•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 56
  • 57
  • 58(current)
  • 59
  • 60
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Seda ümbertõstmist on siin rakendatud aga siis on läinud asi üksteisepeale kittumiseks ja foorumipidajatele nõudmiste esitamiseks ja kui neid ei täideta siis läheb ikka kogu ravi foorumi peale laiali Laugh Lasteaed.

Mulle täitsa meeldiks siin foorumis nurgake, mis oleks nagu palat ja sina seal peaarst Laugh Äkki saab siis teha nii, et neile nö pännitutele avaneb ainult "Palat" ja seal siis omandavad kombeid Laugh
Vasta
(25-12-2018, 21:51 )Mannu Kirjutas:
(25-12-2018, 21:43 )Ill be back Kirjutas: Mõelge nüüd ikka ise kah kaine peaga- aastane bänn...irw. Arvate tõsimeeli sellise vahendi kasutamisel mingit mõjusust olevat?
Tõsist trolli see ei peata, ei aastane ega igavene. Kahjuks.
Kuid Cambodia (aastase bänniga, mis veel kestab), Togli (kelle bänn oli lühike ja nüüdseks ammu möödas), samuti xcad - nemad ei ole tulnud tagasi.
Minu meelest on see osalt ikkagi auasi, et kui uksest välja visatakse, siis ei ronita akna kaudu tagasi. Vähemalt mitte samasuguse käitumismalliga, mille pärast välja visati.

Need kes akna kaudu sisse tulevad lähevad korstna kaudu välja ja tulevad keldri kaudu sisse.
Vasta
Mis asi on demokraatia ja mis asi on sõnavabadus?????
Kui avatakse mõni uus "huvitav" teema, siis mind huvatab kas sellele "huvitavale" on ka mõni viide või mõistuspärane seletus?
Näiteks toon oma selgituse, kuidas see "huvitav" asi tekkib, püütke seda ümber lükata. Ümberlükkamine pole sealjuures oma väite tuim kordamine, vaid vigade leidmine minu arutluskäigus. Tooge oma seletus, kust ja kuidas te võtate, et see "huvitav" asi just nii tekkib.

Nüüd lähme demokraatia juurde - õiguse juurde määrata ära "põnev". Kui ma kuulan sõna "õigus", siis mul tekkib kohe küsimus "mida". Õigus mida? Inimesel on kaks põhimõttelist seisundit: teha midagi ja mitte teha. Ilmselt tähendab õigus luba midagi teha. Kui õigust pole, siis teha ei tohi. Kui õigus on, siis tohib. Edasi tekkib mõte, millisest tegevusest on jutt? Mille kohta kehtib õigus? Ilmselt pakub õigus mingi tegevusvaldkonna, kus tohib teha. Seletage nüüd lihtsurelikule lahti see subjektiivne "põnevuse -huvitavuse" määramine?


Vasta
Ülal toodi näide kolmest postitusest vastavalt:
"Tõstan teemat. - Mismoodi? - Kui kõrgele?".

Sellises dialoogis peitub pisike huumor 3nda lause sees, kuna huumorimoodul läheb ajus käima kui tekitatakse absurdseid mõtteid. Näiteks siis on mittefüüsiline asi nagu foorumiteema, et sellist asja füüsiliselt tõsta ei saa, see pole kott. Seetõttu on absurdne kui keegi küsib, et kui kõrgele tõsta teema. Ja aju kaitseb end siis sellise absurdse mõtte peale hakates naerma, ajus pannakse käima huumorimoodul.

Teine postitus aga soovib esile kutsuda mõtisklust. Et mõelda läbi, et kas on ikka vaja postitada teadet, et soovitakse foorumiteemat aktiveerida. Kui oleks tegu müügiteemaga, siis on arusaadav, et nõnda tõmmatakse klientide tähelepanu müügiteemasse ja peagi leitakse klient ja saadakse raha. Aga siin foorumis pole ju äri ajamist ja seetõttu on arukas panna järele mõtlema, et kas on mõtet ikka postitada "Tüstan teemat". Seega on teine postitus hariv ja tore.

Esimene postitus on ka kasulik, kuna praktika on ju selline, et ega rahvas rääkida ei oska, vaikib. Siis üks viis ongi hurjutada, et kuulge haiged vaikurid, et tehke suupragu lahti ja paneme mõistused sumisema, nagu arenenud inimestele omane.

Kokkuvõttes on kõik 3 lauset/postitusat minu arvates toredad ja illustreerivad dialoogi tegemise taset. See tase areneb vaikselt, õpitakse rääkima. Kui nüüd tuleb keegi ja kustutab, siis edaspidi jääks need 3 väärtuslikku postitust ära ja muud postitused ka ära, inimesed peletuvad hirmuga eemale.

Saan aru, et tuleks kirja panna käitumise reeglistik.
Ideaalseid reeglistikke pole olemas, aga ma arvan, et saaks mingid kompromiss reeglid kirja panna.
Näiteks kui ülaltoodud 3 lühipostitust esinevad harva, siis pole neid vaja üldse tähele panna. Kui aga nad hakkavad liiga sageli esinema, siis tõsta nad ümber Palati teemasse ja teostada seal ravi, selgitada.

Muidu on nagu vanglate süsteem, et isikud eksivad reeglite vastu, pannakse vangi, aga ei õpetata midagi, kui vangist välja tulevad, on veel hullemad reeglite rikkujad.

Postituse sees peaks olema teemakohane mõte. Näiteks Naastja ja Mangi teemas kirjutate kriitikat nende kohta, või võite teemas nõrgemalt püsida ja lihtsalt öelda, et arvate, et nad on pähh, kuna petavad välja raha petuteaduse esoteerikaga. Kuna rääkida ei osata, siis pole põhjendusi vaja, piisab ka kui kirjutate teemaga seonduvalt, et peate neid pähhiks. Arvan, et vaikses rääkimisoskuseta rahva hulgas on selline aktiivsus hea ja arenev. Ei ole mõtet oodata mingit teaduslikkust, see on pseudo/petu teadusharu ja riigi rahvas haige, rääkimise oskuseta.

Arvan, et võinuks ka jätta need 3 postitust alles, kuid pole ka vale kui tõsta need 3 eraldi Palati teemasse.

Vasta
Huumor oli see.
Arvatakse, et põnevat on võimalik määrata. See on juba eos nii vale järeldus, et lausa häbi hakkab. Kõigepealt on foorumis üks uus teema, mis lihtsalt seisab ja ei rahulda reaalselt ühtegi vajadust. Teema põnevuse rahuldamise võime on potentsiaalne, kuid mitte reaalne. Reaalseks "põnevaks teemaks" saab see post alles pärast  lugejate hinnangut, (mitte moderaatorite või posti autori hinnangut) et see postitus on nende jaoks ka tegelikult "põnev". "Põneva" postituse nimetuse saab teema läbi arutluse. Sealjuures "põnevus" mitte ei tekki, vaid postitus saab endale nime "põnev".

Täpselt samuti kui sündinud laps on kas poiss või tüdruk ja ta saab omale nime alles hiljem - peale nime panekul. Ei tekki Jüri või Mari. Vaid poiss või tüdruk saab nime. Saate moderaatorid vahest aru?
Vasta
(25-12-2018, 16:32 )Tulnukinimene Kirjutas: Miks 2012 "Maailmalõpp ära jäi" on seletus/info täitsa olemas!
Ehk tulevad ka foorumi helged pead tagasi (kui pole just ärimaailma/raha-hirmu 3D-sse uppunud).
Ülitundlikele/empaatidele on foorum kohati nagu rooja sisse astumine.(ma ise võtan ka aeg ajalt sellest puhkust Smile)

Seda ta on - et esimesena meenub vanasõna "ära torgi sitta - läheb haisema" - seegi kahtpidi mõistetav - ära torgi ehk ignoreeri ja eemaldu või ära torgi ehk reageerides ära ole torkiv või magneetiline nagu siin ennist soovitati. See viimane pakub enese varitsemise võimalust ja parafoorumi puhul võiks seegi huvi pakkuda.
Liigsed modereerimised pärsivad elusust ja sedasorti arenguid ei muud - mingi demokraatia nõudmisega pole siin küll pistmist ja ei sobiks nagu formaatigi - paraku seda mõlemat pidi. Mida tahan öelda jääb ilmselt paljudele segaseks - teisisõnu et kas tuleks tagasi helged pead või muul moel see virtuaalruum võiks hingestuda on vaja luua eeldus et vägisi ei suruta üldist taotlust kitsasse kasti - olgu see siis kellegi subjektiivne suund või museaalivitriin sel poloe vahet. Aga see kõigest vihje minu poolt - koht mida tähele panna kui on huvi või soovi sest vaadates hetke kogupilti näib peamine ühine nimetaja isegi omavahel vaidlejate nurinates see et vaimsust on puudu,,,

Isiklikult kogesin nii maailmalõppu 2012. aastal kui ka ca ööpäevatagust impulssi mis piltlikult oli esimesele vastupidine (ilmnes unenäo vormis samal ööl nii mul kui naisel),,,
Vasta
(26-12-2018, 04:17 )Fenkol Kirjutas: Liigsed modereerimised pärsivad elusust ja sedasorti arenguid ei muud - mingi demokraatia nõudmisega pole siin küll pistmist ja ei sobiks nagu formaatigi - paraku seda mõlemat pidi. Mida tahan öelda jääb ilmselt paljudele segaseks - teisisõnu et kas tuleks tagasi helged pead või muul moel see virtuaalruum võiks hingestuda on vaja luua eeldus et vägisi ei suruta üldist taotlust kitsasse kasti - olgu see siis kellegi subjektiivne suund või museaalivitriin sel poloe vahet. Aga see kõigest vihje minu poolt - koht mida tähele panna kui on huvi või soovi sest vaadates hetke kogupilti näib peamine ühine nimetaja isegi omavahel vaidlejate nurinates see et vaimsust on puudu,,,

Isiklikult kogesin nii maailmalõppu 2012. aastal kui ka ca ööpäevatagust impulssi mis piltlikult oli esimesele vastupidine (ilmnes unenäo vormis samal ööl nii mul kui naisel),,,
Foorum on tugevalt kreenis, pole tasakaalus. Kui pealikud arvavad, et "delfi-mutid"(pähh ja Q jms.) võivad möllata, ja see on oky, minugi poolest, sest mul on siiski fb oma leht ja kinnine grupp. See siin lihtsalt kui inimestel peaks tekkima vajadus otsese info järele. Pean silmas just nö. päeva-energiaid, Ärkamist jms.
Sul oli 2012 ehk Ärkamine. Ärkamisi on tegelikult kolm. Tundub, et praegu paljudele esimene Ärkamine, sellest ka teatav närvilisus ja meeltesegadus. Terve jaanuar tuleb "raske" esimestele Ärkajatele. Kolmanda Ärkamise faasis olijatele on see kõik nö. Suur Kingitus. Saadakse oma Vägi tagasi (ühendumus oma Jumala/Avatariga), nendele ma infot jagaksingi aga seda ilma lärmavate 3D pimedateta, minu poolest võivad nad musta keerise(ga)na kanalisatsiooni minna, kui mõni neist ise ei taha vee peale jääda.
Põhi- point 2012 oli siiski see, et mõningad Maa Inimesed tõstsid oma sagedust/taset väga kõrgele ja sellega muutus Maa elanikonna(inimkonna) koondaura. Enne oli punane, 2012 oli kollane. Kui ta oleks ka sel hetkel punane-agressiivne olnud, oleks ka variant A käiku läinud. Nüüd oli variant B. Sellel aastal aktiveeriti variant C, kuna mõõtmine näitas ja lubas järgmise väikse nihke. Sellest kõiges ma räägiksin väikeses ringis.

Vasta
Praegune olukord on selline, nagu arutleksid 10 ajukirurgi restoranilaua taga uute meetodite ja tehnikate üle neurokirurgias. Siis vajuvad lauda kaks poolpurjus hobuserautjat, kes karjuvad kõigist üle:"Kuvaldaga, kuvalda ja jämeda raspliga on seda tööd tehtud ja hobused on tuhat aastat raudadega ringi jooksnud! Kas tõesti olete nii lollid, lugege vikist, mis on kuvalda" Ja kui kirurgid üritavad omavahel ikkagi arutleda või siis vihjavad, et kuvalda on teiste tööde jaoks, siis toobki hobuserautaja haamri välja, lööb laua segi ja laiatab igala kirurgile, kes julgeb veel iitsatada, lagipähe. Arutleb nagu talle omane ja kombeks. Unustab teema koguni, kuna ei oska selle kohta midagi öelda ja ründab oponendi isikut. Ja turvamees, kelle kohustus oleks mööbeldajad viisakalt teise lauda juhatada, või siis hoopis kõrtsist välja visata, peab peenikest naeru ja ütleb kirurgidele, et hästi sitt siis, aga teid pandi kuvaldaga paika, meil on demokraatia. Hakake kohe rääkima hobuserautamisest või otsige endale teine kõrts. Ja kui kirurgid lahkuvad turvalisse õhkkonda, võtavad rautajad käsile kõrvaloleva küberneetikute laua. Jne jne.
Ja selle kallutatuse pärast ongi siit kadunud vaimsed inimesed ja ka vaimsus.
Kui ajaloo vältel poleks mõningad helgemad pead kahelnud oma aja teadlaste väidetes, elaksime kiviajas edasi.
Vasta
Tsitaat:Kui ajaloo vältel poleks mõningad helgemad pead kahelnud oma aja teadlaste väidetes, elaksime kiviajas edasi.

Sedasorti prööklemise peale meenub mulle alati surematu teadlane Lõssenko ja tema artikkel «Генетика — продажная девка империализма»...
Vasta
Aga mida otsustajad ja kasutajad arvavad, kas võiks Tulnukinimesel olla üks teema kus ta ise saab oma ruumi luua ja korda hoida?

(26-12-2018, 07:41 )Tulnukinimene Kirjutas: Foorum on tugevalt kreenis, pole tasakaalus. Kui pealikud arvavad, et "delfi-mutid"(pähh ja Q jms.) võivad möllata, ja see on oky, minugi poolest, sest mul on siiski fb oma leht ja kinnine grupp. See siin lihtsalt kui inimestel peaks tekkima vajadus otsese info järele. Pean silmas just nö. päeva-energiaid, Ärkamist jms.
Sul oli 2012 ehk Ärkamine. Ärkamisi on tegelikult kolm. Tundub, et praegu paljudele esimene Ärkamine, sellest ka teatav närvilisus ja meeltesegadus. Terve jaanuar tuleb "raske" esimestele Ärkajatele. Kolmanda Ärkamise faasis olijatele on see kõik nö. Suur Kingitus. Saadakse oma Vägi tagasi (ühendumus oma Jumala/Avatariga), nendele ma infot jagaksingi aga seda ilma lärmavate 3D pimedateta, minu poolest võivad nad musta keerise(ga)na kanalisatsiooni minna, kui mõni neist ise ei taha vee peale jääda.
Põhi- point 2012 oli siiski see, et mõningad Maa Inimesed tõstsid oma sagedust/taset väga kõrgele ja sellega muutus Maa elanikonna(inimkonna) koondaura. Enne oli punane, 2012 oli kollane. Kui ta oleks ka sel hetkel punane-agressiivne olnud, oleks ka variant A käiku läinud. Nüüd oli variant B. Sellel aastal aktiveeriti variant C, kuna mõõtmine näitas ja lubas järgmise väikse nihke. Sellest kõiges ma räägiksin väikeses ringis.

Mulle tundub see hea mõte ja loeksin huviga, mida on öelda inimesel, kellel oma maailmapilt ja visioon paigas - nii paistab olevat. Äratas minus küll huvi!

Samuti poleks minul selle vastu, kui peaksin midagi kirjutama ja see ära kustutakse ruumis, millel on olemas haldaja ja vastutaja seal pakutava sisu eest. Sellisel juhul on modereerimine õigustatud.
Ei poolda seda nö vabalt arenevas ruumis ilma ühe selge taotluseta nagu on enamik sotsiaalruume ja delfilikele repliikidele ei pööra tähelepanu ning sama kategooria pikki traktaate lihtsalt ei loe seega mind need ei häiri kuid saan tõesti aru kui segav võib selline risustamine olla taotluse olemasolul ja vastutaja poolse hoolimise korral.

Pole kindlasti midagi kaotada kui siia muule lisaks tuleb nurk Tulnukinimese modereerimisel.

ps, repliigi korras vaid üks eelküsimus - kas oli midagi sarnast 1980-ndate teisel poolel ehk?
Vasta
(25-12-2018, 23:01 )Onu Pähh Kirjutas: See forum on osa demokraatiast, kuna asub demokraatlikus riigis.
Ega see foorum pole eririik eesti riigi sees.
Mulle jääb arusaamatuks miks kustutada, kui võib ümbertõsta, paigutage teemaväline jutt mujale ja las arutlevad seal mujal edasi. Miks te kustutama peate?

Ei. Foorum ei ole demokraatlik. See riik riigis argument on täiesti kasutu, kuna foorumis ei sunnita kedagi (isegi kogemata) elama. Siia registreerimine (ja selle käigus foorumi reeglitega nõustumine) on vabatahtlik. Kui ei meeldi, siis mine ära.

See asi mis sulle uue kasutajana arusaamatuks jääb on juba ammu ja mitmekordselt vastuse leidnud. Aga olgu, kuna sa oled nii eeskujulik kasutaja ja alles esimest korda siin, siis eks tuleb korrata...

Miks mitte suva juttu?

Para-web on asutatud foorumina arutama paranormaalseid nähtuseid. Arusaadavalt pole mingit vahet, et kui sa toetad EKRET või Sotse, siis püramiidid ehitati tulnukate või inimeste poolt. Kas Ratas või Ansip olid paremad peaministrid ei määra hinge surelikust või surematust. Kas Trumpi viimases tweedis oli sada või sadakaksteist tähemärki ei anna meile kinnitust Kennedi tapja isiku kohta.

Foorumi praegusest olekust on näha, et kui me anname poliithuviliste sügelevatele sõrmedele teema, siis pool foorumi aktiivusest kalduks sinna. Me (oma piiritus headuses) ei taha, et te oma lugemise/kirjutamise energiat foorumi teemapüstituseväliselt raiskaksite. Ikkagi meie foorum ju. Parem oleks kui te vabatahtlikult lahkuks. Vihjeid on juba enam kui küll olnud. Lolli ei tasu mängida.

Unistust mingist nurgast, kus te vaikselt omavahel poliitikast higiseks lähete, aga samas kedagi teist ei sega, võite vaid und näha. Nähtud-tehtud. Varem või hiljem hakkate te üksteist parteidevärvides nägema ning parateemades esitatud argumente vastavalt hindama. Olge parem värvitud.

Aga tõsiselt. Võiks mingi aeg aru saada, et poliitteemad lähevad kustu. Mis mõttega üldse proovida? Kui ei meeldi ja taha siin olla ja moded kiusavad, siis avaldage soovi ja teeme bänni ära. Siis vähemalt rahulik olla.
Vasta
(27-12-2018, 00:16 )Nielander Kirjutas: Kui ei meeldi ja taha siin olla ja moded kiusavad, siis avaldage soovi ja teeme bänni ära. Siis vähemalt rahulik olla.

Kuna arvamused ei ühti, siis jääme eriarvamusele. Kustutamist mina ei toeta, teie toetate- jäägu arvamused siis lahku.
Küll aga võtan pakkumise vastu ja käesolevalt palun mind bännida.
Seda ilma emotsionaalsuseta, lihtsalt bännige ära nagu pakute.
Vasta
Keelt sõna sõnalt tõlkida ilma et tähendus kaob on raske.

Nagu koraani ei ole muus kui araabia keeles ja talmudi muus kui heprea keeles. Kes neist teada tahavad peavad enne ühe nendest keeltest ära õppima.

Eesti keele võib Hiina keeleks muuta ja Hiina keele Soome keeleks muuta ja siis vastupidi.

Unkari keel võib seda kolmnurka igat pidi liikuda.

Enamus UFO tekste on mingist keelest Inglise keelde tõlgitud ja neis on huvitav grammaatika. Näiteks lause sees on sisemisi lauseid ja kogu lause kaotab tähenduse kui sisemiste lausete tähendus kaob. Arvatavasti kvantarvutiga automaatselt tõlgitud tekstid.
Vasta
(27-12-2018, 15:30 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Keelt sõna sõnalt tõlkida ilma et tähendus kaob on raske.

Nagu koraani ei ole muus kui araabia keeles ja talmudi muus kui heprea keeles. Kes neist teada tahavad peavad enne ühe nendest keeltest ära õppima.

Eesti keele võib Hiina keeleks muuta ja Hiina keele Soome keeleks muuta ja siis vastupidi.

Unkari keel võib seda kolmnurka igat pidi liikuda.

Enamus UFO tekste on mingist keelest Inglise keelde tõlgitud ja neis on huvitav grammaatika. Näiteks lause sees on sisemisi lauseid ja kogu lause kaotab tähenduse kui sisemiste lausete tähendus kaob. Arvatavasti kvantarvutiga automaatselt tõlgitud tekstid.

Mis keeled on unkari ja heprea?
Vasta
(27-12-2018, 00:16 )Nielander Kirjutas: Unistust mingist nurgast, kus te vaikselt omavahel poliitikast higiseks lähete, aga samas kedagi teist ei sega, võite vaid und näha. Nähtud-tehtud. Varem või hiljem hakkate te üksteist parteidevärvides nägema ning parateemades esitatud argumente vastavalt hindama. Olge parem värvitud.

Shock Poliitikat??? Ma oleksin 4D, 5D jms. infot jaganud.
Vägisi ei sunni. Pakkusin lihtsalt välja.
Vasta
(27-12-2018, 15:09 )Minaelan Kirjutas: Ma nimelt nõudsin siinses foorumis, et ingliskeelne mitmeleheküljeline tekst oleks kasvõi 5-lauselises eestikeelses kokkuvõttes. http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid249335

Selle (minu eestikeelse teksti) kustutas Nielander ära. Siis ma lisasin sealses teemas oma inglisekeelse sõnumi ja ka paralleelselt eestikeelse. Nielander kustutas eestikeelse ära kui sobimatu???

Palun kohtuotsust?
Para-web international alamfoorumi päises on teema, milles täpsustakse selle postitamisreegelid. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4471

(15-11-2009, 22:53 )Thorondor Kirjutas: All discussions should be in english or language the main material was presented in. No estonian!
Topics or discussions in other langugages are allowed if you don't speak english or there is other reasonable cause.(Estonian is not allowed)
• Quoted materials may be in any language necessary.

- In estonian -
Arutelu toimub antud alamfoorumis inglise keeles või muus keeles, milles käsitletav materjal koostatud on.
Muudes keeltes teemad on lubatud juhul kui teemaalgataja ei valda ingliskeelt või leidub mõni muu mõistlik põhjus.(Eesti keele jaoks on teised alamfoorumid.)
• Lingitud ja tsiteeritud materjalidele keelelisi piiranguid pole.

Kuna para-web international alamfoorumis võivad postitada ka eesti keelt mitte oskavad kasutajad üle kogu maailma, siis pole vist väga mõtet neilt eesti keelset kokkuvõtet nõuda.
Vasta
(27-12-2018, 17:42 )Tulnukinimene Kirjutas:
(27-12-2018, 00:16 )Nielander Kirjutas: Unistust mingist nurgast, kus te vaikselt omavahel poliitikast higiseks lähete, aga samas kedagi teist ei sega, võite vaid und näha. Nähtud-tehtud. Varem või hiljem hakkate te üksteist parteidevärvides nägema ning parateemades esitatud argumente vastavalt hindama. Olge parem värvitud.

Shock Poliitikat??? Ma oleksin 4D, 5D jms. infot jaganud.
Vägisi ei sunni. Pakkusin lihtsalt välja.
Ta pidas Palatit silmas, mida pännitud näeksid ainult kui paraveebi tahavad Laugh
Vasta
(27-12-2018, 17:42 )Tulnukinimene Kirjutas:
(27-12-2018, 00:16 )Nielander Kirjutas: Unistust mingist nurgast, kus te vaikselt omavahel poliitikast higiseks lähete, aga samas kedagi teist ei sega, võite vaid und näha. Nähtud-tehtud. Varem või hiljem hakkate te üksteist parteidevärvides nägema ning parateemades esitatud argumente vastavalt hindama. Olge parem värvitud.

Shock Poliitikat??? Ma oleksin 4D, 5D jms. infot jaganud.
Vägisi ei sunni. Pakkusin lihtsalt välja.

Piinlik.
Andministratsioon kui üldse foorumis osaleb siis tegeleb kaagutamisega ja sisulisest tasakaalus jutust ei saa isegi aru.
Vasta
(27-12-2018, 19:05 )Temimoor Kirjutas:
(27-12-2018, 17:42 )Tulnukinimene Kirjutas:
(27-12-2018, 00:16 )Nielander Kirjutas: Unistust mingist nurgast, kus te vaikselt omavahel poliitikast higiseks lähete, aga samas kedagi teist ei sega, võite vaid und näha. Nähtud-tehtud. Varem või hiljem hakkate te üksteist parteidevärvides nägema ning parateemades esitatud argumente vastavalt hindama. Olge parem värvitud.

Shock Poliitikat??? Ma oleksin 4D, 5D jms. infot jaganud.
Vägisi ei sunni. Pakkusin lihtsalt välja.
Ta pidas Palatit silmas, mida pännitud näeksid ainult kui paraveebi tahavad Laugh
Tänud selgitamast! Mulle jäigi veidi segaseks miks higiseks? prateidevärvides nägema? värvitud?
Kui Palatist jutt, siis asi kohe selge!Smile
Vasta
(25-12-2018, 21:51 )Mannu Kirjutas: Tõsist trolli see ei peata, ei aastane ega igavene. Kahjuks.
Nii see kahjuks on. Siingi teemas ju targutavad peaasjalikult endised bännitud uute nimedega.
Vasta
Temimoor Kirjutas:Mulle täitsa meeldiks siin foorumis nurgake, mis oleks nagu palat ja sina seal peaarst Laugh Äkki saab siis teha nii, et neile nö pännitutele avaneb ainult "Palat" ja seal siis omandavad kombeid Laugh


Patsientidel või kes onu Pähhist lugu oskavad pidada- soovitaks "kontrollitud narruse" kohta lähemalt lugeda. Don Genaro (Castaneda raamatud) laiv esitused a priori.

Theun Mares samuti kohane
-http://koerakoonlane.onepagefree.com/?id=5387&



Enesetähtsuse ravi parim metodoloogia Smile
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Vasta
Ma ei saa nüüd aru, mis uss teid parahuvilisi selle modereerimisega nõelas. Minu point oli, et arutelu ei lasta tekkida.. sellest ma saan isegi aru miks mõned postid üritades kedagi arutlema kutsuda ära kustutatakse.. põhjendustest ma nagu aru ei saa (ühed põhjendused on ilmselgelt pealekaebamisest, teised jälle mõne moderaatori subjektiivsusest.. Elik mis on "põnev" seda põneva definitsiooni ma nüüd ootan)

Aga mis teid vaevab? Lihtsalt tahate viriseda nagu igas teises poliitika teemas, kuidas ikka keegi teine teile kogu aeg kaikaid kodaratesse viskab ja kui me suudaks need kurjad jõud kõrvaldada siis hakkaks meil "nägijatel" kohe hullult hästi minema? Arutelu te ju kardate nagu tuld, teil peaks ju hea meel olema kui sellised teemad ära kustutatakse?
Vasta
(28-12-2018, 09:11 )Minaelan Kirjutas: Oot, kas tõesti "rahvusvahelised parahuvilised" on huvitatud postitama Eesti parafoorumi alamfoorumisse...ingliskeelsesse rubriikki?

Mitte rubriiki, vaid Eesti parafoorumi rahvusvahelises alamfoorumisse. Kui nad seal nende jaoks võõrkeelt kohtavad, siis ega ilmselt väga huvitatud nad ei ole jah.
Vasta
Mina Q11 ei ole sama teistega ...ma olen hoopis midagi muud...minu aus sõna sellele...Smile
Vasta
Minaelan
Selge. Kahtlustad, et esitan küsimusi, mitte normaalsel eeldusel, et soovin teada vaid mingil x põhjusel, et olen keegi, kes...(nüüd tuleb tõesti paramõiste) "teisi parafoorumlasi püüab"?
Esitaksin muidugi taas küsimuse, et mida see tähendab "püüab parafoorumlasi", kuid on oht, et teema läheb liiga offtopicuks ja see pole teema autori suhtes kuigi viisakas.
Ehk siis jäägu sulle su arvamus. Kes ma olen või miks. Ma ei leia eriti vajadust tõestada, et "ma pole kaamel".
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 56
  • 57
  • 58(current)
  • 59
  • 60
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat