• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi veakesed
#1
Niisama kirjutan neid siis, polnud midagi muud tehaBleh Aga kuna foorum on alles valmimisjärgus, siis pole midagist

1.)Küsitluse probleem, et küsitlus ei näita protsentides, palju on vastanud - mitu protsenti. (kui te sellel lahenduse leiate, siis jagage seda pliiz, mul endal sama jama, et ei näita neid protsente)
2.)KKK alt http://www.para-web.org/foorum/faq.php?page=messages#6 et mis asjad need tujud on, et need on tujud vä? need ikke näod või midagist, ja see kirjake tuju su nime all, sinna panduna need ei mõjuta, nii et need ei saa olla need tujud - või mis?
Vasta
#2
Milleks see tuju on? <- imo suht mõttetu
Milleks [+] 50 Liiget kes on täna foorumit külastanud (Kui on) <- milleks see...
Mis vahe on super administratoril ja administrataoril... kas neid nn aukraade paljuks ei lähe?

Need siis asjad mis mind häirivad.
Laugh
Vasta
#3
Tavalisi administraatóreid meil polegi, meil kaks auastet: Super Administrator ja Moderator, kui sa pidasid silmas seda foorumi vaates erinevaid tiitleid, siis usun, et need annab eemaldada, selle +50 liiget annab ka ära võtta, aga täpsemalt peab devn siin sõna võtma, see tuju on minu arust ka mõttetu.. Devn? Help..
Vasta
#4
tuju - vahetad tuju, kui siia tuled, näiteks tuju paha, siis keegi ei hakka sinuga vaidlema sind häirimaBleh.
Need liikmed võivad ju olla, siis näed, kes ka siin käinud on täna.
Aukraadide osas ma vist tian, et lihtsalt moderaator modereerib ainult mingeid teatud teemasi, supermoderaator kõiki, aga mis vahe on super administraatoril ja lihtsalt administraatoril, seda ma küll ei tia.

----------------------------------------

hehh tegelikult mul oli asja kah, et kui uut postitust kirjutad, siis miks on sihune imelik valik, et POSTITUSTE VASTUS, et siis nagu sa vastad teistele postitustele v? Kas ilusam poleks kasvõi lihtsalt postita vastus???

Ja veel üksasi, et kui paned muuda, siis miks on need postitused mitmuses??? muuda postitusi, sa ju muudad hetkel ainult ühte postitust?

Muudetud: 8-12-05 kell 17:16:39 hiidlane
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
tuju - vahetad tuju, kui siia tuled, näiteks tuju paha, siis keegi ei hakka sinuga vaidlema sind häirimaBleh.
Need liikmed võivad ju olla, siis näed, kes ka siin käinud on täna.
Aukraadide osas ma vist tian, et lihtsalt moderaator modereerib ainult mingeid teatud teemasi, supermoderaator kõiki, aga mis vahe on super administraatoril ja lihtsalt administraatoril, seda ma küll ei tia.

1.8 'l on jah super adminnid ja tavalised adminnid
neil polegi eriti vahet, lihtsalt, et tavalisel adminnil pole õigust administraatori paneelis mõndasi asju muuta...
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
tuju - vahetad tuju, kui siia tuled, näiteks tuju paha, siis keegi ei hakka sinuga vaidlema sind häirimaBleh.
Need liikmed võivad ju olla, siis näed, kes ka siin käinud on täna.
Aukraadide osas ma vist tian, et lihtsalt moderaator modereerib ainult mingeid teatud teemasi, supermoderaator kõiki, aga mis vahe on super administraatoril ja lihtsalt administraatoril, seda ma küll ei tia.

----------------------------------------

Ää tglt mul oli asja kah, et kui uut postitust kirjutad, siis miks on sihune imelik valik, et POSTITUSTE VASTUS, et siis nagu sa vastad teistele postitustele vä? Kas ilusam poleks kasvõi lihtsalt postita vastus???

Ja veel üksasi, et kui paned muuda, siis miks on need postitused mitmuses??? muuda postitusi, sa ju muudad hetkel ainult ühte postitust?

Tuju sobib jutkuasse mitte foorumisse, see on ikka minu arust üli mõttetu ja lause karjub seal all nurgas.
Jooksen peaga vastu seina ja ütlen et imo see täna külastanud liikmed on ka täiesti mõttetus.
Oleks ja korrektsem kui siis need kaks "auastet" eemalksite. Devn act! Bleh
Vasta
#7
Ei tea ,et kas see just viga on ,aga jah.Et on 2 teemat mis on tegelikult räägivad ühtedest ja samadest asjadest.Need on :Libahundid,vampiirid jne,Kummitused,tondid jne.Et kas nad ei peaks tegelikult 1 teema alla olema.Nad kõik ju mõnesmõttes tondid.

[Inimene]
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Ei tea ,et kas see just viga on ,aga jah.Et on 2 teemat mis on tegelikult räägivad ühtedest ja samadest asjadest.Need on :Libahundid,vampiirid jne,Kummitused,tondid jne.Et kas nad ei peaks tegelikult 1 teema alla olema.Nad kõik ju mõnesmõttes tondid.

Jah, kaudses mõttes on nad küll tondid, kuid vähemalt minu enda jaoks läheb sinu mainitud libahuntide ja vaimude vahelt läbi üsna punane joon - st libahundid, vampiirid ja muud tegelased on lihast olendid - st nad on olemas ja neid saab katsuda. Vaimude puhul ei ole nii - nad on abstraktsemad, näiteks mingisugune kummaline nähtamatu tüdruk, mis kuskil liikuvat. Arvan, et neid ühe teema alla liigutada pole mõtet.
Vasta
#9
Ebaõnn, tegin mingi küsitluse (inimvõimete piir) Kui tahan hääletada ütleb "pole sisse logitud."

Millest see tuleneda võib?
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Ebaõnn, tegin mingi küsitluse (inimvõimete piir) Kui tahan hääletada ütleb "pole sisse logitud."

Millest see tuleneda võib?

Mul sama viga...
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja calitry
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Ebaõnn, tegin mingi küsitluse (inimvõimete piir) Kui tahan hääletada ütleb "pole sisse logitud."

Millest see tuleneda võib?

Mul sama viga...


See asi on korras. vahest juhtub.
Vasta
#12
Statistika järgi olen ma sellel kuul ~144 postitust teinud. Ise ma mitte ei taha seda uskuda.
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Statistika järgi olen ma sellel kuul ~144 postitust teinud. Ise ma mitte ei taha seda uskuda.

See on nii kusjuures. Siia lähevad arvesse ka kustutatud kirjad jne. Süsteem töötab järgmiselt, et iga uue postituse puhul lisab sinu postitusele +1 juurde. Tundub illusoorne ja paranormaalne, kuid tegelikult on reaalsus.

Selle postituste arvuga on varemgi jamasid olnud. Üritan teha kunagi asja nii, et arvesse läheksid postitused, mis reaalselt on tehtud.
Vasta
#14
Ja kuu aja jooksul postitusi arvestab ta tänasest päevast 30 päeva tagasi, nii et midagi pole imestada, kui sa näiteks eile omasid 140 postitust ja täna ainult 130. See on lihtsalt meie statistika omapära. Kajastab kuud mitte kalendri järgi vaid sinu viimase kuu aktiivsust.
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Ja kuu aja jooksul postitusi arvestab ta tänasest päevast 30 päeva tagasi, nii et midagi pole imestada, kui sa näiteks eile omasid 140 postitust ja täna ainult 130. See on lihtsalt meie statistika omapära. Kajastab kuud mitte kalendri järgi vaid sinu viimase kuu aktiivsust.
Selge, arvata oligi, et nii on. Teen siis ettepaneku asja sõnastust muuta(Postitusi viimase 30 päeva jooksul vms.)
Vasta
#16
Kas ma olen ainuke kes oma avatari ei näe? Vahepeal näen (harva) ja suuremosa ei näe. On ainult punane rist. Kas asi on selles, et see mul zones?
Vasta
#17
pane parema hiirenuppuga "Show Picture"
IE viga vist ?
Vasta
#18
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
pane parema hiirenuppuga "Show Picture"
IE viga vist ?
seda ma olen juba proovinud. Ja pealegi oleks tülikas koguaeg seda klõpsida. Kas ka teised ei näe seda?
Mul jah IE.
Ma arvan, et asi on siiski zones kuna see on tuntud oma failijagamise pärast.
Vasta
#19
Mina näen su avatari nüüd.
Vasta
#20
Ma ei näe pooli avatare, kaasaarvatud ka enda oma. Muidu klõpsan küll, et pilti näitaks, ristike kaob ära aga pilti ikka ei näita.
Vasta
#21
para-webis viga pole - viga on serverites. Tundub, et hetkel on näiteks hot.ee maas, kus paljude kasutajate avatarid asuvad.
Vasta
#22
ma ei tea, kas viga minus vôi mitte, aga igatahes see statistika ja seal need 10 viimast postitust vôi midagi, seal on nendel järgi ka kuupäev ja kellaaeg, aga kellaaeg on kôigil 2 tundi ees...
Vasta
#23
viga ei olnud sinus. Nüüd siis asi korras. aitäh :o

[Teadet on muutnud 7-2-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#24
Leidsin väikse kirjavea: Kiirpostituse "selgituse lahtris" on avamaTTa, peaks olema avamaTa.
Vasta
#25
KKK-->et muuda oma postitus ja siis on kustuta oma postitus, need 2 on omavahel valesti läinud, nende seletused...
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat