Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üritused Tõnu Aru juures
#1
Kui kedagi huvitab - iga esmaspäev on Tartus Aardla 62b reikiõhtud. Vaba formaat - saab mediteerida, trummi lüüa, arutleda, praktiseerida, muusikat kuulata ja ka filme vaadata. On võimalus teha ka omi koosistumisi, omaalgatuslikke trummijämme jms.
http://www.sisemiserahutempel.eu/
Telefon:
+372 56955207
+372 5285539

Toimuvad sütelkõndimise üritused, neist antakse kodulehel teada. Mõnikord laekub info Vikerkaaresilla listi.

Tõnu käis välja idee, et 26. septembril võiks taas trummi lüüa. Kohale saab ilmuda kella seitsmest. Oma pill võtke kaasa, aga kel pole, saab kohapealt (tabla, shamaanitrummid, kellad, helikausid, didgeridoo jne). Trummijämmide üldine formaat on olnud selline: alguses mingi aeg trummi, siis natuke kellamängu ja siis taas trumm. Oskused ei määra midagi, võite kaasa lüüa vabas rütmis - seal on osalenud inimesi, kes varem trummi ja kellasid vaid eemalt näinud olid. On oodatud ka niisama kuulajad. Sinna juurde räägitava shamaanirännakujutu võite ka kõrvust mööda lasta, kui huvi pole (näiteks mina osalen just seltskondliku trummilöömise kaifi pärast). Mõnikord oleme trummilöömise taustaks mõne meditatiivse plaadi mängima pannud. Kui trummijämm toimub ametliku reikiõhtu raames (nagu 26. septembri oma), saab soovi korral teha trummijämmi kõige enne (seda on juhtunud). Peale seda on võimalus oma ideid ellu viia näiteks meditatsioonihuvilistel.

Kellel huvi puudub, ei pea seda teemat lugema. Kes kardab "reikiegregori rünnakuid" jms vandenõusid, las algatab teema näiteks vandenõude alamfoorumis. Erinevalt mõnedest muudest reikiõpetajatest võtab Tõnu asju üsna vabalt ja ei suru oma mõtteid peale.

Huvilistele 1 nõuanne veel: pange Tõnu numbrid kindlasti enda jaoks kirja. On juhtunud, et Tõnul tuleb muid asju vahele ja ta hilineb kojutulekuga. Sel juhul saab helistada. Siis ei pea te kohe tagasi koju minema, kui saabudes leiate, et peremees on ära.
Vasta
#2
Shamaanirännakud ja reiki, vahelduseks sütelkõnd? Ta on siis nagu meie üldehitajad, kes vundamendist võtmeteni maju ehitavad? Vinge vana!
Vasta
#3
(20-09-2011, 22:24 )Jõhvikas Kirjutas: Shamaanirännakud ja reiki, vahelduseks sütelkõnd? Ta on siis nagu meie üldehitajad, kes vundamendist võtmeteni maju ehitavad? Vinge vana!

Ei oska küll arvata, kas tema pakutav moodustab terve "maja" või mitte. Reaalis ehitas ta oma Aardla tänava maja (kus reikiõhtud toimuvad) küll peaaegu üksi valmis, kuid kas seda annab võrrelda vaimse maailmaga?

Et selgem pilt ette saada, võid tema endaga rääkida. Mina küll tean teda juba aastaid, aga ma olen kõigest kõrvaltvaataja rollis ja saan rääkida vaid seda, mida ma ise reaalselt tähele panin.

Vasta
#4
Paadikapten, mida Sa reaalselt oled Tõnu Arult õppinud siis, et Sa teda hullumeelse järjepidevusega reklaamid? Kui ma pilli mängida tahan, siis eelistaksin muusikakooli vms..
Vasta
#5
Tõnu on 1 neist, kes on mu senise elu jooksul õpetanud mind vaatlema. Ta on oma reikiõhtutelgi armastanud kuulutada: "ärge uskuge kedagi. Ärge usaldage pimesi ka minu juttu, sest see, mida ma räägin, on vaid maailm vaadatuna läbi minu prismade".
Mu reklaam pole otseselt kellelegi suunatud. Mina lihtsalt viskasin landi sisse juhuks, kui siin leidub mõni, kelllel samuti on huvi Tõnu teemade vastu. Samuti toon ma välja tema maja boonused - seal puudub segav kõrvaline müra, mis kohvikutes on kahjuks tavaline. Seal saame end sisse seada nii, et kui keegi sõna võtab, siis soovi korral kuuleb teda kogu seltskond. Mitte nagu kohvikus, kus pika laua ühes otsas aetav jutt ei jõua laua teise otsa. Seega võime tema maja valida näiteks juhul, kui mõne foorumlase juures ei saa koosistumist teha. See oleks meil kasvõi Tartu Viimane Lahke MajaSmile
Okei, võime nüüd nii teha, et ma lihtsalt jälgin seda teemat ja kirjutan ehk siis, kui tuleb uusi üritusi. Kui moded leiavad, et midagi on viltu, on neil õigus teema sulgeda või kustutada - misiganes ka põhjus on, mina selle kohta küsimusi ei esita.
Vasta
#6
Mul on siuke tunne, et suud võiks puhtaks rääkida. Midagi nagu....

Vasta
#7
Tartu Viimane Lahke Maja, mis peaaegu lausa nõuab annetusi.. väga veider arusaam asjadest. Ja Arul on absoluutselt õigus, teda ei ole tõesti mõtet uskuda, eneseusaldus on ikka primaarne nähtus.
Vasta
#8

Iga füüsilise keha kihi juurde saaks luua sisemiselt kooskõlalise ja toimiva tehnoloogilse maailma.

1) Füüsilise kehaga seotud maailma tajume me kõik: hooned, masinad, teadus, meditsiin, jne.

2) Füüsilise kehaga otseselt seotud eeterkeha ümber saaks luua analoogse kooskõlalise ja toimiva maailma: kõik füüsilised kehad oleks eeterkeha poolt määratud vormi sisse kasvanud objektid - kõige muutmine, loomine ja parandamine käib läbi eeterkeha muutmise: sellise maailma üksikud osad on olemas homöopaatilise ravi ja reiki näol, samuti taimede ja inimese kasvamise olemuse mõistmisel - veidi ulmesse minnes Supermani filmis tuntud kristallide kasvatamine majadeks, jne.
Sellise maailma üksikuid detaile üritataksegi seal vist katsetama hakata.

3) Järgmiste kihtide emotsioonikeha ja mõttekeha seoseosed füüsilise kehaga valgustab Luule Viilma raamat "Ellujäämise õpetus", mille järgi mõjutavad meie mõtted ja tunded meie füüsilist keha.

4) Järgmise kihi astraalkeha abil loodava "tööstuse" komponentidest on siin foorumis varemgi räägitud: astraalspionaaz suur-riikide vahel, astraalis olevate vaimsete olendite käest teadmiste saamine, oma taju suunamine suvalisse maailma punkti, läbi rakkudevahelise ruumi kahjustunud organite välja võtmine "käe abil" nagu Indiana Jonesi Indias toimunud müstikafilmis näidati südame väljavõtmist, jne.

5) Järgnevate kihtide olemuse kohta on juba raskem näiteid tuua: kuid kõritsakraga seotud eetermudeli keha pidi olema vastuvõtlik astroloogilistele mõjutustele - st planeetide omavahelisest asendist tingitud mõjutustele, mitte gravitatsioonist tingitud mõjutustele, jne.


Kokkuvõtteks tahan öelda seda, et neid kes üritavad "varjatud keha kihtidega" seotud nähtustega tegeleda pole mõtet kritiseerida - pigem võiks kriitikud lüüa omale templi otsaette "Kivistunud füüsilisse maailma!" ja tegeleda edaspidi vaid selliste teemadega, mis ei viiks nende piiratud maailmast väljapoole.

Vasta
#9
Räägiks siis ikkagi, milles probleem on. Kui ma hakkaks filmiõhtuid või koosistumis korraldama, siis võiks ju ka arutleda selle üle, et kedagi peale iseenda ei tasu usaldada ja järelikult ma paha inimene.
Ütle siis midagi, et saaksime järeldada midagi rohkemat. Kui sa ütleks, et su tuttaval oli negatiivne kogemus Tõnu Aruga, siis lugejate jaoks ei ütle see ju suurt midagi. Võib-olla oli arusaamatus või mine tea mis ajaolud.
Momendil ei ole ju argumenteeritud arutelu, miks ei võiks inimene, kellel on positiivne kogemus, seda teistele jagada.
Vasta
#10
Probleem on selles, et tehakse kellegi rahakoti täitmiseks juba aastaid siin reklaami.
Vasta
#11
Kui arst kirjutab välja sulle ravimi mille tulemusel patsient jääb haigemaks, siis selle eest määratakse arstile disiplinaarkaristus, mille tagajärjed võivad ulatuda rahatrahvist vabadusekaotuseni. Eeldades muidugi, et arst kirjutab ravimit välja teadmisega, et see patsiendile head ei too, ehk siis kuritahtlikult.
Kui aga sensitiiv valetab ja vassib inimese vaimse, energeetilise jms. kehaga, siis teda ei saa vastutusele võtta. Põhjuseid on mitmeid, alustades sellest, et seadusandluses ei ole vaimu olemust lahti mõtestatud ja energiakeha mõõtmine on liiga aeganõudev ja kulukas operatsioon.
Enamus meist para-weebis nõustuvad sellega, et nii terve keha kui vaim omavad samu õigusi ja inimene, kes kirjeldab ennast abistajana (arstina) omab vastutust oma tegude eest. Ka peaksid täieliku vastutuse võtma niiöelda reklaamijad, kes mitte mingil juhul ei tohiks omada seisukohta; "Ahh, minge uurige ise kas temast on kasu, või ei." Võinoh, eks nad muidugi võivad sellist seisukohta omada aga seljuhul on nende poolt kuritahtlik saata/kutsuda inimesi "abistaja" juurde, kelle juurde minek on loterii - Saad abi, ei saa, läheb hullemaks.
Inetrnet on äärmiselt anonüümne koht ja siin on lihtne mängida teiste inimeste (vaimse)tervisega, eriti veel kui sa ei pea vaatama inimesele silma.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti Ökokogukondade Ühenduse üritused excubitoris 1 2,956 22-08-2013, 19:31
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat