Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaksikhinged
#1
Nii. Otsisin, kuid sellist teemat ei leidnud. Teemaks siis kaksikhinged: hinged, kes on koos loodud, nad peegeldavad üksteist. Nad on peaaegu nagu sugulashinged, kuid veel täiuslikumalt sarnased. Kui kaksikhinged on üksteist leidnud, ei suuda nad taluda lahusolekut, ilmnevad väga äkilised ja segased emotsioonid. Koos olles on aga kõik müstiliselt imeline, nähakse sarnaseid unenägusid, mõeldakse samu mõtteid ja juhtub igasuguseid huvitavaid asju. Igal inimesel ei pruugi kaksikhing siin Maa peal elada, kuid kui nii juhtub, siis sünnivad nad tavaliselt üksteisele üpriski lähedale, see on kui kokkulepe, et nad veedavad ka selle elu koos. Kui rääkida tavainimeste keeles, siis on kaksikhing seesama elu armastus, prints valgel hobusel, see üks ja ainus õige partner, kellest õhtuti unistatakse.
Need on minu kesised teadmised kaksikhingedest, kuid ootaksin täiendust, mida olete kuulnud kaksikhingedest ja kas olete ka enda oma leidnud.
Vasta
#2
... Kaksikhingedel pidi olema telepaatia ka vägagi kerge omandada.
Nad teadvat teineteise mõtteid neid kuulmata. Et... piisab silmkontaktist, kuid isegi see pole Nõue.

Mina esitaks küsimuse - kas on ka mitmikhingi?
Ja kas on üldse vahet, mis eas hinge eri teisikud-osad on?

Vb peabki selleks, et elu ülesanded parimal viisil teostatud saaks, eri vanustes, seega ka erinevates küpsusastmetes olema?

Vasta
#3
Huvitav, minul tekkis ka alles mingi aeg tagasi küsimus mitmikhingede osas. Tegelikult peaks see täitsa võimalik olema, kuid tänapäeva maailmas ei kujuta küll sellist kooselu vormi eriti ette.
Olen kuulnud, et kes sünnib kaksikhingedest esimesena, sellel on teise ees karmavõlg. Ehk on see võlg seotud ajaga, kui pikalt teise hinge sündi oodatakse, et aeg ilma teise pooleta (teiste poolteta) ongi nagu karistus. Kui nii võtta siis on täitsa loogiline, et vanusevahed võivad olla suuremad kui paar aastat.
Vasta
#4
(02-08-2011, 10:23 )Sethy Kirjutas: Olen kuulnud, et kes sünnib kaksikhingedest esimesena, sellel on teise ees karmavõlg. Ehk on see võlg seotud ajaga, kui pikalt teise hinge sündi oodatakse, et aeg ilma teise pooleta (teiste poolteta) ongi nagu karistus. Kui nii võtta siis on täitsa loogiline, et vanusevahed võivad olla suuremad kui paar aastat.

See mõte paneb mõned asjad omapärasesse valgusesse.
Huvitav teemaarendus sul Sethy wink
Vasta
#5
Excubitoris: Aga äkki kirjeldad täpsemalt mida mõtled selle "omapärase valguse" all Smile ? Ootan huviga igasuguseid teooriaid antud teema kohta.
Vasta
#6
(02-08-2011, 14:23 )Sethy Kirjutas: Excubitoris: Aga äkki kirjeldad täpsemalt mida mõtled selle "omapärase valguse" all Smile ?
Ootan huviga igasuguseid teooriaid antud teema kohta.

Vabandust - see liiga lähedal "kodule" siin aretamiseks Smile
Kunagi tulevikus ehk aga ei jäta ütlemata kui saan Smile
Vasta
#7
Kunagi olid kõik nn kaksikhinged ja kunagi saavad kõik enda tõelise teise poolega kokku. Enda kaksikhinge saab kutsuda ja tema ei suuda sellele vastu panna. Probleem on selles, et tal võib kuskil mujal olla muud ülesanded, kuid kutse vastu ta ei saa. Seega, ei tohi teda paaniliselt kohale kutsuda!
Mina olen enda kaksikhinge kohanud, küll mitte selles reaalses maailmas. See tunne on võimas, see on kõige algus ja lõpp, lahustumine. Selles elus ei ole ma kindel, kas meie teed kohtuvad. Teadmine, et ta on olemas, lohutab. Kusjuures, on ju nii seatud, et inimesed elavad ikka teiste inimestega koos ja armuvad, sellest ei ole midagi. See ei ole nagu truuduse murdmine.
Tegelikult me kõik otsime neis maistes inimestes enda hinge teist poolt, enda unikaalset paarilist. Me armume inimestesse, kes on piisavalt sarnased.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat