Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkutulek Tartus 2011a augustis
#1
Hakkaks asja ajama, jalad sügelevad kohtuma.

Eeldan, et augustis - enne, kui koolitrall pihta hakkab.
Kuupäevapakkumised?

Kas teeb ühe õhtuse seti või võtab nädalavahetuse?
Nädalavahetusele mõteldes ... pähe kargab võlusõna RMK. Oleks siin lähedal mõni mahe vaikne koht?

Kus?


Kes osaleksid?
Sellest oleneb veidi (või veidi rohkem) ka kohavalik.



Niisiis - kärsatagem klavereid ja hakkame looma ühist energiat hea kokkusaamise jaoks!



Vasta
#2
mememememe Smile
Vasta
#3
Näpp on püsti, see on hea, aga kus ja kuidas kohtuksid?
Lihtsalt jaga visiooni... Bleh
Vasta
#4
(28-07-2011, 15:09 )Aurora Blue Kirjutas: Näpp on püsti, see on hea, aga kus ja kuidas kohtuksid?
Lihtsalt jaga visiooni... Bleh

Visioon on järgmine.................. Oleksin ka sellest asjast huvitatud.
Vasta
#5
Olgu... buss number üks sõidab Raja peatusse, astume rõõmsasti seal maha ja kerime end pargis tekile - kas piknikuvormis teeme kokkutuleku või on Veel plaane?

Tegelikult... Võiks täiesti mõtelda sellele - väheke frisbee't ka ja kes tahab, saab rattaga tuldud.
Ise ütleksin, et kohvikus idanemist ma väga ei poolda.
Veel võiksin ise kaasa võtta L-vardad ja pendli, et sealseid (või ükskõik, mis koha me valime) energiaid seltsis uurida, kuid päris kindlalt ei hakka ma ütlema, et spets nendega olen.

Nädalalõppudest saaksin ise kohale ilmuda - 6-7, 20-21. Teine variant on liiga lähedal uuele kuule tänu kooliajastule, esimene ehk kuidagi veel sobiks.

Vasta
#6
Kas Raja tänav on teatud asutuse läheduse pärast valitud Laugh
Kui teha vaid päevane kohtumine, st väga hilja peale ei jää, siis soovitaksin Raadi mõisaparki, seal ruumi hulgim ja avatud iga päev kella 22ni. Seal muidugi ka see, et heakorra eeskirjad näevad ette, et kui üle 25 inimese kohale tuleb, siis peab eelnevalt kirjalikult taotluse tegema. Aga nädalavahetustest mul just 13-14ja 27-28 vabad Bleh
Vasta
#7
Isiklikult pooldan ühepäevast üritust kolmepäevasele... Valgehobusemäel just oli ju pikk kokkusaamine... nt laupäeva pealelõuna pargipiknikuga kõlab kenasti.... kuupäevade osas eelistan kuu teist poolt...
Vasta
#8
Hmm... läheb keeruliseks. Laugh
Põnev.

13-14 olen tollel Paldise üritusel, seega isegi, kui tahaksin, ei veaks välja.
Üldse on miski imelik aeg - tööd tuleb rabada miskipärast. No kuidagi aru ei saa.

Raja - ei seostanud politseiga. Või oli seal hullar ka? Äi tia, mulle meeldis park vaid - ilusad pikad puud ja alleed...
Vanaaegne tunne tekib seal.
Aga Raadi... on ilus koht?
Vasta
#9
Veedan suurema osa suvest Tartus ja saan ka äkki kohale ilmuda.
Raja oleks mulle veerandtunnise jalutuskäigu kaugusel, aga Raadil pole kunagi käinud, oleksin pigem selle poolt.
RMK majadesse pole mõtet trügida, tavaliste kokkutulekute ajal saab neis niigi käia. Tartlaste kokkutuleku võib ikka kusagil lähemal korraldada, Tartu on ju nii ilus linn Smile
Ja Pizi - vaevalt et me 25 inimest kokku saame sinna Bleh Mitte et ma seda nüüd ära tahaks sõnuda...
Vasta
#10
Vb tahavad linnainimesed hoopis maale, siis oleks mul üks kena kohake tartust väljas pakkuda, kuhu ei ole ka rattaga pikk maa vändataSmile
Vasta
#11
Palun, jaa. Suuurima heameelega venitan oma bike'i keldrist välja! Laugh Laugh Laugh
Aga minust muul ajal, kui 20-ndal või 21-l tulijat pole.
Tehke häält, kui tahate korda saata midagi. Üks päev või siis pool sellest ei ole palju midagi - nokad lahti ja laulemaie! =)

Vasta
#12
Mina võiks istuda ka nädala sees õhtul kuskil pubis.
Nädalavahetuste liikumisi ei tea ette.
Vasta
#13
Et siis ... tõstame PW mainet üksteist laua alla tinistades? Laugh
* Aurora Blue ohkab.
On alles ajad.
...Ja mida need peale hakkavad, kes alkoholist palju ei arva? Bleh
...No muidugi teoorias, kui satuks see õige täheseis, võiks aga ikkagi kohale vedida end...

Kohaks pakun seda ainukest, kus miskit joonud olen, s.o. Krroooks.
Eih, pea läheb laiali otsas kohe. Miśkit paranormaalset toimub!

Vasta
#14
No ma ei tea, Thor on küll nüüd viimane inimene, kes kuhugi puppi tinistama kutsuks kedagi vaid selle mõtte pärast, pigem ikka hea seltskonna pärast. Ja kui arvestada, et nüüd nädalakese jälle vihma järjest lubas, siis ei leia ma selles mõttes ka midagi paha.
Vasta
#15
Olgu, au kaitstud.
Seega - taaskord see mõnus kuupäevaküsimus.
Sel nädalal Päris Kindlasti minust asja poleks, aga vaat' tulla tahaks. Peab vist tegema nii, et oleks asja.

Praegusel kellaajal pole ka eriti suurt hulka alternatiivpakkumisi oodata...

Vasta
#16
(08-08-2011, 02:35 )PiziIngliito Kirjutas: No ma ei tea, Thor on küll nüüd viimane inimene, kes kuhugi puppi tinistama kutsuks kedagi vaid selle mõtte pärast, pigem ikka hea seltskonna pärast. Ja kui arvestada, et nüüd nädalakese jälle vihma järjest lubas, siis ei leia ma selles mõttes ka midagi paha.

Nädalake vihma, jah? No selge pilt, masendusest keeratakse jooma. See ju sitt suusailm, mis sa ikke teedSmile

Bleh

Aga kui tõsiselt rääkida, siis siseruumides...sellises kohas, kus "muusika" ja muu seltskond peale ei pressi ( kõrvallauas minnakse ülemeelikuks, vms).

Iseasi, mis natuke....mitte rullnokale orienteeritud istumiskohas pruukost ka maksab... Praegu on turistide hinnad igal pool, kui just mõnda vähetuntud, aga normaalset nurgatagust kohta keegi ei tea.





Vasta
#17
Kellegi sõbral on sõber, kelle juurde saab minna koos šašlõkiämbri ja kerge siidriga (- kui just väga vaja).

Laduge lagedale, kus ta elab! Laugh
Vasta
#18
Äkki sa pead korraldama midagi Tallinnas või seal lähedal. Siis saad ise koha välja vaadata.
Vasta
#19
Mul oleks pakkuda Ahjal suvila. Kahjuks elekter puudub, aga majake (20m2) koos poolkorruse magamiskohaga on päris hubane. Lisaks suitsuahi, suur lõkkekoht, katusealune, grillvann, vardad, pikk laud, 2 pinki ja välikäimla.
Tartus sees, kui on väiksem seltskond, siis on välja pakkuda karlova linnaosas aianurgake katusealuse ja istumiskohtadega.

Augustikuu on töö ja reisimisega sisustatud kahjuks, kuid septembrist alates uuesti kooli ja siis on nädalavahetused vabad Smile

Suvila Ahjal: http://blinkz.planet.ee/images/stories/s...noraam.jpg
Vasta
#20
Mina oleks välja pakkunud Veskimäe. Kaunis kohake Emajõe kaldal, katusealune koos laua ja pinkidega. Tartust nii 15 km kaugusel- asfalttee(? ei tea kas õigesti kirjutasin). Kui on soov ööbida siis telkida saab ka.
Tartu linna ma niihästi ei tunne ja ei tea, kus kokukat teha võiks.
Vasta
#21
Äkki oleks keegi sellisest asjast huvitatud:
Neljapäev, August 11, 2011, 21:00 - 21:50
TARTUFFi erisõit
Lodja retke algus ja lõpp algus ja lõpp Atlantise juures. Pilet 7 EUR / õppurile 5 EUR. Alla 7 aasta tasuta.
Kategooria: Lodjasõidud - Broneeritud kohad: 0 - Vabad kohad: 36

On ka väljasõite kellaaegadega 19:00 ja 20:00.
Vasta
#22
Veider, Tartul on nigu paha vaim sees, et kokkutulekuks sobivad kõik kohad ümber linna, aga linn ise... mitte! Imelik! Ainult "tribalangel" kiitis Tartu ilu! Ootasin suuremat aktiivsust, sest iseenesest on Tartu linn, kokkutulekuks igati ideaalne koht. Linnal on sobiv vaimsustaust kus akadeemiliste saalide/koridoride kaja sumbub sujuvalt Supilinna õdusas miljöös. Kuidagi valutult, ilma teravate elamusteta.
Toomemägi! Kõik olulised märgid olemas: vana hiiekoht, ohvrikivi, Toomkirik jne. Fantastiline koht! Ja loomulikult... Tartu ajalugu! Vabandan,... suurt ei mäleta. Aga linnalegende mäletan... sõjajärgne vorstivabrik, mille "tooraineks" olid kadunud lapsed. Siis, tänu varingule avastatud keskaegsed keldrid, mis olid täidetud hea ja paremaga. Jaa, koht on seda väärt!

Iga viies vastutulija, on moel v. viisil seotud Alma Materiga... vähemalt nende kehakeelt lugedes. Huvitav linn, huvitavad inimesed!
Vasta
#23
Thor, väga vabandan, kui ma pole end selgelt väljendanud.
Mina, isiklikust perspektiivist lähtudes, tahaksin Tartus kokkutulekut teha, sest ma elan siin.
Mitte kahesaja kilomeetri kaugusel pealinnas.
Väljapakutud võimalused on head. Väga head kohe - tõstkem häält, kes rohkem miski pesa poolt on. Alustuseks ütlen, et minu tagasihoidlik sõrm tõuseb praegu Katzi variandi kasuks.
Vasta
#24
Otti jutu peale ei söö ma enam kunagi vist vorsti..
Aga kohtumisest rääkides, siis mulle üldiselt sobib kõik peale homse õhtu kuni pühapäevani. Ei tahaks vinguda, aga kuna autot ei ole ja kui vihma peaks sadama, siis rattaga Katzi pakutud kohta saada oleks veits niru ju? Jõuad sinna nigu läbiligunenud kiisu ja siis veel istud kuskil märjalt.. Porilauad (mu rattal pole neid) ja keep mind eriti ei eruta siinjuures.
Vasta
#25
(10-08-2011, 00:12 )PiziIngliito Kirjutas: Otti jutu peale ei söö ma enam kunagi vist vorsti..

Pole hullu, see linnalegend osutus alusetuks. Minu ema hirmutas nende juttudega mind. Sõjajärgne Tartu oli võrdlemisi trööstitu ja sünge koht elamiseks. Veel nüüd, sõites Tartu v. sealt läbi... viirastuvad mulle mõttes... inimluud, mis siin-seal linna tänavatel vedelevad.Ph34r2

... vanemad inimesed räägivad.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,311 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,382 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,501 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,370 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,217 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,366 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,255 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,621 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Parajõul Tartus 2014 PiziIngliito 23 11,462 06-01-2015, 20:25
Viimane postitus: Veli Joonatan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat