: 310
Liitunud: 21 Märts 2010, 12:53
Vasta
No detsember läheneb ja mis inimesed arvavad siis sellest.
Ise tahaks olla optimist ja mõelda , et midagi läheb ikka paremaks aga ei usu , et midagi radikaalset juhtub. Päris katastroofi ka ei arva, nii per**e ikka minna ei saa. Hrmm
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 126 85,085 29-05-2023, 16:53
Viimane postitus: lumm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat