Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eelmiste elude patud.
#1
Kas eelmiste elude pattudel on mingi seos praeguse eluga?
Vasta
#2
Kasuta otsingut ja mõistet "karma" - leiad midagi lugemiseks kindlasti.
Vasta
#3
1. kui tunnistad eelmisi elusi, siis järelikult need mõjutavad sind selles elus
2. kui tegid eelmises elus pattu, siis kus on patu "karistus"? see saab väljenduda vaid järgmises elus, ehk siis kas praeguses või mõnes tulevas
3. me kõik oleme teinud läbi inimajaloo kõike. me kõik oleme olnud Atlantise valitsejad, Gruusia veinivalmistajad ja tont teab, kes veel. Me kõik oleme tapnud ja olnud tapetavad.
Vasta
#4
(24-08-2011, 21:27 )excubitoris Kirjutas: Kasuta otsingut ja mõistet "karma" - leiad midagi lugemiseks kindlasti.

Aitähh soovitamast ,olen lugenud juba neidSmile Tahaks väheke muude inimeste arvamusi ka teadaSmile
Vasta
#5
Kui tahad muude inimeste arvamust, siis äkki lähet kuhugi mujale?
Vasta
#6
Kle tähenärija, lähet kirjutatakse lähed!
Vasta
#7
Kelluke, lase endale taandushüpnoos teha ja saad kõik teada, mis sind huvitab. Siis ei ole vaja pead vaevata, et kui varastasin, kas siis sünnin kassina ja kui tapsin, kas siis pean järgmises elus munk või nunn olema ja mis pattu ma tegin, et pidin naisena sündima. Taandushüpnoosi käigus saab teada ka hirmude põhjused.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...ight=karma
Celtic´u poolt väga hästi kirjutatud.
Vasta
#8
sina ise otsustad enne kehastumist, mida õppida-kogeda tahad. karistus on illusioon, esineb vaid su enda isiklik õpe. ja praegusel ajal toimuvad üleüldised karmanullimised, nii on mulle räägitud ja seda olen ka siit-sealt lugenud. aeg... aeg ei ole lineaarne, st, et võid kogeda kolme elu korraga, on ju võimalik, et sellest ka deja vu'd.
muidugi see on minu teooria. praktikas on nii, et igaüks kogeb seda, mida usub, ehk siis, millele väe annab.
Vasta
#9
Aga siis teegi see teema alguses kohe selgeks, et sa tahad lihtsalt mulli puhuda ja igasugused soovitused ja õpetused ei ole teretulnud. Äkki lähed ja viskad veidikeseks ajaks pikali, et siis hommikul puhanuna ja heas tujus taas foorumit külastada? Laugh
Vasta
#10
Mõistlik on eeldada, et nn "pattude" juures kehtib nn "energia jäävuse seadus" - ehk kui tapad kellegi ära, siis ohver saab sinu eluenergia arvelt "uut eluenergiat", et oma elu peale uuestisündi otsast peale alustada endises kvaliteedis- sina kui mõrvar jääd aga ilma osast oma eluenrgiast, ning sünnid järgmises elus viletsamasse elukvaliteeti /põrgusse.

Aborditajatel ja mõrvaritel pidavat olema selgeltnägijate väitel nn "vastik ja must aura".
Aastaid tagasi saatsin ma tuttavate-tuttava kaudu ühele selgeltnägijale kolm pilti, et ta neid "võrdleks" - kahjuks tulid pildid tagasi kommentaariga "korista see jälkus mu silme alt ära, mina selliseid ei suuda vaadata" - piltide peal olid:
1) Ajakirjandusest läbi käinud elukutselise sarimõrvari pilt.
2) Ahel-aborditajast sugulase pilt, kes on mitukümmned korda abordikliinikus oma lapsi tapmas käinud.
3) Naistearsti pilt, kes viis läbi nõukogude ajal sadu aborte.


Inimesi on oma võimekuse poolest nn "seinast seina": mõni on eelmises elus olnud loom, ning kuidagi sündinud inimeste maailma, käitudes loomale omaselt vaid toitu otsides ja sigides (st kasutab vaid alumisi tsakraid) - mõni inimene on "kukkunud" mõnest kõrgema elukvaliteediga tsivilisatsioonist mingite eksimuste tõttu inimeste sekka, ning omab laialdasi teadmisi ja võimeid (kasutab ka ülemisi tsakraid).

Ega täpset ja detailset kirjeldust eelmiste ja praeguste elude seostest ei saagi anda, kuid üldise kondikava põhjuslikest seostest saaks küll kokku panna, nagu ma ühes teises teemas olen üritanud teha "elu mõtet" analüüsides:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5882


Vasta
#11
(24-08-2011, 23:11 )lahendused Kirjutas: Aborditajatel ja mõrvaritel pidavat olema selgeltnägijate väitel nn "vastik ja must aura".
Aastaid tagasi saatsin ma tuttavate-tuttava kaudu ühele selgeltnägijale kolm pilti, et ta neid "võrdleks" - kahjuks tulid pildid tagasi kommentaariga "korista see jälkus mu silme alt ära, mina selliseid ei suuda vaadata" - piltide peal olid:
1) Ajakirjandusest läbi käinud elukutselise sarimõrvari pilt.
2) Ahel-aborditajast sugulase pilt, kes on mitukümmned korda abordikliinikus oma lapsi tapmas käinud.
3) Naistearsti pilt, kes viis läbi nõukogude ajal sadu aborte.

Äkki kordaks katset ja teeks asja "ehtsamaks". Lisaks neile kolmele - "tüüp" pildile - lisaks ka midagi sellist mille puhul
ei ole teada ka näiteks endale mis "patte" isikul selja taga on. Pildi teisele poole las siis nägija(d) kirjutab mida asjast arvab.
Hiljem saaks võrrelda informatsiooni adekvaatsust ja erinevate nägijate visioone,
Vasta
#12
Siin enne mainitud taandushüpnoosi kohta sooviks küsida. Paluks mitte kasutada otsingut, ja küsimus mul selline, et kas keegi siinolijatest teab kedagi konkreetset soovitada oma kogemuste põhjal? Võib kirjutada privaatselt. Tänan Smile
Vasta
#13
Natuke - otsingut kasutamata - Mai Väljataga... Tema oli üks esimestest, kes sellega Eestis ka tegelema hakkas...
Vasta
#14
Hmm.. okei. Aga kas ta lisaks laagrite korraldamisele ka kuskil vastu võtab või kuidas üldse tema juurde minna?
Vasta
#15
Jah, minu teada võtab. Leia number ja helista ning küsi ise Laugh
Vasta
#16
Mai Agate on juba päris vana naine, seega soovitaksin mitte väga pikalt mõtlema jääda. Kui mõte tundub kohe algul õige, tuleb tegutseda, kui rahakott lubab ja tahe siiras.
Vasta
#17
To Aurora Blue. Kas ma saan sellest karma asjast kuidagi valesti aru w? Ükskord rääkisin ühe shamaaniga ning tema väitis ,et karma ei ole mingi selline asi ,et kui tapad kellegi ära siis tapetakse sind ära vaid see on hoopis nagu mingisugune õppetükk mille inimene peab ära õppima. Nt: kui mees petab naist ning selleläbi naine kannatab siis see ongi naise karma(õppetükk) et miks naine laseb endal kannatada ,jätku mees maha. Kui naisel peaks ka järgmine mees olema selline kes petab ja naine on sellest teadlik ,siis seekord jätab naine kohe selle mehe maha ja ei lase endal kauem enam kannatada( nüüdsiis on õppetükk õpitud).
Vasta
#18
Oot, aga mis siin nüüd valesti oli siis? Smile Minu meelest paistab asi klappima. Tuled maale, olles leppinud teiste hingedega kokku, mida ja kuidas (laias laastus vähemalt) kogeda tahad ning siis koged. Seni, kuni...
Viska viis, said pihta küll. Bleh
Vasta
#19
Mine magama!
Vasta
#20
To celtic:Ma pole nii neg ja õelat inimest veel kohanud nagu sina! Sõimad inimesi lollideks ja üleüldse igasugune austus teiste inimeste vastu puudub sul. Kui sinult ,aga paluda ,et sa asja lahti seletaksid ilma nõmedate näidete ja naljateta ,siis seda küll ei tee. Ainuke asi mida sa teed koguaeg on teiste maailmavaate ja arusaamade mõnitamine. Maal elades peaks ometi puhanud olema!
Vasta
#21
Ei saa seletada asju inimesele, kes seletusi kuulda võtta ei soovi. Sa ei soovi teada, sa tahad teada, ent sinu tahtmine varjutab aru saamise. Seetõttu on sinuga suhtlemine kui vastu tuult kusemine - proovi palju proovid, ikka pritsid iseennast märjaks.
Vasta
#22
(25-08-2011, 23:28 )Celtic Kirjutas: Ei saa seletada asju inimesele, kes seletusi kuulda võtta ei soovi. Sa ei soovi teada, sa tahad teada, ent sinu tahtmine varjutab aru saamise. Seetõttu on sinuga suhtlemine kui vastu tuult kusemine - proovi palju proovid, ikka pritsid iseennast märjaks.

Kle sa ei ole ainult minuga selline, igas teemas teed sa kellegi postitust maha.
Minujaoks sa seletad lihtsalt väga keeruliselt,kuna sa kasutad igast nõmedaid ja halvustavaid nalju oma seletustes ,mis teeb su jutu arusaamatuks. Vahel jääb nagu üldse kõige tähtsam osa jutust välja jne.
Vasta
#23
isegi kui siuke asi olemas oleks siis ei saaks sealt kuidagi sa karistada saada? Kes sind karistaks? ega mingeid jumalaid ja muid jorsse pole ju. ma arvan et kui sa oled oma elus kellelegi midagi teinud siis mitte jumal ei karista sind vaid su alateadvus lihtsalt hakkab sind piinama ja siis sa nagu kogematta tõmbad omale mingit s**ta kaela.
Vasta
#24
(25-08-2011, 23:13 )Kelluke Kirjutas: Eieiei, mul on praegu kaks arusaama karmast.
Üks on selline ,et seda mida teed teisele ,seda saad ka endale. Teine arusaam on see õppetüki värk. Tahakski teada ,et kumb see õige siis on?Laugh
Kui panen netti karma ,siis leian infot just selle "ära tee teisele seda mida ei taha ,et tehtaks sinule" kohta ,aga samas olen ka kuulnud nn targematelt ,et karmavõlg,karma jne on hoopis õppetükkSmile

See on ÜKS arusaam - tegelikult.
Need 2 asja ei sega ja ei ole vastu teineteisele vaid täiendavad teineteist.
Vasta
#25

Need 2 lähenemist on üha ja sama mõtte erinevad sõnastused.

Toon rahalise näite: kui sa kulutad kellegi teise kuupalga päevaga ära, siis peab keegi teine "palju kasinamalt" kuu aega ära elama, ning see võib tihti väga raskeks osutuda - kui sa raiskad teiste kuupalga ära, võib keegi teine ka sinu kuupalga ära raisata, ehk mida teed teistele tehakse ka sinule - õppetüki osa on siin selles, et kui tegutsed vastu oma "sisemist mõistuse häält", mis keelab kuupalga kiiret kulutamist, siis pead ülejäänud kuu palju kasinamalt hakkama saama - ehk said nüüd aru, et tegu oli sama mõtte erineva sõnastusega - ehk millegi tegemine ongi õppetüki sisu omandamine teooria asemel läbi praktika.

Sama on ka mõrvarite ja aborditajatega: nende "sisemine mõistuse hääl" ütleb neile, et ära tapa - kui nad ikkagi tapavad, siis tapetakse kunagi ka neid (näiteks sünnivad nad järgmises elus loomadena, kelle kiskjad ära tapavad), ehk mida teed teistele tehakse ka sinule - õppetüki osa on siin selles, et kes ei taha/suuda mõista elu olemust teoreetiliselt, saab kõike ka "katseliselt" enda peal kontrollida, kuid see võib vaimselt väga kurnavaks osutuda.


Sarnane pealiskaudsus kumab läbi ka nn "petmise teema" juures: mõistlikud inimesed räägivad enne kooselu alustamist mitme kuu jooksul selgeks, mida nad ühisest kooselust saada loodavad, ning see peaks petmise juba eos välistama - ilmselt peeti petmise all silmas tänapäevast mandumist, kus enne voodielu alustamist ei räägita üldse ühisest tulevikust, mille "tõestuseks" on mandunud inimeste hommikune fraas "kule nii hea seks oli, mis su nimi on" - ehk petmine on probleemiks just neile, kes pole üritanud oma kooselu olemust ja ootusi lahti rääkida.


Põhimõtteliselt saaks igale pinnapealsele ja vildakale küsimusele anda sisulise ja sügava vastuse, kuid see on vaimselt üsna kurnav, ning ei anna enamasti ikkagi soovitud tulemust, kuna vastust ei mõisteta terviktekstina, vaid sealt hakatakse üksikuid fraase kontekstist välja noppima ja neid eraldiseisvate ja teemavälistena edasi arutama.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat