Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas on võimalik teist armuma panna?
Autor Sõnum
Peep
Uustulnukas

22-07-2011 13:14
Postitus: #26
RE: Kas on võimalik teist armuma panna?
(22-07-2011 10:24 )Natuke Kirjutas:  Peep, kui sa oled M.K siis räägi parem otse selle naisega Smile Aga muidu.. Sa ei pääse mu käest..hohohooo (tontlik naer). Okei, teine lause pool oli naljaga.

M.K?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Natuke
Uustulnukas

22-07-2011 13:17
Postitus: #27
M-tähistab eesnime esimest tähte, K- perekonnanime oma. Lihtne Smile
Peep
Uustulnukas

22-07-2011 13:18
Postitus: #28
Ei ole M.K
Natuke
Uustulnukas

22-07-2011 13:24
Postitus: #29
Ok see selleks aga ma vastaks sulle, et on küll võimalik teist armuma panna. On võimalik ka sellest vabaks saada. Siin maailmas on kõiksugused asjad võimalikud.
Aga miks sa üldse seda naist armastad, kui ta nii halb sinu jaoks on, nagu sa väidad? Ja miks sa arvad, et ta sinu vastu midagi ei tunne? Lihtsalt küsin Smile
(selle postituse viimane muutmine: 22-07-2011 14:20 Natuke.)
DeWinter
Uustulnukas

03-08-2011 09:04
Postitus: #30
Soovimata targutada, siis Sa tahad õiget asja valesti. Ükskõik millise maagiaga tegeledes või ka Allikale enda soove edastades ei saa ega tohi me paluda teise muutumist või nende tunnete/käitumise muutmist. Ma saame ja tohime tegeleda ainult iseendaga. Sa pead ennast lihtsalt teisele mõtteviisile häälestama. Küsima mida Sina tahad. Väga tihti ütlevad inimesed, et nad tahavad rohkem raha. Ma küsin siis, et kui nad oleks üksikul saarel hunniku dollaritega, mida siis sellest ebahügieenilisest paberhunnikust võiks neile kasu olla. Ühe korra saaks ehk ainult lõket teha. Tegelikult nad tahavad seda tunned, mis varalise heaoluga kaasas käib. Raha on ainult vahend.
Sõnasta enda jaoks see kus ja kuidas sa ennast ideaalis näed. Kui sa näed end õnnelikus kooselus, toredas kodus, koos kolme kassi ja ühe papakoiga, siis seda pead sa endale küsima. Võta endale aega ja mõtle välja mida sina tahad. Mõtle, millist kaaslast sa endale tegelikult tahad!
Ja veel, ei ole tark enda hingeosakesi mööda ilma laiali lehvitada ja imestada kui keegi need pihta paneb ja rohkem küsib. Kuidas neid tagasi saada? Loe foorum läbi ja sa leiad vastuse!
akvamariin
Uustulnukas

25-09-2011 12:54
Postitus: #31
Mul tekkis nüüd kohe sügav huvi.
Kuidas, siis ikka on võimalik inimest endasse armuma panna...eelduseks, et tal on mingid tunded juba olemas. Pigem, siis sõnastaks küsimuse nii, et kuidas saab inimese tegutsema panna, et see viiks suhteni?`
Ja palun mitte seda, et ei tohi nii teha ja bla bla. Sel ümbernurgajutul pole mõtet.
Öeldakse...et ju pole õige jne. Aga kui inimene teab, et too on just see? Siis miks mitte kasutada väikest turgutust lüketLaugh
Natuke
Uustulnukas

26-09-2011 10:41
Postitus: #32
Akvamariin, ma annan sulle väikse vihje.. mõttejõud Smile

Ja teemasse ka, eitea, miks teemaalgataja Peep enam meile ei kirjuta.. Tahaks teada, kuidas tal vahepeal edenenud on.
akvamariin
Uustulnukas

26-09-2011 15:21
Postitus: #33
Lõpp imelik, ma olen oma mõttejõudu, siis ka viimased kaks nädalat kasutanud ja seda paberiga põletamis trikki teinud. Täna öösel kujutasin ette kuidas ma saadan sellele inimesele sõnumit, aga see polnud nagu päris mina, vaid keegi ma ei tea kes. Olen taolist olendit..ennast nagu enne ka näinud. Tundsin imelikult ennast pärast ja terve öö ei maganud. Vähkresin, olin pool unes, kuulsin asju, ärkasin üles ja kargasin istukile, koguaeg oli tunne et ma pole üksi ruumis. Mingid imelikud viirastused silme ees.
Enne seda olin 3 päeva näinud toda inimest unes, sellised absurdikad, kuigi omast käest tean, et ma ei näe kunagi toda inimest unes, kellele ma pingsalt mõtlen..elu on näidanud.
Ei tea, kas mõttejõud hakkab mõjuma?
Naljakas...see olen on nagu vana ja silmad on kaega kaetud. Alati, kui midagia müstilist minuga toiumub, näeb ma toda inimest-olendit..mina ei tea isegi kes ta on.
(selle postituse viimane muutmine: 26-09-2011 15:23 akvamariin.)
Natuke
Uustulnukas

26-09-2011 16:33
Postitus: #34
Äkki sa ei teagi, Akvamariin, et see teine inimene teeb hoopis ise sulle sedasama mõttejõu-trikki?
akvamariin
Uustulnukas

26-09-2011 17:43
Postitus: #35
Jiises...naljakas on see, et me kohtusime täpselt, minu meelest oli täpselt samal kuupäeval aasta hiljem, kui ei olnud sama, siis kas oli kaks päeva varem või hiljem. Ja pärast seda, mil viimati kohtuusime, käitun ja usun ma nii imelikult sellesse, nii nagu ma uskusin kunagi eelmises suhtes, ja siis läks see asjani. Tol momendil ka ma mõtteenergiaga tegutsesin ja ...küsisin vastuseid jne. Muidugi ma ei teinud seda ühepoolselt. Samas ma ei usu...et too inimene teeb sama. Aga samas..kes kurat teab, mida teised teevad ja mõtlevad...sest paljugi on situatsioone, kus sa eales poleks üht või teist kellegist oodanud.
Aga, mis asi see siis oli öösel...ja kes on see, keda ma näen enda asemel. Imelik.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas on võimalik. mirro 7 2,512 29-05-2014 10:11
Viimane postitus: murmur
  Aitame Tiidule päikesepaneelid panna togli 0 1,151 23-05-2012 14:19
Viimane postitus: togli

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog