Küsitlus: Kas soovid para-web'i tassi ja/või T-särki?
Soovin T-särki
30.51%
18 30.51%
Soovin tassi
16.95%
10 16.95%
Soovin mõlemat
44.07%
26 44.07%
Ei soovi kumbagi
8.47%
5 8.47%
Kokku 59 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web'i tassi ja T-särgi kavandi/logo ideed
#1
Tere!
Tuli selline idee, et pole ammu para-web'i särke teinud. Ühtlasi tekkis mõte, et sel aastal võiks teha lisaks T-särgi kavandile ka tassi kavandi: sellel oleks siis miskit tagasihoidlikumat. Uuringi kõigepealt siis selle küsitlusega siin, et kui paljud üldse oleksid sellisest asjast huvitatud. Kui huvi ikka on, siis teeme kavandite võistluse ja vahva oleks ju, kui para-web'i sünnipäevaks saaks jälle uued särgid selga Smile
Vastata on aega kaks nädalat.


Küsitlus on lõppenud!
Vasta
#2
Ma arvan, et enne tuleks vaadata, mis kavanditest võiks asja saada...ma saan aru küll, et raske on midagi kavandada, kui ei tea nõudlust, aga veteranidel peaks olema kogemusi varasema meene-ndusega.

Muidu on nii et mina panen tassi ja särgi, aga tass tuleb nii kole,et juues aind mustad mõtted ja siis käi jälle mõne paraveebust sortsi juures "kanaleid puhastamas". Mõõduka tasu eest muidugiSmile



Vasta
#3
No tassi peale ilmselt tuleb para-webi logo näiteks ja kiri Para-web - midagi suuremat sellele ei hakka tekitama, uhkema kavandi jätame siiski pluusile. Mis meenendusse puutub, siis kasutajad on veidike muutunud ajaga ja sellepärast ei oskaks arvata, kui suur nõudlus võiks praegu olla - sellepärast ka küsitlus.
Tassid tuleks sellised pisut tagasihoidlikud ja ametlikud ka sellepärast, et vajadusel saaks siis tulevikus neid MTÜ vahendusel näiteks ka kellelegi kinkida vms Smile
Vasta
#4

Särgi kujunduse kavandi võib ju arvutis/paberil iga huviline valmis kritseldada - see ei maksa reaalset raha, vaid huvilise vaba aega.

Kui mõned konkureerivad kavandid olemas on, siis saavad huvilised ka valida/diskuteerida milline särk oleks huvitavam.

Kui sobilik särgi kavand on välja valitud siis võivad huvilised teha ettemaksu, ning saada paari nädala pärast oma unelmate särgi.

Või muuta paraveebi särgi pilt tasuta leivitatavaks pildiks, mida igaüks saab valge särgi peale lasta iseseisvalt trükkida - rahanälja/teenimissoovi korral saab lisada vabatahtlik-kohustusliku soovituse juudaseeklite kandmiseks teatud arvele.

Minu idee oleks joonistada Eestis elavate humanoidide/tulnukate pildid särgi keskele - särgi ülaossa kirjutada "Nad elavad siinsamas Eestis" - särgi alaossa kirjutada "Paraweb".
Vasta
#5
lahendused: keegi ei keela ju eelmiste aastate kavandeid sirvida ja ideid otsida. Pealegi leian, et see, kui Sind tulnukad ja UFO-d ainult huvitavad, ei tee seda põnevaks veel teiste kasutajate jaoks. Para-web ei ole UFO-nähtuste blogi vms, võiks ikka laiemalt asjale läheneda.
Vasta
#6
Valisin küll, et soovin mõlemat, kuid kindlasti oleneb ka sellest asi, kui silmarõõmustav kujundus tekib.

Toonidest kujutan tassi tumesinise või mustana ette, peal säärane helendav pilt...

Otsime natuke...

Voh, seda pilti kujutaksin mõlemal juhul allakirjutatud Para-Web.org kirjaga väga hästi ette!

http://http://mindcemetery.net/wp-content/uploads/2011/05/paranormal.jpg

Aga ma ausalt ei tea, kuidas nende kopiraitidega olema saaks...

Vasta
#7
Sellise pildiga kavandit on varem ka pakutud.
Vasta
#8
(25-07-2011, 18:23 )lahendused Kirjutas: Minu idee oleks joonistada Eestis elavate humanoidide/tulnukate pildid särgi keskele - särgi ülaossa kirjutada "Nad elavad siinsamas Eestis" - särgi alaossa kirjutada "Paraweb".

Hea mõte, aga piirduma peks siiski mingi top 3-5 ga. Vastasel korral on ainult sigrimigri.

PS: Kuidas plaanid nendelt nõusoleku saada, et isikuandmete pügalaga vastuollu ei satuks?
Vasta
#9
Et siis tegin ühe kritselduse:
[Pilt: th_Picture027.jpg]
Vasta
#10
Ma vaatan, et olete eriti agarad, hetkel on tegemist siiski veel küsitluse teemaga, kas inimesi üldse huvitaks.. Kui huvi on piisavalt suur, siis toimub eraldi kavandite ja logode saatmine e-mailile ja hiljem hääletatakse anonüümseid töid, et ei toimuks mingit diskrimineerimist. Oletame, et Celtic teeb kõige parema kavandi, aga mõni lihtsalt ei hääletaks jonnist tema poolt.
Vasta
#11
Nii, Pizi, aga kas too kavand loosi ka läks? Laugh
Kui ei, siis miks?

Ma pole eriti kursis...

Ja kas netist leitud tabava sisuga pilt oleks lubatud esitada või ei?

Vasta
#12
Läks küll loosi, aga suurema kujunduse osana.
Särgile peaks ikka tulema kasutaja looming.

Varasemad konkursi teemad. Enamus töid kahjuks kadunud ja lingid aegunud.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=477
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2251

Lisasin esimese konkursi võidutöö. Särk
Celtic ehk oskab teise lisada, kus kasutatud, seda varasemalt mainitud pilti.
Vasta
#13
Pizi, ei maksa vast lahendused-poisiga pragada: eks seda üldist paraveebilikku kõikehõlmavat ongi raske välja mõelda. Näiteks paraweb seostub: vastuvoolu, alternatiivne, teispoolsus,anomaalne,vandenõud. No kuda kõike seda ühte pilti panna?

Ise ma ufo/tulnuka teemat särgil ei poolda lihtsalt seetõttu, kuna antud areaal on niigi üleekspluateeritud.

Samas mingi sümbolism - arusaamine sõltub vaatajast. Eks särgil peab olema miskit sellist, et kaheaastane debiilik saab ka pihta.

Kiri peab olema lühike ja lööv, jääb meelde. Issas, palka või reklaamiagentuur Smile

Kiire slogan - paraweb:nähtamatu nähtavaks!
Vasta
#14
Minu nägemust kirjeldaks järgmine copy-paste:
   
Muidugi tuleks piltideks panna reaalselt just Eesitis elavate humanoiditõugude pildid, ning lendavaks taldrikuks mõni Eestis pildistatud terav lendava taldriku pilt.
Vajadusel võib ju lisada pildi kõikenägeva silmaga püramiidi sisse löövast välgust, mis sümboliseerib vabamüürlaste vastaseid vandenõusid.
Samuti võivad muude detailide vahel hõljuda igasugu vaimolendid.
Kahjuks ületab sellise pildi loomine minu kunstiande ja arvutigraafika piire.
Vasta
#15
Para-web ei ole ainult humanoidid ega ufod.
Suure hulga kaastööde puhul võiks mõne ka järgmiseks aastaks jätta.
Vasta
#16
Para-sõna ise on igatepidi üleekspluateeritud ja veebundusele ühist nimetajat leida on tõsiselt raske ülesanne. Aga "Pole olemas võimatuid asju, on saamatud inimesed". Smile
Vasta
#17
(25-07-2011, 21:54 )Thorondor Kirjutas: Läks küll loosi, aga suurema kujunduse osana.
Särgile peaks ikka tulema kasutaja looming.

Varasemad konkursi teemad. Enamus töid kahjuks kadunud ja lingid aegunud.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=477
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2251

Lisasin esimese konkursi võidutöö. Särk
Celtic ehk oskab teise lisada, kus kasutatud, seda varasemalt mainitud pilti.

Ma kui koju jõuan siis teen sellest laibast pilti...

Vasta
#18
Cthepy tehtu näeks tassi peal väga shehv välja! Smile

Aga särgi peale peaks tegema kas midagi väiksemat (pikas joones rindade kohal) või siis nii nagu popikas on, et ristküliku mõõtmetes pikk joru esipoolel jookseks. Soovitatav oleks mitte mingit plätserdust keset särki teha.

Üldiselt võiks ju teha mõlemad - särgi ja tassi. Mõlemad vajalikud asjandused.
Vasta
#19
Mul endal on logo koha pealt üks idee, aga pole väga osav seda arvutiga kujundama. Mõte on selles, et Para-web'i P asemel on nagu pääsukese kuju vms, kes viib sõna edasi Smile Midagi sellist:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#20
Midagi takoist pead silmas? Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#21
A la vist küll, kuigi kui päris pääsukese pilt sinna panna, siis vist ei loe seda P-d sealt jällegi väga hästi välja - eemalt paistab nagu ara-web Laugh
Vasta
#22
Tegin kah siis mingise väikese katse mingine logo luua Smile Natukene naljakas tuli Smile

[Pilt: IMG202.jpg]
Vasta
#23
Cassu - toredalt naljakas. Tassi peal võiks päris hea välja näha.
Vasta
#24
Ma vaatan, et soovimine-tegemine on vist nüüd päris kindel. Äkki siis inimesed, kes neid vidinaid soovivad, annaksid teada, mida nad logol näha tahaks. Ma ei viitsiks suvalt ka ropsima hakata igasuguseid, et tahaks vihjeid.Smile Et milliseid elemente särgil/tassil näha soovitasse?

Täpsustan siis, va ruubel! Milliseid elemente PEALE kirja "para-web"? Smile
Vasta
#25
eeeee....kuidas oleks ....eeee...."para web"? Ph34r2


Tegelt....mulle meeldiks kiri "kohtumispaik paraweb" ja kui siis mingi pilt: umbes nii et mingi kummitus ja tulnukas lepivadki niiviisi kokku.( suruvad üksteisel kätt ja kiri jookseb nende vahel).




Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 137,997 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,806 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  PW särgi ja tassi tellimine Thorondor 77 63,261 04-01-2017, 20:49
Viimane postitus: Thorondor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,690 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat