Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Räägiks hingedest.
Autor Sõnum
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
24-12-2011 22:22
Postitus: #51
RE: Räägiks hingedest.
Mina Vene "Selgeltnägijate tuleproovi" finaalsaadet (karpmaja rõdult alla lükatud tüdruku hinge juhtum) ei vaadanud. Aitäh Müstik et valgustasid. See võib tõesti tõsi olla et väike õde rabas suure õe hingest kinni, ning tiris ta enne välja kui keha jõudis maapinnani. Sell juhul rääkis selgeltnägja tõesti seda mis toimus. Suvel ühte naist lahti kruvides ja tagasikäigu randevuud tehes avastasin hinge maja puhastamise käigus , et ka tema hoiab oma vanaema ja vanaisa vangis. Juba 30 aastat . Nemad olid loomulikku surma surnud. Aga väike laps ei lasknud neid mitte kuidagi vabaks. Pärast unustati, aga nad olid ikkagi vangid. Nemad said vabaks.
Tõesti põrguid on rohkem kui üks. Suvel ühte musta samaaniga tegeledes, tuli tema hing kohapealses põrgus puhtaks põletada . Ka sealt leidsin kaks vangistatud hinge. Väga paljud võtavad oma hinge hauda kaasa. Neid hingi, kes on siia maa peale jäänud. Neid on tõesti palju.
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2011 09:25 kalldunn.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,961
Liitunud: Aug 2010
25-12-2011 02:37
Postitus: #52
RE: Räägiks hingedest.
(24-12-2011 22:22 )kalldunn Kirjutas:  Tõesti põrguid on rohkem kui üks. Suvel ühte musta samaaniga tekeledes, tuli tema hing kohapealses põrgus puhtaks põletada . Ka sealt leidsin kaks vangistatud hinge. Väga paljud võtavad oma hinge hauda kaasa. Neid hingi, kes on siia maa peale jäänud. Neid on tõesti palju.

Jaam jha, shamaanid jagunevad jah mustadeks ja valgeteks, vähemasti nii määratlevad neid põhjarahvaste iidse- shamaani teadmiste vähesed järelejäänud otsesed edasikandjad ...ise arvan, et tänaseks on ka halle...seega huvitav oleks teada, kuidas foorumis olevad shamaanid end määratlevad?

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
25-12-2011 10:16
Postitus: #53
RE: Räägiks hingedest.
Musta maagia harrastaja tunneb reeglina ära selle järgi, et ta keeldub tunnistamast mõistet "must maagia" - selle asemel räägib ta vaid maagiast üldiselt, kui teostumise vahendist.

Sarnaselt on musta maagi "jõu alusteks" teistelt olenditelt ära võetav jõud - valge maag opereerib vaid endast, kõiksusest/ürglättest, või päikesest saadud jõududega.

Valge maag saaks teda kiusava musta maagi "põlema panna" päikesekiirte abil: must maag on mustust täis, ning päiksekiired paneks temas peituva mustuse põlema.
Must maag ei saaks valget maagi "põlema panna" päiksekiire abil: valge maag on puhas, ning valget maagi läbivatel päiksekiirtel pole midagi põletada, seega läbiks päikesekiired valget maagi ilma teda kahjustamata.

Reaalsed maagid võivad olla hallid, kuid oluline on see, kas nad püüdlevad valguse või mustuse poole.
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2011 10:23 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
25-12-2011 10:34
Postitus: #54
RE: Räägiks hingedest.
(24-12-2011 22:22 )kalldunn Kirjutas:  Tõesti põrguid on rohkem kui üks. Suvel ühte musta samaaniga tegeledes, tuli tema hing kohapealses põrgus puhtaks põletada . Ka sealt leidsin kaks vangistatud hinge. Väga paljud võtavad oma hinge hauda kaasa. Neid hingi, kes on siia maa peale jäänud. Neid on tõesti palju.
Ja see on päris õudne!
Huvitav miks just vanades lossides ja vanade majade all on kõige rohkem kummitama jäänud hingi?
Meenub, kuidas Tallinnas mõned aastad tagasi hakati ehitama üht uut hoonet ja valvekaamerasse ilmusid igal ööl vaimud. Seda juhtumit kanti üle ka uudistes. Hiljem uudis vaibus, aga vaevalt et need hinged vabastati. Küllap nüüd toimuvadki selles uushoones pidevalt kummitusnähtused... Kas astraalis saab ka kummitusnähtusi likvideerida?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
25-12-2011 11:36
Postitus: #55
RE: Räägiks hingedest.
Mitte midagi ei ole võimatut. Jah astraalis on ka kummitusnähtusi võimalik likvideerida.
Laste koolis juhtus 1978 või 1980 aasta vahel õnnetus. Esimese klassi tüdruk kukkus trepist alla.
Sai silmapilkselt surma. Tema hing jäi kooli kummitama. Väga paljud nägid teda trepi juures konutava musta koguna .paljud rääkisid et neid püütakse trepist alla lükata. Ta oli selle aja jooksul suutnud enese ümber koguda suure hulga musta fluidumit Mässasime tema lõksu meelitamisega ligi pool aastat. Kui ta oli käes, siis läks edasine juba lihtsamalt. Kasutades kõikki võimalusi , põletasime tema ümbert selle musta fluidumi ära. Niisiis kasutasin ma ikkagi kohalikku põrgut.
Alles siis oli temaga võimalik rääkida. Selgitada tema situatsiooni. Saatsime ta hingede maale puhkama. Kõige raskem mustade kummituste vabastamise juures on nende kinni püüdmine. Aga on ka olemas valgeid kummitusi. Nagu oli Hollandi kuningakojas. Tema valvas seal suguvõsa puhtust.
Temaga tegeles üks väga kuulus ja tugev selgeltnägia. Praegu juba manalas olev inimene.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

Postitusi: 271
Liitunud: Sep 2011
25-12-2011 12:59
Postitus: #56
RE: Räägiks hingedest.
ma ei usu, et mustal ja valgel shamaanil on musta maagiaga otseselt midagi pistmist. muteada must shamaan käib ainult alumises ilmas ja valge shamaan käib ka ülesmises ilmas. st kes suudab käia üleval, peaks suutma käia ka all. kogu tervendamise teema on musta shamaani valdkond. kui tahate tõmmata paralleeli musta maagiaga, peate pidama kõiki tervendajaid mustadeks maagideks. põhimõttelislt, kui sa kedagi aitad vaimsel tasandil, teed sa sel hetkel musta shamaani tööd. aga tavaliselt pole teil piisavalt keskendust, tahet ja jõudu, et kedagi tegelikult aidata või hävitada.
mis puudutab halle shamaane, siis mingi nähtus, mida võiks halliks nimetada, on olemas. need on shamaanid, kes kasutavad shamanistlike tehnikaid väljaspool sotsiaalset konteksti. st nad pole tervendajad ja kogukonna vaimsed juhid. see oleks nagu ilmaturism.
________________________________
tsitaat tundmatust raamatust:
"Küsimusele, kus on alumine ja ülemine ilm, vastas ta, sellele pole vaja mõelda, eelkõige on nad inimeses endas, jalgadest nabani alumine ilm, kurguni keskmine ilm, kõrgemale ülemine ilm. Kogu ilmaruum asetseb eelkõige inimeses. Inimene ise osutub vaimuks, kes rändab nendes maailmades. Ta ei kuulu ühegi juurde nendest. Need lihtsalt avalduvad erinevate maailmadena. Parem või halvem saab olla ainult inimese vaim, või mingi muu olendi vaim. Kui näiteks suur šamaan laskub alumisse ilma, see ei tähenda, et tal hakkaks halb, vastupidi. Inimese vaimust sõltub see, on tal halb või hea, mitte sellest kohast, kus ta on. Paljude inimeste suureks eksiarvamuseks osutub see, et nad mõtlevad, et nende asukohast sõltub, kas neil on hea või halb, on nad targad või rumalad. Tegelikult sõltub nende õnn ja ebaõnn, tarkus ja lollus, jõud ja nõrkus ainult vaimu suurusest."
_____________________________
shamaan kellel pole kogukonda on omamoodi veidrus. celtic, kui saad ära pane pahaks, aga oled selle muarust selle klassi tüüpiline esindaja. sa magu kogu aeg otsiks kogukonda, keda õptetada ja ravida. ma nüüd omakorda korraks esindan seda klassi ja soovitan sul pigem erakuks hakata, kuni inimesed ise su leiavad.
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2011 13:31 Ei kukkunud kännust kaugele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
25-12-2011 13:08
Postitus: #57
RE: Räägiks hingedest.
To kaldunn:
Pool aastat? Siis oli see küll raske ülesanne, aga tublid, et toime tulite.
Jaa, olen ka kuulnud nn valgetest kummitustest või vaimudest, kes on kaitseks mingi aadliperekonna juurde jäänud.
Vahel mulle tundub, et ka osa elavaid inimesi kannavad enda ümber mingit erilist musta fluidumit. Kas nende ümbert ei saa kuidagi seda fluidumit ära põletada?
Või lasta nad astraalis mõnest põrgu puhastustulest läbi?
Kristlus õpetab, et kui sind lüüakse, siis pööra teine pale ka ette või midagi niisugust...Aga mida heatahtlikum püüad olla, seda kurjemaks need energiavampiirid muutuvad. Seega, kas niisuguste biovampiiride vastu ka mingeid loitse või võtteid on?
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2011 13:08 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
25-12-2011 14:59
Postitus: #58
RE: Räägiks hingedest.
"Meie kaasinimesed on mustad maagid ja kes iganes on koos nendega, on samuti must maag. Mõtle üks hetk. Suudad sa kõrvale kalduda rajalt, mille nad on sulle ette määranud? Ja kui sa jääd nendega, siis on sinu mõtted ja teod igavesti kinni nende terminites. See on orjus. Sõdalane, teisest küljest, on sellest kõigest vaba. Vabadus on kallis, aga see hind ei ole mitte võimatu. Nii et karda oma orjastajat, oma isandaid. Ära raiska oma aega ja jõudu vabadust kartes"

Tsitaat pärineb minu lemmikraamatust Carlos Castaneda "Ajaratas".

Seepärast ma ka ütlesin ühes teises teemas, et inimene on inimesele parim vangivalvur oma ARVAMUSEGA. See on võimas manipuleerimisvahend ja seda kardavad enamus inimesi...

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krt
Bännitud

Postitusi: 957
Liitunud: Dec 2011
25-12-2011 18:29
Postitus: #59
RE: Räägiks hingedest.
Jutt mustast ja valgest maagiast kui millestki heast ja kurjast kristlikus tähenduses on järjekordne manipulatiivne muinasjutt. Mingit absoluutset head ega kurja pole lihtsalt Universumis olemas, on vaid kõrgemad ja madalamad maailmasfäärid.
Igas terves inimeses on olemas nii musta kui valge maagia võimed ja suunad. Valge maagia suundumus alt-üles pürgib loogilisse ja intellektuaalsesse Väekusse. Must maagia suundumus ülevalt-alla pürgib tagasi praktilisse ja intuitiivsesse Loodusjõusse. Mõlemad suunad on eluliselt vajalikud, üks totaalselt ilma teiseta oleks absurd. Samamoodi ka puu kasvab konkreetselt alt üles, aga valguse võtab vastu üldiselt ülevalt alla. Need kaks ka sümboolne Mehelik ja Naiselik tee.
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2011 18:31 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
25-12-2011 19:20
Postitus: #60
RE: Räägiks hingedest.
Tõepoolest, kõik oleneb hinge suurusest, hinge puhtusest, ning hinge avatusest.
Selgeltnägemine koosneb kolmest komponendist.
.Puhtuse aste,+ Energeetiline täituvus,+ .Hinge tasandi avatus. See on täiuslik nõiaring.
Puhtuse astet ei ole võimalikk saavutada enne, kui ei ole saavutatud piisavalt suur energeetiline täituvus ja hinge tasandi avatus.
Energeetilist täituvust ei ole võimalikk saavutada enne, kui ei ole saavutatud piisavalt suur puhtuse aste ja hinge tasandi avatus.
Hinge tasandi avatust ei ole võimalik saavutada enne, kui ei ole saavutatud piisavalt suur puhtuse aste ja piisavalt suur energeetiline täituvus.
See on tõepoolest väga täiuslik nõiaring. Ühekaupa on küll võimalik midagi saavutata, selgeltnägemist mitte. Oleneb sellest, kuidas keegi on enese jaoks selle nõiaringi lahti muukinud. Et saavutada suuremat energeetilist täitumist , võetakse sealt kust aga saab . Kõige ligemal asub see must fluidum. See on ainult meeter maapinnast. Tuleb ka hästi peale. Olen astraalist küsinud, kust see pärit on? Vastuseks olen saanud; See ei kuulu siia aega ja ruumi. Nemad ka ei tea , kust see tuleb. Nad ei saa seda uurida, siis saaksid nad surma. Aga põleb see kaunis hästi. Siit koorubki välja see 40 päeva. Kui vägivaldselt surnud hing on enda ümber kogunud seda musta fluidumit, ei pääse astraalsed hinged enam temale ligi. Sest nad saaksid surma. Nüüd läheb vaja seda , kellel on materiaalne generaator taga. See tähendab – selgeltnägejat. Tavaliselt need kes näeva juba midagi, nemad ei ahmi enam sealt kust saab, Nemad otsivad juba puhtamaid energia allikaid. Puhas materjal millest midagi on võimalik teha asub aga 10km ja kõrgemal. Algajatel on seda väga keeruline kätte saada. Võib kasutada ka küünalt. Läbi leegi puhastada seda materjali mida hangitakse.
Ravimise puhul käib samuti suur puhastamine, kustutamine, põletamine. On üks reegel mis tundub tobedana. Enne tuleb ehitada. Alles siis lammutada . Aga see reegel kehtib astraalis.
Tõepoolest,väga paljud on enese ümber moodustanud musta kaitsekilbi. See paistab silma eriti padu usklike puhul. Ka nende puhul kes ei lase endale läheneda. Ning on igas asjas eitaval seisukohal. Nendele midagi selgeks teha on täiesti mõttetu tegevus. Ei tasu vaeva. Mi puutub aga energiavampiiridesse, Tean nende olemasolust, aga nendega tegelenud ei ole. Tegelen deemonitega ja teiste astraali aitamisega. Ma tean kuidas on seda nõiaringi võimalik kiiresti ja efektiivselt avada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,961
Liitunud: Aug 2010
25-12-2011 21:17
Postitus: #61
RE: Räägiks hingedest.
(25-12-2011 19:20 )kalldunn Kirjutas:  Tõepoolest,väga paljud on enese ümber moodustanud musta kaitsekilbi. See paistab silma eriti padu usklike puhul. Ka nende puhul kes ei lase endale läheneda. Ning on igas asjas eitaval seisukohal. Nendele midagi selgeks teha on täiesti mõttetu tegevus. Ei tasu vaeva. Mi puutub aga energiavampiiridesse, Tean nende olemasolust, aga nendega tegelenud ei ole. Tegelen deemonitega ja teiste astraali aitamisega. Ma tean kuidas on seda nõiaringi võimalik kiiresti ja efektiivselt avada.

Tänud... nii informatiivse posti eest, lugupidamine.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
25-12-2011 23:16
Postitus: #62
RE: Räägiks hingedest.
Kui sa arvad, et see on informatiivne ja säilitamist väärt, siis soovitan teksti ka salvestada/tervenisti tsiteerida, sest millalgi võib ta oma informatiivsete postide kustutamisega siiani jõuda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
25-12-2011 23:48
Postitus: #63
RE: Räägiks hingedest.
(25-12-2011 14:59 )temimoor Kirjutas:  "Meie kaasinimesed on mustad maagid ja kes iganes on koos nendega, on samuti must maag. Mõtle üks hetk. Suudad sa kõrvale kalduda rajalt, mille nad on sulle ette määranud? Ja kui sa jääd nendega, siis on sinu mõtted ja teod igavesti kinni nende terminites. See on orjus. Sõdalane, teisest küljest, on sellest kõigest vaba. Vabadus on kallis, aga see hind ei ole mitte võimatu. Nii et karda oma orjastajat, oma isandaid. Ära raiska oma aega ja jõudu vabadust kartes"

Tsitaat pärineb minu lemmikraamatust Carlos Castaneda "Ajaratas".
Täiendusi sinu tsitaadile:
"Otsi headust, siis võib see sind leida."

"Mitte miski ei tule suletud ukse taha."

"Armastavat hinge ei saa hävitada."

Butler Yatesi "Orculatomist".

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
28-12-2011 01:28
Postitus: #64
RE: Räägiks hingedest.
(24-12-2011 22:22 )kalldunn Kirjutas:  Suvel ühte naist lahti kruvides ja tagasikäigu randevuud tehes avastasin hinge maja puhastamise käigus , et ka tema hoiab oma vanaema ja vanaisa vangis. Juba 30 aastat . Nemad olid loomulikku surma surnud. Aga väike laps ei lasknud neid mitte kuidagi vabaks. Pärast unustati, aga nad olid ikkagi vangid. Nemad said vabaks.
Tõesti põrguid on rohkem kui üks. Suvel ühte musta samaaniga tegeledes, tuli tema hing kohapealses põrgus puhtaks põletada . Ka sealt leidsin kaks vangistatud hinge. Väga paljud võtavad oma hinge hauda kaasa. Neid hingi, kes on siia maa peale jäänud. Neid on tõesti palju.
Sinu eelnevaid õpetusi ja praegust juttu lugedes võib vast väita, et ajad mingit seguliini Peruu inkade õpetustest ning kohalike "arengumaagide" mõttemõlgutustest. Sel juhul tasub meeles pidada, et see, millisena me miskit asja või nähtust nimetame, on suuresti kokkuleppeline ning ei pruugi vastata kuulaja/lugeja ettekujutusele räägitavast. Seda enam, et sinu sõnade taga puudub pilt, mida haarata.

Põrguid on jah, mitmeid. Kõikse esmane on meie enese sisemuses, see on see koht, mille läbi jõuame enese allikani. Järgmise taseme põrgu on Maa manala. Seal saab hingi vabaks lasta.

(25-12-2011 02:37 )Eithea Kirjutas:  Jaam jha, shamaanid jagunevad jah mustadeks ja valgeteks, vähemasti nii määratlevad neid põhjarahvaste iidse- shamaani teadmiste vähesed järelejäänud otsesed edasikandjad ...ise arvan, et tänaseks on ka halle...seega huvitav oleks teada, kuidas foorumis olevad shamaanid end määratlevad?
Šamaan on šamaan, mustaks või valgeks või kirjuks kutsuvad neid siiski teised. Mustaks ja valgeks jagamine on omane religioossele maailmavaatele, mittereligioosne inimene teab, et must on valge puudumine ning valge on musta puudumine.

(25-12-2011 10:16 )lahendused Kirjutas:  Musta maagia harrastaja tunneb reeglina ära selle järgi, et ta keeldub tunnistamast mõistet "must maagia" - selle asemel räägib ta vaid maagiast üldiselt, kui teostumise vahendist.
Sarnaselt on musta maagi "jõu alusteks" teistelt olenditelt ära võetav jõud - valge maag opereerib vaid endast, kõiksusest/ürglättest, või päikesest saadud jõududega.
Maagia on igasugune toiming või tegu, mille tagajärel muudetakse looduslikku tasakaalu mingis suunas nii, et tekib erisus konkreetse tagajärje ning selle teo mitte tegemise tagajärje vahel. Ehk siis iga inimene on tegelikult maag. Sina oled maag, mina olen maag, me kõik tegeleme päevast päeva loodusliku tasakaalu rikkumisega. Vanasti nimetati ka astrolooge ning tähetundjaid maagideks.

Maagia ongi üldine. Pole vahet, kas teed maagiat omakasu eesmärgil või mitte. Täpselt samamoodi ei saa rääkida mustadest ja valgetest varastest. Et üks varas varastab omakasu eesmärgil ja teine on Robin Hood, ehk valge varas. Või mustad ja valged mõrvarid. Kõik nad kallutavad tasakaalu, ent millegipärast ainult maage tembeldatakse koheselt värvustele vastavalt. Ja nagu ennist mainisin - must ja valge on religioosse süsteemi lahterdamisvahendid.

(25-12-2011 12:59 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas:  ma ei usu, et mustal ja valgel shamaanil on musta maagiaga otseselt midagi pistmist. muteada must shamaan käib ainult alumises ilmas ja valge shamaan käib ka ülesmises ilmas. st kes suudab käia üleval, peaks suutma käia ka all. kogu tervendamise teema on musta shamaani valdkond. kui tahate tõmmata paralleeli musta maagiaga, peate pidama kõiki tervendajaid mustadeks maagideks. põhimõttelislt, kui sa kedagi aitad vaimsel tasandil, teed sa sel hetkel musta shamaani tööd. aga tavaliselt pole teil piisavalt keskendust, tahet ja jõudu, et kedagi tegelikult aidata või hävitada.
mis puudutab halle shamaane, siis mingi nähtus, mida võiks halliks nimetada, on olemas. need on shamaanid, kes kasutavad shamanistlike tehnikaid väljaspool sotsiaalset konteksti. st nad pole tervendajad ja kogukonna vaimsed juhid. see oleks nagu ilmaturism.
________________________________
tsitaat tundmatust raamatust:
"Küsimusele, kus on alumine ja ülemine ilm, vastas ta, sellele pole vaja mõelda, eelkõige on nad inimeses endas, jalgadest nabani alumine ilm, kurguni keskmine ilm, kõrgemale ülemine ilm. Kogu ilmaruum asetseb eelkõige inimeses. Inimene ise osutub vaimuks, kes rändab nendes maailmades. Ta ei kuulu ühegi juurde nendest. Need lihtsalt avalduvad erinevate maailmadena. Parem või halvem saab olla ainult inimese vaim, või mingi muu olendi vaim. Kui näiteks suur šamaan laskub alumisse ilma, see ei tähenda, et tal hakkaks halb, vastupidi. Inimese vaimust sõltub see, on tal halb või hea, mitte sellest kohast, kus ta on. Paljude inimeste suureks eksiarvamuseks osutub see, et nad mõtlevad, et nende asukohast sõltub, kas neil on hea või halb, on nad targad või rumalad. Tegelikult sõltub nende õnn ja ebaõnn, tarkus ja lollus, jõud ja nõrkus ainult vaimu suurusest."
_____________________________
shamaan kellel pole kogukonda on omamoodi veidrus. celtic, kui saad ära pane pahaks, aga oled selle muarust selle klassi tüüpiline esindaja. sa magu kogu aeg otsiks kogukonda, keda õptetada ja ravida. ma nüüd omakorda korraks esindan seda klassi ja soovitan sul pigem erakuks hakata, kuni inimesed ise su leiavad.
Musta ja valge seostumine erinevate elmadega on otseselt seotud vaimse infoga, mida neis pakutakse. Must on korrastamata info, kaoseinfo. Musta värvusega samaväärne on madal heli, bass, mis kannab eneses väga palju korrastamata infot. See on puhas loomismaterjal. Valge seevastu on aga valgus, korrastatud ja süstematiseeritud info. Kellegi või millegi poolt juba loodud programm või teadmine või norm. Seega need, kes püüdlevad valgusesse/taevasse/säravate tulede poole, need soovivad ettekirjutet teadmisi ning tarkusi. Seetõttu on religionistidele ka väga tähtis just taevasse püüdlemine, valguse ja valgusolendite kummardamine. Sama on new age õpetustega - valgusolendid, valgus, sära, taevas, kolmanda silma avamine, kõrgemad sfäärid. Mitte keegi ei räägi sellest, mis jääb meie jalge alla ning kus on meie juured.

PS. olen mõistnud, et vaimsetes teemades ei saa eksisteerida erapooletut kogukonda, sest inimesed moodustavad liiga kiirelt sekti. Seetõttu olen ma ka loobunud kogukonna loobumisest, sest tean, mis toob kaasa sektiliikmeks või sekti läbi guruks hakkamine (mitte isiklike kogemuste põhjal Laugh)

(25-12-2011 19:20 )kalldunn Kirjutas:  Et saavutada suuremat energeetilist täitumist , võetakse sealt kust aga saab . Kõige ligemal asub see must fluidum. See on ainult meeter maapinnast. Tuleb ka hästi peale. Olen astraalist küsinud, kust see pärit on? Vastuseks olen saanud; See ei kuulu siia aega ja ruumi. Nemad ka ei tea , kust see tuleb. Nad ei saa seda uurida, siis saaksid nad surma. Aga põleb see kaunis hästi. Siit koorubki välja see 40 päeva. Kui vägivaldselt surnud hing on enda ümber kogunud seda musta fluidumit, ei pääse astraalsed hinged enam temale ligi. Sest nad saaksid surma. Nüüd läheb vaja seda , kellel on materiaalne generaator taga. See tähendab – selgeltnägejat. Tavaliselt need kes näeva juba midagi, nemad ei ahmi enam sealt kust saab, Nemad otsivad juba puhtamaid energia allikaid. Puhas materjal millest midagi on võimalik teha asub aga 10km ja kõrgemal. Algajatel on seda väga keeruline kätte saada. Võib kasutada ka küünalt. Läbi leegi puhastada seda materjali mida hangitakse.
Ravimise puhul käib samuti suur puhastamine, kustutamine, põletamine. On üks reegel mis tundub tobedana. Enne tuleb ehitada. Alles siis lammutada . Aga see reegel kehtib astraalis
Kuidas see 40 päeva siis välja koorub? Kui astraalolendid ise ligi ei pääse, siis ongi tarvis ainult selgeltnägija abi? Ilma ei saa. Sinu väite põhjal on kõik hinged astraalis selle fluidumi sees lõksus, sest ma küll ei usu, et enamusel on oma selgeltnägija, kes üldse selle peale tuleks, et hinge minna astraali otsima ja põletama.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,961
Liitunud: Aug 2010
28-12-2011 08:00
Postitus: #65
RE: Räägiks hingedest.
(28-12-2011 01:28 )Celtic Kirjutas:  
(25-12-2011 02:37 )Eithea Kirjutas:  Jaam jha, shamaanid jagunevad jah mustadeks ja valgeteks, vähemasti nii määratlevad neid põhjarahvaste iidse- shamaani teadmiste vähesed järelejäänud otsesed edasikandjad ...ise arvan, et tänaseks on ka halle...seega huvitav oleks teada, kuidas foorumis olevad shamaanid end määratlevad?
Šamaan on šamaan, mustaks või valgeks või kirjuks kutsuvad neid siiski teised. Mustaks ja valgeks jagamine on omane religioossele maailmavaatele, mittereligioosne inimene teab, et must on valge puudumine ning valge on musta puudumine.
Nad siiski jagavad ise endid nii ja selgub, et on veelgi värve nagu näiteks roheline ehk nagu sa ise ütled "kirjud "
(vene keeles)
ja jaotamine (mustaks, valgeks, kirjuks) toimus ka juba palju varasemalt ja on samaani kalmetest leitu matmise tavades selgelt eristatav. Seega paistab, et eristamine toimus(b) ikkagi tegevuse järgi.

Sest nagu sa ka ise ütled kasutajale Lahendused:
Tsitaat: "Et üks varas varastab omakasu eesmärgil ja teine on Robin Hood, ehk valge varas. " või siis kasutajale, Ei kukkunud kännust kaugele: " Must on korrastamata info, kaoseinfo./-/ Valge seevastu on aga valgus, korrastatud ja süstematiseeritud info. Kellegi või millegi poolt juba loodud programm või teadmine või norm. Seega need, kes püüdlevad valgusesse/taevasse/säravate tulede poole, need soovivad ettekirjutet teadmisi ning tarkusi. Seetõttu on religionistidele ka väga tähtis just taevasse püüdlemine/-/".

Samanistlik ülemine ja alumine ilm(?)... taoline ilma jagamine on dualistliku maailmavaate osa ja mõnes mõttes võib seda ka religiooniks ju pidada ja seega toimub sama ka Carlos Castaneda järgijatega, viimane on juba usuks kujunenud, kus võib kohata järgijate fanaatilist ettekirjutatud teadmiste ja tarkuste järgimist kuni kõige ülejäänu eitamiseni...
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2011 14:37 PiziIngliito.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
28-12-2011 08:37
Postitus: #66
RE: Räägiks hingedest.
Eks mõni šamaan kuskil maailmanurgas võib ju veel väita, et on olemas ka jõuluvana-šamaan ning pulgakommi-šamaan, see aga ei tähhenda, et see oleks üldtunnustatud tõde. Maailma dualistlik jagamine ei ole omane šamanismile. Šamanismis on ka maailmu tunduvalt rohkem kui vaid kaks, tähtsaimad neist on ülailm, alailm ning siinne ilm. Kusjuures need ilmad jagunevad omakorda mitmeks eri tasandiks ehk ilmaks.

Meil oli siin Eestis kah üks šamaan, kes ennast paar aastat niiviisi kutsus. Seejärel "muutus" ta tšuudi nõiaks, peale Sassi paksu raamatu lugemist. Lõppeks aga otsustas hoopis arengumaagiks hakata. Kas see tähendab, et kõik maailma šamaanid jagunevadki nüüd arengumaagideks? Ühe inimese sõnade järgi ei saa maailma luua.

CC raamatute tsitaate siia lisada on kah rumalus, meie maailmaosas pole mitte kunagi praktiseeritud sõdalase teed, seega ei kuulu sealne võitlus lendajatega meie maailmapilti.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
28-12-2011 08:45
Postitus: #67
RE: Räägiks hingedest.
Ei jaga need shamaanid endid miskiteks valgeteks, mustadeks, sinisteks jne värvi maagideks. Palun tehke omale mõisted selgeks. Või on mõnel jultumust MAAG Mangi ka shamaaniks nimetada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,961
Liitunud: Aug 2010
28-12-2011 09:56
Postitus: #68
RE: Räägiks hingedest.
(28-12-2011 08:00 )Eithea Kirjutas:  /-/ jaotamine (mustaks, valgeks, kirjuks) toimus ka juba palju varasemalt ja on samaani kalmetest leitu matmise tavades selgelt eristatav. Seega paistab, et eristamine toimus(b) ikkagi tegevuse järgi.
(28-12-2011 08:37 )Celtic Kirjutas:  Eks mõni šamaan kuskil maailmanurgas võib ju veel väita, et on olemas ka jõuluvana-šamaan ning pulgakommi-šamaan, see aga ei tähhenda, et see oleks üldtunnustatud tõde.

Kui just suvaliseks maailmanurgaks pidada Siberi põhjarahvaste varasematest kalmetest leitu ja erinevate matmise tavade järgi samaanide endi poolt liigitatuid... eks jah, osad nimetavad shamaane rohelise kaose teenriteks, osad (vedades) öeldakse, et samaanid ei ole mitte vabad oma kõnes ja teenivad neid, kellelt oma jõu saavad ehk n.n. abilisi...seega millist ja kelle üldtunnustatut tõde vaadata, kas samaanide eneste juttu enda kohta (mis on kohati ka üsna erinevad) või teiste ja nende endi määratlusi teiste samaanide kohta.

(28-12-2011 08:45 )Jõhvikas Kirjutas:  Ei jaga need shamaanid endid miskiteks valgeteks, mustadeks, sinisteks jne värvi maagideks. Palun tehke omale mõisted selgeks. Või on mõnel jultumust MAAG Mangi ka shamaaniks nimetada?

Seega subjektivism ja nagu Celtic ütleb: Täna 01:28 "/-/olen mõistnud, et vaimsetes teemades ei saa eksisteerida erapooletut kogukonda/-/" Seega mõisted võib ju selgeks teha, kõrvalt vaatajad määratlevad tegude järgi ehk, et maski kandmine ei muuda sisu...
Mina küsisin 25-12-2011 02:37 järgnevalt:
"seega huvitav oleks teada, kuidas foorumis olevad shamaanid end määratlevad?" ja seda siis rahvas ka siin praegu teeb, et miks selline jultumuse jutt(?) kõlab nagu ähvardus juba...
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2011 09:58 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,244
Liitunud: Apr 2011
28-12-2011 09:57
Postitus: #69
RE: Räägiks hingedest.
(28-12-2011 08:37 )Celtic Kirjutas:  Eks mõni šamaan kuskil maailmanurgas võib ju veel väita, et on olemas ka jõuluvana-šamaan ning pulgakommi-šamaan, see aga ei tähhenda, et see oleks üldtunnustatud tõde. Maailma dualistlik jagamine ei ole omane šamanismile. Šamanismis on ka maailmu tunduvalt rohkem kui vaid kaks, tähtsaimad neist on ülailm, alailm ning siinne ilm. Kusjuures need ilmad jagunevad omakorda mitmeks eri tasandiks ehk ilmaks.

Meil oli siin Eestis kah üks šamaan, kes ennast paar aastat niiviisi kutsus. Seejärel "muutus" ta tšuudi nõiaks, peale Sassi paksu raamatu lugemist. Lõppeks aga otsustas hoopis arengumaagiks hakata. Kas see tähendab, et kõik maailma šamaanid jagunevadki nüüd arengumaagideks? Ühe inimese sõnade järgi ei saa maailma luua.

CC raamatute tsitaate siia lisada on kah rumalus, meie maailmaosas pole mitte kunagi praktiseeritud sõdalase teed, seega ei kuulu sealne võitlus lendajatega meie maailmapilti.

Ja ei üla-ega alailmal pole ei musta ega valge ega hea ja halva või muude selliste siltidega miskit pistmist, eksole...?

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
28-12-2011 10:19
Postitus: #70
RE: Räägiks hingedest.
Ei olegi. Kõik maailmad on tasakaalus. Ülailm ei ole halb ja loomulikult pole seda ka allilm. Need on meie elu lahutamatud osad. Ent erinevad religioonid püüdlevad vaid ühe täiuse poole, jättes muud maailmad "tühjaks"

Ikka selleks, et inimhing ennast laiali ei laotaks, vaid ühte isandat teeniks.

Tsitaat:Seega subjektivism ja nagu Celtic ütleb: Täna 01:28 "/-/olen mõistnud, et vaimsetes teemades ei saa eksisteerida erapooletut kogukonda/-/" Seega mõisted võib ju selgeks teha, kõrvalt vaatajad määratlevad tegude järgi ehk, et maski kandmine ei muuda sisu...
Enn Kasak kirjutas: "„Tark jutt” tähendab, et räägid seda, mida kõik niigi arvavad"
Mina täiendaks ja laiendaks seda nö. vaimsete juttude maailma: "Tark jutt" tähendab seda, et räägid seda, mida kõik niigi arvavad ja mida neile meeldib kuulata elik mis paitab nende ego. Seda, et me oleme tühised prussakad, kes peavad kogu elu tegema diile, et meid ära ei söödaks ja et meid lihtsalt armust ja sellest, et meid teatud seltskonnale vaja on... seda juttu ei taha keegi kuulda. Küll aga kuulatakse ammulisui fantaasiaid sellest, kui vägevad ja tugevad me oleme, kuidas peale kahekordset astraaliharjutamist saame juba vabalt astraalolenditega võidelda, kuidas me oma mõtetes mägesi liigutame ja mis iganes veel. Vot see jutt läheb peale ja see jutt on "tark jutt"

Muu on egomaniakkide jaoks mõttetu loba. Mis hingevargad, mis teenimine??? Oleme nii vägevad, et kui aid tahaks, hävitaks kõik ära.
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2011 10:20 Celtic.)

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
28-12-2011 10:37
Postitus: #71
RE: Räägiks hingedest.
Maagide mustaks ja valgeks jagamisel võiks silme ees hoida analoogiat "hea ja halva" erinevusest politsei ja maffia abil.

Maffia tapab teadlikult ja tunneb sellest rõõmu - politsei ei tapa teadlikult ja on kurb kui keegi surma saab.

Näiteks kui maffia liige saaks politseisse tööle, siis hakkaks ta politseivormis olles "olulisi tunnistajaid" maha laskma, põhjendades seda seduste väärastunud tõlgendamisega: "teil on õigus vaikida" ja kuul pähe - aus politseinik seevastu mõistab "teil on õigus vaikida" sellisena, et ta uuriks ka ilma päti tunnistuseta tõe välja - siin ju saab musta ja valget eristada.


Sarnase analoogia võiks tuua erineva toitumisviisiga loomade kohta: kiskjatest lihasööjad = must maag, taimetoiduline = valge maag.


Nii nagu ei saa türannosaurusele või maffia bossile "selgeks teha", et nad on valel teel, nii ei tee ka mustale maagile selgeks, et ta on valel teel.

Siin aitab vaid see, kui inimesed viiks enda "suhtelise mõtlemise" (igaühel on õigus oma mätta otsast) "absoluutseks mõtemiseks" (on vaid üks tõde).

Näiteks valge maag saaks päiksekiirega põlema panna teda kiusava musta maagi (kuna must maag on oma hingelt must , ning mustus põleb) - kuid must maag ei saaks valget maagi päikesekiirega põlema panna (kuna valge maag on hingelt puhas, ning puhtus ei põle) - see, milline maag päikesekiires põlema süttib on absoluutne ehk ühene - sellistest näidetega saaks inimesed viia oma mõtlemise jumalikuks, ehk absoluutseks.
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2011 12:43 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
28-12-2011 11:02
Postitus: #72
RE: Räägiks hingedest.
(28-12-2011 10:19 )Celtic Kirjutas:  Mis hingevargad, mis teenimine???
Kas sul on neile küsimustele vastust pakkuda sellisel kujul mis veennaks inimest ja näitaks talle, et hingeosakesed, hingevargad, teenimine, lepingud jmt on olemas ning tähendavad ka inimese, kui siinse maailma olevuse jaoks, midagi?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,244
Liitunud: Apr 2011
28-12-2011 16:00
Postitus: #73
RE: Räägiks hingedest.
(28-12-2011 11:02 )kage Kirjutas:  
(28-12-2011 10:19 )Celtic Kirjutas:  Mis hingevargad, mis teenimine???
Kas sul on neile küsimustele vastust pakkuda sellisel kujul mis veennaks inimest ja näitaks talle, et hingeosakesed, hingevargad, teenimine, lepingud jmt on olemas ning tähendavad ka inimese, kui siinse maailma olevuse jaoks, midagi?

Ikka saab: kui naist veendakse, et mehe asemel on etem kristust armastada, st mehe asemel "armastab" naine neid, kes talle jumalat mängivad, siis ei jää mehel muud üle kui jooma keerata, naisele peksa anda või meeleheitlikult hakata ringi tõmbama.
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2011 16:02 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krt
Bännitud

Postitusi: 957
Liitunud: Dec 2011
28-12-2011 16:05
Postitus: #74
RE: Räägiks hingedest.
Minule näib, et valdavalt on suured rahvamassid siiski musta maagia kandjad. Ehk siis, enamus tarbib ülevalt ettesöödetud jumalate valgust, tuues selle alla tavaellu musta, intuitiivse usu ja mitte selge teadvustatuse näol. Valge maagia aga eeldab inimese endapoolset kogetud andmete läbitöötlemist ja selgeksmõtlemist, ehk on konstruktiivse suunaga üles sügavama enese valguse poole. Suunaga üles on selge teadmise Vägi, all on tumedad Jõud. Suure Jõu, aga madala Väega saab palju rumalat kurja korda saata, kõrge Vägi aga vabastab madalatest lollustest. Tarkus on seal, kus aktiivsus, kõiges ei ole reaalselt võimalik Väge omada. Enamus valdkondades ollakse valdavalt siiski mustad, selle suht rumalalt valgust ja üleloomulikke imesid oma ellu palutaksegi, aga vaimset tööd ei viitsita ise teha.
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2011 16:13 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

Postitusi: 271
Liitunud: Sep 2011
29-12-2011 14:25
Postitus: #75
RE: Räägiks hingedest.
(28-12-2011 01:28 )Celtic Kirjutas:  ...Musta ja valge seostumine erinevate elmadega on otseselt seotud vaimse infoga, mida neis pakutakse. Must on korrastamata info, kaoseinfo. Musta värvusega samaväärne on madal heli, bass, mis kannab eneses väga palju korrastamata infot. See on puhas loomismaterjal. Valge seevastu on aga valgus, korrastatud ja süstematiseeritud info. Kellegi või millegi poolt juba loodud programm või teadmine või norm. Seega need, kes püüdlevad valgusesse/taevasse/säravate tulede poole, need soovivad ettekirjutet teadmisi ning tarkusi. Seetõttu on religionistidele ka väga tähtis just taevasse püüdlemine, valguse ja valgusolendite kummardamine. Sama on new age õpetustega - valgusolendid, valgus, sära, taevas, kolmanda silma avamine, kõrgemad sfäärid. Mitte keegi ei räägi sellest, mis jääb meie jalge alla ning kus on meie juured....

Musta ja valge shamaani eristamine on siiski siberist pärinev jaotus ja krt seda teab, kas peaks miksima sinna oma arusaamu või nägemusi mustast maagiast või vaimsest infost.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog