Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogemused ufodega ja ufo nähtused Eestis
Autor Sõnum
teku
Uustulnukas

23-06-2009 12:28
Postitus: #151

2007 aasta suvel Viljandi folgi aegu nägime sõbraga Viljandi maanteel, Tallinna poolt hääletades, kuskil seal pärast raudteed ka mingit ufo moodi lendavat objekti. Kell oli umbes 2 öösel. See ufo lendas puude latvade kõrgusel ja hästi kiiresti kuid samas ta ei teinud mitte mingit heli. Ja ma mäletan, et tal olid seal allpool taldrikut värvilised tuled ka. Me üritasime sellest pilti ka teha kuid enne kui me seda teha jõudsime oli ta kadunud.

[Muudetud: 6-23-2009 teku]

“The universe is full of magical things, patiently waiting for our wits to grow sharper.”
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kombits
Punkar

08-07-2009 20:16
Postitus: #152
.
Enne esimest laulupidu, öösel kl.01.15 nägin Viimsi vanemate korterist
taeva all midagi sellist, et mul ei ole sõnu. Nägin Lendavaid taldrekuid.
Kõigepealt see ebamaine hääl justkui oleks dinosaurusest veel suurem
loom appi karjunud ja siis metsatagant, kuskilt Soome lahest lendasid
kolm sigari kujulist UFOt, moodustas väikese kolnurga. Seejärel jälle
see hääl. Siis tuli metsatagant nähtvale neli UFOt. Jälle hääl seejärel
veel kolm. Need kõik moodustasid taevas suure kolmnurga. Seejärel
jällegi see müra või mühin ja siis tuli üks veidike teistest suurem
UFO nähtavale. Nad tegid kõik õhus miustreid või mingeid imelikke
ringe ja siis kadusid kõik parvena Tallinna poole.
See kestis kõik üks või maksimaalselt kaks minutit.Nad lendasid
kõik väga kiiresti, kuid oli jälgitav. Täitsa juhuslikud tulin rõdupeale,
et rõduust lahti teha.
PS. Viimase laeva ma võtsin ka video peale aga ainult ilma selle
sünge hääleta. Mida ma tundsin samal ajal? Ma olin nägu
krampides ja vaatasin koguaeg taevasse nägu sool sammas.
Justkui keegi oleks tänavapeal minu nina all surmava autolöögi
saanud. Justkui soolasammas.
See hääl hakkas mind kummitama tänaseni. See oli vapustav
elamus.
Kalev alias Kombits
Tom
Veteran

09-07-2009 10:12
Postitus: #153

Tsitaat:Algselt postitas Kombits
Enne esimest laulupidu, öösel kl.01.15 nägin Viimsi vanemate korterist
taeva all midagi sellist, et mul ei ole sõnu. Nägin Lendavaid taldrekuid.
Kõigepealt see ebamaine hääl justkui oleks dinosaurusest veel suurem
loom appi karjunud ja siis metsatagant, kuskilt Soome lahest lendasid
kolm sigari kujulist UFOt, moodustas väikese kolnurga. Seejärel jälle
see hääl. Siis tuli metsatagant nähtvale neli UFOt. Jälle hääl seejärel
veel kolm. Need kõik moodustasid taevas suure kolmnurga. Seejärel
jällegi see müra või mühin ja siis tuli üks veidike teistest suurem
UFO nähtavale. Nad tegid kõik õhus miustreid või mingeid imelikke
ringe ja siis kadusid kõik parvena Tallinna poole.
See kestis kõik üks või maksimaalselt kaks minutit.Nad lendasid
kõik väga kiiresti, kuid oli jälgitav. Täitsa juhuslikud tulin rõdupeale,
et rõduust lahti teha.
PS. Viimase laeva ma võtsin ka video peale aga ainult ilma selle
sünge hääleta. Mida ma tundsin samal ajal? Ma olin nägu
krampides ja vaatasin koguaeg taevasse nägu sool sammas.
Justkui keegi oleks tänavapeal minu nina all surmava autolöögi
saanud. Justkui soolasammas.
See hääl hakkas mind kummitama tänaseni. See oli vapustav
elamus.
Kalev alias Kombits

Päris hea väljakutse.
Kui ma ei oleks usaldusväärsetelt inimestelt kuulnud jutte sarnastest objektidest samas kandis, tunduks see vaid huumorina.
Ja esimese laulupeo all sa mõtled esimest laulupeopeo päeva ikka?
Palun võta pliiats ja paber ning joonista võimalikult korralikult kogu sündmuste käik üles. Veel parem oleks, kui teeksid enne foto vaatenurgast ja joonistad sinna peale. Ja video loomulikult ootab avalikustamist.

Anna teada: paravihje@gmail.com
Müstik
Shambalas

13-08-2009 11:17
Postitus: #154

Lisan siia teemasse ka Eesti uuemad UFO-uudised:

Kummalised tuled Raplas:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=341669

Virtsus pildistati UFO-t:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=341608

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Tom
Veteran

13-08-2009 11:43
Postitus: #155

Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Lisan siia teemasse ka Eesti uuemad UFO-uudised:

Kummalised tuled Raplas:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=341669

Kuna see ka lehte jõudis, siis......

Kui pilt vihjekanalisse jõudis, siis tuli meelde umbes aastakese eest tehtud Dusty pildid Pärnumaal: http://www.foto24.ee/album/38229/s2 Tookord ta jälgis objekti üle taevalaotuse kihutamas ja panime diagnoosiks - satelliit. Seekord oli objekt paigal. Lisaks tuli üks teade: ""nägin aruväljal audruvallas 00.28 lendas üle maja ketta kujuline asjandus keskel vilkus punane tuli ja ümber ketta punae jutt."" mille ma paneks samasse kompotti - tundub ju klappivat antud piltidega.
Otsisin ka astronoomidelt abi, kuid midagi konkreetset ei ole sealtpooltki tulnud.

[Muudetud: 13-8-2009 Tom]

Lotharius
Tavaliige

13-08-2009 14:20
Postitus: #156

Krt äkki siis oli ikka midagi imelikku ka see, mida ma Kohilas esmaspäeva öösel nägin.

Ühes teises teemas rääkisin, aga eks siis panen siia:

Tsitaat:Igatahes ise passisin ka eile aknast öösel välja lootes perseiite näha ja kuskil 1 aeg jäi järsku silma kaks eredat punast täppi mis liikusid suht metsapiiri kohal. Ma olin kohe pöördes - voh jälle UFO. Kuna binokkel oli ka käepärast, siis haarasin selle ja teravustasin ära. Kahjuks ei olnudki teravana tuled nii suured ja eredad kui paljale silmale paistsid ja nende vahemaad arvestades oli vast tegu madalalt lendava lennukiga....

Tänaseks olen veidi rohkem uurinud asja, ning lennukil peaks ikkagi ka muid värvilisi tulesi olema peale punaste, seega veidi imelik on. Aga äkki keegi oskab mind valgustada.

Lisan siis veidi infot - nimelt rääkisin oma lennundust õppiva sõbraga ning ta kinnitas, et ainult punaste tuledega ei tohiks kohe kindlasti ükski asi õhus olla, kui just pole tegu mingi sõjaväe lennumasinaga, millele kehtivad eraldi reeglid.
-------
Liitsin

[Muudetud: 8-13-2009 Lotharius]

Minu juttu alati kerge sarkasmiga võtta Smile
t3rmiit
Tavaliige

14-08-2009 14:26
Postitus: #157

Miski must laik kihnu vesipüksi I pildil:
http://www.parnupostimees.ee/?id=152725
Kas see on konkreetse kaamera anomaalia või miskit muud?
(Mõnede tootjate kaamerad teevad musti laike vastu valgust pildistamisel)
Või on tegemist millegi/kellegi tundmatuga?
madman07
adekvaatne

14-08-2009 16:11
Postitus: #158

Tsitaat:Algselt postitas t3rmiit
Miski must laik kihnu vesipüksi I pildil:
http://www.parnupostimees.ee/?id=152725
Kas see on konkreetse kaamera anomaalia või miskit muud?
(Mõnede tootjate kaamerad teevad musti laike vastu valgust pildistamisel)
Või on tegemist millegi/kellegi tundmatuga?
See ümmargune must asi tundub olevat......kahtlane, pigem nagu kaamera defekt või midagi -sest ta eristub täielikult kogu pildist kontrastsuse poolest ja otse päikesesse kah võte pole tehtud.

tramaivõi...
hullkeel
Tavaliige

17-08-2009 15:12
Postitus: #159

Laupäeva öösel kogesime sõpradega ärevaid minuteid. Nimelt olime öösel kella 24 paiku kolmekesti autoga teel põhjarannikult Vergist Rakveresse. Öö oli selge, pime ja taevas tähine, tuult ei olnud. Kui olime jõudnud Vihula mõisa kanti Vihula paisjärve juurde märkasin teest vasakul (sõitsime läänest itta kui kaarti vaatate, Karula suunas) otse mõisa kohal kummalist oranžikas-punast tuld. Olles sealkandis tihti liikunud, tean, et seal ei ole mingeid maste ega asju, tegemist on tõsise muinsuskaitse alaga, seega ei tuleks see ka kõne alla. Seetõttu sai kohe auto kinni peetud ja välja karatud, et objekti lähemalt silmitseda. Nagu mainisin oli objekt oranzi karva ja paistis meie vaatluskohast vaadatuna umbes 400-500m kaugusel oleva korvpalli suurusena, mõisakompleksist ehk 150-200m kõrgusel. Objekt tundus olevat Vihula mõisa kohal, meie olime umbes 450m eemal Vihula paisjärve tammi peal maantee servas. Kuna objekti tegelik kaugus oli teadmata siis on keeruline määrata ka selle suurust. Kui olime autost välja saanud haaras sõber oma telefoni kavatsusega objekti filmima asuda. Kahjuks ei jõudnud ta kottpimedas mobiiltelefoniga objekti fookusesse saada, sest järgmisel hetkel hakkas objekt sujuvalt sirgjooneliselt itta liikuma. Võtsime kohe regio atlase välja ja vaatasime kuidas objektile järgi sõita ja mitte silmsidet kaotada. Objekt liikus kümnekonna sekundiga itta metsa varju, seega võib eeldada, et väga kõrgel see asuda ei saanud. Jõudsime sõita umbes kilomeetri itta Karula suunas. Jõudes taas metsa varjust välja pidime konstateerima fakti, et objekt oli kadunud. Jätsime veel auto seisma ja silmitsesime mõne minuti taevast, kuid midagi enam ei näinud. Olime suht erutunud ja üritasime nähtule maiset seletust leida. Üks variant mis peast läbi käis oli õhupall või skylatern. See ei tundunud aga tõenäoline kuna esimese minuti seisis objekt lihtsalt liikumatult Vihula mõisa kohal paigal. Seejärel hakkas aga umbes 40-50km/h idasse kiirendama. Objekt tundus oranzi kerana mille sees võis täheldada justkui mingit valguse värelust. Igatahes plaanin soetada endale normaalse kaamera, et sellised once in a lifetime hetked tulevikus ainult enda teada ja uskuda ei jääks.

Kui keegi märkas laupäeval Lääne-Virumaal või mujal Eestis midagi analoogset siis oleks huvitav sellest kuulda.
Lotharius
Tavaliige

17-08-2009 15:16
Postitus: #160

Tegelt oleks kasulik ka vist binoklit endaga alati kaasas kanda, ka just näiteks autos olles. Ma vast panengi, sest sellega on ikka asisem enamasti vaadata kui fotoka digitaalzoomiga kui just mingit korralikku peegelkaamerat pole.

Igatahes suht aktiivseks nagu asi muutunud või lihtsalt vaadatakse millegi pärast rohkem taeva suunas.

[Muudetud: 8-17-2009 Lotharius]

Minu juttu alati kerge sarkasmiga võtta Smile
Tom
Veteran

17-08-2009 21:59
Postitus: #161

Tsitaat:Algselt postitas hullkeel
Vihula mõisa kanti .... oranžikas-punast tuld.

Väga lahe vaatlus Smile

Lassot on ka varustusse vaja, ehk saab kinni püüda Smile. Kuid vaatluse asukohtki igati sobilik. Haljala-Rutja koridoriks kunagi ristitud.

madman07
adekvaatne

17-08-2009 22:43
Postitus: #162

Kui mul aega ja huvi on siis ikka igapäevaselt täiendan kogemustepagasit läbi nn "ufonähtuste" mis leiavad aset Tallinna kohal...ja....eeee -huvi on! http://www.youtube.com/watch?v=oapbyXkUL5c

tramaivõi...
kaido81
Vana kala

18-08-2009 07:57
Postitus: #163

Selle teema juurde veel jätkuks, et enamasti kui fotokas või binokkel on kaasas ei suuda ikkagi millegi pärast piisavalt kiirelt selle järele haarata, hiljem alles mõistad, et deeem oleks ju võind kohe pilti teha, aga inimlik uudishimu sunnib objekti/nähtust oma silmadega tuvastama ja uurima.

Aga selle oranzi kera teema jätkuks, siis teil tundus olevat põnev õhtupoolik, usun, et juttu jätkus pikaks ajaks veel. Kas sa lugesid müstilise looduse teemast juttu tulekera kohta? Uuri ja äkki leiad sarnasusi.
hullkeel
Tavaliige

18-08-2009 13:47
Postitus: #164

Oli põnev vaatlus igal juhul ja pani pikakas ajaks taevast vahtima. Kusjuures seda tulekerade juttu lugedes võib mõningaid paralleele isegi tõmmata. Kuigi binoklit käe pärast ei olnud siis oli ka palja silmaga tuvastatav, et päris ühtlase valgusega objekt ei olnud, võis täheldada justkui mingit värelust. Lähen järgmine nädal tööasjus Vihulasse, eks siis küsin mõisa adminni käest mis üritus neil seal tol ööl toimus, võib-olla leidub nähtusele siiski maine seletus.
Tom
Veteran

07-09-2009 16:50
Postitus: #165

Sorades Eesti venelaste kultuuriruumis paraasju, sattusin peale videole Loksalt: http://www.youtube.com/watch?v=KBu9P7X-yH0
Mis ei ole kaugel Võsu-Kunda-Haljala vahelisest ufodroomist ja üsna sarnane ka mõned postitused tagasi hullkeele nähtud asjandusele (?). Kvaliteet on muidugi selline, nagu on....

--------------------
Lisaks sain kokku ühe Muhu Lõkitsa tunnistajaga, kes andis päris põnevaid detaile loole juurde. Järgmine august Muhusse ! Smile

[Muudetud: 7-9-2009 Tom]

kaido81
Vana kala

07-09-2009 17:03
Postitus: #166

Tsitaat:Algselt postitas Tom
Sorades Eesti venelaste kultuuriruumis paraasju, sattusin peale videole Loksalt: http://www.youtube.com/watch?v=KBu9P7X-yH0
Mis ei ole kaugel Võsu-Kunda-Haljala vahelisest ufodroomist ja üsna sarnane ka mõned postitused tagasi hullkeele nähtud asjandusele (?). Kvaliteet on muidugi selline, nagu on....

--------------------
Lisaks sain kokku ühe Muhu Lõkitsa tunnistajaga, kes andis päris põnevaid detaile loole juurde. Järgmine august Muhusse ! Smile

[Muudetud: 7-9-2009 Tom]

Räägi meile ka detaile, ei jõua järgmise augustini kannatada Bleh
Müstik
Shambalas

26-09-2009 12:30
Postitus: #167
.
Kindlasti mitte massipsühhoos.
Kui mäletate, siis ka selles viimases saates, kus Igor Volke rääkis Kaiu raba nähtustest, jutustas üks muusik (nimi ei tule praegu meelde)kunagi Kuivastu sadamas praami oodates nähtud omapärastest vaguskeradest, mida väga paljud nägid.
Nimelt tiirles seal taevas palju väikesi UFO-sid, mis pärast suundusid nagu suurde UFO-emalaeva.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
troodon Eemal
ilge reptiloid

26-09-2009 15:10
Postitus: #168

See muusik oli Hardi Volmer, ka multifilmide tegija. See UFO vaatlus oli tõesti vägev. Soovitan seda saadet kuulata-vaadata - Kaiu raba + Igor Volke.

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=97860

-----------
Lisasin lingi.

[Muudetud: 26-9-2009 Tom]
Everythingisenergy
Uustulnukas

27-09-2009 19:41
Postitus: #169

Oksis. Mul on terve elu igasusgu tundmatute asjadega kokku puuteid olnud sest vist elan mingi ufo hotspoti kohal.
1. mingi 20 aastat tagasi naabrimutt olin näind punast kera puude vahel mis võttis lendava taldriku kuju. pärast juhtumit oli naine veits segi läint ja hakkand mööblit välja vedama :o.
2. Mõned aastad tagasi tekkis siia niidu peale rohuring mille avastasime isaga lennates. Ringi moodustas selgelt tumedam ja lopsakam rohi ning lähemal uurimisel oli ringi äärtel näha kahtalsei kandilisi jälgi. Siin link sellest ringist mida Ivo Tarmisto uurimas käis. http://www.otsimrat.net/para_Eestis/index.html
3. Alates sellest aastast on asi eriti veidraks läinud. Talvel tekkisid järve jääse kummalised augud. http://www.otsimrat.net/para_Eestis/holesinice1.html
4. Selle aasta suvel olen ma ise kogenud veidraid nähtusi.
Näiteks, üks õhtu oli tunne et ma pean minema välja värsket õhku hingama. Kui olin natuke aega jalutanud paistsid silma kaks hästi eredat sinist tähte. Need olid tõesti eredad võrreldes teiste tähtedega ja nägin veel et need liikusid aeglaselt ja mõne aja möödudes kustusid aeglaselt :o. Ja mõistsin et tähed need olla ei saanud, kõige veidram oli see et need valgused tundusid olevat seal samas järve kohal kus olid talvel augud.

Siin on veel palju imelikku juhtund aga need on ainukesed mis mul meelde jäänud.

[Muudetud: 9-27-2009 Everythingisenergy]

THOR-00
Vana kala

27-09-2009 23:35
Postitus: #170

Tsitaat:Algselt postitas Everythingisenergy
Oksis. Mul on terve elu igasusgu tundmatute asjadega kokku puuteid olnud sest vist elan mingi ufo hotspoti kohal.
1. mingi 20 aastat tagasi naabrimutt olin näind punast kera puude vahel mis võttis lendava taldriku kuju. pärast juhtumit oli naine veits segi läint ja hakkand mööblit välja vedama :o.
2. Mõned aastad tagasi tekkis siia niidu peale rohuring mille avastasime isaga lennates. Ringi moodustas selgelt tumedam ja lopsakam rohi ning lähemal uurimisel oli ringi äärtel näha kahtalsei kandilisi jälgi. Siin link sellest ringist mida Ivo Tarmisto uurimas käis. http://www.otsimrat.net/para_Eestis/index.html
3. Alates sellest aastast on asi eriti veidraks läinud. Talvel tekkisid järve jääse kummalised augud. http://www.otsimrat.net/para_Eestis/holesinice1.html
Näiteks, üks õhtu oli tunne et ma pean minema välja värsket õhku hingama. Kui olin natuke aega jalutanud paistsid silma kaks hästi eredat sinist tähte. Need olid tõesti eredad võrreldes teiste tähtedega ja nägin veel et need liikusid aeglaselt ja mõne aja möödudes kustusid aeglaselt :o. Ja mõistsin et tähed need olla ei saanud, kõige veidram oli see et need valgused tundusid olevat seal samas järve kohal kus olid talvel augud.

Siin on veel palju imelikku juhtund aga need on ainukesed mis mul meelde jäänud.
Ei noh mis mul öelda, veab mõnel.
Kus kandis elad?, peaks luurele sinna tulema, näeb kah ehk midagi Ph34r2

[Muudetud: 27-9-2009 THOR-00]
Tom
Veteran

28-09-2009 07:04
Postitus: #171

3. Kas need ikkagi allikalised augud ei olnud? http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=320710
4. Kas sattelliit ei olnud? Olen isegi korra kahte satelliiti kõrvuti rallimas näinud. Kuigi reede öösel nägin vanalinna kohal ka just sinist täpikest aeglaselt triivimas (tähed ei paistnud), skylaternat nägin ka Smile

Tehnoloog
Veteran

28-09-2009 09:21
Postitus: #172

Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
.....
.....
Kogu jutust võib üsna kindlalt oletada et Valgamaal
http://www.torupillitalu.ee/asukoht.htm
ja lausa turismitalu, kutsuvad külla...
Ehk ei eksi kui oletan veel, et
Everythingisenergy on perepoeg Tõnis.

Umbes nädal tagasi teatas mulle üks tuttav oma äsjasest UFO-vaatlusest.
16. septembril kella 21 paiku oli Suure-Jaani ja Kaansoo vahel selge taevas.
Mõned lennukid lendasid ka kõrgel, nagu ikka sellel kellaajal. Aga lennukitest
madalamal, vaatleja hinnangul nii 2...5km kõrgusel, lendas aeglaselt ja hääletult
suunaga Viljandi või Tartu poole kummaline kolmnurkne objekt. Sellel olid tuled
olnud kahel pool ja keskel all, oranžika valgusega prožektor oli andnud valgust igas
suunas. Mees oli võtnud käepärast olnud optilise sihiku (püssi oma), läbi mille võis
lisaks tuledele ka objekti enda kolmnurkset kuju (korpust) näha. Vaatlus oli kestnud
mingi 5...10 minutit. Järgneval päeval tuli vaatlus jutuks tuttava metsamehega, kes
oli samuti sama objekti jälginud oma maastikuauto aknast. Kahe sõltumatu vaatleja
omavaheline kaugus oli sel ajal umbes 10km. Rohkem vaatlejaid ei ole mulle teada.
Edastasin mõlema vaatleja nimed ja telefoninumbrid ka Igor Volke'le, kes neid siis
põhjalikumalt küsitles.
Everythingisenergy
Uustulnukas

28-09-2009 13:30
Postitus: #173

Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
.....
.....
Kogu jutust võib üsna kindlalt oletada et Valgamaal
http://www.torupillitalu.ee/asukoht.htm
ja lausa turismitalu, kutsuvad külla...
Ehk ei eksi kui oletan veel, et
Everythingisenergy on perepoeg Tõnis.

Umbes nädal tagasi teatas mulle üks tuttav oma äsjasest UFO-vaatlusest.
16. septembril kella 21 paiku oli Suure-Jaani ja Kaansoo vahel selge taevas.
Mõned lennukid lendasid ka kõrgel, nagu ikka sellel kellaajal. Aga lennukitest
madalamal, vaatleja hinnangul nii 2...5km kõrgusel, lendas aeglaselt ja hääletult
suunaga Viljandi või Tartu poole kummaline kolmnurkne objekt. Sellel olid tuled
olnud kahel pool ja keskel all, oranžika valgusega prožektor oli andnud valgust igas
suunas. Mees oli võtnud käepärast olnud optilise sihiku (püssi oma), läbi mille võis
lisaks tuledele ka objekti enda kolmnurkset kuju (korpust) näha. Vaatlus oli kestnud
mingi 5...10 minutit. Järgneval päeval tuli vaatlus jutuks tuttava metsamehega, kes
oli samuti sama objekti jälginud oma maastikuauto aknast. Kahe sõltumatu vaatleja
omavaheline kaugus oli sel ajal umbes 10km. Rohkem vaatlejaid ei ole mulle teada.
Edastasin mõlema vaatleja nimed ja telefoninumbrid ka Igor Volke'le, kes neid siis
põhjalikumalt küsitles.

Eesmärk ei ole kedagi külla kutsuda vaid tahan lihtsalt oma kogemusi jagada.

Ja kuidas sa tead et mina perepoeg Tõnis olen. Laugh

Üks asi veel ,et Ivo Tarmisto lehel on ära tõestatud et järvel pole tegemist allikate poolt tehtud aukutega.

[Muudetud: 9-28-2009 Everythingisenergy]
Tehnoloog
Veteran

28-09-2009 19:58
Postitus: #174

... vaid tahan lihtsalt oma kogemusi jagada.
.... Ja kuidas sa tead ...
Nagu kirjutasin, oli see oletus, nüüd siis sain kinnituse.
Ja eks ma olen lennunduses ka hulk aastaid töötanud...
Igatahes on para-web parim koht eesti keeles selliste
kogemuste jagamiseks! Tere tulemast ja edu!
Para-Mammu
Tavaliige

30-09-2009 23:32
Postitus: #175

Nu ma olen igasugu asju taevas näinud aga see mida ma täna nägin ületas need kõik. Ma võtan seda kui kingitust Smile. Tulin kella 9-8 paiku poest jala koju. Väljas oli väga pime ja mõneti pilves. Märkasin taevas tulukesi (see tundus piklik) ja jäin neid imestusest vaatama. See asi tõusis vaikselt õhku ja ma tajusin, et see polegi piklik vaid selline klassikaline UFO taldrik (mainin ära, et see polnud lihtsalt üks tuluke vaid neid oli vähemalt 5 - üksteise kõrval). Jälgisin kuni jäi uks majake (kuuri taoline) ette ja sellest möödudes ei märganud ma enam midagi taevas. Kadunud. Ega see teile midagi ei anna, sest oma silm on kuningas.
Kahju, et mida aeg edasi seda hämasemaks ja vähem usustavaks see mälestus muutub...

P.S Ma olen juba pikemat aega soovinud sünnipäevakingiks näha reaalset UFOt. Ja kuna seekord ma ei näinud vaid üht liikuvat täppi võin kindel olla, et see oligi mu kingitus Smile1. Sünnipäev on mul täpselt nädala pärast.

http://www.youtube.com/watch?v=Occ6AdCyLy0
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO-d Eestis. Jaanuar-Märts 2008 Tom 70 17,786 03-04-2008 16:17
Viimane postitus: Tom

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog