Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Autor Sõnum
LihtnePoiss
Uustulnukas

23-07-2013 19:43
Postitus: #251
RE: Astraalrännaku sooritamine
Tere registreerusin siia foorumisse just astraali teemal arutamise pärast

Veidi endast:
Olen tavaline poiss. Näen iga öö unenägusid ja mäletan neid ilma igasugu treeninguta.
Ise olen teadvusega astraali sattunud peamiselt erksate unenägude kaudu kui on tulnud teadvus tagasi, et magan ja nüüd saan teha selliseid ja selliseid asju.
Näiteks kui avastan unes, et peegel või lüliti ei tööta. Kahjuks niisama ei oska projekteerida.

Seal olles olen proovinud ka mitmesuguseid katseid aga enamsti ei ole need õnnestunud, kuid mõned siiski on!
N. Õnnestus ühe inimese mineviku uurimine.
Ebaõnnestunud on enamati tuleviku ja käimata kohtade nägemine.

PS. soovitan R. Monroe hemi-sync binaural helisid ja meditatsioone/harjutusi kas kellelgi on nendega kogemusi?
Mind on teinud need "erksamaks" unenägudes aga teadlikult ma ikka projekteerida ei suuda.

Mõned väga lihtsad aga halvemad viisid astraali jõuda:
* LSD, DMT, seened jne.
* olla mitu päeva järjest magamata ja keskenduda ärkvel püsimisele ja mitte teadvuse kaotamisele
* deliirium

Paremad ja veidi raskemad:
* Väga väsinuna voodisse minnes õhtuti harjutada üleval püsimist ja teadvuse hoidmist
* isokrooniliste toonidega ajusageduse alla viimine, keskendumine ja teadvuse hoidmine
* unehalvatus/luupainaja - pane lihtsalt silmad kinni ja oled plaksti kohe oma voodi kõrval
(kunagi kartsin ja kogesin u. iga kuu luupainajat/unehalvatust, aga kui teada sain, et selle kaudu saab kehast välja on ainult 2x olnud ja enam pole mitu aastat olnud)
(selle postituse viimane muutmine: 23-07-2013 23:42 LihtnePoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kuukaart
Tavaliige

24-07-2013 00:00
Postitus: #252
Seda et, ärge nende sagedustega väga eksperimenteerige kui täpselt ei tea mis sagedus mida esile kutsub. Enne ikka kõvasti uurida, saada aru mis on tripi eesmärk ja seejärel valida vahendid. Ei õpeta ega soovita midagi. Postitus on informatiivne.
LihtnePoiss
Uustulnukas

24-07-2013 10:54
Postitus: #253
(12-03-2012 21:40 )lahendused Kirjutas:  Hakkasin mõtlema, kuidas saaks astraalrännakut, shamaani rännakut, kaugnägemist, põrgut, väljamõeldud psühhilisi maailmu ja vaimolendite maailmu üheskoos kirjeldada - kõiki neid iseloomustab "tajunihe".

Kui kõiksus oleks 300 lk suurune raamat, siis
a) Lehed 1-100 oleks "alumine ilm", st põrgu (lk 1-50), shamaanirännakute sihtpunktid (lk 51-90) ja must astraal (lk 91-99).
b) Lehed 101-200 oleks "keskmine ilm", st meile nähtav Maa füüsiline kiht (lk 150), teistel sagedustel olevad "maa-alused" (lk 140-149), joodikute deliiriumi ja narkarite kollide kihid (lk 101-109), meediumluse kihid (lk 110-139), kaugnägemise kihid (lk 151-155), teistel sagedustel olevad tulnukate baasid (lk 156-159), keskmised astraali kihid (lk 160-170), väljamõeldud psühhilised maailmad (lk 171-189), ning unenägude maailmad (lk 190-199).
c) Lehed 201-300 oleks "ülemine ilm", st astraali ülemised kihid (lk 201-209), ülemise ilma shamaanirännakute kihid (lk 210-219), vaimolendite kihid (220-290), ning jumalte/loojate kihid (lk 290-300).

Ma kirjeldaks kõike veidi teisiti:
Me teame, et füüsiline maailm koosneb aatomitest, mis omakorda elementaarosakestest.
1. Võtame ja viskame vanni mõned arbuusid - need illustreeriksid meie füüsilise maailma elementaarosakesi.
2. viskame vanni mõned puuviljad - need illustreeriksid astraalse maailma osakesi
3. nüüd puistame vanni liiva - see illustreeriks kõrgemat astraali ja akashi salvestisi
4. kui sinna kallata veel vett siis see illustreeriks mentaali jne. jne.

Või siis näiteks võrrelda raadiosagedustega - taju nihutamine Uuno Raadio pealt Vikerraadio või SkyPlusi peale.
Kõik need tasandid eksisteerivad üksteise sees. See, et sa parasjagu teisi jaamu ei kuule, ei tähenda seda, et neid parasjagu seal olemas ei ole.

[Pilt: planes_nature2.jpg?w=450&h=497]
Müstik
Shambalas

24-07-2013 18:04
Postitus: #254
Jah, see on hea ja lihtne selgitus! Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
LihtnePoiss
Uustulnukas

24-07-2013 23:31
Postitus: #255
Mainin ära veel mõned oma kogemused ja tähelepanekud.

1. Olin pea 2 kuud eelmisel suvel taimetoitlane, kuid see ei kergendanud kuidagi astraali jõudmist.
2. Päeval lõunauinak on vist üks parimaid abivahendeid.
3. Parim aeg rännaku sooritamiseks on kell 4-6 hommikul

4. See millisele astraali tasemele satud sõltub sinu meeleolust või puhtusest. Mida negatiivsem meeleolu seda madalamale satud ja mida ülevam või üllam, seda kõrgemale.
5. Mida madalam astraali tasand, seda pimedam ja mida kõrgem seda valgem. Kottpimedast ööst väga ereda päevani.
6. Mida madalam tasand seda raskem on lennata. Näiteks ei püsi kaua õhus ja väga raske on lennata kõrgemale kui meeter-paar.
7. Mida kõrgem seda kergem on lennata ja seda kõrgemale saab minna. Saab vaevata katuste kohal liuelda.

8. Mida kõrgem astraal seda vähem ehitisi.
9. Madalamas astraalis moonduvad ehitised ja paigad räpasteks ja lagunenuteks nagu arvutimängus "Silent Hill"
(selle postituse viimane muutmine: 24-07-2013 23:34 LihtnePoiss.)
Krt
Bännitud

26-07-2013 18:45
Postitus: #256
Algses teoorias ongi tegu juba alati olemas olevate ja ette antud ilmadega. Hiljem on hakatud selles ettemääratuses ka kahtlema, kus nähakse tasandeid pigem arenguliselt teineteisest väljakasvamas. Lisaks erinevatele arengutasanditele on selgelt ilmnenud ka väga erinevad valdkonnad, milles võimalik samaaegselt eritasanditel paikneda. Näiteks võid olla selgelt unenägemises arendanud end nn. budhi tasandile, tennise mängus küündida mentaalse tasandini ja reinkarnatsiooni teooria tundmises olla valdavalt astraali vaimustuses. Samas kui areng pole olnud kogemuslikult õiges järjekorras, siis puudub sellel tugev füüsiline kogemuslik toide. Näiteks võib mentaalis tennisemängu teoreetiliselt üsna hästi teada ja mõista, aga füüsiline oskus ja mängukogemus jääda üsna nõrgaks - vaid telekast nähtud vms. Samas kui mingi valdkonnaga tegelemine pole järjepidev, siis oskused hääbuvad ja lagunevad. Ühesõnaga, areneda on võimalik lõpututes erivaldkondades, seda väga erinevatest tasanditest lähtuvalt, aga esmase jõukogemuse annab alati füüsiline tasand, millest võimalik omakorda holarhiliselt üha kõrgemale tasandile tõusta. Seega võimalik pühenduda misiganes kitsas valdkonnas misiganes konkreetsele tasandile, aga mingigi holarhiline tugi peab samuti madalamate astmetega kõrgemaid tasandeid kandma.
(selle postituse viimane muutmine: 26-07-2013 18:55 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
zzz34
Veteran

27-07-2013 14:23
Postitus: #257
(24-07-2013 23:31 )LihtnePoiss Kirjutas:  Mainin ära veel mõned oma kogemused ja tähelepanekud.

1. Olin pea 2 kuud eelmisel suvel taimetoitlane, kuid see ei kergendanud kuidagi astraali jõudmist.

4. See millisele astraali tasemele satud sõltub sinu meeleolust või puhtusest. Mida negatiivsem meeleolu seda madalamale satud ja mida ülevam või üllam, seda kõrgemale.
5. Mida madalam astraali tasand, seda pimedam ja mida kõrgem seda valgem. Kottpimedast ööst väga ereda päevani.
6. Mida madalam tasand seda raskem on lennata. Näiteks ei püsi kaua õhus ja väga raske on lennata kõrgemale kui meeter-paar.
7. Mida kõrgem seda kergem on lennata ja seda kõrgemale saab minna. Saab vaevata katuste kohal liuelda.

9. Madalamas astraalis moonduvad ehitised ja paigad räpasteks ja lagunenuteks nagu arvutimängus "Silent Hill"

Ei saa kohe mitte toetamata jättaSmile ,sama olen isegi kogenud.Väga hea kirjeldus!
HUGOTH
Veteran

27-07-2013 16:10
Postitus: #258
See võime on kas kaasasündinud või treenitav sest kõigil on see omadus olemas, kas väiksemal või suuremal kujul.
zzz34
Veteran

27-07-2013 17:39
Postitus: #259
(27-07-2013 16:10 )HUGOTH Kirjutas:  See võime on kas kaasasündinud või treenitav sest kõigil on see omadus olemas, kas väiksemal või suuremal kujul.

Väga õige,oli aeg kui ei teadnud sellest midagi,keegi lähedane rääkis asjast ja nii algaski tunnetus,kerge treeninguga koos soosivate faktoritega saab edasi areneda,kuid ettevaatlikult,sest see ei ole mäng.
HUGOTH
Veteran

27-07-2013 18:16
Postitus: #260
Kes saab sinna minna siis sel on piiramatu võime minna kuhutahes ja see ei sõltu koha kaugusest. Seejuures peab meeles pidama, et sealjuures ei tohi tekkida kartuse tunnet. Vastasel juhul jääbki see koht minejale kõige kaugemaks punktiks, kuhu ta saab minna. Sellest ligemale saab ta minna.....Tagasi saab alati tulla, sest kehaga oled seotud nn hõbeniidiga, mis ei katke ka tuumapommi plahvatuse tagajärjel.......
Peisko
Mina Olen Kohalolek

30-07-2013 16:27
Postitus: #261
Teist korda oli juba selline huvitav, aga lühikene kogemus.
Taaskord tuli see astraalmaailma kaitsja, ja need võnkuvad tugevad helilained (hääled). Seekord nägin juba mingit halli linnakest (või seinad vms..). See polnud kindlasti päris linn, vaid mingi astraalmaailm vms.. Kuri tundus pigem, ja selline hästi hirmuäratav oli seda näha, neid hääli kuulda, ja siis hakkas see kaitsja tekkima sinna (kui vihjan kaitsjale, siis mõtlen seda negatiivset entiteeti, kes ei taha, et ma astraalmaailmas ringi tripiks, ehk valvur oleks parem sõna). Enne täielikku taandumist proovisin mõelda ennast ilusasse kohta (valge, puud, head entiteedid jne..), aga ei õnnestunud... Siis oli taaskord liiga hirmus ja ärkasin ülesse, ei julgenud sinna laskuda nagu... Ei taha, et mingite reptiloidide või muude negatiivsete tähelepanu tõmban ja nendega suhtlema pean seal.

Tahaks soovitusi ja nõuandeid teadjamatelt vendadelt... Ühtlasi mainiks ära ka selle, et ma ei läinud otseselt kehast välja, kui need kogemused tekkisid. Kas see ongi normaalne (võib nii vabalt juhtuda?), et ennem hakkad nägema hologrammides mingeid astraalmaailma kaitsjaid, linnasid, aga saad aru, et oled oma voodis veel.

Aitäh! Smile Kõike paremat!

Edit: Eelmine kord tuli kohe see kuri kaitsja, kes mind oma hääle ja nägudega ära hirmutas. Proovisin vastu hakata, aga siis muutus ta veel intensiivsemaks ja õudsamaks, ärkasin igaks juhuks ülesse. Seekord nägin linnakest (nagu üleval pool oli kirjeldatud, pime, kole linnake, ja siis hakkas ilmuma see kaitsja jälle, kes mind ära tahtis ajada). Nimelt, kas see kaitsja tuleb alati või ainult madalamates astraalmaailmades? Ja miks eelmine kord tuli kohe kaitsja, enne, kui ma mingit linna nägin... ? Kas kõrgemates maailmades (valguse), ei tule mingit kaitsjat ja sind võetakse hästi vastu? Kuidas kaitsjast mööda saada ja mida siis edasi teha vms?

Veel selline mõttetum küsimus ka, aga ei saa küsimata jätta: kus need astraalmaailmad asuvad? Laugh
Ja kas neid maailmu loovad elavad inimesed ja muud hinged oma mõtetega umbes või mis?

Ja see ka veel.. Et out of body experiance (kus ärkad enda toas kehast väljas üleval), et kas see on teine asi, kui astraalrännak? (mina olen niimoodi aru saanud, sest kogemused on erinevad olnud täiesti). Astraalrännakus on kohe mingi võõras linn ja dimensioonid, entiteedid jms. Tavalises out of body experiance'is lihtsalt saad ringi lennata ja hõljuda juba tuttavates kohtades vms.

Tänud vastuste eest! Smile
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2013 23:36 Peisko.)
katakaroliina
Tavaliige

31-07-2013 16:08
Postitus: #262
Aga mis siis kui inimene unes ära sureb ja hommikul ärkab teise inimesena ... nö.? Astraallahkumine? Vaevalt seda rändamiseks nimetatakse ... ma mõtlen - tõsiselt - on selliseid juhtumisi?
LihtnePoiss
Uustulnukas

31-07-2013 21:56
Postitus: #263
(31-07-2013 16:08 )katakaroliina Kirjutas:  Aga mis siis kui inimene unes ära sureb ja hommikul ärkab teise inimesena ... nö.? Astraallahkumine? Vaevalt seda rändamiseks nimetatakse ... ma mõtlen - tõsiselt - on selliseid juhtumisi?

Ma olen ühe korra unes surma saanud (plahvatuses) ja mitte üles ärganud selle peale. See on väga eriline ja kirjeldamatu elamus ja kogemus.
Mannu Eemal
u xa ke

01-08-2013 09:45
Postitus: #264
(31-07-2013 21:56 )LihtnePoiss Kirjutas:  Ma olen ühe korra unes surma saanud (plahvatuses) ja mitte üles ärganud selle peale. See on väga eriline ja kirjeldamatu elamus ja kogemus.
Aga proovi siiski natuke kirjeldada. Kuidas Sa end hommikul tundsid?
Väga huvitav kogemus.
Või on kellelgi veel midagi sarnast olnud?

Brain expedition.
Peisko
Mina Olen Kohalolek

01-08-2013 11:52
Postitus: #265
Kui ma unes surma sain (see oli Lucid dreamingu ajal ja lasin ise ennast ära tappa), siis ärkasin enda toas keha kohal ülesse ja sain läbi seinte liikuda jne. Selline huvitav asjade käik. Laugh

Keegi viitsib vastata palun mu eelmisele postile? Nimelt selle astraalmaailma valvuri kohta, kas see on levinud ja kuidas temast mööda saada?

(30-07-2013 16:27 )Peisko Kirjutas:  Teist korda oli juba selline huvitav, aga lühikene kogemus.
Taaskord tuli see astraalmaailma kaitsja, ja need võnkuvad tugevad helilained (hääled). Seekord nägin juba mingit halli linnakest (või seinad vms..). See polnud kindlasti päris linn, vaid mingi astraalmaailm vms.. Kuri tundus pigem, ja selline hästi hirmuäratav oli seda näha, neid hääli kuulda, ja siis hakkas see kaitsja tekkima sinna (kui vihjan kaitsjale, siis mõtlen seda negatiivset entiteeti, kes ei taha, et ma astraalmaailmas ringi tripiks, ehk valvur oleks parem sõna). Enne täielikku taandumist proovisin mõelda ennast ilusasse kohta (valge, puud, head entiteedid jne..), aga ei õnnestunud... Siis oli taaskord liiga hirmus ja ärkasin ülesse, ei julgenud sinna laskuda nagu... Ei taha, et mingite reptiloidide või muude negatiivsete tähelepanu tõmban ja nendega suhtlema pean seal.

Tahaks soovitusi ja nõuandeid teadjamatelt vendadelt... Ühtlasi mainiks ära ka selle, et ma ei läinud otseselt kehast välja, kui need kogemused tekkisid. Kas see ongi normaalne (võib nii vabalt juhtuda?), et ennem hakkad nägema hologrammides mingeid astraalmaailma kaitsjaid, linnasid, aga saad aru, et oled oma voodis veel.

Aitäh! Smile Kõike paremat!

Edit: Eelmine kord tuli kohe see kuri kaitsja, kes mind oma hääle ja nägudega ära hirmutas. Proovisin vastu hakata, aga siis muutus ta veel intensiivsemaks ja õudsamaks, ärkasin igaks juhuks ülesse. Seekord nägin linnakest (nagu üleval pool oli kirjeldatud, pime, kole linnake, ja siis hakkas ilmuma see kaitsja jälle, kes mind ära tahtis ajada). Nimelt, kas see kaitsja tuleb alati või ainult madalamates astraalmaailmades? Ja miks eelmine kord tuli kohe kaitsja, enne, kui ma mingit linna nägin... ? Kas kõrgemates maailmades (valguse), ei tule mingit kaitsjat ja sind võetakse hästi vastu? Kuidas kaitsjast mööda saada ja mida siis edasi teha vms?

Veel selline mõttetum küsimus ka, aga ei saa küsimata jätta: kus need astraalmaailmad asuvad? Laugh
Ja kas neid maailmu loovad elavad inimesed ja muud hinged oma mõtetega umbes või mis?

(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2013 11:56 Peisko.)
Eithea
Veteran

01-08-2013 12:37
Postitus: #266
(01-08-2013 11:52 )Peisko Kirjutas:  Edit: Eelmine kord tuli kohe see kuri kaitsja, kes mind oma hääle ja nägudega ära hirmutas. Proovisin vastu hakata, aga siis muutus ta veel intensiivsemaks ja õudsamaks, ärkasin igaks juhuks ülesse. Seekord nägin linnakest (nagu üleval pool oli kirjeldatud, pime, kole linnake, ja siis hakkas ilmuma see kaitsja jälle, kes mind ära tahtis ajada). Nimelt, kas see kaitsja tuleb alati või ainult madalamates astraalmaailmades? Ja miks eelmine kord tuli kohe kaitsja, enne, kui ma mingit linna nägin... ? Kas kõrgemates maailmades (valguse), ei tule mingit kaitsjat ja sind võetakse hästi vastu? Kuidas kaitsjast mööda saada ja mida siis edasi teha vms?

See valvurite teema on väga mitmekihiline (on mitmesuguseid), on ka väga mitmeid teooriaid, aga kas lõpuni üldse kusagil lahti on seletatud ei tea, šamaanid vist nimetavad neid mõneti ka väravavalvuriteks( VS kusagil kõneleb, aga see kirjeldus teeb minu natike närviliseks, ma ei kola nii koledates kohtades, kus kedagi loa saamiseks ohverdama peab).
Kui unenägemises/astraalis alustuseks on meil juba enestel valvur sees, kes teeb takistusi, lisaks erinevate maailmade valvurid jne... Tuleb selgeks teha reaalis enesele, et ei sekkuta, lihtsalt vaadeldakse ja...ja ei ole hirmu, olgu olend kui kole tahes, rahulik heatahtlik dialoog valvuriga ( minul) ajab asja ära, kuid las targemad seletavad.wink

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
katakaroliina
Tavaliige

01-08-2013 13:30
Postitus: #267
... Rudolf Steiner ütleb, et "lävevalvur" - põhiliselt uurimaks, hirmu baasil, milline sinu sisemine mina tegelikult on ...
LihtnePoiss
Uustulnukas

01-08-2013 20:56
Postitus: #268
(01-08-2013 09:45 )Marina Kirjutas:  
(31-07-2013 21:56 )LihtnePoiss Kirjutas:  Ma olen ühe korra unes surma saanud (plahvatuses) ja mitte üles ärganud selle peale. See on väga eriline ja kirjeldamatu elamus ja kogemus.
Aga proovi siiski natuke kirjeldada. Kuidas Sa end hommikul tundsid?
Väga huvitav kogemus.
Või on kellelgi veel midagi sarnast olnud?

Visuaalselt ei tajunud eriliselt midagi - mingi hägune udu vms. Põhiline oli tundmine.
Erakordselt sügav (ma ütleks isegi maksimaalne) sisemine/hingeline rahu.
Teisalt nagu oma olemuse tunnetamine vms. mida ma ei oska kirjeldada.
Kolmandaks täielik ajatus. Kuidagi oli selline tunne, et aeg seisab täielikult.
Peisko
Mina Olen Kohalolek

02-08-2013 00:50
Postitus: #269
Kas see valvur, kes mulle 2 korda ette on tulnud, võib olla see, millest siin räägitakse?
Guardian of Threshold
http://en.wikipedia.org/wiki/Guardian_of_the_Threshold

Siin kirjutab, et see on draakoni, mao, goblini vms sarnase välimusega. Alati kurjad ja hirmuäratavad.
"According to Steiner's teachings this image will present itself as soon as the student of the spirit ascends upon the path into the higher worlds of knowledge. The Lesser Guardian instructs the student that she will not pass until she is able to transform the visage of the guardian - as an image of our own earned or inherited venality - into a more comely form by redeeming or forgiving our uglier qualities. The Greater Guardian informs the student that she will not pass him until his own visage - as an image of the greater potential of the student - is incorporated into her own being. These guardians are almost always initially frightening or disturbing, but they serve to protect the student from realities for which she is not morally prepared."

Mul oli ikka nii hirmuäratav see.. Koosnes valgest võrgustikust nagu, tegi tugevaid hääli. Kui vastu hakkasin talle (proovisin mitte karta teda), siis muutus ta hääl veel valjemaks, tugevamaks, hakkas naerma rõveda häälega, välimus muutus ka aina jubedamaks.. Eluks ajaks see pilt silme ees. Laugh Nagu.. Ma ei julge eriti vastu astuda talle vist. Liiga creepyks läheb ära. Samas tahaks... Kas kellelgi teisel on ka see guardian tee peal ees? Samas ma saan aru.. Kui ma temast juba mööda ei saa, siis seal astraalmaailmas võib igast tegelasi vastu tulla ja kõigega peab hakkama saama.

Mõtlen lihtsalt.. Kas see guardian kaob üks hetk eest ära siis, kui ma igasuguse tema rõveda kuju, hääle ja hirmutamise üle elan... Kaob lihtsalt eest ja laseb mul siseneda maagilisse astraaltasandisse? Mu eesmärk oleks suhelda seal spirit guidede, inglitega, näha ilusaid ja inspireerivaid pilte ja saada huvitavaid kogemusi. See guardian on lihtsalt nii jube.. Et ei tea mida teha. Laugh

Siin räägib pikemalt:
(et on kaks valvurit, Lesser guardian ja Greater guardian, seotud ego, karma ja asjadega.. 'Rudolf Steiner tells us that we encounter this Guardian when there is a loosening of the connection between the Astral body and Ego and the Physical body, the physical brain.')
Ma praegu väsinud, ei jaksa lugeda ja ei saa aru eriti hetkel, segaseks läheb.
Keegi võiks selgitada, kes varasemalt ka uurinud ja/või selle viitsib läbi lugeda.
http://www.anthroposophy.org.au/index.ph...&Itemid=81

Kas ma sain õigesti aru, et see guardian muundub vastavalt minu hirmudele ja ettekujutustele, testib ja hirmutab mind umbes? Rääkige kogemustest ja teadmistest palun. Ei tea mida teha nagu.. Tahan väga sinna astraali pääseda, aga dilemma on. Kahtlane, et mingit horrorit pean ennem taluma/ületama. Miks ei võiks kohe mind minu inglid ja teejuhid õrnalt vastu võtta ja juhatada? Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 02-08-2013 01:10 Peisko.)
Laupäev
Tavaliige

02-08-2013 23:21
Postitus: #270
(24-07-2013 23:31 )LihtnePoiss Kirjutas:  Mainin ära veel mõned oma kogemused ja tähelepanekud.

olen ka neid tasandeid unes täheldanud, kuid pidanud neid rännakuteks mu enda sisemaailmas.
Samas, mis vahet seal ikka on, kui lähtuda sellest, et kõik on üks.
Aga on mingi eriline sagedus, milles mõned harvad unenäod toimuvad, mingi eriliselt selge, reaalne maailm ja mul on seal pidevalt mingi uforünnakute teema. Seal olles on alati selline tunne, et "nüüd ongi see käes". Samas saab seal kasutada kujutlusvõimet ja olukordadest üldiselt puhtalt välja tulla. Kuid on olnud ka surmaga lõppevaid, peale mida tuleb pimedus, lõputu "sõbralikkuse" tunne ja ärkamine oma voodist.
katakaroliina
Tavaliige

03-08-2013 12:50
Postitus: #271
Ma siin m6tlesin, kas see /lavevalvur/ ei olegi mitte seesama /peegeldus/ iseendast? Minul pole sellega mingit pistmist olnud, kyll kordi kogenud, et inimene ehmub k6ige rohkem kui talle ootamatult ilmub peegelpilt temast enesest v6i sa tood tema ette tema teod v6i olemuse no. peeglina verbaalsel v6i kujunduslikult. Siis - mida /6udsem/ tundub lavevalvur, seda segasem ja kohutavam on sinu sisemus tegelikult - k6ik tahavad ju kujutada endist heasid inimesi, mist6ttu kogu solk peidetakse hingesoppi, kus see vaikselt vastikuks kaarib ...
LihtnePoiss
Uustulnukas

03-08-2013 14:34
Postitus: #272
Minu teooria hirmude ja unenägude kohta - ma arvan, et see on seotud füüsilise maailma julguse, kehaga ja sellega kui "kõva mehena" sa ennast tunned.

1. Kui ma olin väike, siis nägin õudukaid ja ka igasugu elukad kollitasid unenägudes.
2. Kui ma olin teismeline, siis ma kippusin nende kollidega unes kaklema/võitlema. Vahel oli see edukas vahel mitte.
3. Nüüd ma olen suur (selline keda rahvasuus kutsutakse ambaaliks või kapiks, kuna mul on üle 10 aasta raskejõustikku seljataga) ja töötan ööklubides turvamehe/väljaviskajana.
Põhimõtteliselt ei tunne enam ammu hirmu ühegi inimese või surma ees. Natuke kardan ainult raskelt vigastada või nuga saada. See omakorda on taganud väga rahulikud unenäod ja pole ammu enam õudukaid näinud.

Mu viimane õudukas oli selline:
Kõnnin vaikses linnas, kus on vähe rahvast. Järsku hakkasid minu poole kuskilt kiirustama zombi moodi värdjad. Ma jäin rahulikuks ja vaatasin neid. Siis ma ütlesin, et te olede ikka ühed inetud värdjad. Samas tajusin ära, et see peab uni olema ja ütlesin, et kõik inetud värdjad tõmmake mu unenäost nah**i. Sellepeale nad kõndisid pea longus minema.
Eithea
Veteran

03-08-2013 14:46
Postitus: #273
Minu jaoks on unekollid siiski midagi muud kui valvurid, kes ei pea üldse kolli väimusega olema, võidakse ka lihtsalt seina jms takistus ette progeda, mis piirab või suunab liikumist mingis suunas.
Kuid lugedes alljärgnevat paistab Katakaroliinal õigus olema.

Tsitaat:Peisko :Mul oli ikka nii hirmuäratav see.. Koosnes valgest võrgustikust nagu, tegi tugevaid hääli. Kui vastu hakkasin talle (proovisin mitte karta teda), siis muutus ta hääl veel valjemaks, tugevamaks, hakkas naerma rõveda häälega, välimus muutus ka aina jubedamaks.. Eluks ajaks see pilt silme ees. Laugh Nagu.. Ma ei julge eriti vastu astuda talle vist. Liiga creepyks läheb ära. Samas tahaks... Kas kellelgi teisel on ka see guardian tee peal ees? Samas ma saan aru.. Kui ma temast juba mööda ei saa, siis seal astraalmaailmas võib igast tegelasi vastu tulla ja kõigega peab hakkama saama.

Mõtlen lihtsalt.. Kas see guardian kaob üks hetk eest ära siis, kui ma igasuguse tema rõveda kuju, hääle ja hirmutamise üle elan... Kaob lihtsalt eest ja laseb mul siseneda maagilisse astraaltasandisse? Mu eesmärk oleks suhelda seal spirit guidede, inglitega, näha ilusaid ja inspireerivaid pilte ja saada huvitavaid kogemusi. See guardian on lihtsalt nii jube.. Et ei tea mida teha.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
katakaroliina
Tavaliige

03-08-2013 15:20
Postitus: #274
Seepeale ma siis avaldan vaikese saladuse, et ma ei ole siiani aru saanud seisukohast -

/Mu eesmärk oleks suhelda seal spirit guidede, inglitega, näha ilusaid ja inspireerivaid pilte ja saada huvitavaid kogemusi./

Miks? Kas elu ise on t6esti nii igav, et noh, ajaviiteks vaatan lava taha kah, no mitte ei saa aru, miks mind sinna ei lasta ... M6nel meil siin on probleem, et on kogemata /lava taha/ sattunud ja ilm ning arusaamad on jaadavalt muutunud ... v6i siis yritatakse poolvagisi sinna /eesriide taha/ t6ugata, sest aetakse kellegagi segamini v6i oled lihtsalt valel ajal vales kohas olnud ... aga nae, m6ni tikub sinna ka ilma soovita, et selle tulemusel midagi teiste tarvis korda saata. Palun vabandust, mina ei m6ista. Ma olen ise paar korda uneajal no. /ara surnud/ ja ei leia, et see oleks mingi kogemus, mida kellelegi soovitada julgeks, raakimata jargnevate paevade elamustest ...

Nii et ma soovitan omalt poolt siiski kainet m6istust selliste /asjade/ katsetamisel enese peal, kui miski johtub sinust s6ltumatult on see yks asi aga kui sa lausa ise ilma juhatamise v6i teadmiseta katsetad siis ... m6eldagi on k6he.
Peisko
Mina Olen Kohalolek

03-08-2013 16:57
Postitus: #275
Inimesed maksavad sellise asja eest raha energeetikutele, käivad tseremooniatel, harjutavad mediteerimist, et saada ühendust enda kõrgema mina, spirit guidede ja inglitega. Mis selles nii kõhedat ja imelikku on, et ma Astraalis neid samu heatahtlike olevusi kohata tahan, kui ma niigi olen neid kaine peaga enda ümber tajunud ja mõnikord ka meditatsioonides. Me ei saa vist üksteisest aru või räägime mööda.

Aga nõustun isegi, et see lävevalvur võis olla minu enda kujutlus, minu hirmud ja peidetud negatiivne olemus vms.. Lugesin ka kuskilt kunagi, et nii võib juhtuda, siis jätsin võimaluse, et see võis see olla.. Samas tundus nagu valvur ikkagi, sest temast ei saanud mööda. Ja need juhtusid lihtsalt magama jäädes, mitte otseselt proovides (ja kui nii juhtub, siis kasutan võimalust ära muidugi).

Ohtlikku ei ole eriti midagi, sest saab ülesse ärgata ja kõrgem mina ei lase sattuda olukordadesse, milleks ma valmis ei ole.. Ma usun..

Inimesed ongi erinevad. Isegi minu numeroloogiline kaart ütleb, et kulutan elu jooksul palju raha ja energiat tõe väljaselgitamisele ja vaimsuse avardamisele.
(selle postituse viimane muutmine: 03-08-2013 17:49 Peisko.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog