• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
#1
Foorumis on varem olnud mitmeid teemasid, kus on olnud juttu astraalrännakutest, kuid nende tase, vaimsus ja realiseeritavus pole olnud piisavad: räägitakse vaid une piiril olevast "lucid dreamingust" ja muust pinnapealsest, kuid käsitluse sügavust ei viida nii kaugele, nagu on autoga sõitmine: keerad võtit ja sõidad - ja nii kümneid kordi päevas - ma tahaks astraalrännaku käsitluse sügavuse viia nii kaugele, et ta oleks võrreldav autoga sõitmise kogemusega, st keerad võtit ja lähed.

Peamine eesmärk on järgnevas: kuidas mõelda, või mida teha, või mida süüa, et saaks astraalrännakut kogeda?
Siin võiks olla mitu suunda: teoreetilsied kirjeldused; praktilised kogemused; ning köhi pappi ja teeme sulle astraalrännaku ära.

Laiem eesmärk on selles, et Maa läheb varsti kolmandalt sageduselt neljandasse sagedusse ja siis muutub astraaldimensioonis igapäevane rändamine elamise kohustuslikuks osaks.

-----

Ülevaade astraalmaailmast on järgmine:

1) Astraalmaailmas näeb asju "kõikidest külgedest", ehk lisaks tavareaalsuses nähtavale "välimusele" on nähtav ka asjade "sisemus" - seetõttu ongi astraalmaailmas nähtut raske kirjeldada, kuna tajutavale reaalsusele lisandub täiendav ruumi mõõde.

2) Astraalmaailmas saab eristada seitset kihti, mida me kirjeldame mõistete "madalam" ja "kõrgem" vahele jäävatena - sisu poolest on tegu ühe ja sama astraalse maailmaga.

3) Astraalmaailmaga seoses on põhiline probleem selles, et teadvus tuleb osata viia reaalselt tasandilt astraal tasandisse - muidu vaid näed, aga ei suuda nähtut mõista.
Kui teadvuse astraali viimise oskus on täielikult omandatud, siis saab ka täielikus ärkvelolekus minna füüsilisest maailmast astraalsesse maailma.
Kui teadvuse üleviimise oskust ei omandata, siis saab astraali minna vaid läbi une või transi.

4) Astraalist tuleb füüsilisse maailma tagasi tulla aeglaselt/ettevaatlikult - muidu võib astraalkeha füüsiliselt kehalt "tagasi põrgata", ning nii võib astraalkeha jääda füüsilise keha külge "väikse nihkega", mis tekitab füüsilises reaalsuses olles ebameeldivus tunnet.

5) Astraali minekut pole vaja "karta" - alati saab tagasi tulla.

----

Seega on minu naiivse ettekujutuse järgi astraali minekuks vaja lahendada 2 olulist punkti:

a) Esimene astraali mineku kogemus, ehk oskus algul "jalga tõstes", ning seejärel "istuli tõustes" oma füüsilisest kehast välja tulla - seejärel aga õppida liuglema toas, kodus, linnas, riigis, Maal ja kõiksuses.
b) Teadvuse astraali üleviimise oskus, et mõistetaks seal toimuvat.

Ühsenõaga, miks astraalis rändamine pole igaühe jaoks sama triviaalne, nagu autoga/jalgrattaga sõitmine?

Vasta
#2
Paar aastat tagasi tegelesin sellega peaaegu iga 6htu.K6ige esimene kord 6nnestus,pidin hirmust t2is laskma ,leides ennast j2rsku voodi kohal h6ljumas,kogu ymbrus vibreerimas.Ilmselt tegi see asja jubedamaks ,et ei saanud(ei oskanud?) alguses liigutada .L6puks k2si hakkas liikuma,alustades s6rmedest ja yha rohkem,kuni siis l6puks voodisse tagasi kukkusin.Tol momendil oli nii jube olla ja ei tahtnud m6eldagi selle uuesti proovimisele.J2rgmine p2ev m6tlesin,et oi kus tahaks veel.L2ks n2dalaid enne kui midagi sellist j2lle kogesin.Ehk oli alguses abiks see,et ma lugesin mis ja kuidas,aga l6pptulemust ei lugenud.J2rgmised korrad ei j6udnud oodata,et kuna saaks kehast v2lja,ja see segas harjutused 2ra.
Vasta
#3
Keegi võiks öelda, mis vahe on "unistaval mõtlemisel" (lucid dreaming), shamaani räänakul ja astraal rännakul.

Ma rääkisin ühe oma tuttavaga, kes on aastaid tagasi käinud shamaani rännakul mingi vaimse arengu seminari käigus: seal oli nii, et istuti grupiga rätsepistes, ning üritati mediteerida, st mitte korrutada mantrat, vaid keskenduda õpetaja poolt antud "teemale" (kohtumine lahkunutega, kohtumine vaimolenditega, jne) - nii jäädi mingisse une taolisse seisundisse (analoogia unistava mõtlemisega), ja nähti nagu filmilindina läbi jooksvaid lahkunud sugulasi (ema, isa, mees, abordiga tapetud laps) - kuid seejuures ei tohtinud nendega suhelda, ning ei saanud valida, kellega suhtled - vaimudaga kohtumise teemas jäi ta magama ja ei näinud midagi.

Igatahes polnud seal "kehast väljumise tunnet" (algul jalad, siis istuli, siis kehast täitsa välja, siis lendad kõikjal), vaid teispoolsuses olevad tegelased tulid "filmina" teadvusse.
Samuti polnud seal "teadvuse ülekandmist", st filmi vaadates ei saanud valida, keda sa vaatad, vaid tuli tuima jahukotina vaadata seda mida näidati.
Samuti ei kogenud ta "igalt poolt nägemise tunnet", ehk ta ei saanud valida, mis nurgast ta filmi vaatab.


Kas ma eeldan astraalrännakust "liiga palju", või ongi nii, et algul on unistav mõtlemine, siis primitiivne shamaani rännak, siis veidi keerukam nägemus ja alles aastate pärast jõuad sellise kõrgusega astraalrännakuse, millest ma eelnevalt kirjeldanud olen?

Vasta
#4
Lucid dreaming-Kui kontrollid oma unen2gu?
Astraal projektsioon-Fyysilise keha magama j2tmine,viibides 2rkvel astraalkehas?
Shamaani r2nnakust olen kunagi lugenud,aga ei m2leta midagi peale selle,et yhes 6petuses pidi ette kujutama ennast alla liikumas,tunnelid ja trepid jne.Proovisin,tulemus oli aga hoopis see,et yks moment kolmanda silma juures oli nagu auk,kust tuul l2bi vihises(chakra avanemine?).Ja veel kuulsin ma mingid v2ga veidrat muusikat,mida ei oska ega m2leta kirjeldada,ja see l2ks aina valjemaks,kuni l6puks pidin istuli t6usma sest olin veendunud,et raadio m2ngib.Niiv6rd valjuks l2ks.Eks mul l2ks veits nihu harjutus,aga mingi kogemus sealt tuli.
Vasta
#5
Kokkuvõte ühest õpikust, kuidas sooritada astraalrännakut:

1) Füüsilise keha lõdvestamine - ilma ei saa minna punkti nr2!
1a) Lõdvestumine lastes ükshaaval lõdvaks kõik oma lihasegrupid alates jalgadest kuni peani.
1b) Lõdvestumine rahustava hingamise kaudu.

2) Mõistuse rahustamine - ilma ei saa minna punkti nr3!
2a) Tuleb keskenduda mitte millegile mõtlemisele, ehk lülitada peast välja 101 mõtet, mis peas kogu aeg liiguvad - st keskenduda suletud silmade mustale pildile, hingamisele, mantra kordamisele, või arvude loendamisele.

3) Kehast väljumise tehnika - siin on mitmeid erinevaid tehnikaid, igaüks peab valima endale sobivama.
3a) Nööri tehnika: voodis lamades kujutad ette rippuvat nööri ja üritad seda mööda "virtuaalselt ronides" kehast välja ronida - toimib hästi suure keskendumisvõimega inimestel.
3b) Enda jälgimine magamajäämise hetkel.
3c) Kirkad unenäod /lucid dreams.
3d) Punase täpi meetod: kujutad ette punast täppi.
3e) Objekti tehnika: vaatad päeval mingit eset ja seejärel mõtled kehast väljumiseks temale.
3f) hüppamise tehnoloogia: kujutad ette, et hüppad katuselt alla ja jääd "lendama" - nii tuleb astraalkeha füüsilisest kehast välja.
3g) batuudi tehnoloogia: kujutad ette, et hüppad batuudil järjest kõrgemale - nii tuleb astraalkeha füüsilisest kehast välja.

4) Astraalmaailma nägemine: füüsilises maailmas näeme me 220 kraadi ulatuses, st ette ja külgedele - kuid me ei näe selja taha, üles ja alla - astraalmaailmas näeme me 360 kraadi ulatuses, st ette, taha, külgedele, üles ja alla korraga - see võib segadusse ajada alguses.

5) Astraalmaailmas liikumine: gravitatsiooni pole, seega on kõndimise asemel mõistlik lennata või liuelda - kõndimise analoog on kummist palli moodi põrkamine.
Supermani moodi lendamine ongi astraalist võetud liikumise kogemus.
Astraalis saab seintest läbi minna - seinad pole astraalis olles mingi takistus.

5) Tagasi tulek: soovid et sa tuleks tagasi ja oled füüsilises kehas tagasi - enne silmade avamist mõtle läbi, mida sa nägid ja kogesid - peale silmade avamist kirjuta kõik üles - muidu ununeb astraalrännak nagu öösel nähtud uni.

---

Astraalrännak on nagu öösel nähtav uni: näiteks paljude poolt unes kogetud "lendamine" ongi astraaltasandil liikumine.

Mälatan ma oma lapsepõlve unsesid, kus ma hüppasin unes teise korruse aknast välja ja "liuglesin" 10 meetri kaugusel oleva puu juurde - sealt võtsin hoogu ja "liuglesin" kaugemal ja kõrgemal oleva puu juurde.

---

Ühesõnaga on astraalrännak sisemise lõdvestumise, õige mõtlemise ja piisava keskendumise küsimus.
Vasta
#6

Ma üritasin pool ööd astraali minekut, kuid ikkagi ei õnnestunud - minu puhul tundub vist probleemiks olevat liiga tugev mõtlemine ja liiga tugevad seksuaalsed fantaasid - ilmselt on sarnased probleemid ka paljudel teistel "tänapäeva" inimestel - sega lahkan neid teemasid põhjalikumalt.

1) Liiga tugev mõtlemine: tänapäeva elu sunnib inimesi üha rohkem ja sügavamalt mõtlema, ehk lihtsa "kastide ühe seina äärest teise seina äärde tõstmise" asemel tuleb mõelda ja luua uusi teadmisi - nii muutub inimene üha rohkem nö "superarvutiks", kes suudab oma mõtetes hetkega iga reaalse objekti muuta matemaatilistest joontest koosnevaks CAD-jooniseks, ning seda hetkega originaalist veelgi paremaks optimiseerida - sellist tööd ja mõtlemist ei saa nö "õhtuks tööle jätta", nagu ehitaja jätab ööseks oma tööriistad pooliku maja juurde ja õhtul ei tea/mäleta ta päevasest tööst enam midagi.
Ehk teadvus suudab kontrollida kogu keha, mis muudab astraalrännaku jaoks vajaliku "lõdvestumise ja mõtete summutamise" hetkega teostatavaks - kuid mõistus ei anna "kontrolli" lõdvestatud ja mõtetest vabastatud kehalt üle astraalsele kehale - nii üritad ja üritad oma astraalkeha virtuaalse nööri abil kehast välja tõmmata, või batuudil virtuaalselt hüpata, kuid mõistus ei lase seda piisavalt virtuaalselt teha, ning astraalkeha ei saa "tahte abil" füüsilisest kehast välja.

2) Liigsed seksuaalfantaasiad. Tavalise andetu ja mõtlemisvõimetu mehe jaoks on iga naine "piisavalt ilus": st ta näeb/katsub vaid tissi ja tussi ning midagi enamat polegi talle vaja - kuid suurema loomingu ja mõtlemisvõimega inimestel on kõik teisiti: oma mõttemaailmas suudavad nad niigi ilusat naist tuunida veelgi ilusamaks, targemaks ja seksikamaks, mis tihti ületab juba niigi ebaproportsionaalsete barbi nukkude haigeid kehaproportsioone ja isikuomadusi.
Kuna astraalis muutuvad kõik unistused hetkega reaalsuseks, siis astraalmaailm justkui "kaitseks" ennast selliste "elava fantaasiaga" tegelaste eest.


Paljud astraalrännakute õpikud on kirjutatatud hindude või looduslaste poolt, kellel selliseid probleeme ei esine, ning seetõttu pole nad suutnud ka vastumeetmeid käsitleda sellistele probleemidele.

St kuidas selliseid "üleintelektiga" tänapäeva inimesi astraali viia/saada?
Vasta
#7
Tundub, et peab ikkagi kuidagi oma mõtte maailma ja muudele asjadele mõtlemist sulgema.
Ise on ka see huvi pakkunud, kuid ei ole katsetada veel tahtnud.
Usun, et ka mul oleks sellised raskusi keskenduda ainul ühele asjale kas või nöörile voodi kohal, aga ikkagi muud mõtted segavad tahtmatult. Sama moodi nagu oled harjunud magama minema 23-00 vahel ja tuleb järsku minna 21 maga. No lihtsalt ei suuda enda mõtte maailmas mõtteid sulgeda ja keskenduda magamisele. Ikka tuleb jälle mingi meenutus ja mõtte.
Usun, et siin meie tänapäeva inimestel tuleb seda harjutada ikka päris parasjagu.
Tähtis ongi see, et enda mõtted sulgeda ehk ajutegevus suunata ainult ühele asjale, nagu lammaste lugemine või oma silmade eest pimedusele ja lõdvestuda.
Kokkuvõttes suruda alla igasugune mõtteviis paljudele asjadele ja ettekujutustele, ainult mõelda ühele ja kindlale asjale. Mõistus tuleb maha rahustada tahte jõuga! Raske see saab kindlasti olema alguses, aga jah harjutamise asi! Smile
Vasta
#8
Silmad kinni pikalt lamades, lõdvestades ja pimedusele keskendudes/vaadates hakkab mul mõne aja pärast veider tunne. Keha hakkaks nagu edasi tagasi või külgedele kõikuma. Täpselt selline tunne nagu oleksin mingi kiige peal, mis liigub siis edasi-tagasi või külgedele.
Kõige veidram on see, et sellises "olekus" silmad lahti tehes kõigub/liigub/vibreerib kõik see mida toas näen. Nagu oleks just karusselli pealt maha tulnud ning pilt tõmbleb ees.
Vasta
#9
Enda keha ja mõtete maha rahustamine on üsna lihtne: jäta telefon ja arvuti koju, ning mine nädalaks-paariks üksildasse maakolkasse või soojale maale, kus saab materjaalsete esemete vähesuse/puudumise tõttu leida aega "enda jaoks".

Sama on ka mediteerimisega: Wikis on kirjas mitmed mantraid (näiteks: aum mani padme hum) - istu vaid rahulikult toolile, ning korruta iga päev 10-20 minutit rahulikult ühte ja sama mantrat - nii tegeleb kogu keha vaid ühe mõttega, ning selline käitumismuster hakkab ka ülejäänud elu mõjutama: st oskus keskenduda ja mõelda vaid ühte mõtet.

Sisemisest rahust ja "ühele mõttele mõtlemisest" on väga lihtne "väljuda": lase ennast igapäevasest kiirest elust nö "närvi ajada" ja sisemine rahu ongi kadunud; hakka tahtejõu abil paljusid segaseid mõtteid korraga mõtlema, nagu enne ja keskendumisvõime ongi kadunud.

----

Kahjuks on loovast ratsionaalsest mõtlemisest palju raskem "väljuda" - isegi kui lähed lihtsat ja nüri kastide ühe seina äärest teise tõstmist tegema, näed sa ikkagi kaste kui 3D CAD-jooniste animatsiooni, ning vaimusilmas konstrueeritakse hetkega robot, kes teeks sama töö palju kiiremini ja odavamalt ära.

Sama on ka seksuaalsete fantaasiatega: isegi kui üritad mingit tahumatut tissi ja tussi võtta sellisena nagu ta on, genereerib mõttemaailm palju ideaalsemaid olendeid hetkega juurde, ning seda loovuse võimekust ei saa "välja lülitada".

-----

Kui silmi kinni hoides tuleb "kõikumise/värisemise tunne", siis pidavat väga lähedal olema sellele, et astraalkeha füüsilisest kehast välja viia.

Järgnev on lihtsas ja arusaadavas kelles kirjutatud raamat Astraali minekust ja seal olemisest - kahjuks inglise keeles, kuid tänu lihtsale keelele ja rohketele piltidele väga kergelt mõistetav.

http://www.upload.ee/files/1647864/Astra...l.pdf.html



Vasta
#10
Yks variant on hingamisele keskenduda,niiet muudeks m6teteks ei j22 ruumi.Kuigi olen proovinud ka vastupidist varianti,et kujutan ette kuupi,k6ik tahud erinevat v2rvi,keerad ja vaatad seda oma peas,ja siis hakkad kujundit "tuunima",lisad tahke v6i mida iganes soovid.Peaasi,et keha magama j22ks selle keerulise m6tte k2igus.Minul endal hakkas keha blokeerima mingi moment,enamasti kas k6di v6i sygeluse variandil.20 minti oled keskendunult lamanud,juba hakkab looma,vibratsiion on kehas,ja siis hakkab lihtsalt sygelema kuskilt.Ignoreerid,siis l2heb 2ra mingi aeg,ja ilmub uuesti ja tugevamalt teises kohas.Oi kus tegi pahuraks selline asi kunagi.Moment enne magama j22mist hakkab keha surisema,vibreerima,ma olen saanud kehast v2lja kujutades samal momendil liftiga s6itmist(see tunne mis tekib kui lift stardib v6i peatub).Samas igayks v6ib ju oma meetodi luua kuidas seda k6ige paremini teha.Ei ole p2ris kaua sellega tegelenud,aeg ajalt proovin,aga v2simuse t6ttu tahaks lihtsalt magada.Millega meenub,et parim aeg selle tegemiseks pidi hommikul olema.2rkad ylesse,teed oma toimetusi umbes tund aega,ja siis l2hed proovima.
Vasta
#11
quid cum fungos expertos?
Vasta
#12
Leidsin midagi sellist :

http://www.youtube.com/watch?v=qkWNB9inwI0 vaadake kuni 4 osani.
Vasta
#13

Pigem võiks vaadata järgnevat klippi, kus selgitatakse astraalrännaku esimese faasi (hõljud oma keha kohal) ja teise faasi (hõljud kuhu tahad) olemust ning erinevusi:

http://www.youtube.com/watch?v=iKglrf2-co0


Lisaks see, kuidas luua päeva jooksul "õige meeleolu" uneparalüüsi saavutamiseks:

http://www.youtube.com/watch?v=0-9hETPjJlo


Aga sellest pole ma veel aru saanud, kus on see "konks", et igaüks (sealhulgas mina) astraalrännakuga hakkama ei saa - kirjelduste/õpikute järgi on astraalrännak nagu auto juhtimine, millega peaks igaüks hakkama saama, kui sõita väga aeglaselt 1 km/h - mitte aga mingi ralliässa kogemus, kuidas kurve "mõõduka külglibisemisega" 160 km/h läbida.



Vasta
#14
naisel pole mingit ütlemist kui mees kõrval öösel astraalitab?
Vasta
#15
Liigsest seksuaalsusest astraalrännakute-teel:

Astraalränd toimub just seksuaalenergia abil. Viimati lugesin seda väidet raamatust "teadlik unenägemine", autor Robert Moss, kuid olen seda mitmelt poolt varemgi lugenud.

Konks on aga selles, et tavaliselt seksuaalenergia kõige lihtsam, harjumuspärasem ja loomulikum (loomalikum) väljund on just seksimine, selle järgi ju lausa oleme seda energiat nii nimetanud. Kuid tegelikult on võimalik seksuaalenergiat "kõrgemale tõsta", mis tähendab tema jõudu kasutada "kõrgemate" tshakrate "vaimus". Sellest ongi tulnud tsölibaadi väärtustamine, sest siis muutub harjumuspäraseks selle energia kasutamine "kõrgemal" kui teise tshakra tasemel. Kuid tsölibaat ilma sügava sisemise vajaduseta on sama vale (või veel hullem) kui hakkamine taimetoitlaseks selle pärast, et tahan nüüd olla hirmus vaimne ja areneud isik.
Vasta
#16

1) Ma üritasin öö otsa astraali minna, kuid ärkasin lõuna ajal üles telefonikõne peale - samas oli selgeks saanud õhtul mõeldud mõte "mida kujutab endast astraalis lisanduv neljas mõõde".

Astraalis lisanduv neljas mõõde on nagu valgustatuse või arengu dimensioon - st mõõtme ühes otsas on füüsilise Maaga seotud madalamad kihid kus on pime, maine ja pahad vaimud - mõõtme teises otsas on mingid kõrgemad kihid, kus on palju valgust, ilu ja häid vaime.

Analoogiaks võiks tuua hekte talvest ja suvest, mis on polaaraladel eriti kontrastne: talvel on vaid polaaröö, kõik on pime, igal pool on palju lund, valgeks ei lähe kunagi, ning inimesed on väsinud ja kurnatud - suvel on aga polaarpäev, kõik on valge, taimed õitsevad kõikjal, pimedaks ei lähe kunagi, ning inimesed on rõõmsad ja teotahtelised - vaatamata väga erinevale kirjeldusele on tegu sama füüsilise kohaga looduses.
Kui füüsilises maailmas tuleb talve ja suve vaheldumiseks oodata pool aastat, siis astraalis saab sellisel "suve-talve" (pimeduse-valguse, ehk arenematuse-arengu, ehk madala-kõrge) teljel kiiresti liikuda, nagu reaalses maailmas ringi liikudes - see ongi kirjeldus/arusaam sellest, mis on astraalis lisanduva neljanda mõõtme olemus.


2) Aga Mariinale küsimus: kas astraali minekuks tuleks seksuaalenergia ära kulutada (magad peale üritust väsimusest hambad laiali), või üritada seksuaalenergia alles hoida (voh, kohe lähen voodisse ja möllan seal kirglikult terve öö - kuid reaalselt ei hakka üritusega tegelema, vaid hoiad selle mõtte ja jõu endas alles - kuid siis ei saa ju mõtteid vaigistada astraali minekuks, kui vaimusilmas jookseb film kohe algavast kirglikust üritusest)?

3) Veel üks tähelepanek Maarina poolt mainitud seksuaalenergia viimisest kõrgematesse tsakratesse: astraali minnes kaasas olev "sinine niit" algab eri kirjeldustes eri kohtadest: kellel kõhust, kellel südamest, kellel peast, ehk sealt kus on konkreetse isiku kõige tugevam tsakra - kui astraalkeha on füüsilisele kehale lähedal, on "sinine niit" lühike ja jäme - kuid kaugemale minnes muutub "sinine niit" pikemaks ja peenemaks, kuid katki ei lähe ta kunagi - seega on tsakra justkui "energianiidi kera", mis on kokku keritud kui astraalkeha on füüsilise keha sees - ning lahti keritud, kui astraalkeha on füüsilisest kehast väljas: see selgitab ka fakti, et shamaani rännaku ajal pole füüsilise keha ümber aurat näha, ehk tegu on "musta auguga" - kui seksuaalenergia viia kõrgematesse tsakratesse, siis pääseb astraalmaailma kõrgematesse valgustatud kihtidesse: astraalis pidi olema 7 kihti, ning keha sees on 7 tsakrat, kas pole analoogia?


Vasta
#17
Mine oma mõõdetega Smile Sa ei MÕTLE välja ega ka selgeks asju mida "reaalses" maailmas pole olemas. Ja ainus võimalus on neid "kirjeldada" - näiteks: "Näeb välja nagu...", "Tundub sellline", "Tajutav oli...". Sa ajad kõik ühte patta ja keedad mõnuga läbi. No ma ei tea...

Aga teemasse. Seksuaalenergia las olla. Pole vaja teda ei ergutada ega raisata. Las ta olla olemas. Samas kui segab siis kuluta ära. Parem kui ei sega vast.

Kiirustada ega "jõuga" ennast astraali ikka ei suru. Võid punnitada kasvõi 2 öödpäeva silmad peast välja. Alusta kehaga. Kas oskad ikka lõdvestada korralikult? Ma saan aru, et kohe läheb mölluks sul seal peas. Mis lõdvestamisest me siin siis räägime. Võta enda peas iga lihas üksteise järel ette. Kui vaja siis kiu haaval. Siis pole mingiks "mölluks" peas ruumigi wink Teiseks õpi mõtteid niiöelda...eee...ignoreerima. Mõtete lämmatamisest pole kasu. Siis mõtled et kuidas mitte mõelda Laugh Tõsta ennast mõtetest "kõrvale". Las mõtted mulisevad omasoodu, proovi mitte nendega kaasa minna. Las nad olla nagu sinust eraldi. Tegelikult ega sa polegi ju mõtted. Või mis?

edit: tekst oli kuidagi smailidest liiga kollane, võtsin mõned võhemaks
Vasta
#18
uhhh, ma pean alles sellega harjuma, et "mõtted ei ole kogu mina" ja "emotsioonide pladin pole muud kui....emotsioonide pladin" . Oijah.
Vasta
#19
lahendused, kas hakkad kagugnägijate gruppi kokku korjama, et astraalindusest nii hoolega segapudru tõe pähe veeretad. Et siis tegelikud hakkaksid vastu vaidlema ja saaks privas ära moosida. Ma ei näe muud mõtet sel pudrul ja kapsal mida kokku ajad.
Vasta
#20
Minu arusaam ja kirjeldused astraalist põhinevad eelpool toodud ingliskeelsel "õpikul" - osad detailid on mujalt netist korjatud ja loogiliseks tervikuks liidetud.

Mitmed astraalis käimise kogemusega isikud on mulle tõesti privas kirjutanud ja jaganud oma kogemusi - valdavalt on nende huvi astraalis käimise vastu hääbunud seetõttu, et tegu on teatavat pühendumist ja keskendumist nõudva vaimse tegevusega, mille jaoks ei jätku paljudel nö "kvaliteetaega" muu maise elu kõrvalt.

Minuga on nii, et kui ma millestki aru olen saanud, siis suudan ma seda piisava selgusega kirjeldada inimestele, kes mõtlevad palju lihtsamate kujundite kaudu: näiteks ruutvõrrandi lahendamise selgitamine neile, kes matemaatikas ei tea sedagi mis need x ja y seal valemites on - para ja müstikamaailma tegelastele ilmselt ei meeldi, kui nende salapärane ja kirjeldamatu maailm minusuguste poolt nö "kõigile söödavaks" tehakse.

Ilmselt "häirib" VS-i see, et meediumite poolt "nähtav" maailm ongi seesama unenägudes ja astraalis olemise maailm - meediumid jäävad oma konkreetset külastust/kehastust veel nädalateks "maha raputama" - kui aga õppida astraalis otsene käimine ära, siis ühel hetkel on "nägemise selgus" palju parem kui meediumitel, kuid ilma nädalate pikkuse nähtu "maha raputamiseta" - ilmselt see ongi tegelik põhjus, mis VS-i kirjutama sundis: nii tuleks paljud tema "monopoliks" olevasse meediumluse=astraali maailma, ning ta muutuks üheks "tavaliseks" paljude seast - lisaks veel see mitteorgaaniliste/ratsanike/farmerite/Orioni pahade nägemise võime, mis astraali sihipärase kasutamisega on kerge tulema, ning võimaldab kunagi saabuva surma hetkel oma füüsilisest kehast "välja hüpates" kirikupapid ja muud hingeröövlid "paljaste kätega" jätta, nagu ugrimugride shamanismi uurinud Lennart Meri olevat elegantse kergusega suutnud teha oma surma hetkel.

Aga VS võiks teha "lihtsama ja selgema" astraali mineku ja seal oleku kirjelduse - sama lihtsa, nagu on tavinimese jaoks võtmest koopia valmistamine, või kaubanduskeskuses ostuhulluse rahuldamine - aga see ongi vist "teadjate" ühine häda: ise ei suudeta midagi selget ja sisulist öelda, kuid need kes üritavad midagi teha tembeldatakse ullikesteks.

Inimeste jaoks oleks aga astraalmaailma igapäevase kasutamise näol tegu tohutu teadvuse ja arengu hüppega: isegi kui mina ei saa mingite sisemiste kiiksude tõttu astraali minna, saaks teised seda teha "lihtsaks ja söödavaks" muudetud kirjelduste abil.


Vasta
#21
Военные экстрасенсы

Русский ответ на американский астральный шпионаж не заставил себя ждать. На подмосковной базе одной из военных академий вскоре после этого началась ускоренная подготовка военных экстрасенсов, или «космоэнергоспецоператоров». На первом этапе обучения слушателям в качестве обязательной спецлитературы был предложен учебник знаменитого Вольфа Мессинга. Курсантам предстояло научиться экстрасенсорной дистанционной биолокации, то есть определять, где именно находится заданный объект. К концу третьего года обучения курсанты должны были видеть, что происходит на объекте заинтересованности, удаленном от оператора на значительное расстояние.

Уже в конце 70-х гг. в Москве проводились выпускные экзамены первых отечественных военных экстрасенсов. Экзаменационная комиссия предлагала тестируемому, находившемуся в административном здании разведки, отправиться мысленно по конкретному московскому адресу. Находящиеся там контролеры должны были подтвердить правильность ответа спецоператора. Все сдали экзамен с поразительной точностью, кроме одного тестируемого, который подробно описал, как он, «направляясь» по заданному адресу, провалился под землю, насчитав при этом пять этажей в глубину. Все коридоры странного подземного здания были блокированы вооруженной охраной в форме и металлическими дверьми, реагирующими на электронные датчики. Устный отчет «обознавшегося» спец­оператора был немедленно прерван, а в зачетке появилась оценка «отлично». Контролера комиссии в этом здании не было, но высокопоставленные экзаменаторы знали, где расположен один из секретнейших объектов советской технической разведки, о котором никто не должен был знать.
http://www.esoreiter.ru/index.php?id=011...st=01.2010
Ainult mida ei mainita oli väga suur protsent neid kes ei tulnud tagasi kehasse. Kui meedium on kehast väljas peab kindlasti keegi kõrval olema ja tagama et meedium kehasse turvaliselt tagasi saab ega kusagile lõksu ei jää.
Tegelikult nimetatakse seda kaugnägemiseks. Üheksakümnendate algul oli siin loengutega vene grupp kes tegeles ka magamistubades voodi heade halbade asendite määramisega, olin kohutavalt üllatunud kui operaator rääkis detailselt mida ta toas nägi ning samal ajal nägi ta ka geopatogeensid tsoone ning soovitas voodi hoopis teise kohta asetada. Ja tõepolest oli magada palju rahulikum ning magasin palju korralikumalt välja.
Vasta
#22
Ma loen ja ma ei suuda uskuda oma silmi. Pime õpetab nägema ning kurt kuulama. Seltsimees lahendused - mul on hea meel, et oled suutnud ainuisikuliselt jälile saada kõikidele maailma saladustele, ent see, mida sa üritad siin ja paljudes teistes teemades teistele selgeks teha, on lihtsalt täiesti alusetu jura.

Esimene asi, mida üldse peaks asja uurima asudes enesele selgeks tegema, on see, et lihtsalt ei saa võtta kõike, mida erinevates allikates räägitakse, tõepähe, ning seejärel neid allikaid kokku miksides leida tõde. See ei tööta, pole kunagi töödanud ja ei hakka ka kunagi tööle.
Vasta
#23
(11-09-2011, 21:10 )lahendused Kirjutas: ...

Aga VS võiks teha "lihtsama ja selgema" astraali mineku ja seal oleku kirjelduse - sama lihtsa, nagu on tavinimese jaoks võtmest koopia valmistamine, või kaubanduskeskuses ostuhulluse rahuldamine - aga see ongi vist "teadjate" ühine häda: ise ei suudeta midagi selget ja sisulist öelda, kuid need kes üritavad midagi teha tembeldatakse ullikesteks.

Inimeste jaoks oleks aga astraalmaailma igapäevase kasutamise näol tegu tohutu teadvuse ja arengu hüppega: isegi kui mina ei saa mingite sisemiste kiiksude tõttu astraali minna, saaks teised seda teha "lihtsaks ja söödavaks" muudetud kirjelduste abil.

Kõik on juba olemas. Puust ja punaselt. Enam lihtsamaks teha saab ainult inimese endaga tehtava töö, asendamisel droogidega.

Vasta
#24
VS venekeelse jutu ligikaudne tõlge:

Vene vastus Ameerika astraalspionaazile ei lasknud ennast oodata.
Ühes Moskva lähedases sõjaväeakadeemia baasis alustati kohe sõjaväe ekstrasentside, ehk "kosmilise-energia-spetsiaal-operaatorite" kiirendatud koolitust.
Esimeses etapis pidid tudengid kohustuslikus korras lugema kohustusliku kirjandusena läbi Wolf Messing'u kuulsa õpiku.
Õpilastel tuli õppida kaug-biolokatsiooni teostamist, st teha kindlaks kus täpselt asub etteantud objekt.
Kolmanda õppeaasta lõpuks pidid õpilased nägema, mis toimub etteantud objektil, mis asub väga kaugel.

Juba 1970 aastate lõpus toimusid Moskvas esimesed kodumaiste sõjaväe ekstrasentside lõpueksamid.
Luure administratiivhoones asuvad tesitatavad pidid mõttejõu abil minema konkreetsele Moskva aadressile.
Asudes seal pidid kontrollitavad kinnitama spetsoperaatori vastuse õigsust.
Kõik andsid eksami hämmastava täpsusega, peale ühe, kes kirjeldas täpselt kuidas ta "suundus" aadressile, kuid kukkus siis viis korrust maa alla.
Kõik kummalise maa-aluse ehitise koridorid olid blokeeritud relvastatud valvega, mis seisnes andurite abil sulguvates metallist ustes.
Spetsoperaatori suuline vastus katkestati koheselt ja tema hinnete lehele ilmus hinne "suurepärane".
Eksamikommisioni kontrollisikut polnud selle objektil, kuid eksaminaatorid teadsid, kus asus üks salajasemaid nõukogude tehnilise luure objekte, millest mitte keegi ei oleks tohtinud teada.


1) Ma ei saa aru, mis Celticuga jälle "juhtus": selle asemel, et üritada midagi sisulist ja loovat teemasse lisada, hakatakse lihtsalt "sõimama".

Antud teemas pole minupoolset "miksimist" eriti olnud astraalmaailma olemuslike külgede kirjeldamisel - enamus käsitluse lihtsusele suunatud tonaalsusest pärineb eespool viidatud ingliskeelsest õpikust.

2) On täiesti loomulik, et inimene üritab esile kerkinud probleeme "lahendada" analoogiate leidmise ja üldisemate/siluvate teooriate loomise kaudu - näiteks autosõidu õppimisel on mõistlik teadvustada, et osadel blondiinidel kulub sõiduoskuse omandamiseks mitte "kolm aastat", vaid "kolm autot" - sarnased mõtteterad aitaks ka astraalilma mõistmisel kiirema ja selgema tulemuse anda.

3) Mis aga puudutab VS poolt toodud venekeelset teksti, siis olid kommunistidel paljud asjad "nihkes": astraali peaks minema ikkagi enda maailmapildi avardamiseks, mitte aga mingiks luuramiseks ja muudeks perversusteks.
Sama hästi võiks vägistajatele/pervertidele korralda astraali kursused, ning "imestada", miks paljud neist ei tahagi astraalist tagasi tulla, kus nende haiged ideed teostuvad hetkega.
Kui aga korraldad astraali kursused normaalsetele inimestele nende maailmapildi avardamiseks, tuleks sealt kõik tagasi.
Hirmude külvamine astraali kohapealt on alusetu - kui inimestes luua hirmu, siis just seda nad ka astraalis kogevad - kui aga inimestesse sisendada positiivsust astraali suhtes, siis nad kogevad astraalis just positiivsust - nii jõuame jällegi otsaga "Konföderatsiooni ja Orioni", ehk "hea ja halva" juurde tagasi.

Üks ebakõla veel VS poolt toodud "kaugnägemise" ja astraali vahel: astraalis pole gravitatsiooni ja seetõttu ei saa astraalis olles "alla kukkuda" - samuti saab astraalis olles seintest ja ustest takistamatult läbi kõndida - seega on VS poolt mainitud "kaugnägemine" mingi muu maailm.
Vasta
#25
(12-09-2011, 00:11 )lahendused Kirjutas: On täiesti loomulik, et inimene üritab esile kerkinud probleeme "lahendada" analoogiate leidmise ja üldisemate/siluvate teooriate loomise kaudu
Absoluutselt inimlik tegevus.

Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat