•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogemused ufodega ja ufo nähtused Eestis
Pisike uus infokild: http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=349573
"""Pärast Tehumardi lahingut nähti sealkandis mõistatuslikke hõbedasi objekte ning skafandris mehi, kes käisid laipade vahel ja pöörasid neid ringi. ""
Vasta
Et jah ise otseselt tulnukat pole näinud kuid paar aastat tagasi nägin niiöelda "UFO" t . see oli sama kollane nagu päike aga päike oli sel ajal loojumas(suvel) ja kuud oli juba ka niiöelda tõusmas näha.. see oli kerakujuline ja ei liikunud peaaegu absoluutselt ka mu vanemad ja üks vana sõber kes ööbis minupool nägi seda(see oli maal) . Tuntud ufoloog(nime ei mäleta) ütles kunagi ühes etv saates et taolised kerad on niiöelda ussiaugud mille kaudu niiöelda ufo liigub mai tea tõesti kuidas. ja mu varalahkunud vanaema oli rääkinud et seal samas kandis oli kunagi näinud ühest ümmargusest kaatrist välja tõusmas mingit imeliku objekti ja see polnud taldriku kujuline ja see kaater vms on nag umbes metoriidi/pommi tekitatu kaater ja seal on allikavesi mis voolab sealt samast august välja läheval olevasse jõkke. olen isegi kunagi heinapressi nööri ja tellisega selle sügavust mõõtnud ja see oli imelik sest see oli umbes 4-5 meetrit sügav ja igast küljest nagu silinderoleks maa sees. kui keegi tahab teada selle koha täpset asukohta siis palun satke mulle mulle kiri justin1990@hot.ee

kas ise olete taolist objekti näinud/kuulnud sellisest asjast?

Vasta
Pilti oled teinud?
Vasta
Täna peaks sellises saates, nagu Võsareporter (15 mintsa pärast) näitama üht viimaseaja toredamat ufolugu.
Mis teha, praegu sobivad sellised lood kollastesse formaatidesse küll.

Ongi põhjus esimest korda vaadata seda.


-------
See võsa mees pole ikka normaalne.

http://www.elu24.ee/?id=203709

[Muudetud: 22-12-2009 Tom]
Vasta
Mis siin ikka arvata, "teine eesti" tahtis kaadrisse saada korraks, et oleks uhkem tunne külapeal ringi käia.
Vasta
Tundub ehtne Eesti UFO-lugu olema, aga Võsa Pets ei ole selle kajastamiseks sobiv isik.
Ta ei tea niisugustest juhtumitest suurt midagi.
VS - kui juba maa-alune tulnukate baas, siis mis seisukohal sina oled, kui oma nägemuste teel suudad asja uurida?
Vasta
Kui teaks kus kohas lugu tehti võiks ju kaardilt vaadata aga kahtlane tundus see mäng, plika oli isegi salli näo ette pannud, sest ei suutnud naeru pidada.
UFOsid näinud nii ei käitu, isegi aastaid hiljem ei räägita raamatutest võetud sõnadega, tavaliselt ollakse väga hirmul.
Kui seal taga ka midagi oli siis Võsa Petsi väljakutsumine oli meelga tehtud ja muidugi üritas Pets siis peedistamisest parimal viisil välja tulla. Aga seltskond tahtis lihtsalt nalja teha ja tähelepanu.
Üldiselt on mul võrdluseks üks tõeline juhtum venemaalt kus pere kannatada sai ja nemad olid omavahelgi vait terve nädala enne kui julgesid asja juhtumist arutada.
Kui veab siis tõlgin lühema variandina, st sisulise osa ära.


[Muudetud: 12-23-2009 VironShaman]
Vasta
Umbes kolmkümmend aastat tagasi juhtus minuga midagi huvitavat. Elasin siis maal vanatädi juures, kuna seal pesemisvõimalused puudusid praktiliselt, sai käidud 3 km eemal kolhoosikeskuses saunas. Oli sügisene aeg ja kell võis olla üheksa õhtu ning ma hakkasin jalgrattaga kodu poole sõitma. Õues oli sellel ajal juba pime ning taevas särasid ühtlaselt tähed. Ent siis märkasin nende ühtlaste tähtede taustal kolmnurkselt asetsevate pulseerivate tulukestega objekti mis rippus maa ja taeva vahel. Too hetk tundsin kangestust ja hirmu. Väntasin nii kiiresti kui jõudsin koju ja rohkem ma seda ei näinud.
Aastaid hiljem oli mul veel üks kogemus. See võis olla 1989 aastal. Oli kooli kokkutulek, mis muutus igavaks ning otsustasime koolivennaga koos lahkuda ning siirduda trahterisse mis asus mõnikümmend kilomeetrit eemal. Sõites autoga trahteri poole ning nautides varasügise hämarduvat õhtut märkasime äkki autost paremal metsa kohal hõljumas oranzi kera millest kumas maapinna poole lehtri kujuline valgus vihk. See kera liikus mõõduka kiirusega metsa kohal ja siis kadus künka nõlva taha. Kui meie üle künka jõudsime kahjuks seda enam ei olnud. Ja väljas ei olnud pime kui me seda nägime aga peale kera ei näinud muud midagi, mitte midagi mehaanilist. Sellised on minu kogemused, mida ei ole keegi veel uskunud, v.a. koolivend kellega me tookord koos sõitsime (olime kained).
Vasta
Ei tea, kus kandis ka tegevused toimusid?

Üks õige asjahuviline ei peagi konkreetselt seda uskuma, vaid kasulikum on lihtsalt arvesse võtta ja üles märkida.

Usuvad usuhullud Smile
Ja naeravad välja rumalad.



[Muudetud: 27-1-2010 Tom]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Ei tea, kus kandis ka tegevused toimusid?

Üks õige asjahuviline ei peagi konkreetselt seda uskuma, vaid kasulikum on lihtsalt arvesse võtta ja üles märkida.

Usuvad usuhullud Smile
Ja naeravad välja rumalad.



[Muudetud: 27-1-2010 Tom]


Raplamaa, Sipa ja Loodna küla vahelisel teelõigul
Vasta
1989 sügis ja Märjamaa ümbrus. Smile
Tõenäoliselt see nähtus siis kuidagipidi seotud Haimre juhtumitega.
Tänud teavitamast.

PS. Sipa ja Loodna vahel käisin eelmine sügis korra seeni vaatamas metsas. Leidsin 10m2 ala, mis paksult-palsult punaseid kärbseseeni täis oli Bleh
Tuli lihtsalt siuke tuju.
Vasta
Täna , 22 veebr. kell ~18:15 suur objekt Tallinna kohal, liikus läänest - itta , näivalt pea-aegu kuu suurune, algselt ereoranz , helitu , tasapisi muutus valguse värvus punaseks ja kustus -siis oli näha vaid tumedat objekti.
Andke teada !, kas keegi veel nägi, äkki jõudis keegi pildistada!
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas t3rmiit
Täna , 22 veebr. kell ~18:15 suur objekt Tallinna kohal, liikus läänest - itta , näivalt pea-aegu kuu suurune, algselt ereoranz , helitu , tasapisi muutus valguse värvus punaseks ja kustus -siis oli näha vaid tumedat objekti.
Andke teada !, kas keegi veel nägi, äkki jõudis keegi pildistada!
Tere - tere! Juhtusin õues olema küll selle kella paiku kuid kahjuks ei märganud midagi. Kuidas see objekt ka tundus - kas "karjus" oma eredusega ja ebatavalisusega taevas - või "tavakodaniku" jaoks ,kes seda juhtus nägemas - oli tegu lennukiga ja tõenäoliselt ei pööranud tähelepanu?
Vasta
Selline pea-aegu kuu suurune objekti ei saa tähelepanuta jääda. Kui see kõik nii oli, siis peab tunnistajaid rohkem olema.

t3rmiit, palun täpsusta oma asukohta vaatluse ajal.


[Muudetud: 2-22-2010 Krayon]
Vasta
"asjapulk" oli nähtav Õismäel , liikus kesklinna suunas.
Laps tuli koolist... helistas, et mingi kahtlane tulekera taevas!, seepeale tormasin kõigepealt fotoka järele, libastusin-kukkusin, siis rõdule! klõps : http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=1658429
...veidi videot kah.
jäin natuke hiljaks... nagu alati Smile

pildi ja kirjelduse järgi... kisub asi "hiinlaste laternaks"
... aga ikkagi tekkis paar küsimust:
kui lennuk! , siis miks ei olnud kuulda müra?
kui soojaõhu latern! näiv kõrguse<> objekti suuruse suhe- see latern pidi ikka väga suur olema!

Lisan video:
http://www.youtube.com/watch?v=drkYZZO-b-Y


[Muudetud: 3-7-2010 t3rmiit]
Vasta
Ma oma mõtet peale ei suru, aga lennukid liiguvad ka sealkandis just nimetatud marsruuti pidi, üle Õismäe, Mustamäe ja lennuväljale.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas t3rmiit
"asjapulk" oli nähtav Õismäel , liikus kesklinna suunas.
Laps tuli koolist... helistas, et mingi kahtlane tulekera taevas!, seepeale tormasin kõigepealt fotoka järele, libastusin-kukkusin, siis rõdule! klõps : http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=1658429
...veidi videot kah.
jäin natuke hiljaks... nagu alati Smile

pildi ja kirjelduse järgi... kisub asi "hiinlaste laternaks"
Pilt on hea(kuigi on raske konkreetset hinnangut anda kuivõrd oma silmaga ei ole objekti siiski näinud), paluks ka videot - siis saaks oluliselt parema ülevaate!

[Muudetud: 2-22-2010 madman07]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas t3rmiit
pildi ja kirjelduse järgi... kisub asi "hiinlaste laternaks"
[Muudetud: 2-22-2010 t3rmiit]

Ma vean ka ühe hiina laterna peale kihla, et see oli hiina latern. Kokkutulekul klaarib.

Kui just liikumise iseloom ja tuule suund seda ümber ei lükka. Pilt igatahes sobib üsna hästi.

(Mitte, et poleks olemas Õismäe-Toompea ufo-koridori, kus sees igasugu veidraid ufosid ja isegi humanoide nähtud....)



[Muudetud: 22-2-2010 Tom]
Vasta
Umbes kolm aastat tagasi suvel nägin oma kahe sõbraga õhus lendavat "kasti". "kast" oli umbes samal kõrgusel kui reisilennukid lendavad ja suuruselt samasuur või natuke suurem kui reisilennukid sealt kõrguselt paistavad.Värvuselt oli metalli värvi. Täiesti normaalse kiirusega lendas, seda küll ei mäleta, et ülikiirelt oleks seal tuhisenud.

Omavahel veel naljaga pooleks ütlesime, UFO aga palju teda kh vahtida ei viitsinud ja läksime tuppa ära. See oli küll imelik, et ikka täiesti neljakandiline oli.
Vasta
Originaalartikkel Holmre UFOst 1989 http://img820.imageshack.us/img820/3433/img0030no.jpg

Siin üks väidetav lusika kujuline UFO Mustvee kandist
[Pilt: img00322e.jpg]
Vasta
Ise ma nö UFO-si näinud pole aga tean seda et kui mul isa sõjaväbaasis oli koos oma rühmaga ning oli ka ema mul seal siis ema rääkis et nad olid näinud taevas sellise taldriku moodi erinevate värvidega tuledega jne. objekti mis tiirutas pea koguaeg sama kohapeal,minut hiljem see kadus ja seda objekti nägid nii ema isa kui reamehedLaugh Ise ma kahjuks neid näinud pole aga võiks ikkaLaugh
Vasta
Ise ma nö UFO-si näinud pole aga tean seda et kui mul isa sõjaväbaasis oli koos oma rühmaga ning oli ka ema mul seal siis ema rääkis et nad olid näinud taevas sellise taldriku moodi erinevate värvidega tuledega jne. objekti mis tiirutas pea koguaeg sama kohapeal,minut hiljem see kadus ja seda objekti nägid nii ema isa kui reamehedLaugh Ise ma kahjuks neid näinud pole aga võiks ikkaLaugh
Vasta
Otsides Kõrvemaal nähtud UFO-sid, leidsin juhuslikult ühe üle 30 aasta taguse huvitava UFO-loo.
Ma ei tea, kas keegi on seda ka varem lugenud, aga lisan ta siia teemasse neile, kes pole juhtunud lugema:
"See oli 11. veebruaril 1976, kaunil talveõhtul umbes kümmekond minutit enne seitset 12 km Tallinnast kagus Vaskjala külas..." algab see lugu.
Hiljem selgus, et seda UFO-t oli näinud üle 400 inimese Eestis, kusjuures paljud pidasid seda lihtsalt lennukiks, millel on probleeme. Selgus ka, et iga tunnistaja oli näinud lendavat objekti pisut isemoodi.
Ehkki nähtu oli väga tehisobjekti nägu, määrasid astronoomid selle boliidiks, V. Kovali järgi täpsemalt Balti boliidiks, kuna just siin olid vaatlustingimused kõige paremad. Aga on ju teada, et sel ajal seda tundmatuks lendobjektiks ei saanudki kvalifitseerida. Ennast ilmutasid ka KGB tegelased.
Loo autor Jaan Remmel oli aga boliidi aasta varem Kõrvemaal näinud ja see oli hoopis midagi muud, kui see UFO.
Teie arvamused?
Allikas: http://www.arileht.ee/artikkel/315249

Toon selle juhtumi prahtpostituste vahelt uuesti ettepoole, sest see on tõesti huvitav UFO-lugu ja seda nähtust nägi üle 400 inimese Eestis. Ja boliid see ei olnud.
Igatahes soovitan seda artiklit kõigil lugeda!
Vasta
Tere....Eks neid lugusid on veelgi aga osa on nendest lihtsalt virmaliste erikujud, eile õhtul oli just selline juhus. ....Kella20 00 olin väljas ja põhjapoolt natuke kirdesse rippus taevas suur helesinine rõnga mille seest rippus allapoole erepunane osa see oli pikem kui rõngas ise. Mina nägin seda pool tundi, siis kadus ära... Nii mõnigi võib seda millegiks muuks pidada. Nüüd külmade algusega võib igasuguse kujuga ja värvusega neid olla. Head vaatamist ka taeva poole.
Vasta
Vaatlus Pärnus 04.07.2010 umbes 3-4 ajal öösel koledži ees parklas.

[Muudetud: 10-14-2010 zzz34]
siin video http://www.hot.ee/satitaevas//04072010.mp4

[Muudetud: 10-14-2010 zzz34]

[Muudetud: 10-14-2010 zzz34]

Muutus: nii suured pildid lisame lingina või teeme pildi väiksemaks.

[Muudetud: 25-10-10 Thorondor]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO-d Eestis. Jaanuar-Märts 2008 Tom 70 23,303 03-04-2008, 16:17
Viimane postitus: Tom

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat