Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustlaste hüpnoosi saladused
#1
Venekeelne dok. film:

http://rutube.ru/tracks/4901774.html?v=5...639cbd479e
Vasta
#2
Vene keelt ma ei valda, aga hiljuti sattus minu ette ka pruuunisilmne mustlaseit, kes käis peale, et ennustab mulle. Raha, armastus, tervis. Küsis ikka otse silma vaadates, kas kõik on hästi. Et kas on muresid. Ma vastasin esimesele küsimusele jah ja tema kohe, et on muresid jah. Ma siis, et ei, mina ise vastutan oma elu eest või midagi väga sarnast. Nende silmadega oli jah see asi, et raske oli vastu panna, eriti, kui varasem kogemus puudub. Miski minus aga oli piisavalt tugev, et seisis selle üpris koleda naise kaunile pilgule raudnaelana vastu.
Eeldan, et nende saagiks on pigem sellised blondid nukrailmelised koduperenaised, kel tõesti hüva nõuannet (ent mitte röövellikke mustlastädisid!) vaja läheb.

Aga kes teist, head inimesed, filmi vaatas, räägib ehk paari sõnaga lähemalt, milles sisu seisnes?
Vasta
#3
Paremat sorti mustlased vist ei näita ennast, kuid siit-sealt tilgub inffi, mis mainib nende olemasolu. Nii et ümber ma seda infot ei lükka - ehk kohtan ise mõnda.
Endal oli kunagi juhus, kus turul ajas mustlaseit ligi. Soovis ennustada. Vastasin, et "tead, seda oskan ma ka ise teha". Lootsin, et ta lahkub. Ei läinud ära, hakkas hoopis jutustama: "sa oled nii viisaka olemisega poiss, anna mulle kümnekas!" Saatsin ta seenele ja alles siis ta lahkus omaette pobisedes.
Korra on mind ähvardatud suguvõsapoolse vägivallaga. Ähvardajaks oli teismeline mustlaspoiss, kes tahtis endale saada üht temale meeldima hakanud asja. Saatsin temagi seenele ja siiani pole midagi juhtunud, kuigi ma käin sealt nende maja juurest ikka mööda.

Hüpnoos või manipulerimine pole vaid mustlaste rida. Kunagi oli mu tuttavate seas üks valget verd "isand", kelle manipuleerimisoskus oli tohutu. Ta oli väga osav ja mul läks aastaid, et tema eesmärgid välja selgitada. Aga lõpuks sain need teada ja lõpetasin temaga suhtlemise.
Vasta
#4
Ja minu sõbrannale ennustas mustlane, et ta peab olema väga, väga ettevaatlik lähima kuu aja jooksul, kuna temaga võib juhtuda surmaga lõppev õnnetus.
Sõbranna oli väga ehmunud, käis läbi kõik oma sõbrannad ja jättis nendega hüvasti.
Käis ka minu juures ja pihtis oma muret ja küsis nõu.
Selle asemel, et ma oleksin öelnud, et ole ettevaatlik, istu kodus ja ära ralli autoga ringi, ma naersin ja ütlesin: "Ära usu neid rumalaid ennustusi!"
Nädala pärast seda toimus ränk liiklusõnnetus, kus sai surma neli inimest - kohapeal ka minu sõbranna.
Mustlastest oli alles hiljuti huvitav telesaade. Kõik nad ei oskagi ennustada, paljud neist teenivad ausa tööga raha ja on toredad inimesed.
Vasta
#5
Huvitav kas keegi teab siit foorumist mõnda sellist usaldusväärset mustlast? Kas meil on neid nii vähe või olen mina väga vähe mustlasi kohanud, aga millegipärast alati selliseid, kes ikka tänavatel inimestelt raha manguvad. Ei ole tõesti hakanud ükski mustlane silma näiteks ka üheski teenindusasutuses alustades söögipoest lõpetades autoremondi töökojaga. Täitsa tahaks teada milliseid ausaid töis need mustlased siis teevad. Minu jaoks on nad ikka tõeline haruldus selles suhtes.
Vasta
#6
See peale võiks öelda, et kui sina ise oma elu ei vormi, teeb seda sinu eest keegi teine!
Vasta
#7
Ühinen Piziga ja sooviks ka näha kuskil neid "paljusid ausaid" mustlasi.
Müstik - sa oled usin ja leiad alati palju tarku sõnu kuskilt kirjutatust, kuid
tundub, et paljuski oled sa sotsiaalsfäärist vägagi elukauge inimene.
Kui mõni mustlane ka kuskil teeb ausat tööd, siis on see pigem erand, kui
reegel. Meenutaks juhtumit Soomest, mida vahendas siis Eestis külas olev
soomlane. Asi juhtus nende ettevõttes, mis kahasse Soome riigiga. Nimelt
loodi neile kuskil kümmekond sotsiaalset töökohta (nagu meil reisisaatjad)
ja ideeks oli just pakkuda mustlastele "töökasvatust" seoses nende hulgas
valitseva suure tööpuudusega - üle 95% tööealistest on töötud ja saavad
riigilt abiraha - lisaraha veel selle eest, et oleksid "mustlased" ehk kannaksid
nn rahvusrõivaid jne. Projekt pidi olema 6-kuuline ja kohale tulid esimesel
päeval KAKS mustlast, kelledest üks lahkus kohe, kui oli kontori "üle vaadanud"
ja maininud, et "vaene koht" (zargoonis see, et pole/ei saa midagi varastada)
ja teine "kadus" peale lõunavaheaega. Peale seda ei nähtud neist kasvatatavatest
MITTE ÜHTEGI kogu selle aja jooksul, kuigi raha kanti nende arvele piisava
täpsusega üle kuni programmi lõpuni.
Samalaadsed tendentsid on nendega üle KOGU maailma - varastavad, petavad
ja tapavad nagu "mehed muiste". Eriti julm on olukord Ungaris kuhu neid toodi
palju sisse kogu "punaste" valitsemise ajal ja kogu sellest punasest Euroopast.
Interpoli andmetel (mida nad enam ei avalda või jätavad välja etnilise tausta)
on mustlased kohe juutide järel see grupp, kelle "õlgadel" on kõige suurem osa
pettusi. Kui juutide "osalus" on peamiselt eksklusiivselt nn "valgekrae" kuritegevus,
siis mustlaste nišš on tänavakuritegevus. Nende klannid röövivad lapsi nii juutidele
kui araablastele müümiseks ja ka teistele pervertidele. Röövitakse, petetakse ka
naisi, kes siis satuvad seksorjusesse üle kogu maailma. Mustlaste "maffia" on üks
paremini organiseerunud kuritegelik rühmitus üldse ja "kaotab" vaid - jällegi - juutidele,
keda press kutsub teatud põhjustel "vene maffiaks".
Kõik need probleemid olid üliaktuaalsed juba alates 1950ndatest ja muutusid eriti
julmaks kohe peale NLiidu "kokku kukkumist". Viimase dekaadi osas ei oska täpsemaid
arve pakkuda, kuid vestlustes mõnede vanade kolleegidega Politseist on näidanud, et
asi läheb HULLEMAKS mitte paremaks.
Ei vaidlusta, et ka mustlaste hulgas on häid, toredaid ja muidu nunnusid isikuid, kuid
nende hulgas kehtivad reeglid (sarnaselt ühe teise analoogse klikiga), et vaid NEMAD
on midagi väärt - teised on kari, keda tuleb pügada. Seega, need üksikud, kes on aste
kõrgemal sellest ülejäänud saast-massist EI PAISTA VÄLJA ja ei anna tooni ning tihti
sunnitakse nad vaikima omade poolt.

Mis aga puudutab otseselt mustlaste ennustusi ja ennustuskunsti, siis juhiks tähelepanu
sellele, et see grupp on antud tegevust harrastanud juba mitu tuhat aastat. Selle aja
jooksul on toimunud teatud valik, mis on andnud eelistuse teatud tüüpidele - teinud neist
head psühholoogid ning ennustamise äri on lastele õpetatud juba ajast, kui nad alles
õpivad rääkima ja kõndima. Võimalik, et "selgemalt nägijate" protsent nende hulgas on
kergelt kõrgem, kui teiste etniliste gruppide juures (tänu valikule), kuid ei arva, et väga
drastiliselt erineb üldisest inimpopulatsioonist. Ja vahet pole kas ta ennustab sulle kui
Teadja või kui Pettur, siis eesmärk on ikka üks - sinu raha tema tasku.
Vasta
#8
Selles saates oli juttu toredatest Pärnu ja Läänemaa mustlastest.
Üks neist peab Tallinnas mingit söögikohta. Millist - enam ei mäleta.
Tartu mustlastega pole juba oma aastakümneid kokku puutunud, aga kord üks ennustas mulle bussijaamas - ja nagu kellavärk on kõik täide läinud. Kopikapealt. Sel ajal, kui sõbranna suri, arvasin et pani ühes asjas mööda, aga nüüdseks on juba ka see täide läinud.
Nii nagu eestlasi on igasuguseid - nii on ka mustlasi erinevaid.
Vasta
#9
Kahjuks ei saa võtta gruppi kui tervikut tema parimate liikmete
järgi vaid ikka "keskmise" järgi. Ja seda olenemata grupist.
Vasta
#10
Üks pildiseeria sellest kuidas elab Euroopa mustlaste "kuningas" kes resideerub Rumeenias.
Nii, et vaadake ja mõtelge kuhu lähevad kaltsudes mustlaseitede "annetused" ühiskassasse.
Mõnede nende mustlaste kaelas rippuvast kullast piisaks, et nii mõnigi para-weebu võiks
vabalt "pinsile" jääda ja riiklikele "pensinisammastele" vilistada pikalt-pikalt...

Как живут цыганские бароны (35 фото) - Fishki.Net | Фишкина картинка
Vasta
#11
Eile juhtusin just vaatama üht huvitavat saadet, kus räägiti mustlasmaagiast. Olen kunagi väga ammu ühe mustlasneiuga veidi sõbrustanud, kuid paraku jah, nii nagu seal saateski räägiti, ei rääkinud ta kunagi neist asjust, mis neil n.ö köögipoolel toimub.
Saade saateks aga huvitavaid tähelepanekuid oli seal üsna palju. Just nimelt asju, mida me tihti nende kohta teame, kuid pole vist neist asjust palju mõelnud.
See sama hüpnoosi teema. Saates tehti eksperiment, kus täiesti tavalisele naisele õpetati just nende hüpnotiseerimistehnikaid ja siis saadeti ta tänavale. Küll mitte nii osavalt, kui kurikuulsad ise, suutis ta üsna kergelt inimestelt rahanatukese kätte saada.
Mind muidugi paelusid peale filmi vaatamist hoopis huvitavamad küsimused.
Nimelt pole mustlastel riiki ja nad elavad üle maailma eri paigus. Samas suudavad nad kõik omavahel suhelda olenemata, et kus maailma otsas nad parasjagu on. Ehk siis nende keel on väga muutumatult säilinud sajandeid. See on see koht, kus kõik maailma väikerahvad võiks õppust võtta.
Sama moodi on mustlastel tegelikult keelatud abielluda teisest rahvusest partneriga. Selgitavad nad sellega ise seda, et nad ei tohi oma verd segada, sest see toob kaasa õnnetust ning kaotab nende n.ö geneetilised võimed.
Päris huvitav oli ka kogu nende ühiskonna ülesehitus ja juhtimine, mis on nii vana, et keegi neist ei tea millal see juhtimissüsteem loodi.
Ka on märkimisväärne see, et mustlased on üliharva haiged. Meie mõistes gripid ja muud hädad neid ei vaeva. Saates muidugi toodi näiteid, kus mustlased on oma tavapärasest elust lahti öelnud ning meie mõistes kaasaegset elu elama hakanud. Nende järeltulijad aga vajavad tihti arsti abi.
Üks mustlasi ühendav eripära on kullapalavik. Seda tean ma ka omadest kogemustest, et mustlased armastavad väga kulda. Mis aga põnev on, et n.ö tõelised mustlased ei müü seda kunagi. Nad võtavad kõik kulla meeleldi vastu aga kuhu nad selle kulla panevad ja mis sellega teevad, kus hoiustavad oma sajandite vältel kogutud vara?
Mis aga ennustamisse puutub, siis mustlased väidetavalt ei ennusta endale kunagi. Nad hoopis kujundavad tuleviku. Ehk siis kogukonnas määratakse igale liikmele tema tulevik ning paar korda aastas tegeletakse konkreetselt oma kogukonna tuleviku kujundamisega.
Saates oli muidugi palju huvitavaid teooriaid, millest üks viis ka n.ö tulnukateni välja, püüdes seletusi leida nende sensitiivsust, eluviisi, eesmärke ja just müstikat mis on seotud kullaga.

Enamusi saates toodud mustlaste eripärasid ma küll teadsin, kuid pole kunagi selle rahva olemuse ja päritolu üle mõelnud. Igal juhul huvitav maailm see mustlasmaailm tõesti.

Film ise siin:
http://www.youtube.com/watch?v=5TBvomcF78M
Vasta
#12
(27-07-2012, 17:26 )Dana Kirjutas: Mis aga ennustamisse puutub, siis mustlased väidetavalt ei ennusta endale kunagi. Nad hoopis kujundavad tuleviku. Ehk siis kogukonnas määratakse igale liikmele tema tulevik ning paar korda aastas tegeletakse konkreetselt oma kogukonna tuleviku kujundamisega.
Saates oli muidugi palju huvitavaid teooriaid, millest üks viis ka n.ö tulnukateni välja, püüdes seletusi leida nende sensitiivsust, eluviisi, eesmärke ja just müstikat mis on seotud kullaga.

Film ise siin:
http://www.youtube.com/watch?v=5TBvomcF78M

Oskate Te sellest rohkem kõnelda, sest minu teada tegelevad sellega ka veel teised ehk mitte ainult mustlased ja lisaks võib ka ära lõigata minevikust s.h. muuta vastavalt soovile uut isiksust? Filmis sellest ei räägita, kuna film on ainult mustlastest.
Vasta
#13
1) Kõige lihtsam on mõjutada/eksitada/hüpnotiseerida nö "väsinud inimesi".
Igaüks meist suudab selgelt-näha eeterkeha (elujõu, vitaalsuse, prana) madalamat komponenti, st inimesele peale vaadates mõista, kas tegu on väsinud/kurnatud või elujõulise/teotahtelise inimesega.
Sama teevad ka mustlased: st otsivad väisinud/muserdunud olekuga inimesi, kes on "kergeks saagiks".

2) Paljud suudavad inimesele peale vaadates öelda, kas tegu on juhmi/lolli, või andeka/targa inimesega (näiteks ülikoolide kogenud õppejõud valdavad sellist tehnikat suurepäraselt).
Sama teevad ka mustlased: st otsivad juhmi/lolli olemusega inimesi, keda on kerge mõjutada.

3) Suurim viga mida väsinud ja juhmid inimesed teevad seisneb mustlasmutiga dialoogi astumises, millele järgneb "vabatahtlik" raha andmine mustlase kätte (kui sa ise raha oma käest ära ei anna, siis ei saa mustlane sinu raha kätte) - edasine on juba veenmise ja lollitamise küsimus, et väsinud ja juhm inimene panna uskuma raha tagastamise võimatusse (raha tuleb ja raha läheb).

4) See, kas midagi sisulist mustlasmuti poolt ennustatakse, või mitte on juba veidi keerulisem küsimus:

Kõik maine on vaimse peegeldus - ehk muutes vaimset, muutub ka maine.
Vaimses maailmas pole fikseeritud mineviku, oleviku ja tuleviku - st vaimses maailmas on minevik, olevik ja tulevik pidevas muutuses.
Ehkki võimalike valikuid on vaimses maailmas väga palju, on paljud valikud ikkagi vaid nö "valikmenüüde vormis" (saad valida, kas saad autoõnnetuses surma, jääd sandiks, või saad kergemaid vigastusi; kuid avariid täielikult vältida pole tihti võimalik).

Reeglina valib mustlasmutt võimalikest valikutest nö "kõige halvema" - nii ehmub inimene ära, ning on nõus tuleviku muutmise eest veelgi rohkem raha välja käima (saage aru, et ette-ennustatud "fikseeritud tulevik" on samasugune illusioon nagu katteta raha, või ülesmukitud tibi).

Kui aga õnnestub inimene panna uskuma "ette-ennustatud fikseeritud tuleviku", siis tihti ka nii läheb nagu ennustus ennustab - seega keelduge uskumast ennustuste põhist fikseeritud tuleviku (teadke, et tulevik pole kunagi fikseeritud).


5) Praktiline nõuanne mustlasmuti vältimiseks: ärge laskuge kunagi mustlasmutiga dialoogi: hakake parem ise monoloogi vormis mustlasmutile endale tuleviku ennustama (raha sul tuleb ja raha sul läheb, kuid politsei jääb sind alatiseks kiusama) - selle peale kaob mustlasmutt kohe minema, st mustlasmutt ei talu, kui tema enda tuleviku ennustatakse.
Vasta
#14
(05-06-2012, 13:19 )excubitoris Kirjutas: Mõnede nende mustlaste kaelas rippuvast kullast piisaks, et nii mõnigi para-weebu võiks
vabalt "pinsile" jääda ja riiklikele "pensinisammastele" vilistada pikalt-pikalt...

Kui see oleks tõsi, siis kaaluks selline kullast kaelaehe umbes 50 kilo, mida nii sirgeseljaliselt küll kõikjal kaasas ei tassiks.
Vasta
#15
(28-07-2012, 06:02 )lahendused Kirjutas: 1) Kõige lihtsam on mõjutada/eksitada/hüpnotiseerida nö "väsinud inimesi".
Igaüks meist suudab selgelt-näha eeterkeha (elujõu, vitaalsuse, prana) madalamat komponenti, st inimesele peale vaadates mõista, kas tegu on väsinud/kurnatud või elujõulise/teotahtelise inimesega.
Sama teevad ka mustlased: st otsivad väisinud/muserdunud olekuga inimesi, kes on "kergeks saagiks".

2) Paljud suudavad inimesele peale vaadates öelda, kas tegu on juhmi/lolli, või andeka/targa inimesega (näiteks ülikoolide kogenud õppejõud valdavad sellist tehnikat suurepäraselt).
Sama teevad ka mustlased: st otsivad juhmi/lolli olemusega inimesi, keda on kerge mõjutada.

3) Suurim viga mida väsinud ja juhmid inimesed teevad seisneb mustlasmutiga dialoogi astumises, millele järgneb "vabatahtlik" raha andmine mustlase kätte (kui sa ise raha oma käest ära ei anna, siis ei saa mustlane sinu raha kätte) - edasine on juba veenmise ja lollitamise küsimus, et väsinud ja juhm inimene panna uskuma raha tagastamise võimatusse (raha tuleb ja raha läheb).

4) See, kas midagi sisulist mustlasmuti poolt ennustatakse, või mitte on juba veidi keerulisem küsimus:

Kõik maine on vaimse peegeldus - ehk muutes vaimset, muutub ka maine.
Vaimses maailmas pole fikseeritud mineviku, oleviku ja tuleviku - st vaimses maailmas on minevik, olevik ja tulevik pidevas muutuses.
Ehkki võimalike valikuid on vaimses maailmas väga palju, on paljud valikud ikkagi vaid nö "valikmenüüde vormis" (saad valida, kas saad autoõnnetuses surma, jääd sandiks, või saad kergemaid vigastusi; kuid avariid täielikult vältida pole tihti võimalik).

Reeglina valib mustlasmutt võimalikest valikutest nö "kõige halvema" - nii ehmub inimene ära, ning on nõus tuleviku muutmise eest veelgi rohkem raha välja käima (saage aru, et ette-ennustatud "fikseeritud tulevik" on samasugune illusioon nagu katteta raha, või ülesmukitud tibi).

Kui aga õnnestub inimene panna uskuma "ette-ennustatud fikseeritud tuleviku", siis tihti ka nii läheb nagu ennustus ennustab - seega keelduge uskumast ennustuste põhist fikseeritud tuleviku (teadke, et tulevik pole kunagi fikseeritud).


5) Praktiline nõuanne mustlasmuti vältimiseks: ärge laskuge kunagi mustlasmutiga dialoogi: hakake parem ise monoloogi vormis mustlasmutile endale tuleviku ennustama (raha sul tuleb ja raha sul läheb, kuid politsei jääb sind alatiseks kiusama) - selle peale kaob mustlasmutt kohe minema, st mustlasmutt ei talu, kui tema enda tuleviku ennustatakse.

Kõik tabav jutt. Muidugi saab neeudsi või õnnistusi peale panna ainult vastavalt inimese tasemele. Mustlastele omistame automaatselt "müstilise" jõu isegi, kui nad osade arust petised on. Isegi see petmise oskus on neil "müstiline". Seepärast ümbritseb neid osade jaoks mingi salapärane võim ja hirm kah. Just selline inimene ohvriks langebki, sest kui mustlane ütleb, et "järgmine kuu juhtub õnnetus", siis see on needus. Enne ei pruukinud midagi olla, aga nüüd on see ohver häälestatud/mõjutatud ümber isiku poolt, kel on autoriteeti. Kui su perearst ütleks sulle, et kuu lõpus on sul hull õnnetus, siis naerad. Mustlase puhul ei naera eriti keegi.
Seepärast kutsun seda needuseks, et mõjutatav inimene ise hakkab käituma vastavalt juhistele: kardab, põeb, kahtleb. Närvilisel inimesel hakkavadki juhtuma õnnetused. Samas võib panna peale ka õnnistusi, lausa üldsõnalisi. Nagu kasvõi "mingi sul kõik ettevõtmised hästi". Aga nendega ei teeni nii palju raha, kui negatiivsete ütlemistega Bleh
Mind pole mustlane kunagi ahistanud ja ei hakka ligi ka tulema.
Vasta
#16
(27-07-2012, 19:30 )Eithea Kirjutas: Oskate Te sellest rohkem kõnelda, sest minu teada tegelevad sellega ka veel teised ehk mitte ainult mustlased ja lisaks võib ka ära lõigata minevikust s.h. muuta vastavalt soovile uut isiksust? Filmis sellest ei räägita, kuna film on ainult mustlastest.

See tuleviku määramine või muutmine või siis maagilised tulevikurituaalid on tõenäoliselt igale maagiga tegelevale tõenäoliselt teada olema. Lihtsaim versioon tulevikukujundamisest on sõnamine.
Millised need rituaalid välja näevad ja mida selliste rituaalide käigus ohverdatakse võib vaid oletada. Tõenäoliselt neid tõsisemaid rituaale ei kipu ükski, kes neid teab avaldama. Ühelt poolt on see tingitud sellest, et kui sa ei tea täpselt mida teed, võid endale ja teistele viga teha. Teiselt poolt, maagia on paljudele töö ja leib. Kes ikka tahab avalikustada oma sissetulekuallikat.
Samas on nii, et väiksemaid maagilisi rituaale kasutab tänapäeval iga teine inimene. Kõige lihtsam on abiellumise rituaal.
Vandenõulased ju räägivad koguaeg meile, kuidas lauljad, näitlejad jne lasevad endale edu nõiduda ning kuda ühe või teise poliitiku surm on maagia põhjustatud.

Isiklikult arvan, et see pole tõesti puhas väljamõeldis ega teooria, vaid nii see ongi. Neid nn maage/shamaane/nõidasid jne on piisavalt, kes seda teevad rõõmuga.
Ju neil on siis n.ö leping sõlmitud ja seeläbi õigus saadud saatusi muuta. Tuleb inimene, kes seda veel temalt palub ja täielik õigus tema elutee muutmiseks antud.
Endal on kaks korda elus kokkupuude selliste inimestega olnud. Kumbki kord ei olnud selleks mustlased! Paraku olen mõlemal puhul edu ja rikkuse tagasi lükanud. Ma ei anna kellelgi õigust oma elutee muutmiseks.

Mis mustlastesse puutub, siis juhul kui nad oma ennustust pakuvad, siis võtan ma oma parema käega mustlase vasakust randmest ja ütlen, et kõik, mida mulle soovid, tulgu sulle endale tagasi. Üldjuhul ei taha mustlased siis enam midagi soovida. Kui vaid head Smile
Samas igal juhul huvitav rahvas omapärase ja huvitava kultuuriga.
Vasta
#17
(28-07-2012, 06:02 )lahendused Kirjutas: 5) Praktiline nõuanne mustlasmuti vältimiseks: ärge laskuge kunagi mustlasmutiga dialoogi: hakake parem ise monoloogi vormis mustlasmutile endale tuleviku ennustama (raha sul tuleb ja raha sul läheb, kuid politsei jääb sind alatiseks kiusama) - selle peale kaob mustlasmutt kohe minema, st mustlasmutt ei talu, kui tema enda tuleviku ennustatakse.
Vat just nii mu sõbranna tegigi: sõimas mustlasnaise läbi (üks noor naine oli olnud) ja ütles talle, et ise sa saad surma varsti.
Et ära hirmuta siin inimesi ja raha ta talle ka ei andnud.
Lõpptulemus on aga eespool toodud: sõbranna sai autoõnnetusel surma. Eelaimus et ta kaua enam ei ela, oli tal aga juba varem ja seepärast ta käejootelt ennustada lubaski. Muidugi selleks, et talle ennustatakse, et ta elab veel kaua ja õnnelikult.
Vasta
#18
(28-07-2012, 14:37 )Müstik Kirjutas:
(28-07-2012, 06:02 )lahendused Kirjutas: 5) Praktiline nõuanne mustlasmuti vältimiseks: ärge laskuge kunagi mustlasmutiga dialoogi: hakake parem ise monoloogi vormis mustlasmutile endale tuleviku ennustama (raha sul tuleb ja raha sul läheb, kuid politsei jääb sind alatiseks kiusama) - selle peale kaob mustlasmutt kohe minema, st mustlasmutt ei talu, kui tema enda tuleviku ennustatakse.
Vat just nii mu sõbranna tegigi: sõimas mustlasnaise läbi (üks noor naine oli olnud) ja ütles talle, et ise sa saad surma varsti.
Sõimuga küll ei saa, rahulik ja viisakas monoloog sobib küll, vähemasti ise olen nii teinud. Hiljem oleme pikalt jutelnud, elu üle arutlenud jne , enam kunagi ei ole mu juurde mustlased astunud ennustama.
Nagu Diana ütles "... igal juhul huvitav rahvas omapärase ja huvitava kultuuriga".

Vasta
#19

Müstik, sinu tuttaval oligi see häda, et ta lubas mustlasel enda kohta ennustama või tulevikust rääkima hakata - mustlase ennustuse jutt tuleb poole sõna pealt ära lõpetada (kui ta ei saa ennustust sinule kuuldavateks sõnadeks vormida, siis ennustust pole ja ennustus ei toimi) ja hakata mustlasele endale ennustama "monoloogi vormis" (st ei lase mustlasel ennast eksitada, vaid loed tema kohta suvalise ennustuse ette, mille peale jookseb mustlane "saba jalgevahel" minema, et ta enda kohta ennustust ei kuuleks).

Vasta
#20
Seda küll, aga ma märkasin juba ka varem, et sõbranna elujoon on väga lühike, kui me koos neid käejooni uurisime ja see elujoon on küll midagi niisugust, mida ükski mustlane muuta ei saa. Tema saab seda vaid tõlgendada.
Vasta
#21
(28-07-2012, 16:33 )Müstik Kirjutas: Seda küll, aga ma märkasin juba ka varem, et sõbranna elujoon on väga lühike, kui me koos neid käejooni uurisime ja see elujoon on küll midagi niisugust, mida ükski mustlane muuta ei saa. Tema saab seda vaid tõlgendada.
Käejooned muutuvad elu jooksul ( ennast muutes tekib muutus kiiremini) ja väidetavalt on olemas ka tehnikad, kuidas muuta millist iganes käejoont, kui ma õieti mäletan, siis mingeid katseid tehti venes, võrreldi ka muutusi olmes.

Vasta
#22
Ei need põhijooned muutu midagi, aga väiksemaid jooni tuleb muidugi juurde.
Siin pilt, mille järgi saab enda käejooni võrrelda:
http://www.hiromantia.eu/
Klõpsige Alustage käte analüüsi, siis tuleb pilt käest.
Hiromantia kohta on ka teemasid meil:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Hiromantia
Selles põhiline raamatud hiromantia kohta, mis ilmunud.
Ühest kuulsast hiromandist:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Hiromantia

Ja veel üks hiromantia teema:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Hiromantia

Vasta
#23
See on huvitav, kuidas erinevad jooned teineteist nö. tasakaalustavad.
Vasta
#24
Öeldakse, et inimese riietuses peegeldub tema sisemaailm ja ka see millisena soovitakse ennast maailmale näidata. Probleemiks olla vaid see, kuidas tõlgendada milline element on alateadvuslik ja milline teadlik näitamine. Toon teie silmade ette selle kogumiku mis näitab, kuidas mustlaste "juhtfiguurid" soovivad oma alamaid "väljanäidata" ehk millist sõnumit saata maailmale stiilis "kes me oleme". Moeetendus mustlaste soovitatavast moes eriti väljapaista soovivatele. Vaadake ja püüdke näha kas on midagi mis jääb silma mida annab siduda millegagi millest ka siin foorumis juttu on olnud.

Мода для цыган (14 фото) - Fishki.Net
Vasta
#25
Päris huvitav kollektsioon. Kahju, et pole viiteid selle kollektsiooni loojale.
Mis puudutab mustlaste n.ö moodi, siis kuigi nende värvikaustus on alati olnud pigem erksaid värve pooldav (mis on ka nende päritolu arvestased arusaadav), on see üsna suures plaanis kajastanud siiski ajastule sarnast joont. Kui üldse motiividest rääkida, siis mustlaste n.ö mood on alati kasutanud pigem lillemotiive, kui muid kujundeid.
Eelmises postituses toodud püramiidi ja silma sümboolikat on erinevad moekunstnikud oma kollektsioonides ennegi kasutanud. Milanos moenäitusel oli üks noor rootsi moekunstnik (nime kahjuks ei mäleta), kelle kollektsion "dollar" ainult neist sümbolitest koosneski. Väga huvitavalt oli ka lahendatud üks seong, mille kolmnurkse seade kuklaküljele oli peenikestest patsides moodustatud kõike nägev silm.

Kui rääkida nn silma sümboolikast, siis nii nagu hindud kasutavad ka mustlased oma pidulikel meikidel n.ö kolmanda silma märkimist täpina kulmude vahel. Kõrgema staatusega naised ehivad selle kuldse mündiga. Kui muidu kasutavad mustlased oma ehetes n.ö mustlaskulda (üldjuhul ülekullatud ehteid), siis see kuldmünt, mille nad omale otsa ette sätivad ei ole mustlaskullast ja on üldjuhul 22-24 karaadine kuldehe.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat