Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas on võimalik teist armuma panna?
#1
Tere, ma tean kindlalt on see teema siit foorumist ka läbi käinud, aga küsimus ikka selline, et kas on võimalik ühte naist panna endasse armuma? Kas keegi üldse suudaks midagi sellist teha? Minu mure on lihtsalt selline, et ma ei pääse kuidagi ühe naise käest lahti, kui ma teda jälle näen kui me koos oleme, see ajab hulluks. Tema tahab aga sõprust, aga ta on mind kuidagi ära nõidund. Ma hakkan juba päris põhja vajuma, ma armastan teda lihtsalt väga palju, kuigi tema käitumine inimestega jätab soovida. Ma ei suuda keskenduda juba pikemalt oma tööle ei suuda vahest muust mõelda kui me mingi aeg ei suhtle jälle jne. jne.
Ja kõige hullem on see, et ma pole enam mingi pubekas, aga ma lihtsalt nii kinni temas. Mingi asi lihtsalt nõiub mind. Et siis ikka küsimus jääb, kas on võimalik kuidagi tema nõidusest vabaneda või siis teda panna armuma. Mingeid pahatahtlike vastuseid tõesti ei ootaks. Smile
Vasta
#2
Naine hakkab paremini käituma, kui ta armuma paned?
Vasta
#3
Räägi oma tunnetest talle? oled proovinud? Ja kui ta selleks valmis pole.. äkki siis mõne aja pärast on? Smile Ole siis hea mees talle.. küll ta sinusse armub.
Vasta
#4
Tal keegi muu silmapiiril kahjuks. Ja neid on olnud väga palju vist, aga mul on tõesti tunne, et imeb mu energiat. On palju mänginud minuga ja ta ise ei saa vist aru sellest, aga ma ei suuda ikka pikalt saata, sest armastan teda. Selle pärast küsin, kas on olemas sellist värki millega mõjutada? Igasugust maagiat ju on. Eks tagajärjed võtan ise vastu pärast.
Vasta
#5
Ma tean, mis tunne see on, kui energiast tühjaks imetakse.. sa pead kas leppima või siis tee talle selgeks, kui valus see sulle on ja lõpeta see jant ära. Ma saan aru, et on raske, aga ta pole ainuke.. õpid ka teisi inimesi tundma ja leiad selle õige, küll sa hakkama saad.
Vasta
#6
Peep - "chill man" ehk jahtu maha.
See ei ole võimalik. Kogemused - kahjuks.
Kui oleks poleks see ammu enam saladus.
Vasta
#7
Kõige hullem just see, et ma oleks nagu ise kuidagi nõiutud, ma ei teagi kas see enam on üldse armastus mida tunnen. Nagu tugev vajadus või sõltuvus. Ta vist kuidagi saavutab inimestega seda ja tõesti on juba tunne, et ma ise nõiutud, teeb mis tahab minuga! Ma nagu väike laps haavatav, ise saan kõigest aru, aga laskun madalale... Ma ausalt pole mingi hull, kes siin halab, aga suht käest ära juba mis toimub. Ma kuidagi vajan teda nii väga, kuigi ise teeb mulle täiega haiget ja ei mõista seda, et poleks vaja enam üldse suhelda kui mina nii tunnen.
Vasta
#8
Just Peep - teeme lootusetult armunud meeste klubi. Joome ennast silmini täis.
Lähme litsidesse ja loodame, et asi läheb üle.
Kergem öelda kui teha aga ühest lahendust POLE.
Vasta
#9
Kui sa teadvustad endale, mis sinuga toimub, siis suudad ka seda muuta. Praegusel juhul sa naudid seda. Sa naudid sõltuvust temast ning seda, et ta on kättesaamatu. Nii see peabki jääma. Antud juhul oled sina see, kes midagi tahab ('imeb'), mida rohkem tahad, seda sügavamaks muutub tunne, et ta sinul parasiteerib.

Pigem on nii, et sul on elus mingi 'tühi koht', mida üritad temaga täita. Mingi ideaal jms. Soovitav on otsida mingi aseaine...
Vasta
#10
Ei ma kindlalt ei naudi seda! Aga tal tõesti on vist mingid võimed mis ei lase mind vabaks. Mul pole midagi täita vaja, aga tema on just see, et kui tahab helistab ja mina kohe jooksen. Ma täielikus "nõiaringis"
Vasta
#11
Armuvalus oleme kõik vaevelnud, vahet pole kas mees või naine. Kõige parem ravi on katkestada kõik sidemed ehk siis mis silmist, see meelest Smile
Seda enam kui mängida meeldib, osad inimesed ongi nagu vampiirid, toituvad teiste energiast/valust.
Armumaagiat/voodood on kasutatud küll, kuid see inimene ei ole enam inimene, pigem zombi. Ja kui sa natuke mõtleksid, siis kas sa tahaksid sellise inimesega elu lõpuni koos olla kes sind tegelikult ei armasta? Pigem mitte, me kõik oleme loodud siia selleks et armastada ja olla armastatud.
Vasta
#12
Peep! Tere tulemast!
... pakkus sõprust? See tähendab, et Sinu jaoks on see rong juba läinud.
Aga alati võin nõu anda, seda enam, et olen siin weeebis paras jutu- ja lõuapoolik.
Tee nii:
- teda kohates, ära jää teda suu ammuli jõllitama, vaatad otse silma, aga mitte kauem kui 4 sek. Sinu pilk on enesekindel, soe ja sõbralik
- tahad talle palju öelda! Mõistan, aitab matemaatika - tahad öelda kolm sõna - ütle üks, aga neist kõige parem. Väldi otsustavalt temakese kuuldes häälitsemist - eee, aaa, mmmh, ääh, mnjaaa!
- selg sirgu, õlad kergelt taha ja peamine - ära... punnita. Rüht peab tipp-topp olema!
- ära otsi temakesega kokkusaamist, säilita vahet ja proovi olla hõivatum
- hakka peeglit armastama, aga ära sellega liialda, proovi põgusamalt... nii mööda minnes
- kontrolli pidevalt oma küünte pikkust
Lisaks: nagu naistel, nii ka meestel - riided teevad imet!!!
Mis ma unustasin? Meelde tuli - ninakarvad aja ära, seest ja väljast!

Nii hea on nõu anda,... kahju, et ma ise oma nõuannete järgi ei joondu!!!


Vasta
#13
Panna teist armuma = orjastama. Keeruline?
Vasta
#14
(20-07-2011, 22:47 )Leena Kirjutas: Panna teist armuma = orjastama. Keeruline?

Mind on ta kuidagi orjastanud, aga see on ka keeruline kuidas seda üldse loogiliselt saab seletada.
(20-07-2011, 22:46 )Ott Sama Kirjutas: Peep! Tere tulemast!
... pakkus sõprust? See tähendab, et Sinu jaoks on see rong juba läinud.
Aga alati võin nõu anda, seda enam, et olen siin weeebis paras jutu- ja lõuapoolik.
Tee nii:
- teda kohates, ära jää tead suu ammuli jõllitama, vaatad otse silma, aga mitte kauem kui 4 sek. Sinu pilk on enesekindel, soe ja sõbralik
- tahad talle palju öelda! Mõistan, aitab matemaatika - tahad öelda kolm sõna - ütle üks, aga neist kõige parem. Väldi otsustavalt temakese kuuldes häälitsemist - eee, aaa, mmmh, ääh, mnjaaa!
- selg sirgu, õlad kergelt taha ja peamine - ära... punnita. Rüht peab tipp-topp olema!
- ära otsi temakesega kokkusaamist, säilita vahet ja proovi olla hõivatum
- hakka peeglit armastama, aga ära sellega liialda, proovi põgusamalt... nii mööda minnes
- kontrolli pidevalt oma küünte pikkust
Lisaks: nagu naistel, nii ka meestel - riided teevad imet!!!
Mis ma unustasin? Meelde tuli - nina karvad aja ära, seest ja väljast!

Nii hea on nõu anda,... kahju, et ma ise oma nõuannete järgi ei joondu!!!


Ninakarvad on olnud kunagi probleemiks Laugh

Vasta
#15
Peep - natuke lugemist - uuri ka sama autori teisi kirjutisi.
Kui mitte midagi muud siis avardub vähemalt su silmaring.
savethemales.ca - A Young Man's Sexual Self-Realization
Vasta
#16
Inimesena võin kinnitada vaid seda, mida kirjutas Flash: see ei pruugi olla enam armastus, st see on tunne, aga see tunne on sinu enda peas ja oled selle ise loonud. Armastus on ikka kahe inimese vaheline asi.

Sa ei armasta inimest, vaid mingit ideaali temast, mille oled loonud. Ja kuna see ideaal on tugev, ei taha sa sellest loobuda. See "tühi koht", millest Flash räägib, see ei pruugi olla alati ilmne. Ehk tahad alateadlikult lihtsalt, et keegi sind armastaks või sulle sama pakuks.

Orjastanud pole sind keegi, orjastanud oled end pigem ise. Sama on energiavampiirlusega. Kui oleme sellest teadlikud ja see meile vastu hakkab, oskame vastu panna. Kahjuks leiavad paljud end vahel olukorras, kus too vampiirlus neile hoopis meeldima hakkab. Saadav "laks" on nii tugev, et mõjub narkootikumina - tahad seda ikka ja jälle.

Naisena ütlen sulle, et maagia kasutamise võiks unustada. Suures osas see ei mõjugi. Kas tahaksid armastust, mis ei ole tegelikult armastus? Ja mis kasu on suhtest, kui tead, et teise poole tunded on kunstlikult tekitatud? See ei tee pikemas perspektiivis ka sind ennast õnnelikuks - sa tead, et sind armastatakse vaid seetõttu, et tegid paar trikki. Alguses võib küll hea ja tore olla, kuid aja jooksul muutud sa ise selleks naiseks, keda endasse armuma panna tahtsid. Ehk siis teie rollid vahetuvad.

Suhted on üldse selline keeruline asi, et nendega ei tasuks mängida. Lõpuks saavad kõrvetada kõik osapooled.

Kuidas sa end aidata saaksid? Kõigepealt tee endale selgeks, miks sa just seda naist armastad. Seejärel mõtle, kas saaksid ka temata olla või kellegi teise vastu midagi sellist tunda. Leia tegevusi, mis panevad sind teda unustama, leia ehk aseaine. Ütle temast lahti, kas või alguses oma peas, iseendale seda korrutades. Kui lased midagi vabaks, juhtub see, mis peab juhtuma: leiad midagi uut ja huvitavat või tuleb vana kõrge lennuga tagasi, aga sel korral pisut teistmoodi. Smile
Vasta
#17
Klassika - "Väike maja preerias". Ei "propageeri" üldiselt seda tüüpi seebikaid, kuid antud filmi taust
on üldiselt vägagi erinev rõhuvast enamusest ja seda peamiselt paari esimese hooaja suhtes.
Antud episoodis siis käsitletud suhte asja ning soovitan vaadata. Sattus see "ette" just täna hommikul
ja jäin vaatama ning meenus see teema siin ning leidsin, et selle PEAB siia lisama. Naised "pisaratama" wink
‪LHOP ~ Family Quarrel prt1‬‏ - YouTube
‪LHOP ~ Family Quarrel prt2‬‏ - YouTube
‪LHOP ~ Family Quarrel prt3‬‏ - YouTube
‪LHOP ~ Family Quarrel prt4‬‏ - YouTube
‪LHOP ~ Family Quarrel prt5‬‏ - YouTube
Eriti 4 ja 5 osa.


InDemandi jutule lisaks seda, et tihti ei tea inimesed ka ise mis on armastus. Kiiret kire sööstu peetakse
selleks, ent aja jooksul proovitud suhet - mis tundub, et hetkel on "rutiinseks" muutunud - selleks aga
jällegi ei peeta. Armastus ei ole ainult kirg - mis jahtub aja jooksul ja kui armastust EI olnud siis kaotab
suhe mõtte. Kui aga armastus ON siis ei kao see kuhugi vaatamata näilisele jahenemisele vaid istub sügavalt
südames ja ei kao kuhugi. Pigem süveneb vaid aja jooksul sest inimene avastab oma armastatu juures ühe
enam neid detaile MIKS see armastus üldse tekkis. Vaatamata meie ühiskonna "saastatusele" (keemia ja
muud "lained", peale surutud ideoloogia) on inimestes siiski tugevalt sees nn kuues meel mis annab kustumatu
panuse armastuse tekkeks. Asjad toimivad instinktiivselt alguses ja alles hiljem avastad mõistusega MIKS just
TEMA osutus sinu välja valituks. See ei ole ainult isiku füüsiline väljanägemine vaid on sügavalt sees hinges
ja ka inimeste karmas. Kahjuks aga see keskkonna mitmekülgne "saastamine" hakkab mõjutama inimesi üha rohkem
ning tihti ei ületab pealesurutud programmeering instinktid. Aetakse taga utoopilisi sihtmärke mida pakub siis
"külluses" moodne ühiskondlik kuvand - autod, kinnisvara, pangaarvad, "vabadus" jne jne.
Unustatakse aga see MIKS me siin oleme - leida omale kaaslane kellega elada koos vaatamata "segavatele"
(ühiskonna "suunajate" poolt peale progetud kujunditele, et rikkuda inimeste suhe Looduse ja Universumiga) detailidele.

Antud teemal võiks vast pikalt heietada ja pea igal oleks midagi lisada, kuid peamiseks komistuskiviks jääb siis suurim
küsimus MIKS. Miks just "meie", miks just nüüd ja mis läks viltu (otsene viide sulle Peep), et üks tunneb ja teine ei
tunna? Kas probleemiks, et teine tõesti ei tunne või see, et inimene püüab farmerite poolt kunstlikult kuvandit ja ei
julge, kardab väljendada oma tundeid kuna need ei läheks kokku ühiskonnale peale pandud "reeglitega"? Siin on ka siis
küsimus millele KÕIK need "teised pooled" (ja ka need kes vaevlevad) peaksid saama vastuse (mida tihti isegi küsitav
ei tea) - kas armastusele mitte vastamine/ sellest loobumine oli "kunstlik" või tõesti EI olnudki seda armastust???
Vasta
#18
Meeletult on kasvanud nõudmine "teisel inimesel on kohustus mu elu heaks teha" .

Vasta
#19
Ega jah kui võimalik, siis see teema lukku! Tänud kes mõistsid. Ehk saab ka see inimene ise kunagi tunda, mis tähendab teistega mängimine.
Vasta
#20
Lahkumine on tehtud LIIGA kergeks. Midagi ei meeldi ja kohe lähen.
Kardetakse aga probleemidega silmitsi seista - neid mõista, neid ületada.
Selleni on jõudnud meie "kiirtoidu" ühiskond, et väärtustatakse vaid kohe-nüüd mõistet.
Vasta
#21
(21-07-2011, 16:02 )excubitoris Kirjutas: Lahkumine on tehtud LIIGA kergeks. Midagi ei meeldi ja kohe lähen.
Kardetakse aga probleemidega silmitsi seista - neid mõista, neid ületada.
Selleni on jõudnud meie "kiirtoidu" ühiskond, et väärtustatakse vaid kohe-nüüd mõistet.

Vabaabielude vabadus - tahan, mängin, mingit vastutust pole.

Vasta
#22
(20-07-2011, 21:17 )Peep Kirjutas: ... et kas on võimalik ühte naist panna endasse armuma? Kas keegi üldse suudaks midagi sellist teha? ...


Armuma panna on suht lihtne ja palju muudki. Teadjad kasutavad igasugu võtteid, igaühel oma lähenemine, vastavalt arengutasemele. Kunagi mainiti ühte viisi, inimese mõjutamine käigult. Olen proovinud, töötab.

Sellel naisterahval on vaja Sinu energiat, mitte Sind kui meesterahvast. Vaevalt, et keegi siin foorumis hakkab avalikult õpetama, kuidas käituda. Kõigepealt loe ja uuri foorumis, siis laienda otsinguid. Kes otsib, see leiab. Smile
Vasta
#23
Ma olen isegi selline naine hullutaja ja saan aru Smile
Tegelt on kõik see asi ikkai sinus endas, armas teemaalgataja
see naine pani paika piirid kuid sina hakkasid oma peas neid räigelt rikkuma
sa jäidki tänu sellele lõksu nõiaringiSmile Aidata ei oska, pead uuesti armuma ja kellegisse teisesseSmile
Vasta
#24
See kõik on köki-möki noored - lisan lingi piltidega milleni võib viia
armumine ja millised on inimlikud valikud mis viivad inimesi edasi.

Самая маленькая в мире мама ждет третьего ребенка - Fishki.Net
Vasta
#25
Peep, kui sa oled M.K siis räägi parem otse selle naisega Smile Aga muidu.. Sa ei pääse mu käest..hohohooo (tontlik naer). Okei, teine lause pool oli naljaga.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 251 110,839 25-12-2023, 14:51
Viimane postitus: isemaag
  Nostalgitseme: kas NSVL=EU? xcad 176 28,966 21-07-2020, 08:15
Viimane postitus: xcad
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 9,835 17-05-2020, 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 2,636 12-02-2016, 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  Kuidas on võimalik. mirro 7 3,875 29-05-2014, 10:11
Viimane postitus: murmur
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 4,660 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 2,392 21-09-2013, 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 11,281 16-09-2013, 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 10,152 13-08-2013, 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 6,972 22-08-2012, 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat