•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO nähtused Eestis 2010-2013
Lennutakse hiinalaternaid päeval ka ja mõjuvad veelgi müstilisemalt,sest tulukest näha ei ole,vaid suur tume kogu.Nägin suvel Pärnus kesklinnas kui "maandus",kuni lendas ei saanudki eriti aru millega tegu Smile .Rüütli tänavale maha kukkudes inimesed jäid seisma imestades ja küsides "mis see on" ,kuna teadsin siis ütlesin,naisterahvas vaatas mind umbusaldades ja küsis kogelevalt "miks neid tehakse" Smile .
Vasta
Ma arvan, et reageeriksin samamoodi, no milleks neid tehakseSmile Neid on isegi igat värvi, ükskord poes uurisin. oli mis oli... Ma pole hiinalaternaid lennutanud ja ei tea neist midagi tegelikult. Eriti, millised need taevas on Smile
Vasta
Tere,

Olen seda foorumit siin ikka aeg-ajalt lugenud ja endal midagi tarka pole seni kaasa öelda olnud - küll aga on jäänud mulle kripeldama üks 2011 suve lõpul, augustis, nähtud fenomen. Nähtus ise ehk ei olnudki teab mis eriskummaline, aga imestama paneb mind just see, et infot või järelkaja selle kohta ei ole mul õnnestunud ei meediast ega ka siit foorumist leida, hoolimata sellest, et usutavasti võis vaatlejate arv olla üsna suur.

Võibolla ei ole sedaliiki nähtused ufodega üldse seotud ja valisin sellest kirjutamiseks vale teema. Aga parem panen ta nüüd lõpuks siia kirja kui et täitsa kirjutamata jätan.

Nimelt siis - nägin ma 2011 aasta augustis Tallinna kohal pilveringi ning võimalik, et mingil hetkel oli neid olnud lausa kaks. Olin parasjagu oma rattaringilt tulemas (seljataga mõnedkümned kilomeetrid), Pirita poolt. Ei mäleta hetkel enam kus või millal ma seda esimest korda enda ees taevas märkasin, aga kui olin jõudnud Pirita tee ääres kulgevale rattateele siis võisin selgesti näha muidu ühtlase pilvkatte sees olevat seest tühja/pilvitut, pealtnäha korrapärast ringi. Asukoha poolest võis ta olla minu arvestuse kohaselt ehk kuskil Põhja-Tallinna või Kopli lahe kohal (Pirita poolt tulles jäi ta kuskile sinna lennusadama hangaaride suunas). Selle suurust on mul nüüd tagantjärgi raske hinnata aga usun, et ta võis olla väljasirutatud käe pöidla suurune, võibolla eksin, aga igatahes kugu Pirita tee ääres oleva rattatee ulatuses oli ta selgesti nähtav ja praktiliselt muutumatu suurusega. Natuke eemal sellest esimesest ringist oli pilvedes teine auk, mitte küll sama korrapärane ja väiksem kui esimene, aga paratamatult tekkis küsimus, et kas mitte ka see auk ei ole mingil hetkel olnud korrapärane ring. Ei enne ega pärast toda päeva ei ole ma näinud pilvedes selliseid auke, eriti mõeldes sellele suuremale ja korrapärase ringi kujuga olevale augule pilvedes. Paratamatult tuli meelde youtube-i video Moskva pilveringist. Ainult et Moskva omal oli ringi sees ka mingeid uduseid pilvemoodutisi aga see mida mina Tallinna kohal nägin oli seest tühi.

Kahjuks olin ma piisavalt rumal ja ei üritanud kirjeldatud nähtusest ise pilti teha. Oleksin saanud seda ainult oma telefoniga teha, aga kuna jalg oli juba rattasõidust tönts ja riidedki ebameeldivalt higiseks sporditud, siis oma praeguseks meelehärmiks ma ei hakanud pildistamise vaeva ette võtma. Seda enam, et sealsamas jalutavate inimeste seas oli vähemalt 3-4 seltskonda kes sammuti suu ammuli samas suunas vahtisid ja telefonide ja kaameratega nähtut juba jäädvustasid. Olin surmkindel, et selline nähtus ei jää märkamatuks ning järgmise päeva ajalehed on sellest kõik pasundamas ning avaldavad parema kvaliteediga pilte kui minu telefon ealeski teha suudaks.

Minu suureks üllatuseks aga ei olnud lehtedes selle nähtuse kohta infot ei järgmine, ülejärgmine ega ka üle-ülejärgmine päev ega üleüldse kunagi. Google otsing ei anna mingeid adekvaatseid või teemakohaseid vasteid ning ka siinset otsingut kasutades ei leia ma sõnagi "Tallinna pilveringidest". Võibolla ei oska ma õigest kohast või õigesti otsida, võibolla on mul midagi kahe silma vahele jäänud.

Lihtsalt illustreerimaks mida ma taevas nägin, panen selle Googlest leitud pildi: https://dl.dropbox.com/u/8835349/cloudring.png

Igatahes, kui keegi juhtus seda nägema siis võiks mu sõnu kinnitada või rohkem ja täpsemat infot teades ümber lükata.
Vasta
Selliseid ringe olen näinud küll aga suuremaid kui pöial Smile Ei ole hetkel neid veel paranormaalseks pidanud Smile Igasuguseid kujundeid võib pilvest leida aga mine sa tea. Mina nimelt leidsin täitsa suure ingli kuju.
Vasta
(03-01-2013, 12:27 )Elessandra Kirjutas: Selliseid ringe olen näinud küll aga suuremaid kui pöial Smile

Täpsustuseks siis niipalju, et tegu ei olnud sõna-sõnalt pöidla suuruse auguga pilvedes mida oleks olnud võimatu maapealt märgata. Mõtlesin antud võrdlusega seda, et kui ma oleksin käe välja sirutanud ja pöidla asetanud oma vaateväljas silma ja augu vahele siis oleks taamal olnud auk pilves pöidla suurune. Reaalselt siis ikkagi sadades meetrites või koguni kilomeetrites.

Ja kui muidu elava kujutlusvõimega inimesed suudavad pilvedest midaiganes välja lugeda ja seda võib normaalseks pidada siis nii suurel skaalal korrapärased geomeetrilised kujundid on siiski minuarust väga haruldased ja vihjavad pigem millelegi tehislikule kui looduse vingerpussile.
Vasta
Äkki on olemas siis eriliiki tulnukad, kes sõidavad teatud lennumasinatega, näiteks.
X liik sõidab kolmnurkadega
y liik sõidab taldrikutega
jne...???
Vasta
(03-01-2013, 11:57 )Pega Kirjutas: Tere,

Olen seda foorumit siin ikka aeg-ajalt lugenud ja endal midagi tarka pole seni kaasa öelda olnud - küll aga on jäänud mulle kripeldama üks 2011 suve lõpul, augustis, nähtud fenomen. Nähtus ise ehk ei olnudki teab mis eriskummaline, aga imestama paneb mind just see, et infot või järelkaja selle kohta ei ole mul õnnestunud ei meediast ega ka siit foorumist leida, hoolimata sellest, et usutavasti võis vaatlejate arv olla üsna suur.
Tere! Paljud vaatlused jäävad käsitlemata.
Küll on aga lausa teema tehtud ühest vaatlusest Harjumaal 09.04.12
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ised+UFO-d

Toon selle esile, kuna seal on palju juttu ka UFO-kujulistest pilvedest. Esipostituses juttu ka sellest, et pilve sees liikusid imelikud tiibadega lennumasinad, mis natuke ka läikisid.
Tasub lugeda ka p.10, p.17 ja p.20.
Seda selleks, et tulevikus ise niisuguseid pilvi vaatama sattudes osataks neile suuremat tähelepanu pöörata.
On muidugi ebatavalisi pilvi, mis teadlaste poolt seletatavad, kuid on ka niisuguseid, mis ei ole seni veel seletatavad.
Näiteks 1985.a. saatis lennukit Tbilisi – Rostov – Tallinn marsruudil roheline pilve-kujuline lendobjekt, postitus 11
Excu poolt ära toodud pikk lugu:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4875




Vasta
värvuselt tume kollane ja kas oli ümargune liikus sujuvalt ilma helita üles poole kui ümargune objekt oli siis nägin ka täna midagi sellist liikumas ja kadus üli kiirelt =)
Vasta
Ehk räägid kuskandis nägid? zzz34 on videole võtnud oranžikaid objekte.
Vasta
Igor Volke: Eestis on aastas viis–kuus tõsiseltvõetavat ufojuhtumit
http://www.ohtuleht.ee/658747/igor-volke...fojuhtumit
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 262 76,023 04-03-2024, 19:07
Viimane postitus: Lokster
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,506 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,110 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,658 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,046 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,390 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,230 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,249 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega" zzz34 165 72,874 28-02-2018, 20:02
Viimane postitus: vipi666
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,375 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat