Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muistsed tsivilisatsioonid
#1
vanu tsivilisatsioone on nagu murdu olnud. füüsikud arvavad, et elu uueneb (s.t. sünnib uuesti) kekmiselt iga 25 000 000 aasta tagant, - peale mingit suurt katastroofi.
on leitud 30 000 aasta vanuseid arenenud kultuure (indias,l-ameerikas aafrikas).
inimene aga on neis kultuurides üsna madala tasemega - nagu neandertaallane. millal ükskord leitakse loojate-tulnukate jäänuseid, kes on meie esiisad.
sellistest tegelastest räägivad paljud iidsed rahvad.

[Teadet on muutnud 13-11-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#2
Tsitaat:Esialgne postitaja ent MILLAL ÜKSKORD LEITAKSE LOOJATE-TULNUKATE JÄÄNUSEID, KES ON MEIE ESIISAD.

1.Kas on vaja kirjutada caps lock peal?
2.Kas sul mõni näide on kus räägitakese et tulnukad on meie esiisad?
ise kuulen küll seda asja esimest korda.
3.Selle looduse uuestisünni kohta olen ma ka misgit kuulnud kuid täpseid aastaid ei tea.
Kuid korra see juba oli ju kui rahva arv suureneb liigselt siis tekib mingi viirus N:HIV, mis pragust möllab või siis haigus mis hävitab mingi osa inimkonnast N:Katk
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja ent
VANU TSIVILISATSIOONE ON NAGU MURDU OLNUD. FÜÜSIKUD ARVAVAD, ET ELU UUENEB (S.T. SÜNNIB UUESTI) KEKMISELT IGA 25 000 000 AASTA TAGANT, - PEALE MINGIT SUURT KATASTROOFI.
ON LEITUD 30 000 AASTA VANUSEID ARENENUD KULTUURE (INDIAS,L-AMEERIKAS AAFRIKAS).
INIMENE AGA ON NEIS KULTUURIDES ÜSNA MADALA TASEMEGA - NAGU NEANDERTAALLANE. MILLAL ÜKSKORD LEITAKSE LOOJATE-TULNUKATE JÄÄNUSEID, KES ON MEIE ESIISAD.
SELLISTEST TEGELASTEST RÄÄGIVAD PALJUD IIDSED RAHVAD.

see on küll nüüd pisikese lapse jutt
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja ent
vanu tsivilisatsioone on nagu murdu olnud. füüsikud arvavad, et elu uueneb (s.t. sünnib uuesti) kekmiselt iga 25 000 000 aasta tagant, - peale mingit suurt katastroofi.
on leitud 30 000 aasta vanuseid arenenud kultuure (indias,l-ameerikas aafrikas).
inimene aga on neis kultuurides üsna madala tasemega - nagu neandertaallane. millal ükskord leitakse loojate-tulnukate jäänuseid, kes on meie esiisad.
sellistest tegelastest räägivad paljud iidsed rahvad.

[Teadet on muutnud 13-11-2004 postitaja henzukaz]

nagu ma aru saan siis oled sa arvamusel et tulnukad võivad olla meie esiisad.....?
kui inimene oleks arenenud tänu tulnukatele siis oleksime ka kõrgemalt arenenud või kuidas?
igatahes ei saanud ma täpselt sellest jutust nüüd aru......:o
ja vaevalt nüüd keegi maapealt loodab tulnukate jäänuseid leida:o
aga kes seda teab siin maailmas juhtub igasuguseid asju:o
Vasta
#5
1. Mis vahet seal on, et kas ta kirjutab caps lock peal või käps lokk all.
2. Tema peab meie loojaks tulnukaid...mõni peab loojaks onukest pilve peal...
Ma lugesin kuskilt kunagi , et maa peal on elu umbes 20 korda peaaegu välja surnud
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja ent
On leitud 30 000 aasta vanuseid arenenud kultuure (indias,l-ameerikas aafrikas).
inimene aga on neis kultuurides üsna madala tasemega - nagu neandertaallane.
Füüsikud võivad kõike arvata. Millel aga põhin esitatud võide :S ? Ei ole küll kuulnud et oleks leitud paralleelselt inimega eksisteerunud liik, kes oleks meist arenenum olnud.

Hmmm, tegelt väga huvitav. Oletame et kunagi tuleb katastroof mis hävitaks inimkonna, kuid me teaks et osad maa olendid jäävad ellu. Kas oleks võimailk et me kustutame endi jäljed ning üritame säilitada meie loodud kultuuri ja teadmised? Näiteks ehitaksime oma "püramiidi" ¹impansitele?

P.S Palun enam mitte CAPS LOCKi komenteerida. Aitäääh. Kustutasin vana pläma ka.
Vasta
#7
See tulnukate värk on läbi kumanud mitmest kohast.X-files´is oli see ka üks läbiv niit. Sellistes raamatutes "Jumalate jäljed", "Tulnukate jäljed" samuti. Vana-Kreeka mütoloogias on palju tegelasi, kes elasid enne jumalaid või olid nende järeltulijad. Leidus ka väga palju muteerunud olendeid, kes olid Jumalatega seotud.
Vasta
#8
vana kreeka mütoloogias pole küll selliseid olendeid kes oleks enne jumalaid elanud. ei tea kust selline info pärit.

me kõik oleme jumalate lapsed. aga jumalad pole jumalad.
esimesed kolooniad inimestega rajati lähis idas... praeguse musta mere aladele. kunagi oli see piirkond üks suur org... mis oli täis kaevandusi kus inimesed töötasid
Vasta
#9
kreeka mütoloogias oli enne jumalaid CHAOS ta oli kogu universumi kehastus(mitte inimese kuju,täpselt pole öeldud milline ta välja nägi) kelle zeus alla neelas ,et saada teada kõik universiumi saladused.



Muudetud: 12-2-05 kell 11:22:56 herr der dunkelheit
Vasta
#10
zeus ei neelanud kedagi alla.

kronos oli see tegelane kes neelas oma lapsed alla sest talle ennustati et üks neist kukutab oma isa troonilt.
ainus kes pääses oli zeus kelle asemel kronos neelas alla kivi.


kaos oli universumi kehastus ning algjumalus kellest kõik alguse sai
Vasta
#11
kaos andis alguse gaiale ja nii edasi,kuna vana pappa uranos oli karm oma laste vastu siis ässitas mamma gaia oma noorema poja kronose vanamehele kolki andma,jne.:hy:
Kuid muinas-lugude raamatus(kirjutanud vennad stephanid.)on öeldud ,et ZEUS neelas kaose alla ,tänu millele sai temast kõige võimsam(mitte ainult mingi jumal vaid ise universiumi võrdkuju).

Muudetud: 13-2-05 kell 08:13:31 herr der dunkelheit
Vasta
#12
Tsivilisatsioone on tõepoolest ka varem olnud.... nad uuenevad iga 5000... 10000 aasta tagant....see tähendab mingi kataklüsm hävitab selle ja siis käputäis eelmisest tsivilisatsioonist ellujäänuid alustab uut.
Palju neid olnud on? Erinevatel andmetel 4 - 8... mõne rahva pärimuste puhul isegi rohkem.
Miks neist eriti jälgi pole? Esiteks teevad oma töö kataklüsmid. Teiseks ei pruukinud eelmise tsivilisatsiooni ülesehitus olla ligilähedanegi tänapäevasele. Ma pean silmas eelkõige seda, et enne meie tsivilisatsiooni ei olnud säärast globaliseerumist. Inimesed elasid ühes kohas, Atlantisel siis, mis praeguseks on jää alla jäänud lõunapoolus, koos. Ma arvan, et globaliseerumine sai alguse eelmise tsivilisatsiooni lõpus. Atlandid, nähes, et nende tsivilisatsiooni tabab äkiline kataklüsm mõistsid, et ühes paigas elavat tsivilisatsiooni on väga kerge hävitada. Seega ehitasid nad maamärgid püramiidide näol üle terve Maa, et tekiks hajutatud tsivilisatsioon ja järgmise kataklüsmi ajal oleks ellujäänute, seega pärandi edasiviijate hulk suurem.

Muide Inkad (vist olid inkad) ennustasid meie ajastu lõppu 2012 aasta 23ndaks detsembriks. Oleks viimane aeg hakata tegema ettevalmistusi pärandi edasikandmiseks järgnevale tsivilisatsioonile.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: glaurung
Muide Inkad (vist olid inkad) ennustasid meie ajastu lõppu 2012 aasta 23ndaks detsembriks. Oleks viimane aeg hakata tegema ettevalmistusi pärandi edasikandmiseks järgnevale tsivilisatsioonile.

Kindalt ei olnud inkad, maiad (maajad) olid
Vasta
#14
Heh, mul mingi horoskoobi järgi pidavat algama 2012. aastal mingi teine osa elust, mingi kohutav pööre vms.

Selle teema juurde võiks lisada, et mingi pilusilmade legendi vms. järgi pidavat kõik hakkama uuesti algusest peale iga teatud aja tagant. Hakkame nüüd jälle kahtlustama tulnukaid kes mõjutavad meie mõistust et me hakkaksime üksteisele tuumapomme saatma.
Ma mäletan, et kusagil oli ka kirjutatud ühest nn. ajareisijast, John Titorist. Lugu on küll kaheldav, aga temagi ennustas, et 2008-ndal aastal tabab maailma kummaline paanika ja 2012. aastal saadab Hiina Venemaale tuumapommi, mis alustab tuumasõja, pluss veel tulevad mitmed suuremad leiutised(nt. ajamasin).
Meenutab väga iidseid kultuure, kas pole? Omatakse kummalisi tehnoloogiaid, kuid valitsus ja muu säärane puudub. Varsti kaob jälle demokraatia, siis osa haridusest ja selle süsteemist ja oleme jälle alguses oma müütidega "maagilistest esemetest" ja "surmavatest metsadest ja jõgedest".
See võiks ka seletada meie paljud müüdid, ja paljugi muud.
See maailmalõpu asi polegi nii võimatu, kui nii vaadataSmile
Ingleid taevast ilmselt sadama ei hakka sel korral.
Vasta
#15
viimased postitused nagu on päris asjalikud, ülejäänud on suht pointless.
Teemaga seoses, ega jah , kas sina oled juba kaevanud maasse kapsli oma aja pärandiga andmaks selle edasi tulevastele tsivilisatsioonidele teadmaks meist, küsin igaühe käest kes küsib miks pole jälgi. Me tegelikult sellistele asjadele ei mõtle. Ilmselt on olnud ka mitmeid hävitavaid kataklüsme, ilma nenedeta on ilmselt tsivil. emnast ise hävitanud.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Heh, mul mingi horoskoobi järgi pidavat algama 2012. aastal mingi teine osa elust, mingi kohutav pööre vms.

Selle teema juurde võiks lisada, et mingi pilusilmade legendi vms. järgi pidavat kõik hakkama uuesti algusest peale iga teatud aja tagant. Hakkame nüüd jälle kahtlustama tulnukaid kes mõjutavad meie mõistust et me hakkaksime üksteisele tuumapomme saatma.
Ma mäletan, et kusagil oli ka kirjutatud ühest nn. ajareisijast, John Titorist. Lugu on küll kaheldav, aga temagi ennustas, et 2008-ndal aastal tabab maailma kummaline paanika ja 2012. aastal saadab Hiina Venemaale tuumapommi, mis alustab tuumasõja, pluss veel tulevad mitmed suuremad leiutised(nt. ajamasin).
Meenutab väga iidseid kultuure, kas pole? Omatakse kummalisi tehnoloogiaid, kuid valitsus ja muu säärane puudub. Varsti kaob jälle demokraatia, siis osa haridusest ja selle süsteemist ja oleme jälle alguses oma müütidega "maagilistest esemetest" ja "surmavatest metsadest ja jõgedest".
See võiks ka seletada meie paljud müüdid, ja paljugi muud.
See maailmalõpu asi polegi nii võimatu, kui nii vaadataSmile
Ingleid taevast ilmselt sadama ei hakka sel korral.

Heh.... seda suurt pööret ma silmas peangi... aga siin ei tule tuumapomme, ega tulnukaid, lihtsalt emake Maa pöörab end natuke ja inimesi on jälle vaid käputäis. Maajad (zänks FLT, et selguse majja tõid) ennustavad, et meie päikese lõpetavad suured maavärinad ja vulkaanipursked. Ma arvan, et esimesed märgid on meil juba olemas... (näiteks viimane looduskatastroof indoneesia pirkonnas). Ning ka maakoor liigub meie all. aastatel 1900 - 1960 kaugenes geograafiline põhjapoolus magnetilisest keskmiselt 6 cm aastas. Aastatel 1960 - 1968 juba keskmiselt 10 cm aastas.
Vasta
#17
Ja nüüd liigub magnetiline põhjapoolus geograafilisele oopiski lähemale.
Vasta
#18
:zzz: niisiis midagi uut, mulle isiklikult on jäänud see piibli maailma lõpu jutt silma, seal räägitakse mingitest sõdadest ja rahust isrealis, et siis on maailma lõpp. Ja kujuta ette, isrealis praegu tehaksegi samme rahu poole.

Kas see on meie maailma lõpp, kas nüüd me kõik sureme, kas see on meie tsivilatsiooni lõpp, kas muutume jälle kiviaegseteks.LaughLaughLaughLaughLaughLaughLaughLaugh:
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
:zzz: niisiis midagi uut, mulle isiklikult on jäänud see piibli maailma lõpu jutt silma, seal räägitakse mingitest sõdadest ja rahust isrealis, et siis on maailma lõpp. Ja kujuta ette, isrealis praegu tehaksegi samme rahu poole.

Kas see on meie maailma lõpp, kas nüüd me kõik sureme, kas see on meie tsivilatsiooni lõpp, kas muutume jälle kiviaegseteks.LaughLaughLaughLaughLaughLaughLaughLaugh:

Kujuta ette, ajalugu on ka täitsa olemas Laugh
Sa ikka tead mis jama seal toimub? Rahu on üritatud juba vähemalt pool sajandit saavutada niiet...
Vasta
#20
See kõik näib liiga maagiline minu jaoks.
Igatahes, kui nad seda teadsid ette, siis see lihtsalt peab viitama inimkonna muistsetele teadmistele, mis võisid olla päritud eelmisest kõrg-tsivilisatsioonist...nagu ta John Titori ajamasin, Maajad pidid ju kuidagi teadma, millal tuleb see nn. maailmalõpp. Ma ei usu, et nad tegid seda kellegi ütlemise või unenäo järgi, vaid kui nad tõesti teadsid selle tulekust, siis nad läksid ja vaatasid ise järgi.
Vasta
#21
Nag reaalsed sammud rahu poole, mitte mingi kräpp.

Jah ma teadsin, et ajalugu on olemas.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
See kõik näib liiga maagiline minu jaoks.
Igatahes, kui nad seda teadsid ette, siis see lihtsalt peab viitama inimkonna muistsetele teadmistele, mis võisid olla päritud eelmisest kõrg-tsivilisatsioonist...nagu ta John Titori ajamasin, Maajad pidid ju kuidagi teadma, millal tuleb see nn. maailmalõpp. Ma ei usu, et nad tegid seda kellegi ütlemise või unenäo järgi, vaid kui nad tõesti teadsid selle tulekust, siis nad läksid ja vaatasid ise järgi.

Maajad arvutasid selle tähtede järgi välja. Tegelikult on võimalik, et nad võtsid oma arvutusmeetodid varasematelt rahvastelt (näiteks olmeekidelt) üle. Ja tõepoolest nad suutsid tähtede ja maa võngete abil välja arvutada tsüklid, mil Maa uueneb ja seda päeva täpsusega...
Ja miks Inkad (olid vist inkad... äkki keegi parandab, kui valesti on) nii meeletult inimesi ohverdasid? See oli sellepärast, et nendel olid arvutusmeetodid kaduma saanud ja kuna nad enam lõpukuupäeva ei teadnud, siis lootsid nad inimohvritega jumalate viha leevendada ja käesolevat päikest pikendada...

Muudetud: 27-3-05 kell 12:28:00 glaurung
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: ent
See tulnukate värk on läbi kumanud mitmest kohast.X-files´is oli see ka üks läbiv niit. Sellistes raamatutes "Jumalate jäljed", "Tulnukate jäljed" samuti. Vana-Kreeka mütoloogias on palju tegelasi, kes elasid enne jumalaid või olid nende järeltulijad. Leidus ka väga palju muteerunud olendeid, kes olid Jumalatega seotud.

"Jumalate jälgedes" ei olnud tulnukatest mitte midagi juttu, seal räägiti, et tsivilisatsiooni võisid tuua lõunast (antarika=atlantis või mõni muu kultuur) tulnud ellujäänud inimesed...
Vasta
#24
Vanad tsivilisatsioonid võisid olla kõrgel tasemel. kasvõi see suurte kiviblokkide toomine. tuli selline mõte, et me ei suuda aru saada rohkemat, kui meie tsivilisatsioon on saavutanud.
Müstika on müstiline...
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
kas sina oled juba kaevanud maasse kapsli oma aja pärandiga andmaks selle edasi tulevastele tsivilisatsioonidele

If, in some cataclysm, all scientific knowledge were to be destroyed, and only one sentence passed on to the next generation of creatures, what statement would contain the most information in the fewest words? I believe it is the atomic hypothesis (or atomic fact, or whatever you wish to call it) that all things are made of atoms - little particles that move around in perpetual motion, attracting each other when they are a little distance apart, but repelling upon being squeezed into one another. In that one sentence you will see an enormous amount of information about the world, if just a little imagination and thinking are applied.
(The Feynman Lectures on Physics)

... ehk kui hästi lühidalt see Richard Feynmani "kiri tulevikku" kokku võtta: "Kõik koosneb aatomitest!"

Ja - ent - no miks siis füüsikud? Saad sa kedagi neist nimepidi kah nimetada? Aga jah ... see aasta olevat ülemaailmne füüsika aasta ... Alberti saja aasta taguste tegude mälestuseks ...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  India muistsed müstilised ehitised. Müstik 7 9,010 24-05-2020, 16:37
Viimane postitus: Norna

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat