•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
(25-02-2019, 12:44 )xawa Kirjutas: See siin on ettepanekute-, mitte etteheidete ja näpuga näitamise teema.
Head vabariigi aastapäeva tagantjärgi!

Eesti keele kasutamist pole siin kunagi keelatud. Ja kui mõni konkreetne suletud teema teeb muret, siis viide sellele konkteetsele teemale ei teeks paha.

Mis teemas siis ette- ja taha heita võib, fakt on, et s.-m.- v. päits siin kunagi aastapäeval ka ilutses. Vajadusel küsitlege vanemaid foorumlasi, kes seda mäletavad. Ja mingi 9 aastane ei peaks vanainimest noomima!Bleh
Vasta
(25-02-2019, 12:44 )xawa Kirjutas: Eesti keele kasutamist pole siin kunagi keelatud. Ja kui mõni konkreetne suletud teema teeb muret, siis viide sellele konkteetsele teemale ei teeks paha.
Kinnised teemad. Eesti keel ja rahvas on välja surmas. Tehtud 2013, suletud 25.03.2017

Oled sinna kirjutanud ka sellest, kes 2014 eestlastest manalateele läinud.
Teema pealkiri ei ole päris õnnestunud, kuid kirjutajaid sinna jagus.
Veel on seal Eesti tänapäeva eesnimede valikust.
On ka teemasse mittepuutuvad postitusi. Näiteks moslemite kohta, aga need oleks võinud lihtsalt ära kustutada...
Arusaamatuks jäi miks see teema suleti. Nüüd ei ole enam eesti keele tähtsusest kuhugi kirjutada. Aga Eesti keele aasta on ja seega tuleb eesti keele korrektsusele rohkem tähelepanu suunata. Samuti ehk ilmub ajakirjanduses rohkem eesti keelt käsitlevaid artikleid. Seni olen neid küll leidnud ainult niisugustest väljaannetest nagu Viru-Nigula Teataja.

Lisan kinnise teema lingi ka
http://www.para-web.org/showthread.php?t...suremas%22



Vasta
(25-02-2019, 13:10 )igihali Kirjutas: Vajadusel küsitlege vanemaid foorumlasi, kes seda mäletavad.
Vanemad foorumlased võiksid näiteks siinsamas teemas teavitada nooremaid toredatest ja nüüdseks hääbunud PW tavadest.
Foorumi päise muutmine ei ole minu võimuses. Ja kui aus olla, siis ka mina sellest kombest ei teadnud. Kuigi tore oleks see olnud küll.
Vasta
Paar tehnilist küssa.
Kas keegi võiks öelda, miks kommentaari kirjutamisel ei võiks see nn. eelvaate kastike olla kohe ees?
No kus saab teksti vormindada, lisada pilte jne.
Või saab seda kuidagi seadetes timmida, et kohe mugavam oleks?

Teiseks: kuidas muuta lisatava pildi/foto suurust?
See pilt ikka kipub mul tulema sealt kuskilt netikosmosest oma gabariidiga, mina aga tahaks (enamikel juhtudel liiga jurakat) suurust korrigeerida.
Sry, mu juhmus, pole seda nippi ise suutnud ära tabada või õiget instruktsiooni selle kohta leida.

Kolmas mugavusküss:
Kas on võimalik teha emotikonide stiilis ka lõpuks (üle 15 aasta?) ka mingeid uuendusi? Neid emotside stiile on ju palju.
Siinsete olemasolevate pall-lõustade idiootprimitiivsus (pardon) on nagu nata selline aegunud enivei...
Jah, ma tean, et saab panna oma postituses iga kord linnukese "keela emotikonide näitamine", kuid see käib vaid mu enda kohta.
Palun mitte mind nüüd kohe kottima hakata, ma olen visuaalse poole pealt lihtsalt..ee.. tüüpiline vingukott ja snoob, muud midagi. Hehee.

Ideaalis oleks emotikonide kasutuses ka nö. õuldskuul versioon, mis kunagi algaegadel ka valikutes oli. Mäletan seda täpselt ja vana kasutajaga (mis mul enam siia uuesti sisselogides meeles polnud) seda ka viljelesin. Aastal 2004 või kuskil seal.
Ehk selline -- > : )

Küsida ju ikka võib, eks.
Vasta
(25-02-2019, 14:57 )Nofretete Kirjutas: Lisan kinnise teema lingi ka
http://www.para-web.org/showthread.php?t...suremas%22

Vaatasin teema postitused läbi. Seal on suhteliselt palju ebaolulist mis tasuks välja sõeluda.
Hetkel on värske eesti keele teema foorumis olemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9114

Naut'i ettepanekute teostamine ei ole võimatu, aga vajab foorumi tarkvara uuendamist.

Piltide suuruse määramiseks on hetkel võimalik see koodis käsitsi määrata.
Nätieks sama pilt eri suurustega:

Tsitaat:[img=100x30]https://www.w3schools.com/w3css/img_lights.jpg[/img]

[Pilt: img_lights.jpg]

Tsitaat:[img=30x100]https://www.w3schools.com/w3css/img_lights.jpg[/img]

[Pilt: img_lights.jpg]

Tsitaat:[img=150x300]https://www.w3schools.com/w3css/img_lights.jpg[/img]

[Pilt: img_lights.jpg]


Vasta
(26-02-2019, 18:00 )Naut Kirjutas: Teiseks: kuidas muuta lisatava pildi/foto suurust?
See pilt ikka kipub mul tulema sealt kuskilt netikosmosest oma gabariidiga, mina aga tahaks (enamikel juhtudel liiga jurakat) suurust korrigeerida.
Sry, mu juhmus, pole seda nippi ise suutnud ära tabada või õiget instruktsiooni selle kohta leida.

Pildi suuruse muutmise kohta saad siit lugeda. Muude küsimuste osas tasub Thorondoriga konsulteerida, kuigi eeldavasti vajaks nende sisseviimine foorumi tarkvara uuendamist või siis mingite lisapluginate installimist (juhul kui täpselt sellised eksisteerivad).
Vasta
Nielander, jaa, NÜÜD saan aru, et see väike [50x50] seal tehnilises osas just seda muutust tähendab.
Ma polnud tähelepanelik.
Kui abivalmis Xawa poleks siin mulle punapuust asja aga ette teinud, oleksin sama juhm edasi. Tänku, Xawa!

Selles mõttes äkki sinna osutatud Para-web/Abidokumendid/MyCode lehel selle pildinäite juurde panna ka otseselt tekst:
"Pildi suuruse muutmine" ja siis kasvõi sama näide, mille ilusti siin Xava välja tõi?
Ma seal ei saanud üldse selle logo põhjal sotti, et miks see näide seal on.
(Areneme, mis muud.)
Vasta
Muide, see pildi vähendamine toimib, kuid on tiba jabur selles osas, et pilt ei muutu mitte proportsionaalselt vaid justnimelt mõõdu järgi, mille sisestad.
Ehk nagu eelpool Xawa postituses: kord on ta väljavenitatud, kord kokku surutud.
Ehk siis peab ära tabama, kas algpilt on ruut või ikka juba ristkülik. Näiteks.
Ehk siis tuleb pigem katsetada, et algkujutis ei "väänduks".
Selles mõttes oleks protsentuaalse kahanduse võimalus justkui õigustatum. Mu meelest.
No kui kunagi selles osas ehk keegi putitada viitsib.
Vasta
Praegused emotikonid on sisuliselt samasugused nagu igalpool mujal nt skypes. Natuke väiksemad ja pikslilisemad ehk.
Võib näiteid tuua, millised on need kaasaegsemad. Oldschool emotikonid on ju veel primitiivsemad.
Ma arvan, et emotikone muutes muutuvad need ka vanades postitused.
Siis tekib selline effekt, et näiteks mõni emotikon Smile1 muutub selliseks Laugh, mis pisut teise tähendusega ning originaalsõnum muutub. :S ja Bleh puhul olen mõnes programmis näinud küllaltki imelikke emotikone.
Vasta
Ok, kui vanemad tähendused postitustes muutuvad, siis pole oluline.

Lihtsad märgid on aga mitte nii palju primitiivsed, kui universaalsed, muud midagi.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat