Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustlaste hüpnoosi saladused
#76
(14-11-2012, 19:09 )Treel Kirjutas: No mida need moslemid siis teevad nendes riikides?
Kui mujalt ei viitsi otsida, siis on siin foorumis vähemalt üks teema kus nende tegevustest kirjutatakse - Euroopa tulevik on muhameedlus!
Vasta
#77
(14-11-2012, 19:12 )excubitoris Kirjutas: See MEIE on VALGED EUROOPLASED ja nende esiisad kes on loonud selle kultuuri mida ka sina naudid.
Jeah Laugh Nii ongi vä? Kes siin eestis MEIED on?

Vasta
#78
Kui Sa homoseksuaalseid inimesi ikka veel pededeks s6imad, siis ei ole Sul nendega kontakti olnud. V2hemalt sellist intelligentsete normaalsete inimeste vahelist kyll mitte.

Ma loodan, et Sa enam politseinik pole, kui oled, siis on mul kyll Eesti riigist v2ga v2ga kahju. T2na siis kedagi, keda tahad, et Eesti pole suutnud L22ne-Euroopaks saada. Sest L22ne-Euroopas oleksid Sa selliste v2ljaytlemiste peale p2evapealt oma koha pealt lennanud, koos suure meediakajaga.

Ja mul on nyyd ebameeldiv tunne, et olen isiklikuks muutunud. See polnud minu yldse minu plaan, aga ma kardan, et Sina ryndasid mind isiklikult, nii et mul ei j22nud muud yle.

Ja Excubitoris, kas Sa mitte ei syydistanud mind paar posti tagasi liialt meie meedia lugemises? Nyyd loed ise ja arvad, et Londonis kohe ongi shariaadi seadused kasutusel?
Ja ma palun, 2ra yldista ja patroniseeri. Selle vastu pole mul midagi, kui mind lapseks kutsutakse, aga asja mitte teadmises mind siinkohal syydistada ei saa.
Ma elan hetkel Suurbritannias ja olen selle teemaga v2gagi kursis, ka on mu eriala selline, et t88tan nende teemadega iga jumala p2ev, nii et pole m6tet lahmida.
Vasta
#79
(14-11-2012, 19:18 )Chaos Kirjutas:
(14-11-2012, 19:12 )excubitoris Kirjutas: See MEIE on VALGED EUROOPLASED ja nende esiisad kes on loonud selle kultuuri mida ka sina naudid.
Jeah Laugh Nii ongi vä? Kes siin eestis MEIED on?

Vaata peeglisse - mõtle ja pea aru ehk tabab sind mõni helgem hetk.

Kahjuks on MEIE hulgas ka neid kes ei saa aru kuhu ja miks nad kuuluvad.
Vasta
#80
Põlduba - just lihtne natsionalism, labasus on aga kuskil mujal. See MEIE on VALGED EUROOPLASED ja nende esiisad kes on loonud selle kultuuri mida ka sina naudid. Just tänu sellele "labasele natsionalismile" on ka sinul täna võimalus nautida netti, arvuteid ja muid ühiskonna poolt loodud hüvesi. Aga just tänu ka samale "labasele natsionalismile" (või vähemalt selle imiteerimisele) juutide poolt on sul võimalus "nautida" kahte viimast maailma sõda. Püsivat kuritegevust, pankade kägistavaid laenuprotsente ja muid selliseid "hüvesi". Ela sellega või tee midagi - valik on sinu, kuid pea meeles, et kui hetk tuleb siis ohverdatakse sind Jahve altarile nagu meid kõiki. Sinu valik on kas lähed sinna pea püsti ja teadmisega, et EI OLE lasknud oma inimväärikusel mutta langeda või lähed sinna kui üks lammas massist lihuniku noa alla.

Mis esiisadest jutt? Vaatad piisavalt kaugele tagasi ja kõik olid teistsuguse nahavärviga kui praegu. Keegi ei sündinud "valgena" otsekui kanamunast. Ma ei tunne, et mingi "neeger" või moslem minu vabadusi piiraks või seda plaanikski. Sinu pime viha ja segadus on just alandav. Hakkab kurb, et sellise mõtteviisiga inimesed MEIE seas liiguvad.
Vasta
#81
(14-11-2012, 19:14 )kage Kirjutas:
(14-11-2012, 19:09 )Treel Kirjutas: No mida need moslemid siis teevad nendes riikides?
Kui mujalt ei viitsi otsida, siis on siin foorumis vähemalt üks teema kus nende tegevustest kirjutatakse - Euroopa tulevik on muhameedlus!

Mis t2hendab, et ei viitsi mujalt otsida? Milleks eeldada seesuguseid asju?
Ma justnimelt ei hakka seda teemat lugema, pole eriti huvitatud arututest vanden6uteooriatest.

Vasta
#82
Mille järgi sa seda rahvust jagad? Ma olen vähemalt 100 korda küsinud. Usu järgi põliseestlaste usk? Nahavärvi (venelane ka näe sama värvi) Lood hitleri rassisüsteemi (Sinna kuuluvad need keda just nüüd vaja). Keele järgi (siis pole pooled ikka need päris MEIED) Konkreetne vastus konkreetsele küsimusele ma võingi sinna peeglisse vahtima jääda. Näe pruunid silmad äkki polegi MEIE?
Vasta
#83
(14-11-2012, 19:09 )Treel Kirjutas: Ja 2ra muretse, ei tule siia Eestisse kyll ykski moslemikogukond seni, kuni teiesuguseid pimevihkajaid siin veel alles on.
Kas tõesti on nii, et kui ma tunnen muret teiste riikide kogemuse najal meie riigis juhtuva pärast, juhul kui siia samasugused inimesed elama tulevad, siis ma olen pimevihkaja? Ja sina, kes sa kutsud võõraid, kes moodustavad eraldatud kogukondi ning tahavad, et meie hakkaks nende usu ja seaduste järgi käituma, meile elama, oled ... ?
(14-11-2012, 19:29 )Treel Kirjutas: Mis t2hendab, et ei viitsi mujalt otsida? Milleks eeldada seesuguseid asju?
See on väga tore, et sa viitsid ise otsida, aga ma ainult viitasin su elu lihtsamakstegemiseks siin foorumis olevale teema. Et kui juhtub mingi võimalus olevat, et sa ei viitsi kohe internetist otsima minna, siis on üks võimalus kasutada siin foorumis olevat vastavat teemat.
Tsitaat:Ma justnimelt ei hakka seda teemat lugema, pole eriti huvitatud arututest vanden6uteooriatest.
See ei koosne vandenõuteooriatest ja see on kõige lihtsam mida ma oskan praegu soovitada. Ma olen laisk ja ei hakka sinu eest sulle igasuguseid artikleid välja otsima.
Vasta
#84
(14-11-2012, 19:39 )kage Kirjutas:
(14-11-2012, 19:09 )Treel Kirjutas: Ja 2ra muretse, ei tule siia Eestisse kyll ykski moslemikogukond seni, kuni teiesuguseid pimevihkajaid siin veel alles on.
Kas tõesti on nii, et kui ma tunnen muret teiste riikide kogemuse najal meie riigis juhtuva pärast, juhul kui siia samasugused inimesed elama tulevad, siis ma olen pimevihkaja? Ja sina, kes sa kutsud võõraid, kes moodustavad eraldatud kogukondi ning tahavad, et meie hakkaks nende usu ja seaduste järgi käituma, meile elama, oled ... ?
(14-11-2012, 19:29 )Treel Kirjutas: Mis t2hendab, et ei viitsi mujalt otsida? Milleks eeldada seesuguseid asju?
See on väga tore, et sa viitsid ise otsida, aga ma ainult viitasin su elu lihtsamakstegemiseks siin foorumis olevale teema. Et kui juhtub mingi võimalus olevat, et sa ei viitsi kohe internetist otsima minna, siis on üks võimalus kasutada siin foorumis olevat vastavat teemat.
Tsitaat:Ma justnimelt ei hakka seda teemat lugema, pole eriti huvitatud arututest vanden6uteooriatest.
See ei koosne vandenõuteooriatest ja see on kõige lihtsam mida ma oskan praegu soovitada. Ma olen laisk ja ei hakka sinu eest sulle igasuguseid artikleid välja otsima.

Olgu, ait2h, et tahtsid mu elu kergemaks teha Smile

Aga muide, kust Sa v2lja lugesid, et minu kutsun teisi kogukondi siia elama? Milleks ma seda tegema peaksin? Olgu, sellisel juhul kutsuksin ehk eraldi, kui naised tahaksid v2givaldse abikaasa eest p6geneda n2iteks, aga muidu pole nagu tarvis eraldi kutsuda ju...

Vasta
#85
Chaos: Ei jaga rahvust - paljude kodukootud rahvuslaste meelehärmiks vaid jagan rassi.
Ja selle aluseks ei ole tingimata blond peanupp või sinised silmad - loe ka Aadu
rassiteooriat saad täpsemalt teada ja ei vehi enam siin loosungite teadmistega.

Treel: Mitte vastu hakkamine on sama mis kutsumine - vahet pole kas pätte või "tulnukaid".
Vasta
#86
(14-11-2012, 19:32 )Chaos Kirjutas: Mille järgi sa seda rahvust jagad? Ma olen vähemalt 100 korda küsinud. Usu järgi põliseestlaste usk? Nahavärvi (venelane ka näe sama värvi) Lood hitleri rassisüsteemi (Sinna kuuluvad need keda just nüüd vaja). Keele järgi (siis pole pooled ikka need päris MEIED) Konkreetne vastus konkreetsele küsimusele ma võingi sinna peeglisse vahtima jääda. Näe pruunid silmad äkki polegi MEIE?

Jah, kui pruunid silmad, siis kyll meie ei ole. Ma arvan, et Sa oled mustlasest moslem ja "pede" Bleh
Vasta
#87
Keda siis eesti riik toetama peaks? Teisi ta ju ei aksepteeri! Peaasi et valge oleks? Keel, kultuur, jne pole oluline?
Vasta
#88
(14-11-2012, 19:42 )excubitoris Kirjutas: Ei jaga rahvust - paljude kodukootud rahvuslaste meelehärmiks vaid jagan rassi.
Ja selle aluseks ei ole tingimata blond peanupp või sinised silmad - loe ka Aadu
rassiteooriat saad täpsemalt teada ja ei vehi enam siin loosungite teadmistega.

No Aadu muidugi oli meil ju t6siteadlane, ei olnudki ainult blond peanupp ja sinised silmad aaria rassi tunnuseks - ikka nina pidi kah pikk ja peen olema.
Hrmm

Vasta
#89
mõnes teemas on 30 lehekülge juttu eestlusest ja nüüd kui küsida, et mis see on. On see ikka mingi rassiteooria?
Vasta
#90
Chaos - ära puterda - küsimuse esitasid mida MINA pean. Kui räägime Eesti riigist ja rahvast siis on asi natuke detailsem ja läheb mõnevõrra vastuollu minu arusaamisega (selles osas mida tegema peaksime), kuid arvestan hetkel kujunenud olukorraga ja leian, et praeguses olukorras oleks vaja eelkõige leida tasakaal rahvsute ja kultuuri tasemel - valgete kulutuuri juures on piirkondlikud erinevused vaid rikastavaks faktoriks. Nii msolemi kultuur kui ka judaistlik kultuur näeb valge kultuuri likvideerimist ja selle asendmaist nende omaga - vajadusel meie elude hinnaga. Nad on seda korduvalt välja ütelnud ja seda erinevatel tasemetel.
Treel - Aadu oli rohkem teadlane kui sina kunagi saad olema. See kui asja kutsutakse "Aadu rassiteooriaks" ei tähenda seda, et see oleks tema poolt kirjutatud vaid tähendab ka seda, et antud teooria on tema poolt heaks kiidetud või tema poolt juurutatud. See on küll lihtne ja väike asi aga siiski põhimõtteline - püüa sellest siis ka aru saada - ei tohiks keeruline olla.
(14-11-2012, 19:45 )Chaos Kirjutas: mõnes teemas on 30 lehekülge juttu eestlusest ja nüüd kui küsida, et mis see on. On see ikka mingi rassiteooria?

EI OLE TEOORIA - see on PRAKTIKA.
Vasta
#91
(14-11-2012, 19:39 )Treel Kirjutas: Aga muide, kust Sa v2lja lugesid, et minu kutsun teisi kogukondi siia elama?
See on natuke vägivaldne tõlgendus (eeldusel, et teised kasutavad sinu lahkust ära) sinupoolsest suhtumisest (ükskõiksest, soosiva tooniga) sellesse, et kas nad tulevad siia elama või mitte. St, et kui nad tulevad siia, siis sa kehitad õlgu, tuleb neid rohkem, kehitad ikka õlgu, tuleb veel rohkem ... Ja kui sa õlgade kehitamise lõpetad, siis kui palju sa leiad omasid ja kui palju võõraid?
Vasta
#92
(14-11-2012, 19:51 )excubitoris Kirjutas: Chaos - ära puterda - küsimuse esitasid mida MINA pean. Kui räägime Eesti riigist ja rahvast siis on asi natuke detailsem ja läheb mõnevõrra vastuollu minu arusaamisega (selles osas mida tegema peaksime), kuid arvestan hetkel kujunenud olukorraga ja leian, et praeguses olukorras oleks vaja eelkõige leida tasakaal rahvsute ja kultuuri tasemel - valgete kulutuuri juures on piirkondlikud erinevused vaid rikastavaks faktoriks. Nii msolemi kultuur kui ka judaistlik kultuur näeb valge kultuuri likvideerimist ja selle asendmaist nende omaga - vajadusel meie elude hinnaga. Nad on seda korduvalt välja ütelnud ja seda erinevatel tasemetel.
Treel - Aadu oli rohkem teadlane kui sina kunagi saad olema. See kui asja kutsutakse "Aadu rassiteooriaks" ei tähenda seda, et see oleks tema poolt kirjutatud vaid tähendab ka seda, et antud teooria on tema poolt heaks kiidetud või tema poolt juurutatud. See on küll lihtne ja väike asi aga siiski põhimõtteline - püüa sellest siis ka aru saada - ei tohiks keeruline olla.
(14-11-2012, 19:45 )Chaos Kirjutas: mõnes teemas on 30 lehekülge juttu eestlusest ja nüüd kui küsida, et mis see on. On see ikka mingi rassiteooria?

EI OLE TEOORIA - see on PRAKTIKA.

Aadu oli rohkem teadlane, kui mina kunagi olema saan...
Aadu oli rohkem teadlane, kui mina kunagi olema saan...
Aadu oli rohkem teadlane, kui mina kunagi olema saan...

Oeh...no mis Sa seinaga ikka vaidled...
Vasta
#93
Tuletaks meelde, et teema on "Mustlaste HÜPNOOSI SALADUSED". Vaielge oma rahvusküsimuste üle kuskil mujal. Isegi üks ERALDI TEEMA tehti ju nende lõputute sõnasõdade jaoks mis kuhugi ei vii.
Vasta
#94
Ei ole vahet sina või keegi teine natsionaalsus ongi ju hüvede jagamine omaledele. Aadu ei saanud "OMAD" defineerimisega hakama (olid aarialsed siis sakslased?). Mille alusel sa eristad siin "Natsionaalsotsialistlikus Eestis" selle "eestalse" kes saab arstiabi?

Mille alusel?
Vasta
#95
(14-11-2012, 19:58 )Chaos Kirjutas: Ei ole vahet sina või keegi teine natsionaalsus ongi ju hüvede jagamine omaledele. Aadu ei saanud "OMAD" defineerimisega hakama (olid aarialsed siis sakslased?). Mille alusel sa eristd siin Natsionaalsotsialistlikus Eestis selle eestalse kes saab arstiabi?

Mille alusel?

Eristada pole vaja - siin on eestlased, turistid ja
diplomaatiline korpus. Arstiabi saavad KÕIK.
Ka sinu peas on selline kretinistlik arusaam, et
natsionaalsotsialism tähendab kellegi vihkamist või hävitamist.
Eelkõige tähendab see omade armastamist ja toetamist.
Hävitatakse vaid neid kes relvaga meie vastu astuvad.
Selline vihkamise doktriin aga tuleb bolševislikust ideoloogiast
mis omakorda põhineb judaistlikul Talmudil.
Vasta
#96
(14-11-2012, 20:04 )excubitoris Kirjutas:
(14-11-2012, 19:58 )Chaos Kirjutas: Ei ole vahet sina või keegi teine natsionaalsus ongi ju hüvede jagamine omaledele. Aadu ei saanud "OMAD" defineerimisega hakama (olid aarialsed siis sakslased?). Mille alusel sa eristd siin Natsionaalsotsialistlikus Eestis selle eestalse kes saab arstiabi?

Mille alusel?

Eristada pole vaja - siin on eestlased, turistid ja
diplomaatiline korpus. Arstiabi saavad KÕIK.
Ka sinu peas on selline kretinistlik arusaam, et
natsionaalsotsialism tähendab kellegi vihkamist või hävitamist.
Eelkõige tähendab see omade armastamist ja toetamist.
Hävitatakse vaid neid kes relvaga meie vastu astuvad.
Selline vihkamise doktriin aga tuleb bolševislikust ideoloogiast
mis omakorda põhineb judaistlikul Talmudil.

Kuidas Sa siis selgitad seda, et Tartus v2lismaalased pidevalt natsionaalsotsialistide k2est peksa saavad?? Kas nad astusid kah relvaga teie (nende) vastu?
Vasta
#97
(14-11-2012, 20:04 )excubitoris Kirjutas:
(14-11-2012, 19:58 )Chaos Kirjutas: Ei ole vahet sina või keegi teine natsionaalsus ongi ju hüvede jagamine omaledele. Aadu ei saanud "OMAD" defineerimisega hakama (olid aarialsed siis sakslased?). Mille alusel sa eristd siin Natsionaalsotsialistlikus Eestis selle eestalse kes saab arstiabi?

Mille alusel?

Eristada pole vaja - siin on eestlased, turistid ja
diplomaatiline korpus. Arstiabi saavad KÕIK.
Ka sinu peas on selline kretinistlik arusaam, et
natsionaalsotsialism tähendab kellegi vihkamist või hävitamist.
Eelkõige tähendab see omade armastamist ja toetamist.
Hävitatakse vaid neid kes relvaga meie vastu astuvad.
Selline vihkamise doktriin aga tuleb bolševislikust ideoloogiast
mis omakorda põhineb judaistlikul Talmudil.

Rääägi aga. Laugh Natsid jäävad natsideks. Ma olen nii palju kuulnud, kuidas neonatsid peksavad homosid, neegreid või muid inimesi, kes neile lihtsalt ei meeldi. Mu sõbranna oleksid peaaegu vägistanud kamp neonatse. Õnneks ta sai põgeneda, nad jooksid talle järgi. Ta oli keset talve rinnahoidjate väel õues. Nad on kõik samasugused moraalsedvärdjad ja ära tule mulle mingit muinasjuttu rääkima.
Vasta
#98
ja nyyd austatud Excubitoris ei saa midagi vastu 8elda, sest kui ta ytleks, et need on ainult yksikud indiviidid, kes teisi asjatult peksavad v6i kuuluvad natuke teistsugusesse grupeeringusse, siis ta on endale vee peale t6mmanud.

Sest mustlaste kogukonda ju identifitseeritakse nende alusel, kes kuritegusid teevad
Kuidas siis sama asja mitte natsionaalsotsialistidele kohandada?
Vasta
#99
(14-11-2012, 20:15 )Treel Kirjutas: ja nyyd austatud Excubitoris ei saa midagi vastu 8elda, sest kui ta ytleks, et need on ainult yksikud indiviidid, kes teisi asjatult peksavad v6i kuuluvad natuke teistsugusesse grupeeringusse, siis ta on endale vee peale t6mmanud.

Sest mustlaste kogukonda ju identifitseeritakse nende alusel, kes kuritegusid teevad
Kuidas siis sama asja mitte natsionaalsotsialistidele kohandada?

Miks ei saa vastu öelda - ikka saab ja seda ilma, et kuhugi mingi vesi peale tõmmata.

Alustame siis - rõhuv enamus neid nn "neonatslikke" liikumisi ongi selleks tehtud, et nad mustaksid reaalseid rahvuslikke liikumisi. Rühuv enamus neist on seal petetud isikud kes alluvad politsei ja luureasutuste poolt sinna saadetud ja juhtideks tõusnud provokaatoritele. Alles mõned aastad tagasi oli Saksamaal kohtuprotsess ühe neonatsliku grupeeringu vastu mis pidi aga pooleli jäetama kuna selgus, et see koosnes just valitsuse erinevate luureasutuste agentidest kes isegi omavahel ei teadnud,e t nad agendid on. Nad tapsid, vägistasid, ründasid sünagooge ja siis kui arvati, et tõendeid on piisavalt võeti nad nö "kolmanda" Politsei ehk tavalise politsei poolt kinni. Ja siis selgus kohtus kui need luured hakkasid oma agente tulest välja tooma, et peale luurajate polnudki kedagi pingile jäänud. Mingil põhjusel arvan, et see uduis sinuni ei jõudnud. Mäletan, et esmalt kisati kõigis väljannetes, et võeti kinni ja viidi kohtusse - siis - aga saabus VAIKUS. Saksa keelt oskavad mõttekaaslased (mõned neist elavad Saksamaal uurisid aga välja millest see vaikus.
Tõsised rahvuslased ehk siis välismaa keelest toodud laensõna kasutades natsionalistid EI kasuta vägivalda ilma otsese ründeta nende vastu. Nad teavad, et tänava peksud, vägistamised ja suvalise sünagoogi põletamine ei anna soovitud tagajärgi vaid pigem vastupidi. Mõningate isikute meelehärmiks keeldun ma ennast natsiks kutsumast kuna tegu on võõrsõnaga - leian, et olen rahvuslane ja min relvaks on informatsioon. Kui aga keegi mind füüsiliselt rünnata soovib siis andku minna - oskan vastulööki anda päris mitmel tasandil.
Vasta
(14-11-2012, 20:28 )excubitoris Kirjutas:
(14-11-2012, 20:15 )Treel Kirjutas: ja nyyd austatud Excubitoris ei saa midagi vastu 8elda, sest kui ta ytleks, et need on ainult yksikud indiviidid, kes teisi asjatult peksavad v6i kuuluvad natuke teistsugusesse grupeeringusse, siis ta on endale vee peale t6mmanud.

Sest mustlaste kogukonda ju identifitseeritakse nende alusel, kes kuritegusid teevad
Kuidas siis sama asja mitte natsionaalsotsialistidele kohandada?

Miks ei saa vastu öelda - ikka saab ja seda ilma, et kuhugi mingi vesi peale tõmmata.

Alustame siis - rõhuv enamus neid nn "neonatslikke" liikumisi ongi selleks tehtud, et nad mustaksid reaalseid rahvuslikke liikumisi. Rühuv enamus neist on seal petetud isikud kes alluvad politsei ja luureasutuste poolt sinna saadetud ja juhtideks tõusnud provokaatoritele. Alles mõned aastad tagasi oli Saksamaal kohtuprotsess ühe neonatsliku grupeeringu vastu mis pidi aga pooleli jäetama kuna selgus, et see koosnes just valitsuse erinevate luureasutuste agentidest kes isegi omavahel ei teadnud,e t nad agendid on. Nad tapsid, vägistasid, ründasid sünagooge ja siis kui arvati, et tõendeid on piisavalt võeti nad nö "kolmanda" Politsei ehk tavalise politsei poolt kinni. Ja siis selgus kohtus kui need luured hakkasid oma agente tulest välja tooma, et peale luurajate polnudki kedagi pingile jäänud. Mingil põhjusel arvan, et see uduis sinuni ei jõudnud. Mäletan, et esmalt kisati kõigis väljannetes, et võeti kinni ja viidi kohtusse - siis - aga saabus VAIKUS. Saksa keelt oskavad mõttekaaslased (mõned neist elavad Saksamaal uurisid aga välja millest see vaikus.
Tõsised rahvuslased ehk siis välismaa keelest toodud laensõna kasutades natsionalistid EI kasuta vägivalda ilma otsese ründeta nende vastu. Nad teavad, et tänava peksud, vägistamised ja suvalise sünagoogi põletamine ei anna soovitud tagajärgi vaid pigem vastupidi. Mõningate isikute meelehärmiks keeldun ma ennast natsiks kutsumast kuna tegu on võõrsõnaga - leian, et olen rahvuslane ja min relvaks on informatsioon. Kui aga keegi mind füüsiliselt rünnata soovib siis andku minna - oskan vastulööki anda päris mitmel tasandil.

Ahah, et need peksjad-v2gistajad ja synagoogide p6letajad on siis puhtalt valitsuse palgal jah...
No lubage kahelda.
Ma ei tea sellest Saksamaa protsessist midagi, aga palun, too siis kontreetseid n2iteid eesti natsionaalsotsialistlikest liikumistest kah. Kes seal need valitsuse agendid on? Ma ei teadnudki, et neid teismelistena v2rvatakse.
Tead, ma ise kah ei usu, et ma siin midagi vastu kirjutada yritan, see on lihtsalt nii haige idee...
V6i 2kki selgita veel natuke, miks need infiltreerunud "agendid" siis sinna saadetakse tapa-propagandat tegema? Eesti n2itel palun. Kuidas v2lismaalaste peksmine rahvuslusvastasust alla surub? Pigem on loogiline vastupidine efekt.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat