Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleks abi vaja.
#1
Et siis sellel nädalal (täpsemalt täna ja üleeile) sain ma mingi märguande (ei ole vist parim sõna kirjeldamiseks) ,et kui ma pööran ümber nurga võin ma inimesele otsa sõita. Ma täpselt ei tea kas ma ei reageerinud sellele märguandele meelega mis mu meeltesse tungis või ma ei jõudnud reageerida. Mul on sarnaseid juhtumisi päris palju iga kord kui ma tunnetan ,et hakkab midagi juhtuma siis juhtub see iga kord aina kiiremini. Aasta tagasi oli 4 tundi umbes vahet asjadel mida ma tunnetada suutsin ja juhtumise vahel ,aga ajaga on see aeg väiksemaks jäänud, nüüd on ajavahe maksimaalselt 10 sekundit.
Minu küsimus on igatahes selline: Millest see võib olla tingitud ,et ma suudan kohe juhtuvaid asju ,ette tunnetada?
Vasta
#2
(08-09-2011, 13:47 )Co0zhy- Kirjutas: Minu küsimus on igatahes selline: Millest see võib olla tingitud ,et ma suudan kohe juhtuvaid asju ,ette tunnetada?

Kui keegi sellele küsimusele ka vastust teab siis eelistab see isik vaikida.
Vastuse teadmine teeks "nostradamused" igapäevaseks nähtuseks kuna
vastuse teadmine eeldab, et teatakse protsessi liikuma panevaid ja siis ka
esilekutsuvaid jõude. Kui see on teada siis oleks asja jäljendamine kergem.

Loen hetkel raamatud "Olga Greig - Maagid Punase Impeeriumi ja Musta Riigi
teenistuses" kus lahkab ka neid küsimusi ehk siis uurimis millede eesmärgiks
olid just ka selline teadasaamine. Ühel hetkel aga kadusid nii materjalid kui ka
inimesed - võimalikest tulemustest rääkimata.

Isiklikul tasandil aga püüa kirja panna kõik need asjad. Kui mitte midagi muud
siis hiljem vähemalt huvitav lugeda. Äkki isegi selgub midagi.
Vasta
#3
Eks see tegelikult nii ongi, et sündmused on ette teada. Kuivõrd seda inimesed teadvustavad, on teine teema.
Vasta
#4
Mul oli ka väiksena teatav "ettenägemisvõime" - näiteks kui saega puid saagisin, teadsin ca 10 sekundit ette, et lõikan varsti käele sisse - ja ennäe imet saag hüppas 7-12 sekundi pärast puu seest välja ja kriipis käe ära - aga ma võtsin sellest õppust: iga kord kui selline "arusaam" tuli, jätsin puude saagismise minutiks pooleli ja siiani on käsi terve olnud.

Sama lahendus oleks ka nägemusega "sõidan kellegile autoga otsa" - kui peatad mõneks hetkeks auto, siis ei saa ka kellegile otsa sõita - vajadusel saab ju ühistranspordiga sõita, panan keegi teine rooli, või sõita taksoga - lõpuks tuleb see odavam, kui purunenud auto, tõusvad kindlustusmaksed ja teiste tarbetud kannatused.

Nii saab ennast kaitsta nö "täpsete ennustuste" eest: a'la 10 sekundi pärast lõikad näppu, või homme kukub jääpurikas pähe - siis lihtsalt ei tee järgneva minuti jooksul tööd ja homme ei lähe kodust välja.

Palju keerukam on aga ennast kaitsta nö "laialivalguvate ennustuste" eest: a'la järgmise 10 aasta jooksul võid kogeda halba, või järgmisel sajandil kukub terasest lind linna - st aeg kuna juhtuda võib on väga pikk, ning halb sündmus on väga ebaselge, mis muudab enda kaitsmise väga raskeks: a'la kaitse ennast terve elu kõige eest.



Vasta
#5
Aitäh neile kes aitasid. Üritan järgmised päevad üle elad kuidagi. Igasugune abi on oodatud ka posti.
Vasta
#6
(08-09-2011, 13:47 )Co0zhy- Kirjutas: Minu küsimus on igatahes selline: Millest see võib olla tingitud ,et ma suudan kohe juhtuvaid asju ,ette tunnetada?

Näib, et sa tunned päris elavat huvi paranormaalsete ilmingute suhtes. Ka minu nõu oleks, et jälgi toimuvat, pane asju kirja ning otsi vastuseid enda sisetunnetest.

Ignoreeri järgnevat, kui ma eksin, aga mulle tundub, et sa oled huvitava sisemaailmaga väga noor inimene, kes on ehk pisut pahuksis reaalse ilmaga. Ja paranormaalne maailm pakub sulle võimalust iseennast paremini mõista ning siluda haavu, mida sulle kui keskmisest tundlikumale inimesele sõbrad-lähedased on tekitanud.

Paranähtuste maailma süvenedes soovitan leida kuldne tasakaal vaistu ja kriitilise meele vahel, nii, et kummalised nägemused ja unenäod ei häiriks sinu argipäevaelu Smile

aga edu otsingutes!

PS. Missugust tarot kaardipakki kasutad?
Vasta
#7
kivikirst kasutan ise Waite tarot kaarte
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemile abi? Jinny 1 2,607 30-08-2016, 17:33
Viimane postitus: Habemik
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 12,427 21-02-2016, 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Abi selgeltnägemise/nägemuste/segaste mälestuste jms alal. LostSoul 6 3,968 17-07-2015, 10:00
Viimane postitus: Anonymous
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,113 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 6,052 10-05-2013, 12:27
Viimane postitus: lahendused
  Kas, et õnnelik olla on vaja armastust?Mis on armastus? Ville 6 4,645 04-11-2010, 01:16
Viimane postitus: Celtic
  Paluks abi! riinukene 10 3,078 01-08-2010, 11:29
Viimane postitus: Cassiopeia
  Otsin abi probleemi lahendamisel. Serks9 4 2,847 12-03-2010, 17:34
Viimane postitus: Müstik
  Tunne,nagu mul oleks vanem vend,aga tegelikult ei ole Krissahh 6 3,947 15-11-2008, 19:51
Viimane postitus: Estkitty
  Vajan abi Kairikas000 3 2,529 22-07-2008, 23:05
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat