•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 53
  • 54
  • 55(current)
  • 56
  • 57
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(07-08-2018, 10:14 )Ill be back Kirjutas: Ja mida siis dünaamiline IP meile ka annab? Peale võimaluse targa näoga IP-aadressist rääkida...

Sina ei tea, mida ip annab (!?)Shock, aga olgu ip näitab kuni maja ja korterini välja jne, kus antud kasutaja elab JA ei suudeta end lõputult jälgida, konspiratiivselt tegutseda ja aeg on näidanud, et millalgi teeb vea ja ipd annavad topelt kasutajad välja.
(07-08-2018, 10:29 )Mannu Kirjutas:
(07-08-2018, 10:14 )Nofretete Kirjutas: Järgi saab alati vaadata ja inimese vaated jäävad ju samaks. Aga seda küll kindlaks ei teinud, kes Nummi oli. Aga võib kindel olla, et on peatselt mõne teise aliasega tagasi. Kole vihane oli teine.
Arila, Ilo, vb ka rumal ja palju eelmisi kasutajaid oli ka. Saan personalist aru, et bänniti. Kuid siin võiks mingi "ventiili" siiski leida, et teadmised tuleksid läbi.

Mu meelest nummi ei olnud topelt kasutaja niivõrd kuivõrd, aga kiibitsejast "alasti lehmapoiss" on seda kindlasti.
Rumal jaa...ei olnud mitte rumal.
Vasta
Dünaamiline IP???? Nu, võ, batenka, dajote...
Vasta
(07-08-2018, 10:42 )Ill be back Kirjutas: Dünaamiline IP???? Nu, võ, batenka, dajote...
Jah sul on õigus. Ja neilt dünaamilistelt ei saagi tulla mingit pikka asjalikku vaid ikka lühikesed jututoa moodi jutuotsad. Ma isiklikult keelaks üldse dünaamilise ip pealt foorumisse mullitajad ära v.a. jututoas olemine.

Seega foorumil peaks tekkima omanik, kes ütleb selgelt, mis on lubatud ja mis mitte ja ülejäänud, kas aktsepteerivad või ... ja kohe saab rahu majja ja ei mingeid ip otsinguid jne...s.h. peaksid olema ka foorumiosad, mis on ainult sisenemisel nähtavad.
Vasta
Palun andke personalile esimesel võimalusel teada, kui mõni selline uus kasutaja tekib, kelle kirjutamisestiil ilmselgelt foorumi reeglitega kokku ei sobi. Me ei suuda igal uuel postitusel ja kasutajal silma peal hoida.

Mis puudutab varikontosid, siis tõepoolest on meil selle tõestamiseks piiratud võimalusel ja vaid kõhutunde põhjal me kedagi selles süüdistama ei hakka. Palun hoiduge sellest ka teie - sest sellel ei ole mingit muud praktilist tulemust kui lisapingete lisamine foorumi niigi haprasse keskkonda.
Vasta
Tsitaat:Ja neilt dünaamilistelt ei saagi tulla mingit pikka asjalikku vaid ikka lühikesed jututoa moodi jutuotsad. Ma isiklikult keelaks üldse dünaamilise ip pealt foorumisse mullitajad ära v.a. jututoas olemine

Ehk siis nulliks ära igasuguse foorumi. Sest märkimisväärne osa tänasest netist toimib nimelt dünaamiliste IPde läbi. Paistab, et sõnakombinatsioon IP-aadress on ka kogu teadmine.
Vasta
(07-08-2018, 11:24 )Ill be back Kirjutas:
Tsitaat:Ja neilt dünaamilistelt ei saagi tulla mingit pikka asjalikku vaid ikka lühikesed jututoa moodi jutuotsad. Ma isiklikult keelaks üldse dünaamilise ip pealt foorumisse mullitajad ära v.a. jututoas olemine

Ehk siis nulliks ära igasuguse foorumi. Sest märkimisväärne osa tänasest netist toimib nimelt dünaamiliste IPde läbi. Paistab, et sõnakombinatsioon IP-aadress on ka kogu teadmine.

Ei ole mõtet in**a, sa tead väga hästi sealt sinu näperdatavatst dünaamilisest ei tule midagi peale vähest mõtet ja teksti vajavate instagrami ja fbde taoliste kohtades olemiseks jms...see sinu dünaamiline ei ole asjaliku pikema jutu kirjutamiseks vaid omavaheliseks kõneks/suhtelmiseks ja ei enamat. Sa ise ka istud telfs ve sp sinult misskit huvitavat pikemat ei tulegi, no kaua sa ike näperdad töö vahepealt seda 3x 3 cm pinda.

Aga muide, ebaviisakas oled sa pidevalt, MIKS sulle veel senini Bänni tehtud ei ole, saadad kaasfoorumlasi p-se jne.. Miks sa üldse siia tagasi tulid kui siinsead kasutajad ei meeldi, istunud oma bännis edasi?
Vasta
Eithea, ka vähelugupeetu IP-aadress näikse olevat dünaamiline. Lihtsalt silmaringi avardamiseks. Koos järeldustega. Ja muideks, mina saatsin foorumlase Minaelan ( ja kui kenasti ühtivad kirjapildis Minaelan ja Eithea, selline võluv dualism) ikka sinna, kus selg ja jalad korraga nime kaotavad. Miks ma ikka veel siin olen? Ikka uudishimust. Ja lootusest mõnda silmapaistvat tarkust omandada. Arenemiseks nii-öelda. Ja loomulikult jälgimaks inimlikku rumalust kõigis tema avanemisvormides. Milleks see foorum iseäranis laiu võimalusi pakub.
Vasta
(07-08-2018, 12:11 )Ill be back Kirjutas: Eithea, ka vähelugupeetuIP aadress näikse olevat dünaamiline. Lihtsalt silmaringi avardamiseks. Koos järeldustega. Ja muideks, mina saatsin foorumlase Minaelan ( ja kui kenasti ühtivad kirjapildis Minaelan ja Eithea, selline võluv dualism) ikka sinna, kus selg ja jalad korraga nime kaotavad. Miks ma ikka veel siin olen? Ikka uudishimust. Ja lootusest mõnda silmapaistvat tarkust omandada. Arenemiseks nii-öelda. Ja loomulikult jälgimaks inimlikku rumalust kõigis tema avanemisvormides. Milleks see foorum iseäranis laiu võimalusi pakub.

Laugh

Ära parem proovi igasugused võimed sul puuduvad ja lollust ehk inimlikku rumalust jälgides kaovad sul ajust need viimasedki tarkuse saarekesed sest rumalus olla nakkav „kui pikalt sügavikku vaadata, vaatab sügavik sulle vastu“. Tegelikult ma kahtlustan, et sa oledki juba rumal, kuna siin oled. Jaa võib olla tõesti, see foorum pakub sulle suuri /laiu võimalusi olla rumal.
Tere tulemast kullake me lollakate sekka , et jha inimene ikka otsib enesesarnast keskkonda ja ära häbene oma rumalat olemust Laugh
Vasta
Pisike tekstivõrdlus (võtmesõnad etc) tekitab järjest rohkem mõtet, et kasutajatel Eithea ja Minaelan on kokkupuutepunkte muuski kui vaid nimede kirjapildi kattuvuses...
Vasta
(07-08-2018, 12:36 )Ill be back Kirjutas: Pisike tekstivõrdlus (võtmesõnad etc) tekitab järjest rohkem mõtet, et kasutajatel Eithea ja Minaelan on kokkupuutepunkte muuski kui vaid nimede kirjapildi kattuvuses...

Laugh

Ma lausa salvestan selle "tarkuse pärli" nu näed kui lihtne on olla rumal. Ma hetkekski ei kahelnud sinus ja juba tunnen ka kokkupuutepunkte 'I'll be back`ga. Mu meelest on Minaelani ja Eithea nimede kirjapilt ja eriti veel kirjapilt sarnane ka Faraday ja Leena nimedega ja millised punktid seal veel kokku puutuvad ooooooooooo Laugh

Aga küsimusele, miks te bännitud kõik siin jubedas, lollakas foorumis tagasi olete, on vastuseks kättemaks?
Vasta
Ülalolevat vaadates leian, et Eithea suhtumine ei sobi foorumisse. Mega intriganttimine vahetpidamata ja lisaks sisuline panus null. Antud hetkel illbebacki suunas isiklikke ründeid mina ei raporteeri aga Ibb võiks seda teha küll. Mõtlen tõesti, et kui bänniks selle kurja juure vahelduseks pikemaks ajaks, saaks foorumi tasapisi jälle kultuurseks tagasi. Minaelan pe ainus, kelle ajusid komposteeritud. Isegi muidu tasakaalukas Mannu juba evib seda ussitamist, vahele jääb pikk rida ülesköetud kurje tegelinskeid.
Vasta
Lase linnuke jaurab. Eithea stiilis külaullikesteta läeb igavaks.
Vasta
(07-08-2018, 13:10 )Ill be back Kirjutas: Lase linnuke jaurab. Eithea stiilis külaullikesteta läeb igavaks.

Laugh

Vot nii käib siin bännimatute jutuajamine, küll on kirjapilt sarnane küll on küllaullikesed foorumis.
Vasta
Noh, külaullike on võrdluses mentaalne ebard, .pask, mölisema, värdjalik kommentaar lausa pühapäevakooli sõnavara.
Vasta
Ma arvan, et ei lähe igavamaks, kui keskkond muutub intelligentsemaks, vabaneb venestamisest ja tekkib huvi taas sõna võtta ka arukamal kontingendil ( hea huumor nüri rassistliku ilkumise asemel jms), kes praegusest palaganist lihtsalt tüdinud.
Vasta
(07-08-2018, 13:03 )Ichigo Kirjutas: Ülalolevat vaadates leian, et Eithea suhtumine ei sobi foorumisse. Mega intriganttimine vahetpidamata ja lisaks sisuline panus null. Antud hetkel illbebacki suunas isiklikke ründeid mina ei raporteeri aga Ibb võiks seda teha küll. Mõtlen tõesti, et kui bänniks selle kurja juure vahelduseks pikemaks ajaks, saaks foorumi tasapisi jälle kultuurseks tagasi. Minaelan pe ainus, kelle ajusid komposteeritud. Isegi muidu tasakaalukas Mannu juba evib seda ussitamist, vahele jääb pikk rida ülesköetud kurje tegelinskeid.
Miks see minu suhtumine siis murjamile ei sobi......? Kas sp et mulle ei sobi kui naasja saadab teisi peesse või spe, et ma ei arva et siin rumalate foorum, kus olla eriti laiad võimalused..jne... Kui teil on kaasfoorumlastesse ja foorumis selline suhtumine, siis ei ole vaja taaaarkadel siin olla, tundub olema kättemaks varasemate bännide eest.


(31-07-2018, 12:46 )Minaelan Kirjutas:
(31-07-2018, 12:35 )Eithea Kirjutas:
(31-07-2018, 12:29 )Ill be back Kirjutas: Läheb õige sinna, kus selg ja jalad korraga nime kaotavad. See, kes väite välja käib, seda ka tõestab. Vana ja üldtunnustatud põhimõte. Kui just ei taha juhmiks kõlupeaks saada liigitatud
Lugupeetav, kas see koht kuhu ta minema peab on p e r s e we?
(31-07-2018, 12:39 )Ill be back Kirjutas: Nimelt. Siira ja sõbraliku soovitusena elementaarsete etiketireeglite rikkumise pärast.

Ai-ai-ai. Sõber "kes tuleb tagasi" on veel väitluskunstist väga kaugel. Eks see vene ajupesu ka vähe muserdab ja teeb need ajud pehmemaks kui tarvis oleks ....

Loodame paranemist.

(07-08-2018, 12:11 )Ill be back Kirjutas: Ja loomulikult jälgimaks inimlikku rumalust kõigis tema avanemisvormides. Milleks see foorum iseäranis laiu võimalusi pakub.


Vasta
Mis ma oskan öelda...juba vanarahvas teadis öelda, et see peni pidada niutsatama, kes kaikaga üle turja saab. Mõtlen seda eriti mustaks rõhutatud tähendamist inimliku rumaluse esinemisest siinses foorumis.
Vasta
Meie skeptikute read tunduvad kuuluvat Sorose Avatud fondi rahastatud seltskonda nagu näiteks väitlusklubi ja faktikontroll. Ei tea mida sellise ideloogia kandjatega paraveidrike klubis peale hakata, nad ju otsesed veidrike vaenlased, mõelge millised hirmsad ketserid on psühhiaatritele luuludega inimesed, veel enam isegi organiseerunud ja omavahel luulusid vahetavad veidrikud. Oleks siis veel kanoniseeritud luuludega kristlased aga täitsa paganad keda vaja verbaalselt ravida ja ravida millega meie kallid sorosfundlased tegelevadki.
Vasta
Venelased teavad rääkida, et kui tundub, siis tuleb risti ette lüüa...
Vasta
(07-08-2018, 14:49 )VironShaman Kirjutas: Meie skeptikute read tunduvad kuuluvat Sorose Avatud fondi rahastatud seltskonda nagu näiteks väitlusklubi ja faktikontroll. Ei tea mida sellise ideloogia kandjatega paraveidrike klubis peale hakata, nad ju otsesed veidrike vaenlased, mõelge millised hirmsad ketserid on psühhiaatritele luuludega inimesed, veel enam isegi organiseerunud ja omavahel luulusid vahetavad veidrikud. Oleks siis veel kanoniseeritud luuludega kristlased aga täitsa paganad keda vaja verbaalselt ravida ja ravida millega meie kallid sorosfundlased tegelevadki.

Palun lihtsamat sõnastust!
Vasta
(07-08-2018, 14:56 )tanoid Kirjutas:
(07-08-2018, 14:49 )VironShaman Kirjutas: Meie skeptikute read tunduvad kuuluvat Sorose Avatud fondi rahastatud seltskonda nagu näiteks väitlusklubi ja faktikontroll. Ei tea mida sellise ideloogia kandjatega paraveidrike klubis peale hakata, nad ju otsesed veidrike vaenlased, mõelge millised hirmsad ketserid on psühhiaatritele luuludega inimesed, veel enam isegi organiseerunud ja omavahel luulusid vahetavad veidrikud. Oleks siis veel kanoniseeritud luuludega kristlased aga täitsa paganad keda vaja verbaalselt ravida ja ravida millega meie kallid sorosfundlased tegelevadki.

Palun lihtsamat sõnastust!

Taark inimene ei saa siin ometi ullikestelt lihtsamat sõnastust paluda.
Vasta
(07-08-2018, 15:01 )Eithea Kirjutas: Taark inimene ei saa siin ometi ullikestelt lihtsamat sõnastust paluda.

Keda sa siin ullikeseks sõimad?
Vasta
Nielander, aita ometi "tagasitulija" hädast välja- õues ilus ilm, tahaks päevitada ja ujuda või kolmerattalisel kihutada, aga ei saa- peab parahulludega vägikaigast vedama (papp tahab teenimist). Pane üks pänn, saab inimene rahu!Bleh
Vasta
(07-08-2018, 16:16 )tanoid Kirjutas:
(07-08-2018, 15:01 )Eithea Kirjutas:
(07-08-2018, 14:56 )tanoid Kirjutas:
(07-08-2018, 14:49 )VironShaman Kirjutas: Meie skeptikute read tunduvad kuuluvat Sorose Avatud fondi rahastatud seltskonda nagu näiteks väitlusklubi ja faktikontroll. Ei tea mida sellise ideloogia kandjatega paraveidrike klubis peale hakata, nad ju otsesed veidrike vaenlased, mõelge millised hirmsad ketserid on psühhiaatritele luuludega inimesed, veel enam isegi organiseerunud ja omavahel luulusid vahetavad veidrikud. Oleks siis veel kanoniseeritud luuludega kristlased aga täitsa paganad keda vaja verbaalselt ravida ja ravida millega meie kallid sorosfundlased tegelevadki.

Palun lihtsamat sõnastust!

Taark inimene ei saa siin ometi ullikestelt lihtsamat sõnastust paluda.


Keda sa siin ullikeseks sõimad?

Foorumit tuleb lugeda järjest ja mõttega. Vastuseks sulle, et eks ikka ennast ja mõttekaaslasi vastavalt alljärgnevale tsiteeringule või oli taas väljendatu liig raskesti mõistetav sinu jaoks?!
Sinu öeldust ma mõistan, et alljärgnevas on 'I'll be back' mind sõimanud.??!!

(07-08-2018, 13:10 )Ill be back Kirjutas: Lase linnuke jaurab. Eithea stiilis külaullikesteta läeb igavaks.

Vasta
Ühest teemast on teile vähe, et üksteisele ära panna? Kui siia veel teemavälist midagi tuleb, siis saadan puhkama.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 53
  • 54
  • 55(current)
  • 56
  • 57
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat