•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 59
  • 60
  • 61(current)
  • 62
  • 63
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(23-03-2019, 19:45 )Naut Kirjutas: Kuigi see sõna "kanaldus" mulle mingil põhjuselt foneetiliselt ei meeldi.
Kõlab veidralt. Minu jaoks.

Tänapäeval kasutatakse inglisekeelset mõistet channeling ja foorumis peaksid kõik aru saama, millest jutt.

https://et.wikipedia.org/wiki/Kanaldamine




Vasta
Ma ei muretsegi et keegi aru ei saa.
Kordan: mulle ei meeldi selle sõna eestikeelne foneetika.

No nagu mulle ei meeldi näiteks sõna "rase" vms.

Lihtsalt enda kõrvakuulme "kajadest" rääkides.
Vasta
Nojah, tänapäeval ei teata ka sõna tähendusi, mõni võib mõelda, et sõnal midagi tegu kanadega. Aga ei ole, moodustatud ikka sõna kanal kaudu.
2006 aastal tegin siia vastava teema: Lävimine teise reaalsusega. Arvan, et just sina oleksid õige inimene seda täiendama.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...channeling

Vasta
KANAldus? Nagu kana? : )
Siis isegi sobiks.

Jah, sul on hea teema.
Lihtsalt et sama inff ei tuleks liiga sarnaste teemade alt.
Loen ka seda. Ise näed, ei olnudki sinna sattunu või seda leidnud.
Aitäh.
Vasta
(25-04-2019, 10:15 )Naut Kirjutas:
(25-04-2019, 10:01 )Minaelan Kirjutas: Kuid mul on hea inimesetundmine (eriti kurjuse ja manipulaatorite osas) ja ma näen...nii mõndagi teiste jaoks nägematut wink.

Ka mina näen, et sa, Minaelan, ikka tõesti NÄED.
Näed foorumi uustulnukates pidevalt mingeid vanu olijaid, näed koguni naistes ja emades hoopis vanamehi, näed juba aastaid, et sind pidevalt tahetakse värvata siin kuskile sektidesse, näed igal nurgal, et sinult mingit energiat tahetakse, näed vampiire, kolle, kurjust või aiva miskeid vandenõusid. Teised, jah, nagu ei näe ja isegi ei tule sellisele mõttele aga Sina, oo "NÄGIJA", muudkui näed. Meil kõigil siin sinuni maa ja ilm sarnast äratõusmist oodata.

Smile1 Sorry, Naut, ma ei viitsi kõiki su A4-heietusi sinu Teejuhi/Nukujuhiga lugeda, sestap ei vastagi alati. Kui tahad, et ma kindlasti sulle vastaks, siis kriba privasse.

Mul on järjest enam tunne, et sa vaeseke oled auväärsete pensionäride killast, sest näha on, et sul on aega siin igasugu jura ajada ja ka mäluprobleemidega on kahjuks tuuga. Sest pidevalt ja pidevalt kordad ühte ja sama teksti.

Aga eks selline saatus oota meid kõiki varsti ees. Shock
Vasta
Jälle hakkasid "nägema", Minaelan?
Kes ma sul juba olnud olen kõik? Noor naine, vana mees, pensionär, vana olija, väga vana olija, uus tulija jne, jne. Kõva "nägija" ikka, ma ju räägin.

Privasse? Sulle? Milleks?
Ei, see ikka sinu rida minu privasse (erinevate nimede all) kribada ja niutsuda või selleks, kuidas sa ikka eksinud oled ja andestust nuiata.
Minu A4-d aga NO TÕEPOOLEST pole sulle. Kohe kindlasti mitte. Pole olnud ega saa ka olema. Diil ka selle peale. : P
Ja kui tõesti saaks edaspidi kuidagi nii, et sa NEVER mu kommide peale ei vastaks, ei reageeriks, ei hakkaks sealt oma paranoiasid menetlema jne jne, oleks üldse super.
Vasta
(25-04-2019, 14:46 )Naut Kirjutas: Kes ma sul juba olnud olen kõik? Noor naine, vana mees, pensionär, vana olija, väga vana olija jne, jne. Kõva "nägija" ikka, ma ju räägin.

Tead, võid täitsa lahedalt valida endale kesksoo või transa. Vaba valik tänapäeval, mõnes kohas ka sunduslik. Sinnapoole me kulgeme ja tundub, et oled juba ajast ees.
Vasta
See, et sulle asjad aiva TUNDUVAD, seda jah, teab juba terve foorum. Ka mulle tundub, et need sinu tundmused on suht para.
+ noia.

-- Muide, ma pole vaeseke nagu ütled. Ikka suht rikas, tead.
Seetõttu saangi teha mida soovin ja antud ajas soovin hängida justnimelt siin. Mõnuz. : P
Vasta
(25-04-2019, 14:57 )Naut Kirjutas: See, et sulle asjad aiva TUNDUVAD, seda jah, teab juba terve foorum. Ka mulle tundub, et need sinu tundmused on suht para.
+ noia.

-- Muide, ma pole vaeseke nagu ütled. Ikka suht rikas, tead.
Seetõttu saangi teha mida soovin ja antud ajas soovin hängida justnimelt siin. Mõnuz. : P

Jaah, jaah tean. Sa lubasid ju kusagil oma A4-s, et lööd kõik vanad olijad siit minema ja võtad võimu enda ahnetesse kätesse koos Nukujuhiga.

Ja sinu haledad väljaütlemised - a´la "seda teab kogu foorum", "kõik arvavad sust nii" jne on ikka tõeliselt haledad. Sa pole vist mu allkirjateksti tähelepanelikult lugenud. Laugh


Vasta
UU, sa Minaelan, räägid end kogu aeg sisse. VAESEKE.
Ütled, et ei loe mu A4-sid ja siis koguni parafraseerid neid. Pole loogiline. Niiet mõtle nüüd korralikult läbi, kas sa ikka loed mu A4-sid või mitte. Proovi MITTE vassida vahelduseks, proovi MITTE valetada ja eelkõige iseendale.
Jah, minu Nukujuhile meeldiks see imeliselt. Plaks plaks.

Sinu allkirjatekst on aga nii röökiv, et see su röökimine on tihtilugu ainus, mille järgi su pidevaid lühiplärtsatusi adminnid träkkida piisavalt ei suuda.
Noja lisaks see 90% teiste tsitaate.
Nii teenid oma A4-sid välja või mis? Muidu ei mätsi "kohustuslikku" mahtu välja?
Vasta
(25-04-2019, 15:13 )Naut Kirjutas: UU, sa Minaelan, räägid end kogu aeg sisse. VAESEKE.
Ütled, et ei loe mu A4-sid ja siis koguni parafraseerid neid. Pole loogiline. Niiet mõtle nüüd korralikult läbi, kas sa ikka loed mu A4-sid või mitte. Proovi MITTE vassida vahelduseks, proovi MITTE valetada ja eelkõige iseendale.
Jah, minu Nukujuhile meeldiks see imeliselt. Plaks plaks.

Sinu allkirjatekst on aga nii röökiv, et see su röökimine on tihtilugu ainus, mille järgi su pidevaid lühiplärtsatusi adminnid träkkida piisavalt ei suuda.
Noja lisaks see 90% teiste tsitaate.
Nii teenid oma A4-sid välja või mis? : )

Laugh Teadsin,, et just selliselt sa järgmises kirjas esined. Lihtsalt lõbus. Aga ilusat õhtut.

Võid nüüd oma monoloogiga või duetis Nukujuhiga siin edasi esineda. Lähen toredamate asjadega edasi - raamatutega.
Vasta
Issand, küll sina oled ka vahva, Minaelan. Ikka tead ja näed ja tundud. Ja niiiiiii tõepäraselt alati. Tupsununnusid ka sulle, tibulind! Smaili samili.
Üle kahe raamatu sa aga justkui lugenud pole. Või vähemalt vaid kahest autorist oled osanud kirjutada. Aastast 2011.
Vasta
(25-04-2019, 16:14 )Naut Kirjutas: /see klähvimine Minaelaniga võib loomulikult maha kustutada.
Kuigi Mannu siin õhutas, et tavai tavai ja vat mis sellest sai. Nagu ikka. : )

Et Mannu on süüdi selles, et soovid kõiki vanu olijaid siin vikatiga maha niita? Sa kui rikas inimene - palju talle nõusoleku eest maksid?

PS. ära näe vaeva minu vastuolulise jutu pärast siin oma "tarkust" näidata. Ma olen tuntud ja teatud reeglite rikkuja.
Vasta
Palju maksin... ei mäletagi... oli vist mingi tonn viissada või kuskil nii.
Noh, selles mõttes sai kuidagi odavalt, mu meelest.
Vasta
Kuidas Mannu sind õhutas - keda hävitama, keda mustata, keda rivist lüüa? Palun ausust ja detaile? Või kardad?

Vasta
Sa oled foorumi omanik vä, et sulle vastama peab?
Ei, ei karda.
Vasta
(25-04-2019, 17:50 )Naut Kirjutas: Sa oled foorumi omanik vä, et sulle vastama peab?
Ei, ei karda.

Nielander, ole kohtunik. Kuigi ma pidevalt vaidlen suga, sest sul pole veel parahinge, aga ma hindan sinu ausust ja teadlaslikkust.

Kas Mannu käskis Nautil meid,vanu olijaid, kõiki vahendeid valides siit foorumist välja lüüa?
Või on see Nauti isiklik missioon?
Vasta
Aa mul jäi vist nagu segaseks, mis väljasöömisest sa üldse räägid?
Ma rääkisin vibrade tõstmisest. Sa lugesid seda nii välja, et vanad välja?
Nuuh... see on nüüd natuke nagu interpretatsiooni küsimus.
Ikka VANAD stambid välja ja uued tuuled peale. Kuis teisiti.

Palju sulle endale peaks maksma, mis sa arvad?
(25-04-2019, 17:56 )Minaelan Kirjutas: Kas Mannu käskis Nautil meid,vanu olijaid, kõiki vahendeid valides siit foorumist välja lüüa?
Või on see Nauti isiklik missioon?

Kõiki Vahendeid Valides. : ))))))
Vasta
(25-04-2019, 17:56 )Minaelan Kirjutas: Nielander, ole kohtunik. Kuigi ma pidevalt vaidlen suga, sest sul pole veel parahinge, aga ma hindan sinu ausust ja teadlaslikkust.

Kas Mannu käskis Nautil meid,vanu olijaid, kõiki vahendeid valides siit foorumist välja lüüa?
Või on see Nauti isiklik missioon?
Kui Nielander vajalikuks peab, eks vastab enda eest;

mina vastan enda eest:
mina tahan, et oleksid uued ja vanad kasutajad, erinevad maailmavaated (sh teaduslik, kristlik, misiganes egregorid) koos, et üksteist proovile pannes üksteisest parim-kasutatavam osa välja sõeluda. Päris õrnad ja tehnilised praktikad vast selle jaoks kohased ei ole, see oli ja jääb vastavate siseringide tööks kas FBs või kusiganes. Mis kellelegi sobib. Minu poolest võib olla ka vana hea Müstiku stiilis linke, kuid kui foorum ainult nendest koosneks oleks ikka igav küll. Kui siin esineb "liigagi isikupärast" keelekasutust, otseütlemisi jms, siis ilmselt on see mingis straadiumis? lihtsalt iseloomulik. Hakata inimese üle otsustama sellepõhjal, kui viks ja viisakas on tema keelekasutus - võib viia eksiteele, võib, kuid ei pruugi.

Tagantjärele postituste muutmine, niiet sisu muutub, on inetu.
Kui oleks puhtalt minu teha, siis katsetaksin üldse postituste muutmise ja kustutamise võimatuks tegemist. Celticu Paganakoja foorumis oli nii. Aga ju sel ka omad vead.

Vasta
(26-04-2019, 15:32 )Mannu Kirjutas:
(25-04-2019, 17:56 )Minaelan Kirjutas: Nielander, ole kohtunik. Kuigi ma pidevalt vaidlen suga, sest sul pole veel parahinge, aga ma hindan sinu ausust ja teadlaslikkust.

Kas Mannu käskis Nautil meid,vanu olijaid, kõiki vahendeid valides siit foorumist välja lüüa?
Või on see Nauti isiklik missioon?
Kui Nielander vajalikuks peab, eks vastab enda eest;

mina vastan enda eest:
mina tahan, et oleksid uued ja vanad kasutajad, erinevad maailmavaated (sh teaduslik, kristlik, misiganes egregorid) koos, et üksteist proovile pannes üksteisest parim-kasutatavam osa välja sõeluda. Päris õrnad ja tehnilised praktikad vast selle jaoks kohased ei ole, see oli ja jääb vastavate siseringide tööks kas FBs või kusiganes. Mis kellelegi sobib. Minu poolest võib olla ka vana hea Müstiku stiilis linke, kuid kui foorum ainult nendest koosneks oleks ikka igav küll. Kui siin esineb "liigagi isikupärast" keelekasutust, otseütlemisi jms, siis ilmselt on see mingis straadiumis? lihtsalt iseloomulik. Hakata inimese üle otsustama sellepõhjal, kui viks ja viisakas on tema keelekasutus - võib viia eksiteele, võib, kuid ei pruugi.

Tagantjärele postituste muutmine, niiet sisu muutub, on inetu.
Kui oleks puhtalt minu teha, siis katsetaksin üldse postituste muutmise ja kustutamise võimatuks tegemist. Celticu Paganakoja foorumis oli nii. Aga ju sel ka omad vead.

Tead, vahet pole. Nagunii on selge, mida keegi siin tegelikult mõtleb.

Ps. Kustutasin enda need postitused, mis ei anna midagi väärtuslikku juurde (nagu näiteks teevad seda Müstiku lingid), vaid olid emotsioonidest ajendatud. Kuid ma pole vastu, et kustutamine keelatakse. Peaasi, et oma kirjavigu saaks peale postituse tegemist korrigeerida.
Vasta
Postituse hilisem muutmine peaks olema ajalimiidiga ~ nii 24 tundi.
Kui kasutaja tahab midagi lisada siis lihtsalt tsiteerib ja kustutab mittevajaliku osa.
Probleemiks pole mitte paar kirjaviga aga pidev kirjareeglite eiramine.
Vasta
(25-04-2019, 17:56 )Minaelan Kirjutas: Kas Mannu käskis Nautil meid,vanu olijaid, kõiki vahendeid valides siit foorumist välja lüüa?
Või on see Nauti isiklik missioon?

Kas ainult kaks varianti ongi?

Igatahes minu poolt on mõlemale küsimusele eitav vastus, kuna ma ei oska inimeste mõtteid lugeda.
Vasta
Mannu!
Sa panid selle minu ja Minaelani spliti teemasse "Kustutamine, modereerimine ja personali roll"?
Oeh. Selle õige koht oleks olnud ikka Huumorinurgas või kuskil. : ))
Vasta
Minu huumorimeel on umbes nagu Vesilikul, et ikka veri ja surm Smile
Vasta
Kommentaaride HILISEMAST MUUTMISEST.

(26-04-2019, 15:32 )Mannu Kirjutas: Tagantjärele postituste muutmine, niiet sisu muutub, on inetu.
Kui oleks puhtalt minu teha, siis katsetaksin üldse postituste muutmise ja kustutamise võimatuks tegemist. Celticu Paganakoja foorumis oli nii. Aga ju sel ka omad vead.

See siin justkui lähimineviku teema ja parem ülevaade siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...3%A4ekohad
#135

Võimalus kommentaare HILISEMALT muuta. Et milleks hea?
ENAMIKES NORMAALSETES FOORUMITES eeldatakse, et seal kommenteerivad NORMAALSED inimesed.
Kes saavad ilma igasuguste keeldude-käskudeta ja adminnide (või politsei) järlvalveta aru, MILLINE on kommentaariumis kommide lisamise kord.
Justkui nagu pole keeruline aru saada? Mh?

Seletan (igaks juhuks):
Üks kommentaator kirjutab, mille JÄREL teine kommentaator vastab/lisab/täiendab jne.
Lihtne?
Jah, lihtne.
KUI see esimene tahab MIDAGI LISADA (näiteks oma esimesele lausungile), siis LISATAKSE SEE OMA JÄRGNEVA KOMMENTAARINA.
Ei, ei ronita seda oma esimest kommi HILJEM (päeva lõpuks või järgmisel päeval või järgmisel kuul) SALAJA TÄIENDAMA, PARANDAMA, KORRIGEERIMA jne. Sest ehk on peale seda esimest kommi juba 5 teist kasutajat või 10 uut jutujätket samal teemal JUBA juurde tulnud.
Nagu pole raske aru saada.
Või ikka on?
Näiteks mõnel LAMBAL, kes ISE teisi esimesena aina lammasteks siin tavatseb sõimata ja HILJEM aina oma komme käib hiilivalt ikka ümber tegemas, et ennast õigustada või veel räigemaid solvanguid lisada või niisama plärtsuda või seletada, et tema ikka ei pea vastama, kui tema EI TAHA.
Loomulikult ei pea.
See viimane on teostatav imelise trikiga: lihtsalt EI vastatagi. Mitte midagi, mittekellelegi ja mitte kuidagi.
Lihtne?
No ENAMIKULE foorumlastest ja ENAMIKES foorumites, jah.
Välja arvatud MÕNELE LAMBALE. Kellele seda sama printsiipi erinevates teemades üle seletades ei jõua see kohale ei hea ega halvaga.
Täna leidsin mingis suht vanas teemas (mis taas esile kerkinud) JÄLLE ühe sellesama LAMBA tekstilisa, kus räägitakse, kuidas ta ikka nii hea ja õige on ja kuidas ta ei pea ikka vastama ja kuidas see, kes näeb, see näeb ja muu mula.
Mida perset? Vabandage väga.

Võimalus parandada oma teksti on tegelikult siiski väga suurepärane võimalus ja eriti neile, kes ei klähvi siin vaid "delfi_kombe_kohaselt" paari lause ja paari emotikoni piires vaid kirjutavad tõepoolest pikemaid arutlusi, uurimusi või koguni (originaal)teooriaid. Jah, juhtuvad sinna sisse siis ka spelleritele vaatamata nii tähevead, komavead või (üksikud) sõnavead.
Väga mõistlik, et saab neid sellesama siin foorumis keelepuhtuse huvides siis hiljem ka tiba korrigeerida.
Viisakamad kusjuures kirjutavad selliste hilisemate paranduste juurde hiljem märkme, et *Hiljem parandatud grammatikat. Vms.
Või lisavad oma viimase postina lausa lisaks: "minu esimene pikem komm täiendatud". Vms.
Justku normaalne? Ei?

Aga no see oma kommide tot. ümbertegemine nii suurte lisanditega - mis mõttes?
Ja mis mõttes me ANTUD JUHUL räägime sellest, et tervel foorumil see tekstikorrektsiooni võimalus nagu ära võtta kui AINULT ÜKS LAMMAS on selles osas lamba moodi käitunud ja erinevates teemades ja erinevatele inimestele vastates pidevalt oma komme ümber teinud? Mh?

(26-04-2019, 16:28 )Tyto Alba Kirjutas: Postituse hilisem muutmine peaks olema ajalimiidiga ~ nii 24 tundi.
Kui kasutaja tahab midagi lisada siis lihtsalt tsiteerib ja kustutab mittevajaliku osa.
Probleemiks pole mitte paar kirjaviga aga pidev kirjareeglite eiramine.

Ei ole nagu mõistlik. Miks? Vahest tekib teemas viie minutiga 10 lisavastust ja kellegi hilisemad täiendused-parandused ja sellega kogu MÕTTE MUUTMINE on ikkagi täiesti napakas ometi.
Nii kaua, kuni keegi POLE kommile vastanud (olgu minut või 10 päeva või 10 kuud), võib ka seda VIIMAST KOMMI ka seesama autor ümber teha.
Sellisest muutmisest justkui ei juhtu midagi.
KUI aga juba on lisandunud kellegi vastus, siis on ka KÕIK. Komm LUKUS.
KUI ehk juhtub, et järgnev vastus on tulnud samaaegselt parandusega (või neti tõttu pole eelnevat kommi fikseeritud), siis saab lisada vabanduse või inimliku korrektuuri.
Ei ole ju ometi keeruline?
KUI ei olda LAMMAS.


Mis selle ühe nn. lambaga aga teha saaks, kellele seei lihtne asi kuidagi ikka kohale ei jõua, ma antud juhul eithea.


(28-04-2019, 18:07 )Mannu Kirjutas: Minu huumorimeel on umbes nagu Vesilikul, et ikka veri ja surm Smile

Karmid inimesed elavad jah, reeglina ka ohtlikult.
Vaid 1 näide:
[Pilt: 30a2c1b243be1c7c65d9601792d4f6a0--kim-ka...g-face.jpg]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 59
  • 60
  • 61(current)
  • 62
  • 63
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat