Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volke "käsna fenomen"
#26
(24-07-2011, 10:36 )Liine Kirjutas: Aitamine on ka see, kui ausalt öelda, et ei saa aidata. Aga see on jälle see vastus, mida kuulda ei taheta.
Sellega olen nõus, kuigi pean täpsustama, et mis asi on, et "ei saa"? Seda oma postis silmas pidasingi, et kui ravitsejal oskused/tedmised on, siis ta neid ka kasutab. Kui tedmisi ja oskusi napib, siis loomulikult on õige, et ta ei hakka eksperimenteerima.

(24-07-2011, 10:39 )Celtic Kirjutas: Üks õige ravitseja teab, et ainus, kes ravitseda suudab on ravitav ise. Ja see pole kohe üldse mitte see vastus, mida kuulda tahetaks.
Loomulikult ta teab seda ja ka õpetab inimest ennast aitama. Ma ei peagi silmas, et ravitseja nipsutab sõrmi ja inimene midagi õppimata on varsti jälle uue hädaga ukse taga.

Kirjutasin:
Tsitaat:Kui ravitseja poole pöördub inimene, kes palub ennast aidata, siis õige ravitseja oskuste korral ka aitab. Alati! Kes seda ei tee, on lihtsalt rahva kulul äraelajad e. sulid!

#27
Ravitseja ravitseb seetõttu, et tal on teadmised ja oskused ning seetõttu ka arusaam, ent tal ei ole mitte mingisugust kohustust mitte kellegi ees.

Aga kui inimene tuleb ravitseja juurde ja tahab, et too teda raviks ja too ütleb hoopis, et sa pead ennast ise ravima, siis on see enamuse jaoks ootamatu - mismoodi ise? Sina oled ju ravitseja!

Sama teema on Volkega - enamus tuleb ja nõuab teadmisi ja kui Volke ütleb, et ise pead koguma, siis öeldakse, et mismoodi ise? Sina oled ju teadja...

Kusjuures - Volke ei aja kunagi kedagi ära lihtsalt niisama. ALATI saab tema poole pöörduja ka midagi vastu.
#28

Reeglina ma ei "eelda" inimestega esmakordselt kohtudes midagi (valed eeldused ongi meie ebaõnnestumise põhjuseks) - kuid ühena paljudest parameetritest arvestasin ma varasemaid jutte Volke nn "käsna fenomenist" - reaalne vestlus näitas korduvalt, et "käsna fenomen" eksisteerib, ehk küsimustele millele inimene teab selgeid ja konkreetseid vastuseid ei järgne selget ja konkreetset vastust.

Pigem on küsimus selles, mida me tegelikult tahame: kui vähese haridusega muponaut suudab Deefa baasis käimisest üllitada 102 lehelise sisuka arvulistest andmetest ja detailsetest kirjeldustest kubiseva teose - kuid kõrgharidusega filoloog suudab Kaiu baasis käimisest kirjutada vaid mõned read, siis näitab see üldist suhtumist ja tegelike eesmärke.

#29
Vahel näeme poodides kuidas mingi jõmpsikas röögib täiest kõrist endale maiust või mänguasja ja saab oma tahtmise, mis siis et pärast vudib ringi paksuke ennast paksuks õginud rasvapall või vale mänguasja laiali lammutades silma vigastanud õnnetu, aga ta nõudmiste tagajärjed tulevad ju hiljem.
Ta sai oma tahtmise ja see jääb eluks ajaks meelede, tule suvalisse kohta, trambi kõvastui jalgu ja käi pinda ning sulle antakse kätte see millega sa ümber ei oska käia tänu oma kasvatusele.
Lühidalt, lahendused nõudis õigust võõrasse majja sisse astuda, sealt suvaline asi või teadmine tasku pista ja sellega minema kõndida, kahju muidugi teistest foorumlastest kes kokkutulekul tänu lahenduste nõudmistele ja röökimisele jäid Volke parematest paladest hoopis ilma, sest Voljke ei armasta lasta hulludel enda nimega seostatuld materjalidega laiutada.
Sama küsimus oli minuga kaasasolnud ja Deefa materjale valgustanud isiku materjalidega, mis õigusega lahendused pakub nüüd oma õigust lehvitades kolmanda isiku materjale kui neid tutvustati kui 90ndate alguse üht paramilitaarsete seltskondade projekti, millega hõivati ära tühikäigule ühe terve seltskonna mitmeaastane uurimustöö.
Volke ütles ju otse et tegu libamälestuste tekitamisega paramilitaarse psühhiaatria poolt, milleks, ei tea aga, ilmselt võis samas kõrval olla midagi tegelikku, mille uurimiselt see libasündmuste jada inimesed kõrvale juhtis.
Ja nii seda minevikku selles osalenu ka tutvustas. Ja nüüd tuleb härra roppröökur välja õigusega kasutada võõraid materjale ja neid avalikustada ilma materjalide omaniku loata.
Eelmine kord kui VS oli kokkutulekul, oli ta hoopis vait, kuulas zedi ettekannet, tänas ja läks ära, nüüd tegi veidi suud lahti, viisakas oleks ka lahendustel soliidselt käituda, muidu jääb mulje et keegi on hihiimajast välja pääsenud ja rohud võtmata, kui nii asjale vaadata siis oleks kõik paigas, aga kui keegi igapäevaselt ümbritsevale nii pinda käib kui lahendused laagriseltskonnale, siis on kahtlane kui kaua seda ümbritsevad lähedased ilma midagi ette võtmata kannatavad. Või peabki õigus olema oma tahtmist röökival ja ostukeskuses jalgu trampival jõmpsikal.
Muidu aga tänud kõigile kes viitsisid kuulata ja edu foorumirahvale edaspidiseks.
#30
(24-07-2011, 11:10 )lahendused Kirjutas: Pigem on küsimus selles, mida me tegelikult tahame: kui vähese haridusega muponaut suudab Deefa baasis käimisest üllitada 102 lehelise sisuka arvulistest andmetest ja detailsetest kirjeldustest kubiseva teose - kuid kõrgharidusega filoloog suudab Kaiu baasis käimisest kirjutada vaid mõned read, siis näitab see üldist suhtumist ja tegelike eesmärke.

Kelle tegelikke eesmärke? Nagu näha kodutöö oled teinud lausa viiele. Smile Rahuldu vastusega, et mõned asjad on inimkonna jaoks veel liiga vara.

#31
(24-07-2011, 11:07 )Celtic Kirjutas: Ravitseja ravitseb seetõttu, et tal on teadmised ja oskused ning seetõttu ka arusaam, ent tal ei ole mitte mingisugust kohustust mitte kellegi ees.

Aga kui inimene tuleb ravitseja juurde ja tahab, et too teda raviks ja too ütleb hoopis, et sa pead ennast ise ravima, siis on see enamuse jaoks ootamatu - mismoodi ise? Sina oled ju ravitseja!

Sama teema on Volkega - enamus tuleb ja nõuab teadmisi ja kui Volke ütleb, et ise pead koguma, siis öeldakse, et mismoodi ise? Sina oled ju teadja...

Kusjuures - Volke ei aja kunagi kedagi ära lihtsalt niisama. ALATI saab tema poole pöörduja ka midagi vastu.


Ikka ise, ei tee keegi meie eest midagi ära. Ravitseja annab nõuandeid ja juhiseid, vedamise korral ehk ka mingit, näiteks ravimtaimedest tehtud teed vms kaasa, aga. Oleksin pidanud oma esimeses postis täpsustama, et ravitseja aitamine ongi suuresti nõu andmine, mida ja kuidas teha. Aga see ei muuda minu arvamust, et kui sa oled ravitseja juurde läinud, siis oskuste ja teadmiste korral (eelneb loomulikult inimese palve teda aidata) ta ka aitab. Olgu see siis leotise näol või suusõnaline teave. Mõlemad tähendavad ravimist ja aiatamsit.

Volket mesinikuga võrreldes, siis vaevalt, et üks tark mesinik uut mesilassülemit minema peletab. Ma ei väidagi, et kohe peab kõik info olema saadaval. Esmalt peab ju infot kontrollima, analüüsima jne.
Ja selliste info imajate ja infoga manipuleerijate päralt on ka kogu praegune rahamaailm, kellede arvates matsid jäävad matsideks ja nad ei väärigi enamat kui mesilane olla isehakanud eliidi heaks. Viimase lausega ei pidanud Volket isiklikult silamas, tema on oma seltskonnaga maailma mastaabis üks killuke ainult.
#32
Kui palju sa tead inimesi, kes ravitseja juurde minnes ei oota tervendamist? On ju kordades lihtsam käia indulgentse ostmas kui ise endale otsa vaadata.
#33
(24-07-2011, 11:15 )VironShaman Kirjutas: Vahel näeme poodides kuidas mingi jõmpsikas röögib täiest kõrist endale maiust või mänguasja ja saab oma tahtmise, mis siis et pärast vudib ringi paksuke ennast paksuks õginud rasvapall või vale mänguasja laiali lammutades silma vigastanud õnnetu, aga ta nõudmiste tagajärjed tulevad ju hiljem.
Ta sai oma tahtmise ja see jääb eluks ajaks meelede, tule suvalisse kohta, trambi kõvastui jalgu ja käi pinda ning sulle antakse kätte see millega sa ümber ei oska käia tänu oma kasvatusele.
Lühidalt, lahendused nõudis õigust võõrasse majja sisse astuda, sealt suvaline asi või teadmine tasku pista ja sellega minema kõndida, kahju muidugi teistest foorumlastest kes kokkutulekul tänu lahenduste nõudmistele ja röökimisele jäid Volke parematest paladest hoopis ilma, sest Voljke ei armasta lasta hulludel enda nimega seostatuld materjalidega laiutada.
Sama küsimus oli minuga kaasasolnud ja Deefa materjale valgustanud isiku materjalidega, mis õigusega lahendused pakub nüüd oma õigust lehvitades kolmanda isiku materjale kui neid tutvustati kui 90ndate alguse üht paramilitaarsete seltskondade projekti, millega hõivati ära tühikäigule ühe terve seltskonna mitmeaastane uurimustöö.
Volke ütles ju otse et tegu libamälestuste tekitamisega paramilitaarse psühhiaatria poolt, milleks, ei tea aga, ilmselt võis samas kõrval olla midagi tegelikku, mille uurimiselt see libasündmuste jada inimesed kõrvale juhtis.
Ja nii seda minevikku selles osalenu ka tutvustas. Ja nüüd tuleb härra roppröökur välja õigusega kasutada võõraid materjale ja neid avalikustada ilma materjalide omaniku loata.
Eelmine kord kui VS oli kokkutulekul, oli ta hoopis vait, kuulas zedi ettekannet, tänas ja läks ära, nüüd tegi veidi suud lahti, viisakas oleks ka lahendustel soliidselt käituda, muidu jääb mulje et keegi on hihiimajast välja pääsenud ja rohud võtmata, kui nii asjale vaadata siis oleks kõik paigas, aga kui keegi igapäevaselt ümbritsevale nii pinda käib kui lahendused laagriseltskonnale, siis on kahtlane kui kaua seda ümbritsevad lähedased ilma midagi ette võtmata kannatavad. Või peabki õigus olema oma tahtmist röökival ja ostukeskuses jalgu trampival jõmpsikal.
Muidu aga tänud kõigile kes viitsisid kuulata ja edu foorumirahvale edaspidiseks.

Kle, VS, miks sa sinna kokkutulekule siis läksid, kui sa midagi rääkida ei saa/tohi? See kokkutulek on nagu rate, kus saab lisaks jutule (kui tark ja osav ma ikka olen) pilti (ennast) näidata? Milleks kaasa vedada mingeid käsikirju, mis on tohutu saladus ja mida ei või teistele lugemiseks üles panna?

P.S. Ma muidugi ei tea, kas, kuidas ja miks foorumlane lahendused endast sellise "jalgu trampiva jõmpsika" mulje jättis või millest see oli tingitud. Kui inimene avaliku auditooriumi ees räägib, siis peaks ju ka selge olema, et järgnevad küsimused, eriti kui küsija ise aktiivne asjahuviline on. Aga ma kordan veel, et ma ei tea, kuidas see asi (küsimuste esitamine) seal välja nägi.
(24-07-2011, 11:35 )Celtic Kirjutas: Kui palju sa tead inimesi, kes ravitseja juurde minnes ei oota tervendamist? On ju kordades lihtsam käia indulgentse ostmas kui ise endale otsa vaadata.

See on inimese enda probleem, kui ta arvab, et ravitseja sõrmi nipsutades teda terveks teeb. Smile Selliseid muidugi on, aga ehk on sellise väärarusaamise ravitsejatest tekitanud just need sulid ja "külluse lubajad", kes suuga suuri linnu ehitavad.
#34
Mjah. Mõtlesin, et saan äkki siit teemast teada, mida põnevat hr. Volke kokkutulekul rääkis, aga praeguse teema seisuga jääb mulje, et polnud tal midagi uut eriti rääkida. Või saan valesti aru?
Aga meenub, et foorumisse on toodud ka üks päris huvitav intervjuu Volkega:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...uu+Volkega

Lisaks sellele usun, et, kes viitsib foorumist kõik inimeste isiklikud UFO-lood ja pajatused kokku koguda, saab ilma Volke abitagi päris hea pildi viimasete aastate UFO juhtumitest.
Alustada võib näiteks teemaga Kogemused UFO-dega ja UFO-nähtused Eestis:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5235

Lisaks veel teema Volke raamatutest:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...mid+Eestis
#35
Volke esinemisega oli nii, et alguses rääkis ta ca tund aega sisuliselt "ei millestki" (ehk lihtsamas keeles väljendatuna raiskas aega ja väsitas inimesi) - kui vihmahoo tõttu muutus "loengu" jätkamine võimatuks ja ma küsisin Volke käest "kui siia samasse kukuks praegu alla lendav taldrik koos tulnukatega, kes siis omaks tõe monopoli taldriku ja olendite uurimisel ja kas need esemed ja teadmised jääks Eestisse", siis vaatamata sellele, et Volke ei vastanud sisuliselt küsimusele (andis mõista, et algul pakutakse vaikimise eest lõunasööki, siis juudaseekleid ja lõpuks lüüakse maha) muutus tema esinemine palju selgemaks ja faktiderohkemaks.

Kui juba tuli jutuks teema, et Deefa baasis käinu ajusid on "töödelnud" militaarpsühhiaatrid, siis küsimus-küsimus kes "soovitas" pikal nende kallutatud hulluarstidega tungivalt suhelda.
Isegi, kui teema raskuskese on mingis "peidetud katteoperatsioonis", vääriks meediumi pikk ja detailiderohke kirjeldus ikkagi teatavat tähelepanu - ehk sõltumata sellest, kas seal kirjutatu on tõde või vale, peaks selle analüüs olema kõigile kättesaadav.

VS käsitlusest kumab läbi teatav "kibestumine": üritan teispoolsuse mõttemaailma üle võtta, kuid käegakatsutavaid fakte ei saa - ehk vehin kompartei piletiga ja nõuan häälekalt veelgi paremat kommunismi, kuid Volgasid, koperatiivkortereid ja muud defitsiiti ei jagata.
Siis aga tuleb mingi "lahendused", kes ei üritagi tervikpilti omaks võtta, kuid saavutab üldise loogika abil teatavaid reaalseid tulemusi.



Toon näiteid, kus saab ilma "mõttemaailma terviklikult omaks võtmata" luua toimivaid seadmeid.

1) Raua saamiseks tuleks käia metallurgide koolis ja mõelda nende moodi.
Kuid saab ka lihtsamalt: võtad raudoksiidi kamad ja söe kamakad, ning paned nad põlema: süsi võtab raudoksiidilt hapniku, ning sula raud ongi olemas.

2) Plutooniumi ja tuumareaktorite saamiseks tuleks lõpetada ülikool tuumafüüsikuna.
Kuid saab ka lihtsamalt: võtad kollased loodusliku uraanoksiidi tükid ja puhta süsiniku tükid, ning laod neist kolmekordse maja suuruse kuhja kokku - süsinik aeglustab uraanist väljuvaid neutroneid ja aeglasemad neutronid neelduvad palju kergemini uraanis ja nii saadakse plutoonium, mida on uraanist väga lihtne eraldada fluoriidide erineva keemistemperatuuri abil - täpselt sellised olid Saksa Kolmanda Riigi, Ameerika ja NLiidu esimesed sõjalised tuumareaktorid mille abil saadi plutoonium esimeste tuumapommide jaoks.

3) Tulekahju kustutamiseks tuleks aastaid õppida tuletõrjujate kutsekoolis.
Kuid saab ka lihtsamalt: keerad tuletõrjevooliku kraani lahti ja suuand tulle, ning tuli ongi kustutatud.

Sarnase analoogia võib nüüd igaüks oma eriala kohta välja mõelda.

Eelpool toodud lihtsamad ja keerukamad näited illustreerivad, et "teiste" asju (sh lendavaid taldrikuid) saab ehitada inimeste poolt ilma nende maailmapilti üle võtmata - selle ümber siin ju kogu "kisa" käibki.
#36
Lahendused, siinsamas foorumis on tänuväärt teema - "Vahele jäid"!!! - madman07 materjalid - ufot hunnikus. Sul pole seal ühtegi postitust.

#37

VS valetab, kui väidab, et mul polnud lubatud neid materjale avaldada.

Ettekande pidajat huvitas vaid see, et mina vormis kirjutatud teoses olevad inimeste nimed ei lekiks - selle tingimuse olen ma täitnud.
VS-i huvitas, et ma teosest pilte ei teeks - selle tingimuse olen ma täitnud.
Ettekande pidaja ja VS lubasid teha märkemid - samuti ei keelanud nad mul üleskirjutatud teose lõikude avaldamist (ma küsisin seda veel ekstra üle otsese ja selge küsimusega!).

Kogu "kisa" ongi vaid sellepärast, et ma ei hakanud juhmi roboti moodi esimese lehe esimeselt realt kirjutama (a'la kuidas pohmas peaga Pobeedat käima ei suudetud panna), vaid suutsin kogu teose kiiresti diagonalais läbi lugeda ja olulisemad kohad mobiiltelefoni toksida.

Kogu see praegune "kisa" on suunatud sellele, et teema muutuks sisutühjaks farsiks - pigem peaks siin tõsimeelselt arutlema selle üle, mis kell täna keegi läheb Pika juurde ja toksib kogu teksti arvutisse, et see homme hommikul oleks siin täismahus avaldatud (ilma isiku nimedeta)!

Selle asemel kumab aga läbi ilmne soov kogu materjal summutada ja teema naeruvääristada.
#38
Ja ongi nii, et üllate "maailmaparandamise" ideede taga on lihtlabane omakasu. O-M-A-K-A-S-U
Et saaks ainult käpa peale...
#39
Kuulge, paneme teema lukku!
#40
Eelistatud oleks siiski autentne originaaltekst, mitte aga kellegi "diagonaalis " loetud ja järeldatavalt virutatud ning moonutatud versioon.
#41
Kui ka kuskil tulnukate baas ongi, pole meil sest sittagi "kasu" ( "kasu" saamahimu mõistes)- tingimusi dikteerivad nemad baasist, mitte meie.

Teemasse: kuna Volke on niikuinii luband, et 2012 hakkab tasapisi suurem avalikustamine pihta, siis ehk ootab Volke sinnani? Et olles üks paljude avalikustajate hulgast, ei lange üksinda kõikide turmtule alla - mis kindlasti praegast juhtuks. ( Et avalikustamisele töötatakse vastu, peaks ka selge olema).





#42

Autentse teksti üksikud lõigud koos kommentaaridega on avaldatud siin:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6006

Seega hoidke toda teemat oma postitustega "ülal" - küll siis keegi Tallinnas elav paraweebu läheb ja kirjutab Pika teose teise osa arvutisse ja avaldab siin.
#43
(24-07-2011, 13:24 )lahendused Kirjutas: VS valetab, kui väidab, et mul polnud lubatud neid materjale avaldada.

Ettekande pidajat huvitas vaid see, et mina vormis kirjutatud teoses olevad inimeste nimed ei lekiks - selle tingimuse olen ma täitnud.
VS-i huvitas, et ma teosest pilte ei teeks - selle tingimuse olen ma täitnud.
Ettekande pidaja ja VS lubasid teha märkemid - samuti ei keelanud nad mul üleskirjutatud teose lõikude avaldamist (ma küsisin seda veel ekstra üle otsese ja selge küsimusega!).

Kogu "kisa" ongi vaid sellepärast, et ma ei hakanud juhmi roboti moodi esimese lehe esimeselt realt kirjutama (a'la kuidas pohmas peaga Pobeedat käima ei suudetud panna), vaid suutsin kogu teose kiiresti diagonalais läbi lugeda ja olulisemad kohad mobiiltelefoni toksida.

Kogu see praegune "kisa" on suunatud sellele, et teema muutuks sisutühjaks farsiks - pigem peaks siin tõsimeelselt arutlema selle üle, mis kell täna keegi läheb Pika juurde ja toksib kogu teksti arvutisse, et see homme hommikul oleks siin täismahus avaldatud (ilma isiku nimedeta)!

Selle asemel kumab aga läbi ilmne soov kogu materjal summutada ja teema naeruvääristada.


Minu teada olin mina ainuke, kes antud teksti suutis läbi lugeda, kui sina ainult paari lehte sirvisid ja kohe meie külalisi küsimustega pommima läksid. Mina olin see, kes sulle need lehed ette söötis kust infot said. Mina ei näinud sind seal hetkekski lugemas, nii et ära tule ütlema, et sa selle läbi lugesid. Sind ei huvitanudki see tekst ise, vaid see kuidas selle ruttu ruttu avaldada saaks.

Iga kirjutis on inimese ERAomand. Inimene dikteerib, kas tema tahab seda avaldada. Minu meelest sa peaksid tänulik olema, et sa üldse seda sirvida said, sest minuteada "pikk" ei lubanud seda teksti üldse avaldada. VS ja meie külaline tõid selle meile lugeda, sest me ka Para-teema armastajad ning tõid heast südamest. Palun ära pahanda, kui inimene EI LUBA avaldada seda. See on iga inimese oma asi, mida ta oma materjalidega teeb. Sinul ei ole õigust peale käia.

Jah, avaldada tuleks rohkem asju, nõustun, kuid inimesel peaks jääma vabadus otsustada, mida oma eraasjadega peale hakata.
#44
Ma pean vist lahti selgitama, mida tähendab mõiste "diagonaalis lugemine": vaadatakse lehele sekund-paar peale ja lastaske silmadega üle eri kohtades olevatest pikematest sõnadest (ca kümnest).
Kui esmapilgul jääb silma midagi huvitavamat, siis vaatan rohkem seda lehte.

Kui märksõnad on "viin, pohmakas, peavalu, oi bljat, deliirium", siis kirjeldab leht joodiku tegemisi.
Kui märksõnad on "valuveljed, audiosüsteem, kõlarid, spoiler", siis kirjeldab leht rullnokkade tegemisi.
Kui märksõnad on "energiageneraator, veritkaaljõu blokk, pöörlev ketas, jne", siis kirjeldab leht lendavat taldrikut.

Muidugi pole selline meetod täpne ja absoluutne, kuid piiratud ajaliste resursside korral annab piisavalt hea tulemuse.

Igatahes vaatasin ma kõik 102 lehekülge ca 2-3 minuti jooksul läbi, otsides taldrikuga seotud märksõnu - mõne jaoks võis see paista kui lõik filmist Terminaator, kus robot luges 2 lehekülge sekundis ja väitis minuti pärast, et tal on kogu raamat loetud.

Kuna Cassiopeia ei teinud märkmeid, vaid luges, siis suutis ta "suurema lugemuse" tõttu anda mulle paar lehte juurde, millest vaid elementaarosakeste lõik oli ka minu jaoks "avastus" (ma otsisin diagonaalis lugedes eelkõige taldriku kohta käivaid märksõnu, mitte aga elementaarosakeste kohta käivaid märksõnu).

Arvestades seda, et teos oli vaid ca 10 minutit minu käes ja ma toksisin teksti mobiiltelefoni, peaks tulemus vähemalt "rahuldavat" hinnet väärima - aga alati saab ju paremini teha, kuid kahjuks seekord pole vist konkureerivat võrdlusmaterjali kõrvale panna ja edasine käsitlus läheks rohkem oleksoloogia valdkonda.

Aga kujutame korraks olukorda, kui ma poleks märkmeid teinud ja oleks vaid loetut ümber jutustanud - siis olnuks skeptikutel hea kogu käsitlus "tõestamata pläraks" tituleerida - praegu on aga olemas tsitaadid reaalsetest lõikudest ja skeptikute tänuväärse "lammutustöö" teevad seekord selgeltnägijad ning maagid ära, kuna nende teispoolsuses olevalt maailmalt rebitaks muidu saladusteloor ära.

#45
Te eksite rängalt oma hinnangus "rahuldava" tulemuse suhtes, sest see mida Te teete on toores vaimne vägivald, võõra materjali plageerimine . Te olete varas, härra! Ja peale selle upsakas ninatark!
#46
Kuulasin ka Volke juttu ja see oli tõesti nii nagu eelnevad rääkisid. Jätsin isegi kümmekonna juhtumi valgustamise. Muidu oli jutt nagu ta oli.
#47
Olen ennegi öelnud ja ütlen veel, et esiteks on väga ebaviisakas sadada teisele inimesele peale sadakümne küsimusega, lubamata teisele isegi hingamispausi. Teiseks tuleks meeles pidada elementaarset viisakust. On küsimused ja siis on küsimused, esimesel pole teisega mingit pistmist.

See, mis kokkutulekul teatud kasutaja ja külaliste vahel juhtus, oli täiesti lubamatu vahejuhtum. Tuleb tänada õnne, et tegu kogenenud meestega, kes ei kohku igasuguse lolluse ja labasuse ees.

Neljandaks: see teema läheb siin nüüd kinni, sest muidu saab see teatud kasutaja järjest kõigi sõimu kuulda ning Käsna-Volket võiks arutada teisel moel, mitte nii nagu antud juhul.

Kasutajale, kes end ära tunneb, soovitan pisut kasvada ja oma käitumise üle järele mõelda.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Igor Volke kontakt aivar1966 2 5,436 18-05-2017, 22:36
Viimane postitus: cambodia
  Dokumentaalfilm "Häädemeeste fenomen" MGP 62 29,915 24-05-2016, 17:41
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat