Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas koer ikka näeb vaime?
#26
Nojah Laugh Mul endal väliskoer... Tal selline spetsiifiline lõhn - nagu... Tuppa sellise lõhnaga teda ei laseks... Laugh
Vasta
#27
Ju nad ikka siis midagi näevad..
Ma kuulen vahel samme..Nagu keegi kõnniks mööda põrandat..Ja pidevalt on kuulda välisukse paukumist..
Imelik, aga seda kuulen ainult mina.
Mu ema ja isa peavad mind vist pisut hulluks..Bleh
Tavaliselt kostuvad köögis sammud, kui ma üks olen.
Aga alati, kui köögis kostab jälle samme tõstab minu koer kah pea ja vahib köögi ukse poole.
Vahel on päris jube.:vaim:
Vasta
#28
Kassid vist näevad vaime kah, sest mu tuttav rääkis kuidas tema kass jäi üks kord lihtsalt sammu pealt seisma.
Ta läks siis kassi juurde, et vaadata, mis lahti. Ta tundis, kuidas tema jalgade juurest läks mööda selline külm tuul. Kass jõllitas kah sinna samma jalgade juurde.
Kusjuures ükski aken ega uks polnud isegi praokil. Kõik olid kinni.
Imelik.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: Crissu
Kassid vist näevad vaime kah, sest mu tuttav rääkis kuidas tema kass jäi üks kord lihtsalt sammu pealt seisma.
Ta läks siis kassi juurde, et vaadata, mis lahti. Ta tundis, kuidas tema jalgade juurest läks mööda selline külm tuul. Kass jõllitas kah sinna samma jalgade juurde.
Kusjuures ükski aken ega uks polnud isegi praokil. Kõik olid kinni.
Imelik.

kassidest veel.. minu sõbrannal oli ükskord nii.. Tal oli 2 kassi. Ühel päeval ta lihtsalt chillis oma voodi peal ja kassid seisid kõrvuti mingi 3 meetrit temast kaugemal.. no vahtis siis oma kasse.. ja siis need kassid mõlemad üheaegselt keerasid suht aeglaselt pead ukse poolt teise toa nurga poole.. noh nagu keegi oleks uksest sisse tulnud ja aeglaselt kõndinud sinna nurka.. muidu kui üks kass oleks vaadanud, oleks võinud oletada, et tal on luulud vms Laugh aga et nad mõlemad niimoodi üheaegselt jälgisid.. :ink:

Muudetud: 23-8-05 kell 22:19:16 Nightspirit
Vasta
#30
Minu koer magab ja haugub võõraste peale, arvatavasti tulnukad süstivad unerohtu, et koer mulle midagi salajast välja ei räägiksLaugh

Mina koosnen lihast, luust ja verest, kuid mingit vaimu mu seest küll leida ei või. Vaimud - hallutsioon mis on jällegi inspireeritud religiooni poolt.

Koer tunneb lõhna, näeb ja kuuleb samuti on ka kassiga, vaime nad ei näe, kuna neid ei eksisteeri.

Ka koertel ja kassidel on kujutlusvõime ja mälu.
Vasta
#31
heh mul on kodus kass ja see pidevalt kräunub kui ta vaatab kuskile toa nurka või nii ja kui vahest end peseb siis järsku tõstab pea kräunub ja jookseb minema ruttu..aga koerte kohta ei oska öelda kuna ple kunagi koera olnud...
Vasta
#32
koerad pidid jah nägema või aru saama kui midagi näevad. Tavaliselt on rahutud.
Vasta
#33
Koerte kohta ma ei oska midagi ütelda aga kassid tajuvad küll vaime.

Umbes 2 a. tagasi suri mu kasuvanaisa ära (oma majas oma voodis ). pärast seda ei läinud mu kass selle toa lähedalegi... vaatas pidevalt ukseaugu poole ja urises kellegi/millegi näiliselt olematu peale. Süles ei saand teda ka sinna tuppa viia... rabeles hirmsasti ja hakkas küünistama. see kestis mingi kuu aega. Pärast polnud mingit probleemi enam sinna tuppa minekuga.
Vasta
#34
kass ei taju vaime.
kass on maiasmokk negatiivse energia peale.
Vasta
#35
mul ükskord kass õhtul hilja vaatas üle mu õla diivani taha nurka väga ehmunud näoga, nagu otse mu selja taga oleks keegi seisnud.
Igaks juhuks tõin köögist liha kirve kaitseks. (sisendab ikka kindlustunnet, kuigi vaimude vastu ilmselt ei aita)
Vasta
#36
mu koer koguaeg aukus silla poole kuigi seal polnud midagi
Vasta
#37
Seda et, mina tean ka, et kassid näevad vaime, korad mitte. Mul on kodus kass ja koer, kass vahel lihtsalt vahib valget seina ja saba käib, ma oletasin et ta vaatab mingit putukat, aga ei.. Puhas valge sein ja tema vahib ja kräunub. Nii on palju olnud. Bleh
Vasta
#38
Jutte sellest kuidas kassid vaime näevad/tunnetavad on päris palju....
Kuid ma ei ole veel kuulnud et Koerad vaime näevad..
Mingi side neil oma omanikega on.. naq tundub et osad (paljud?) koerad teavad kui nende omanik on hädas või midagi taolist...
Aga vaimude nägemine... Ei usu naq eriti...
Lõhna tunnevad nad kah väga hästi.. aga kas nad ka sedasi minevikku taastavad...
ei oska õelda....
Vasta
#39
tegelikult olen mina kuulnud et kassid näevad vaime. :bog:
Vasta
#40
on räägitud et isegi LÕGISMAOD näevad neid vaime
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: SuperHit80
on räägitud et isegi LÕGISMAOD näevad neid vaime

Ahhaa! Lõgismaod teadupärast näevad infrapunast kiirgust (link - vt Rattlesnake).
Vasta
#42
Ah et kassid näevad vaime. Sel juhul on mul natuke parem tunne, sest mul on kass. Täna hommikul käitus ta nii imelikult. Hakkasin teda laua pealt sülle võtma, siis järsku ta ehmatas ja lõi oma küüned mulle kõrri. Nüüd on kaks verist auku järel... Suht jube oli. Ja mu kass ei ehmata ka iga asja peale. Teda on üldse raske hirmutada..
Vasta
#43
selles pole mingit kahtlustki, et loomad näevad vaime
Vasta
#44
ma kinnitraks kah nüüd veel takkajärgi et ikka kõik lõplikult aru saaks:

oojaa... kahtlemata näevad loomad vaime.
Vasta
#45
nipalju kui mina tean siis koerad näevad vaime aga enamjaolt nad ei haugu nende peale
kuigi et on kuulda olnud ka juhuseid kus koerad hakkavad haukuma
aga niipalju kui mina kuulnud olen siis koerad pidid väga närviliseks muutuma
Vasta
#46
Koerad ja kassid näevad vaime olen kuulnud et kui kutsuda vaime välja ja kui sul on kass või koer hakkab nagu nähtamatuga mängima siis se vaim on ohutu aga kui ta hakkab urisema või naq ründama siis on sul jama kaelas, ja loomad minumeelest üldse tunnetavad ohte ja igast werke.
Vasta
#47
jama.
ära usu sellist paska.
siis oleks kõik see vale mida me muidu koertega teeme ehk siis käsutame,paitame.
kuidas siis oleks see võimalik et ma ütlen koerale istu ja ta teeb seda kohe..sinu arvamuse peale istuks ta 5 sekki hiljem..vale
Vasta
#48
Hei -darkest-
Jutt ei olnud ju käskude jagamisest! Jutt oli nuusutamisest.
Lõhna tundmisest! Sa mitmes teemas oled suht mööda pannud.
Loe enne korralikult läbi ja proovi aru ka saada!
Ma usun küll, et koerad suudavad tegevust taastada, sest miks siis muidu koeri jälitajatena kasutatakse.
Kurjategijaid ju ikka otsitakse koerte abiga. Järelikult ta ju suudab leida tee
mida mööda keegi spetsiifilise lõhnaga juba käinud on.
Loogiliselt on kõik väga õige.
Vasta
#49
Koerad leiavad asiad lõhna kaudu üles aga ma ei usu ,et nad vaime näevad kuna ma ei usu ,et vaimud aisevadLaughLaugh
noh siis nad näevad veel mustvalgelt
Vasta
#50
jajh ma n2gin kh yhes dokkaris etkoerad n2evad mineviku aga vb nad ei n2e aint 10mini tagasi vaid mingi paar aatast kah vahel...nii et vb seal samas kohas juhtus midagi mille peale ta haukuma hakkab vmsLaugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 17,298 09-02-2018, 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,261 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Koer näeb vaime? elupida 4 4,051 14-03-2014, 09:42
Viimane postitus: Mitic
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,199 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas elad edasi vaimuna peale suremist? Makota 52 16,319 24-05-2012, 07:13
Viimane postitus: lahendused
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,105 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat