•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Mul on nüüd võrdluseks olemas ka shamaanirännaku kogemus.

Shamaani rännaku alustamisel mängib väga suurt rolli shamaani trumm, mille löökide/põrina heli paneb inimese keha täiesti tuntavalt värisema/vibreerima/resoneerima - ehk midagi sarnast, nagu rullnokkade auto katus väriseb silmnähtavalt tümpsutamise bassi kohtade ajal - igatahes läptopi väikestest kõlaritest tuleva vaikse pinina abil ei saa shamaani trummi tegeliku võimsust kätte (st trummi muusikat kuuled, kui trummi tekitatavat värinat/resonantsi pole).

Siis peaks algama "rännak", kus peaks kõike nägema nagu filmis - st formaalselt on vaid üks küsimus, millelle lähed vastust tooma, kuid küsimusele eelnevat ja järgnevat "väljaspool keha" toimuvat liikumist/tegevust peaks nägema nagu "filmina".

Minu probleem on selles, et mul on shamaani rännakuks vajalik tajukanal "umbes", st ma näen vaid mingeid "ähmaseid varje" ja neidki vaid "läbi udu", kuid ei näe mingeid selgeid pilte, rääkimata ülimalt kirkast nägemusest, nagu mul on olnud enda "kehast väljas kogemustel".

Ilmselt võib paljudel teistel esineda "sarnane probleem" - selle lahenduseks oleks see, kui otsida mõni shamaan, kes oleks nõus korraldama "proovi shamaani rännaku", ning võimendama sinu tajunihet enda väe, või abistavate vaimolendite energia abil - seejuures võiks eelnevalt googeldada sellist teenust pakkuva shamaani tausta: nii mõnegi kohta on netiavarustes kriitikat musta maagia kasutamise, ning otsese varanduse/raha väljapetmise kohta olnud.


Ehk kui astraalrännaku sooritamisel minnakse "oma tahtega" enda kehast välja astraalsesse ruumi, ning nähakse seejuures astraalses kihis olevaid olendeid, kellelt saaks ka midagi küsida - siis shamaani rännakul on lisaks "oma tahtele" vajalik ka shamaani trummi põrin, ning minnakse vastust saama ühele küsimusele, mille käigus nähakse filmina ka astraalset maailma (ok, väljaspool füüsilise kihi reaalsust olevat maailma, kuna shamaanidele sõna "astraal" eriti ei meeldi).

Vasta
Šamaanirännakuid olen teinud loendamatu arv kordi, filmi pole siiani veel kordagi näinud. Šamaanirännak on siiski rännak, vabalt liikumine olemasolevates ilmades.
Vasta
Celtic aga kas siis kõigil peavad olema täpselt ühesugused nägemused?
Sama reisi "siht", sarnane kuvand või "film" mida nähakse?
Kas pole mitte võimalik, et omastarust minnes ühele rännakule satutakse hoopis teisele?
Vasta
Filmi vaatamine ei ole rännak. Filmi vaatamine on filmi vaatamine. Võrdluseks oleks ehk näiteks teatritükis näitlejana osalemine vs. kodus teleka vaatamine.
Vasta
Seda küll aga kui inimene kasutas sõna "film" asja selgitamiseks.
Samuti oleks võinud ju kasutada sõna "uni" näiteks?
Vasta
(10-10-2012, 14:02 )excubitoris Kirjutas: Celtic aga kas siis kõigil peavad olema täpselt ühesugused nägemused?
Sama reisi "siht", sarnane kuvand või "film" mida nähakse?
Kas pole mitte võimalik, et omastarust minnes ühele rännakule satutakse hoopis teisele?

Ei pea end selles osas kindlasti nii suureks spetsialistiks kui Celtic, kuid meil on küll igal erinevalt ( tehnikad ja kuidas neid keegi kombineerib jne) lisandub isiku omapära jms, õigemini kuidas keegi mida kasutab. Lühidalt näiteks üks võimalus minevikku minnes tõmmatakse filmilint tagurpidi käima ja siis jump`itakse valitud aega.


Vasta
Ok, olgu siis "filmi vaatamise" asemel täpsustuseks "teatrietendusel osalemine" (st mitte ei vaata passiivselt nagu filmi, vaid osaled ise aktiivselt filmis/teatrietendusel) - tajunihke kirjeldamise mõte jääb ikkagi samaks: kui sulgeda silmad meie reaalsuses nähtava jaoks, siis ilmub shamaanirännaku ajal "pildi põhine nägemus" (nagu film, või teatrietendus), kuid selles filmis/teatris saad ise osaleda "küsides vastust enda küsimusele".

Ilmselt on nii mõnelgi inimesel sarnased probleemid, nagu minul: sulgedes silmad meie reaalsuse jaoks, ei toimu vaimusilmas tajunihkest tingitud nägemust "teatrietenduse näol", või on see nähtav pilt äärmiselt udune - ehk "tajunihe on olematu".

Celtic võiks rääkida nippidest, kuidas tajunihet suurendada (kärbese seened jätaks välja).

Vasta
Tavaliselt soovitatakse igast asju näperdada siis, kui pilt on udune. See aitab fookust nende objektidega samale tasandile tuua ning pilt peaks muutuma detailsemaks.

Piisavalt suure tajunihkega rände korral on orienteerumine üsna keerukas olnud. Näeb kõike ja suhteliselt segamini (kõik üksteise otsas, üksteise kõrval, üksteise sees ..) ning liikumissuund tihtipeale ei klapi. Ükskord vist koondasin ennast ühte punkti kokku, nii tekkis selgem ettekujutus sellest, kus asun ja vist oli ka lihtsam ringi liikuda.

Huvitav on ärkvel ja kehas olles tajunihkega ringi liikuda, "muutes end kehast suuremaks". Silmadega näeb vist peaaegu samamoodi nagu ikka, kuid nagu tunnetaks ümbritsevat iga nurga alt, seest ja väljast. Tekib selline liivakastis mängimise tunne, kus kõik autod, ehitised on nagu pisikesed mängumudelid, millega enda ümber mängid. Selles seisundis näeb ka mingit omapärast valgust, mis kõike valgustab ja millel nagu ei oleks varje või midagi.

Kas kellelgi on juhtunud, et ennast korraga mitmes kehas tajub .. räägid sõbrale midagi ja noogutad pead sõbra kehaga?

Seda 5Ds nägemist ei ole vist kogenud. Sinist niiti pole vist ka märganud veel.

@mmiiiwii: Idee on uinumise rutiini rikkumises nii, et keha uinuks enne vaimu või vaim ärkaks üles kui keha magab. Kui oled harjunud padi pea all magama, siis võib juhtuda et mõlemad uinuvad rutiinselt.
Vasta
(10-10-2012, 18:52 )Sussch Kirjutas: Huvitav on ärkvel ja kehas olles tajunihkega ringi liikuda, "muutes end kehast suuremaks". Silmadega näeb vist peaaegu samamoodi nagu ikka, kuid nagu tunnetaks ümbritsevat iga nurga alt, seest ja väljast. Tekib selline liivakastis mängimise tunne, kus kõik autod, ehitised on nagu pisikesed mängumudelid, millega enda ümber mängid. Selles seisundis näeb ka mingit omapärast valgust, mis kõike valgustab ja millel nagu ei oleks varje või midagi.
See on huvitav jha, kusjuures näiteks pikem kaaslane, ise seejuures enesele teadvustamata, vaatab ja suhtleb endast lühemaga vaadates alt üles. Samamoodi saab end pisikeseks ja märkamatuks ka teha.

Vasta
Astraalrännaku (astraalprojektsiooni, kehavälise kogemuse, surmaeelse kogemuse – heal lapsel mitu nime) olemuse, võimalikkuse ja teostatavuse mõistmise võti asub inimese teadvuse seisundites. Laias laastus on neid kaks: ärkvelolek ja uni. Viimane jaguneb teadaolevalt kaheks põhifaasiks: sügava une ja kerge une faas. Ja nagu ikka, põnevaks läheb asi siis, kui vaatleme piiripealseid protsesse – meie juhul pakub huvi kerge une faasi ja ärkveloleku piiril olev teadvuse seisund ehk kvantseisundi faas (edaspidi lihtsalt Faas). Teadusliku tõestuse Faasi fenomeni olemasolu kohta esitasid 2008.a. Max Planki Instituudi teadlased Allan Hobsoni juhtimisel. Lisaks paraveebi ekspertidele oleks siinkohal paslik viidata ka mõnedele antud valdkonna tõsistele uurijatele: Keith Hearne, Stephan LaBerge, Robert Lanza, Mihhail Raduga. Selle ülimalt lühikese ajavahemiku jooksul kui meie teadvuse olek liigub kerge une faasist ärkvelolekusse prevaleerib üliteadvus, s.t. meile avaneb pääs imedemaale ehk meil on võimalik siseneda kvantvälja. Kuna viimane on oma olemuselt kõikehõlmav, fraktaalne ja diskreetne, siis muutuvadki mõistetavaks ja teaduslikult seletatavaks väga paljud esmapilgul ülimalt müstilised juhtumid (enamus Piiblis kirjeldatud ilmutustest, enamus UFO külastamistest ja tulnukate poolt toime pandud röövidest, ka enamus surmaeelsetest kogemustest jne). Tõenäoliselt ma teenin selle kirjutisega ära paljude tõsiusklike müstikute meelepaha, aga kirjeldatud fenomeni teaduslik selgitus võimaldab meil kõigil kasutada infoväljas olevaid piiramatuid võimalusi.
Vasta
Vabandust, aga pole niisugust mõistet nagu tõsiusklik müstik.
Esiteks ei ole kõik müstikud usklikud ja teiseks on paljud teadlased olnud müstikud, alkeemikud, maagid jne.
Sõna müstiline sünonüüm on ´salajane´.
Müstika (< kr ta mystika ´salajased asjad´), on intuitiivsel sisekaemusel rajanev tunnetusõpetus ja sellest lähtuv maailmakäsitus, mis peab võimalikuks inimese vahetut suhtlemist üleloomulikuga.
Lisaks võib müstika tänapäeval asendada sõnaga esoteerika.
Esoteerika valdkonda võib aga lisada ka näiteks multidimensioonilise füüsika.

See, millest sa aga kirjutad, on ammu teada.
Astraalprojektsiooni on siiski mitut liiki, kirjeldad aga ainult unenäos kogetavat astraalprojektsiooni. Kuna olen ka ise seda kogenud, siis tean ka, millest räägid.

Astraalprojektsiooni nähtust on uuritud alates 1965. a-st ja liigitatud mitmesse tüüpi: 1) a. mida isik ise ei taju; 2) unenäokaalukaotuslik a. 3) unenäoline a. millel on tunnistaja; 4) hingeränduri teadlik nähtav a. 5) hingeränduri tahtlik a. 6) narkootiline a., mis uimastite abil esile kutsutud; 7) surmakogemuslik a. 8) a. milles osalevad vaimud; 9) varjatud a; 10) oletatav a.
Kõrgeim astraalprojektsioonivorm on maiavirupas rändamine, kus ei kasutata enam astraalkeha, vaid seda asendab mentaaltasand.
1975 tehti astraaprojektsioonikatseid Ingo SWANN´iga, kes projetseeris end ühele India ookeani saarele, katsed õnnestusid. Inimesed on väitnud, et on astraalprojektsioonis viibinud ka teistel planeetidel. Näiteks Drunvalo.
Kunagi uskusin sedasama, mida sina praegu, aga paraku selgus edasisel uurimisel, et see teooria ei seleta kõiki nähtuseid ära.

Vasta
Olen kah tihti mediteerinud ja ka väikse rännaku teinud. See tundus lausa imeline. Hämmastama pani mind kehast väljumise tunne, nagu oleks tuul mind kehast väljapuhunud ja sellele järgnenud on täiesti müstika. Kohtasin oma ümber olevusi, tundsin et need pole vaimud vaid midagi muud. Küsides, et mida nad teevad, sain vastuse, et me jälgime sind. Rohkem nad midagi ei öelnud. Aga peale seda kogemust muutus mu maailmanägemus ja suhtumine iseendasse ja ümbritsevasse täjelikult. Siiamaani tunnen seda nagu keegi õpetaks või juhataks mind, kui tunnen ennast rahulolevas seisus ja toimetused ei sega mind. Mõtted, ideed ja mõnikord lausa keelud pole nagu minu omad.

Ma ei hakka väitma, et peale meie materjaalset vormi on veel muud vormid või mis iganes. Võimalik et see oli lihtsalt harjutus mõistusega, mis vabastas teadmise asjadest, mida olen koguaeg teadnud sügaval endasees, aga siiani on need olnud varjatud minu enda isekuse pärast.
Vasta
Mul on samuti kehast väljas olemise kogemus. Minul oli see öösel magades, enne väljumist oli "lucid Dreaming" ehk ärkasin unenäos üles ja olin teadlik et see on unenägu. Kui see läbi sai siis hõljusin poole meetri kõrgusele oma kehast. Kauaks seda ei olnud, sest mulle käratati "Ära nii küll maga" mille peale läksin tagasi oma kehasse ja üles ärkasin, süda puperdades. Seda on juhtunud ainult ühe korra. Peale seda on olnud küll paaril korral "lucid dreamingut" aga kehast välja pole enam saanud, hirmud hoiavad kinni.
Vasta
@Alendriei: Huvitav, kes see oli kes nii käratas.

Tihti passivad vist mingid tegelased peale kui keegi kehast välja tuleb, et nende kallal siis lollitada. Naudivad seda ülemvõimu tunnet..

Võid visualiseerides magamistuba iseloomustavat tunnet muuta nii, et see saab turvalisem. Vahete-vahel võib üritada tunnetada kedagi, kes toas on, et temaga mõttes veidi vestelda.
Vasta
See hääl oli minu elukaaslase oma. See võis ka tema olla, ta suhtub paramaailma suht külmalt.
Vasta
Astraalrännak jääb ulmekirjanduse valdkonda. Pole ühtegi faktilist demonstratsiooni sellest esitatud, kõik aina räägivad vaid sellest.
Vasta
(29-10-2012, 21:19 )Wilholmensis Kirjutas: Astraalrännak jääb ulmekirjanduse valdkonda. Pole ühtegi faktilist demonstratsiooni sellest esitatud, kõik aina räägivad vaid sellest.

Millegi tajumist ei saagi tõestada. Seda saab ainult ise tajuda.
Vasta
@Alendriei: Ehk kasutavad need tegelased meelsasti meile tuttavate vormi ja häält..

Seni on jäänud mulje, et nende kujutlus meie mälestustest on tihti ebatäiuslik ja käitumine üsnagi lapsik. Ses mõttes oleksid nad nagu ilma füüsilise kehata lihtsamat sorti eluvorm.

Varem pidasin neid otseselt enda poolt kogemata tekitatud parasiit-mõttevormideks.
Vasta
Vot ei tea kes või mis see oli. Aga minu esimese astraalrännaku see pekki keeras. Oma kehast lahkumine juhtus täiesti spontaanselt, ilma harjutamiseta. Ma olen ka mingeid harjutusi proovinud aga pole enam isegi "lucid dreamingut" olnud.
Vasta
Tere,

Proovisin, siis õhtul magama minnes sooritada astraalrännakut, olen umbes pool aastat proovinud vahelduva eduga. Nii, siis eile õhtul ma lasin oma ipodi sellise helisalvestise https://www.youtube.com/watch?v=KKtdvPwIL_Y . Olles juba tükk aega lamanud ja lõõgastunud, tundsin imelikku tunnet, nagu keegi või miski liigutaks mu voodit vno raputaks. Esialgu ma arvasin, et keegi liigutab mu voodit. Lõpuks ma ei suutnud enam, kuna tundus, et keegi tõsiselt segab. Ma tegin oma silmad lahti, liigutasin ennast korra, kuid siis ei olnud enam midagi. Proovisin, siis kohe uuesti, kuid siis oli sama, ma teadsin, et see ei toimu füüsiliselt ja, et see on midagi muud, võibolla lihtsalt mingi ettekujutus aga äkki teate mis see olla võis.

Nagu ma ütlesin, siis teist korda kannatasin ma selle raputamise ära, polnud just nagu hullult raputamine vaid nagu iga natukese ajatagant, vahepeal rohkem, vahepeal vähem. Igatahes, selles heliklipis on umbes poole peal koht kus ta ütleb, et ma muutun kergemaks ja kergemaks, nö et ma hakkan väljuma oma kehast. Tol hetkel tunnetasin ma oma käsi kõige rohkem, need hakkasid surisema ja ma tundsingi nagu reaalselt, et hakkan natuke ülesse poole kerkima. Pea samamoodi surises ja nagu tõuseks. Ainuke probleem oli selles, et ma olin nagu nätsuga oma keha küljes kinni, vno nö pool sain aga pool jäi sisse, kuid jalad olid tavalised, jalgatest ei tulnud surinat, ega seda tunnet et kerkiksin. Asi lõppes nii et, mõne aja pärast avasin ma oma silmad, et äkki ma olen nö väljas juba, aga avasin oma füüsilise keha silmad, tunne oli imelik, surises igalt poolt.

Küsimus on selline, et kas ma olin üldse ligidal? Kas asi võis olla selles, et ma polnud äkki piisavalt lõõgastunud, ehk peaksin rohkem proovima lõõgastuda?(ei tea kas see võimalik).

Ette tänades!
Vasta
Jah, sa olid väga-väga ligidal. Tegemist on selgelt teadliku une ning ärkveloleku vahepealse seisundiga, mida inimesed reeglina ei mäleta ning pole teadlikud sellest. Ma olen tihti tajunud seda "nätsu" asja ning kui üritad üha kaugemale minna, siis "näts" tirib sind tagasi ja korraga "plaks" näts läheb katki ning lendad kehast välja Laugh. Kõlab uskumatult, aga ma olen seda kogenud, väga fun. Minul on algul nii, et midagi ei näe, aga saan liikuda ringi ja siis kujutlen, et ümber pea on seotud sall ning keerutan selle lahti ja tasapisi hakkan nägema ümbrust.
Olen ka seda kogenud, et olen veel n.ö.kehast väljas ja avan reaalselt silmad ning näen tuba ning siis tõstan astraalkeha käe oma silmade ette ning vaatan, et kätt pole. Nüüd kui keskendun sellele käele, siis tasapisi hakkab ilmuma läbipaistev käsi ning selle piirjooned. Paraku see kogemus ise oli nii kummastav, et ma panin silmad kinni.
Seda, et mingi osa kehast saad vabaks ja mingi osa jääb "kinni", see on tavaline. Kui tahad kehast väljuda seal, siis kujutle midagi, mis aitaks. Näiteks kujutle köit, mille abil saad ennast kehast välja tirida, redelit ronimiseks või ürita rulluda või mis iganes enesele kõige paremini sobib.

Teretulemast foorumisse!
Vasta
Mul on selle astraalrännakuga mõned kahtlused selle ohutuses ja rainerelil isiklikult ei soovitaks nende katsetamistega rutata. Eemaldades energiakeha füüsilisest kehast ilma sealse juhendajata pidavat olema ohtlik. Kuigi (äkk)surma puhul siiski tuleb meile kuskilt keegi saatja,etteteadlikult?Mis värk siis on, ei tea.
Esiteks sa lähed maailma, mis on meie meelte eest varjatud. Algul sa ilmselt komberdad oma füüsilise keha juures, enne kui rändama lähed ja midagi üldse näed, koged, õpid. Aga kuidas sa tead, kes sinu kohal parajasti uitada võib. Sa oled nagu pesast välja kukkunud tibupoeg keset dzunglit, kes just parajasti koordub munast ja ei oska veel ennast kaitsta või põgeneda ning seega ikka väga haavatav. Kui teie kehade vahel keegi selle niidi ära lõhub, mis siis saab? Või keegi otsustab su "pintslisse panna". Energiakeha koosneb arvatavasti energiast ja meie (emotsioonide)energia on nii mõnelegi sealsetele söögiks, nii et paras suutäis võib sinust saada.Või tiritakse kuhugi täiesti tundmatusse maailma.Igal juhul on füüsilise kehaga kaput ja kas tasub siis sellist riski ette võtta.
Aga olgu, kui eelnev oli liialdus, siis tegelikult see keha surin ei ole ka ju päris normaalne.Kui käsi või jalg ära sureb väiksemaks ajaks,siis pole ju hullu aga kui pea hakkab surisema ja seda ei tea kui kauaks, siis võib ju see kahju teha füüsilisele kehale, või kuidas?
Ja ega ma niisama vudrutagi siin. Mul endal ka sedalaadi kogemus olemas.
Unes lennates ärkasin millegipeale üles, olin löödud ja tahtsin ruttu tagasi minna, sest lennata oli lahe ja seda juhtub niigi harva, või ei mäleta neid lihtsalt hommikul enam. See kord on aga siiani meeles, mis ma tundsin, kui üritasin ärkvel olekus lendu minna. Lendu läksin nii, et lasin (mõttes) ennast ette kukkuda ja samal ajal lasin jalad maast lahti. Mis aga hoopis juhtus oli see, et hakkasin jalad ees liikuma, nagu keegi imeks mind ja kohe peale seda tundsin surinat kehas, mis algas peast(nagu oleks verest tühjaks imetud). Selle peale ehmatasin ennast üles.
Miks aga on unes lendamine/rändamine ohutu(ei olnud ärgates keha surinat) aga teadlikult sinna ennast viies ei tundu see enam nii ohutu? Või on hoopis nii, et astraalmaailmas kulgeb see aeg kiiremini või puudub üldse aja olemus ja me ikkagi ei kahjusta eriti enda füüsilist keha(aju) sellega. Kas see erinevus võib tulla sellest, et unes lennates oleme näiteks delta sagedusel aga teadlikult sinna minnes oleme heal juhul theeta või alfa sagedusel ja sellega siis rebime kaks keha lahti?Aga võibolla olekski pidanudki sellest alustama,et kas astraalrännakul ja unes lendamisel oleme üldse samas maailmas?
Kas sinul Levis astraalrännakutel jääb ka keha siin ilmas surisema sel ajal?
Andke andeks, kui mul kõik veel pudru ja kapsad.
Vasta
J6udsin nüüd siinse teema läbi lugeda, v6ttis oma paar tundi Laugh
Katsetan seda rännakut juba umbes kuu, k6dide a sügeluste asemel olen tundnud justkui putukahammustusi, eriti jalgadel, taustaks on olnud androidis http://www.youtube.com/user/directimpactshow toodang, tänud rainerel,lingi eest, katsetan ka seda.
Eelnevad kogemused: surinad ja värinad, justkui oleks peaaegu kehast väljas aga kah nagu nätsuga kinni, keskelt. .
LD on viimase kuu aja sage vaatepilt. Algas k6ik sellega, et ühel ööl (olin siis juba astraalrännakut uurima hakanud) nägin unes kummalist liiklusmärki, nelinurkne kollane, mustalt paremal pool auto kust kukub välja inimene, auk peas ja vasakul pool püstol. Angry Järgnevatel öödel on olnud justkui mingid kursused kus seda teemat läbi lahatakse ja 6petusi jagatakse, umbes pool on ka reaalset meelde jäänud. Shock
Vasta
Kõik need tehnikad ja tehnoloogiad on astraalrännaku sooritamisel head. Kuid need ei lahenda ühte põhiprobleemi. See on taju muutumise värav. Taju muutumise värava ees ei ole võtit. Võti asub väravast, väga kaugel. Ja võti on veel kahekurdselt peidetud. Kui suudetaksegi taju muutumise värav, mingil moel avada, on järgmiseks ohuks prahihunnikud, taju muutumise värava taga. Algajad ei suuda tavaliselt hankida nii palju jõudu., et nendest prahihunnikutest jagi saada. Probleem seisneb veel jõu hoidmises. Tuleb jälgida, et kehasse tagasi tuleku tee oleks puhas. Nagu näete – on vaja väga palja asju, enne kehast väljumist, vaja ära teha. Sellepärast olekski soovitav, et esimeste katsetuste juures oleks ka teejuht. Kes suudab anda jõudu ja suunata tähelepanu vajalikele detailitele.
Vasta
kulla kaldunn, on inimesi kes elavad oma elu eraklikult, seega on nad olukorras kus peab k6igega ise hakkama saama, hea on kui on kusagil forumites infor hankida, otseselt n6u andma aga ei hakka ju keegi
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat