Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on kõige tähtsam sinule?
#1
Mis on sinu elus esimesel kohal? Millised asjad on sinu elus kõige tähtsamatel kohtadel? Mis on sinu elu eesmärk?
Vasta
#2
Armastus.
Vasta
#3
(20-08-2011, 13:04 )Kelluke Kirjutas: Mis on sinu elus esimesel kohal? Millised asjad on sinu elus kõige tähtsamatel kohtadel? Mis on sinu elu eesmärk?

Armastus.
Asjad on vaid vahendid mis tulevad ja lähevad - tähtsus neil puudub.
Elada armastatuga koos.
Vasta
#4
(20-08-2011, 14:58 )excubitoris Kirjutas:
(20-08-2011, 13:04 )Kelluke Kirjutas: Mis on sinu elus esimesel kohal? Millised asjad on sinu elus kõige tähtsamatel kohtadel? Mis on sinu elu eesmärk?

Armastus.
Asjad on vaid vahendid mis tulevad ja lähevad - tähtsus neil puudub.
Elada armastatuga koos.

Kirjutasid ,et armastus ja et elada armastatuga koos, usun ,et sa armastad ka oma sõpru,sugulasi ja vanemaid, sa ju ei saa kõigi nendega koos elada.
Vasta
#5
(20-08-2011, 15:17 )Kelluke Kirjutas: Kirjutasid ,et armastus ja et elada armastatuga koos, usun ,et sa armastad ka oma sõpru,sugulasi ja vanemaid, sa ju ei saa kõigi nendega koos elada.

Armastusel on palju varjundeid - armastatule üks teistele teised.
Kuid tegu on ikkagi vaid ÜHE suure armastusega.
Võrdle seda näiteks õuntega - õunad on head ja kasulikud, kuid on mõned
mis sulle ei meeldi maitse poolest, teised välimuse poolest, kuid see siiski
ei tähenda, et loobud õuntest üldse.

Ja mis puutub koos elamisee siis meie ühiskonna SUURIM viga ongi selle, et elame liialt lahus.
Sellisel viisil muutume teineteistele võõrasteks ja meie vahele on kerge kiilu lüüa - eriti Mehe ja Naise puhul.
Vasta
#6
Õigust räägid.
Vasta
#7
Aitähh excubitoris väga südamlik seletusSmile
Vasta
#8
Mina. Mina. Mina.
Vasta
#9
No tänasel Taasiseseisvumisepäeval on mulle kõige tähtsam ikkagi EESTI VABADUS.
Nii, et ilusat vabadusepäeva!

Ja sel puhul ka üks tore multikas:
http://www.youtube.com/watch?v=UlGJ48XFWuE

Vasta
#10
(20-08-2011, 19:39 )Müstik Kirjutas: No tänasel Taasiseseisvumisepäeval on mulle kõige tähtsam ikkagi EESTI VABADUS.
Nii, et ilusat vabadusepäeva!

Ja sel puhul ka üks tore multikas:
http://www.youtube.com/watch?v=UlGJ48XFWuE

Nõukogude Liidust saime lahti ja nüüd oleme Euroopa Liidus. Kas see on vabadus? Näiline vabadus ei ole vabadus! Puudub ka see kõiki liitev üksmeel ja mõistmine, mis 20 a. tagasi oli ilmselt tugevam kui eales varem. Kõigele lisaks toimub vabatahtlik küüditamine ja maade annekteerimine siia hordidena tulevate Lähis-Ida ja Aafrika "rändurite" kaasabil. Ja me oleme rahulolevad ja räägime vabadusest ja suurest õnnest...
Vasta
#11
Ikkagi ilusam ja toredam kui on oma iseseisev riik!
Vabadusepäev on vabadusepäev! Smile
Vasta
#12
Andesta mulle, Müstik, aga Eesti ei ole iseseisev! Iseseisvuse kaotasime uuest EL-iga liitudes...
Vasta
#13
Andesta Jõhvikas, aga miks te siis liitusite? Mina EL-i poolt ei hääletanud.
Ja ei usu, et ükski tark inimene seda tegi.
Aga kuna ma mäletan 20.augustit 20 aastat tagasi hästi ja seda, kuidas rõõmupisarad silma tulid, siis minu jaoks on ikkagi vabadusepäev.
Vasta
#14

Mina olin ka 20 aastat tagasi õnnelik - kuid üsna kiiresti hakkasid mind vaevama igasugu kahtlused:

Näiteks Balti ketti inimesi kutsunud kolhoosi esimees tegi varsti ühele kolhoosnikule parteilise noomituse kompartei liinis.
Sarnaseid infokilde hakkas üha rohkem ja rohkem kogunema, ning paari aasta pärast oli mul lõplikult selge, et tegemist on vaid värvi vahetanud kommunistide "etendusega", ning mingit sisulist sõltumatut ja suveräänset Eestit polegi.

Ja 7 aastat tagasi lükkasid needsamad värvi vahetanud kommunistid valede, võltsimiste ja ajupesuga Eesti ELiitu, mis varsti ühineb Venemaaga, moodustades EurRussia liitriigi, ning siis oleme "laiendatud NLiidus" tagasi, täites Staalini soovunelma Euroopa liitmisest NLiidu külge.


Kõige tähtsam oleks suveräänse ja sõltumatu EW taastamine - st vaja on Eestit, mis otsustab ise siin toimuva üle, ning pole mingi liitriigi osa.

Vasta
#15
Nuu minule on loomulikult kõige tähtsam minu pere ja loomulikult sõbrad.Kui neid kahte poleks siis poleks vist üldse mingit mõtet ollaSmile
Vasta
#16
V: Mina, Eneseareng, Armastus - kõik algab ühest inimesest ja temaga kohtun, kui vannitoas või mujal peegeldust näen. Muu on müra ja see sõltub esimesena minu enese sisekliimast, kuidas sellesse suhtun. Mu jõu allikas ja ka rahu oma peavad algama sellest, mis minus toimub, sest kui väline neid toetanud faktor ära langeks, toimuks ju ka minuga häving.
Vasta
#17
Ei midagi erilist... puhas joogivesi.

Vasta
#18
Ilus ilm ja tähis taevas, siis on ikka rõõmus meel Smile
Vasta
#19
Teema aastast 2011. Ehk on vahepeal foorumisse tulijail omalpoolt midagi lisada?
Muidu sellega nõus, et kui on ilus ilm ja päike paistab, siis on ikka tuju ka hea.
Vasta
#20
Naudingud.
Vasta
#21
Teemaalgata, pole hea maitse esitada küsimusi teema arendamiseks tegemata "otsa lahti" enda prioriteetide edetabeliga.
Sinu küsimuse siirus on kaalul, kui sa ise esimesena omapoolseid vastuseid ei anna Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis meist saab? Tuleviku ennustused. Aerling 761 143,138 23-12-2023, 16:55
Viimane postitus: Mannu
  Mis toimub Zimbabwes Tutanhamon 13 5,357 10-04-2018, 18:24
Viimane postitus: Tyto Alba
  Palun tuvastada, mis asjad on pildil Huviline666 8 4,901 04-05-2015, 09:19
Viimane postitus: Huviline666
  Mis siis parem oleks? (EL, RU, EE jne) BleedingOutMyEyes 32 14,784 03-04-2014, 22:58
Viimane postitus: Nielander
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,057 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt
  Sõda iraagis. Mis juhtub? Kuidas lõppeb? rez 30 10,626 20-01-2012, 12:43
Viimane postitus: FurioN
  Mis alamfoorumit kõige rohkem jälgid? Põhjavalgus 19 6,797 07-01-2012, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Mis või kes on "kuratt" MK911 11 4,963 04-01-2008, 21:32
Viimane postitus: kulfing
  Mis juhtub aastal 2222 kell 22.22 ??? z3r0 c001 18 8,124 01-05-2004, 00:22
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat