•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Viimane on küll siinsele foorumile näkku irvitamine.
Sooviks teada, miks , siis sellisesse nii "marginaalsesse pisifoorumisse" peale bännimist kohe väga tagasi "turnitakse"?
Kui inimesel on autunne, siis ei topi Ta oma näppe uuesti punasele pliidirauale ega sarja, et see kur**i pliit polegi veel jahtunud.
Et kroonilisi puuke vältida on ikka võimalusi palju rohkem.... . Ilgutavatest- ID variantidest võiks ju veel kaugemale vaadata, (ei pea ennast selles pädevaks).
PS! Kardan ,et ID kaardi aluselise registreerimisega vananeb foorumi kasutajaskond 15 päevaga -ca15 aastat Smile
Vasta
Pakuksin välja miinustamise süsteemi- nimelt registreerunud ja sisse loginud kasutajad saaksid mittemeeldivaid postitusi
ühekordselt miinustada, 30 miinust saanud postitus läheks juba kustutamisele ja kasutaja, kellele need miinused anti, saab esimese kollase kaardi, kolme kaardiga bänn.
Vasta
Siis ei maksa nutta ja imestada, kui äkki enda postituse all miinused hakkavad kasvama Laugh

Demokraatia teeb vaid osavamate psühhopaatide võimu juurde liikumise lihtsamaks, sest neil on seda oskust manipuleerida ja valetada "massidele" (paraveebi kontekstis kõlab see muidugi naljakalt) Laugh Te kõik tahaksite näha puldi juures excubitorist aka Tyto Albat - miks paganapäralt ta ei tee omale foorumit siis?
Vasta
(20-04-2018, 23:30 )seenetoorik Kirjutas:
(20-04-2018, 10:49 )igihali Kirjutas: Ilmselt pidas Thorondor silmas vastamisel oponenti väärikat, mitte halvustavat või ülalt alla vaatavat suhtumist.

Jube keeruline on suhtuda vääriliselt inimesse, kes elementaarset loogikatki ei tunne. Ja siinkohal pole tegu üldsegi mitte mingi leeridevahelise antipaatiaga. Külastan tihti ateistlikke ja skeptilisi foorumeid, kus samuti pidevalt juukseid peast pean katkuma, sest ka minu oma leeri inimesed ajavad tihti niisugust kelbast, et oksele ajab.

Kui Vasja tantsult sinise silmaga tagasi tuleb, võib ta olla ka süütu. Kui Vasja ka järgmine laupäev tantsuõhtul sinika saab, võib see olla loll juhus. Aga kui Vasja iga jumala laupäevaõhtu tappa saab, siis on viga vist ikka Vasjas eneses!


(21-04-2018, 12:33 )Ill be back Kirjutas: Ja kuidas soovitavad valgusallikad seda probleemi lahendada? Kas ID-kaardi, mobiil-ID või pangalingi kaudu sisselogimise eeldamine ei kisu marginaalse pisifoorumi puhul tiba suurushullustuseks? Muul kombel aga ei ole võimalik konkreetseid isikuid välistada. Nii et enne igasugu udu ajamist viige end pisutki asjaga kurssi. Ei ole ju palju tahetud...

Aastatepikkune kogemus selles vallas näiteb, et model on bännimine vaid kaks klikki teha. Troll peab end aga jälle ja jälle registreerima. Lõpuks tüdineb ta lihtsalt ära, sest jõuab foorumit läbustada vaid ühe õhtu ja siis jällegi tuleb bänn. Viimaks ta lihtsalt loobub, kui pole just palgaline. Palgalise puhul bännimine ei aita, kuid kaasajal on ka nende jaoks pisut karmimaid vahendeid, mida juhtkond ka kindlasti teab ja valdab,


Vasta
Siin kivi all vähk ongi.
Vasta
(08-04-2018, 22:20 )Aadu66 Kirjutas: Para on suht õrn teema ja parafoorumis ei peaks mingi haige eitaja ja tõestusenõudja iga teemat rikkuda saama. Kui ei usu, et teise inimese maailm on avaram kui sinul, ära tule siia targutama ja oma tõdesid peale suruma. Kui sinu jaoks para ei ole, siis ärgu olgu sinu jaoks ka parafoorumit. Ei saagi aru, kelle see eesmärk oli, aga see on saavutatud - parafoorumis on paravõimetega ja parakogemusega inimesed vaikima sunnitud või välja söödud. Täielik nonsenss. Milleks see foorum üldse loodi? Ainult karm modereerimine ja armutu bännimine taastaks foorumi tema hiilguses!
Selles on sul Aadu66 õigus. Ja kes veel välja ei ole söödud, siis sellega tegeletakse jätkuvalt. Näiteks teemas Inimrasside ajalugu.
Nüüd kui poliitika teemades enam jurada ei lasta, hakati parateemasid trollima.

Seenetoorik on Jason ehk Morgan LaFey. Üks esimesi, kes omal ajal bännitud.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...22Jason%22

Vasta
Paraku on foorumi "jumalad" sitas seisus ,kas tõmmata müts silmile või joosta kuskil terendava EU õnne suunas.
Olge tublid! võtate maha need teemade solkijad - olete enamuse para lembeliste kaitse all.
Loodan, et kaine mõistus võidab.
Vasta
(21-04-2018, 14:49 )Nofretete Kirjutas: Seenetoorik on Jason ehk Morgan LaFey. Üks esimesi, kes omal ajal bännitud.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...22Jason%22

LaughLaughLaugh Jason Laugh Teda ma tean küll. Vanasti oli satanist. Vist mitte selline usu poolest aga talle meeldis kottida kristlasi Laugh

Jason on süütu vennike, talle lihtsalt meeldib teid kiusata - teda üldse te teemad ei huvita ega ka need faktid või nende tõestused. Castanedas on selliste nimetuseks väikene kuiviktürann. Oskad sellisega toime tulla oskad ennast juhtida wink

Vasta
Mul pikka aega küsimus---see foorum püsib ainult pühast vaimust, Müts maha nende ees, kes meie peerudest suudavad elektrit toota(vist meie saastast),st. mida rohkem ilgume seda rutem aku laeb ja algab uus päev......................
Täitsa nõus midagi maksma, et oleks modedel motivatsiooni püsivalt siin ka mõistus peas jahe hoida.
See sait peaks olema sümbioolselt tasuline..............................
Vasta
"...Et kroonilisi puuke vältida on ikka võimalusi palju rohkem.... . Ilgutavatest- ID variantidest võiks ju veel kaugemale vaadata, (ei pea ennast selles pädevaks)..."

Pädevaks ei pea, aga soovitusi jagan laialt. Kujundlik. Hangiks esmalt pisut pädevust ja soovitaks alles siis. Millised need "palju rohkemad võimalused" siis on, milliseid tulemuslikuks võib pidada?
"...Aastatepikkune kogemus selles vallas näiteb, et model on bännimine vaid kaks klikki teha. Troll peab end aga jälle ja jälle registreerima..."

Puht arutuslikult- võta see uuesti regamine kah suurt erilist vaeva, samuti vaid mõni klikk.
Vasta
(21-04-2018, 10:48 )Nofretete Kirjutas:
(07-04-2018, 16:49 )cambodia Kirjutas: Minu subjektiivse arvamuse kohaselt, on foorumi reeglite ja tegeliku olukorra vahel karjuv vastuolu!
Nimelt, foorumi reeglistikus on üheselt sätestatud, et hoiatus/ bännimine puudutab foorumi liikmeid/liiget, elik siis kindlat persooni/isikut/kasutajat!
Väga õige ja üheselt mõistetav.
Tegelikkuses saab hoiatatud/bännitud hoopistükkis kasutajanimi! Ei enamat.
Elik, siis reaalsuses, pöörduvad pahatihti, permanentse/jääva bänni saanud isikud süüdimatult foorumisse tagasi, tegutsedes teise kasutajanime alt.
Teisisõnu jätkatakse oma tavapärast, väljakujunenud tegevust. Vajadusel korduvalt! Karistamatult.
Kusjuures too primitiivne seltskond on ülilihtsalt tuvastatav...

PS.
Kui foorum taolistest puhtaks roogitakse, hakkavad asjad liikuma...
Lihtne baastasand.

Mõistlik ettepanek, aga miks seda kuulda ei võeta? Praeguse seisuga paistavad enamus kunagi bännitud, siin tagasi olevat.

Jajah! Täpselt nagu igasugused aastaid topelkontode alt iseendale kaasa kiitnud ja bännitud tegelased. Ma näpuga muidugi kellelegi ei näita...
(21-04-2018, 14:49 )Nofretete Kirjutas: Seenetoorik on Jason ehk Morgan LaFey. Üks esimesi, kes omal ajal bännitud.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...22Jason%22

Tohoh! Ja kust kodanik Nofretete taolist asja võtab? Keegi viskas jälle lambi õhku? Tulistas puusalt? Väga tore. Küsiks tõendeid kah? Näis, milline kisa selle peale seekord tuleb.
(21-04-2018, 01:38 )Nielander Kirjutas: Asja point siin foorumis on siiski see, et püüdke olla üksteise vastu võimalikult lugupidavad.

Elementaarne lugupidamine vaidluskaaslase suhtes ongi vajadusel oma väidete tõestamine.

Vasta
Nu kae! Kus nüüd hakkasid "õrnukesed" kisama.
Tõde on valus.
Vasta
Hansee, "õrnukeste" kisamisel pole asjaga mingit seost. Selmet siirduda grammatikavigu täis postitustega ad hominem rajale, võta ja vasta eespool esitatud küsimustele. Millised on need "palju rohkemad võimalused", mida moderaatorid kohe kuidagi ei suuda Hansee arust kasusutada?
Vasta
Juba tüütult igav manööver , et lõhkuda vestlust.
Ja , mis pagana päralt ma peaksin su "pähklikoorele" selgitama nn. "paljusi võimalusi".
Aga faktiks jääb, et mõned on siin valmis kohe kisama, kui neile midagi ei meeldi st. varbale astuti.
---Ohh te õrnukesed teerullid.
Vasta
Hansee, kui sa ise pole tähele pannud, siis esinutulaulik oled ju sa ise...ja mõistetavalt- kui asi siirdub konkreetse fakti rajale, siis pole Hanseel suurt midagi vastata.
Vasta
Tänan täheldamast!
Ainult seda teemat oli juba pikalt targutatud, enne, kui mu mõõt täis sai.
PS! Kas Sa istud koguaeg peegli ees?, vahest vaata ka peegli taha -näed teisi inimesi.
Vasta
Minu arvamus: kes maksab serveri kulud ja muud seonduvad see määrab ka reeglid! Eriti siin sest reklaam ju puudub. Kui ei meeldi siis leitakse muu tegevus. Moded ja adminnid on "käepikendused" ja samuti alluvad reeglitele. Vandenõu teooriad võeti välja, kahju aga pole midagi teha. Kõikjal on sellistes (ja ka muudes foorumites) reeglid, kui ei ole omanik siis tuleb alluda, omanik aga peab alluma valitsuse ehk võimu poolt antud reeglitele....nii lihtne see ongi....ja võim (vähemalt eestis!) omakorda allub "ülevalt poolt tulevatele" reeglitele. Huvitav kui kaugele see "jäneseurg" viib ehk võttes punase pilli nagu matrix-is kuhu satud.....järsku reptiloidide juurde? See aga on juba vandenõu teooria ja seda meie ei käsitle! Nali aga aga nii see elu on ja olles teises foorumis adminni õigustes tean seda omal nahal.
Teineteist süüdistada "lolluses" on mõtetu, sest kõik inimesed on ju "lollid", vahe ainult selles, et mõni on teisest lollim, see aga pole eriline lohutus.
Vasta
Kas siin, Para-Web foorumis on vandenõuteooriate arutamine keelatud??? Kus seda siis veel arutada?
Aga siis tuleks ju pool foorumit ära kustutada?
Mida siin siis üldse arutada? Kuidas kevadeti kodus tossu teha ja pööripäeval tule ääres väikest riitust läbi viia? Kodukäijad, koerakoonlased???
Eks ufovärk ole ka ju vandenõu kui jutud käivad, et jänkid ammu hallidega äri ajavad.
Ma olen vist millestki valesti aru saanud?
Vasta
(21-04-2018, 23:46 )Aadu66 Kirjutas: Kas siin, Para-Web foorumis on vandenõuteooriate arutamine keelatud???

Ei ole. Aga vandenõu peaks olema ilmsem kui "äkki on vandenõu". Vastasel korral saab igast suvalisest päevauudisest vandenõuteooria ettekäändel teema teha.

PS: oli ju alguses jutt, et siin teemas isiklikuks ei lähe ja sildistamist ei tee. Kas peaks äkki siis kõigile sildistajatele ilma hoiatamata bänni ära panema?
Vasta
Otsustasin aktiveerida küsimuse, mis juba nati aega rõhub hinge.
Foorumi naljanurgast jäi kõlama märkus, mis senna ei sobiks, ja et naljad otsa ei saaks , tuleks seda ebakõla lahendada siin.
Nimelt seal kõlas igihali märkus: /jutt jumala õige. Ka "seenetoorik" ja "i,ll be back" kasutavad ülbelt lahmivat väljendusviisi , aga "Cambodiale" väänati aasta disklaffi. Vaadake oma eelistused üle.
"Pikksukk" jälle midagi parasisulist foorumisse ei too, klähvib aina vene suunas. (Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, aga foorum vale.) /
Lisan enda poolt öeldu: Cambodia sõnakasutus oli siin foorumis üks viisakamaid ja Tema bännimine on mulle arusaamatu, vist musthuumor para-webi moodi.
See tähendab, et ma protesteerin Cambodia bännimise vastu.
Kahjuks on mu IT teadmised puudulikud, aga loodan, et mõni teravam "pliiats" suudab luua petinsiooni lehe kuhu saab anda oma hääle Cambodia toetuseks ja lisaks hinnangu moderaatorite eelistustele...…..
Vasta
Cambodia postitustes võib täheldada emotsionaalset turbulentsust - tavatult õel ja isiklik pea igas oma postituses. Aga muidu on suht terav pliiats. Noh võrdlemisi...

Petitsiooni korraldamiseks ei peagi väga midagi oskama ega eraldi õppima. Kõik on olemas siin: https://www.petitsioon.com/algata-petits...NZEALw_wcB

Formuleeri petitsiooni sisu ja ongi kõik. Lihtne.
(04-06-2018, 14:59 )Minaelan Kirjutas: Kui ma siin 7 aastat tagasi foorumit väisama hakkasin, siis oli kõike - vaimsust, filosoofiat, head huumorit ja palju, palju para/ufo/hinge värki.
Nüüd, kui siia tunduvalt harvem satun, siis jah, on näha enamasti vaid mõnda segaverelist krantsi kõige venelasliku poole klähvimas. Kurb.

Foorumit saab rikastada igaüks ja kaaluda sel moel tasa puudujääke, mida arvab nägevat kaasfoorumlaste postitustes. Juudijutud, astraalrännud, alternatiivajalugu ning roiskuva lääne kuritegeliku tegevuse paljastamised - kõik on kaasfoorumlastel võimalik täiendada ja täiustada. Mina loen siin foorumis päris palju aga igas pulmas peigmeheks ei julge kippuda - kapatsiteeti napib.

Kallis Minaelan - 7 aastat on pikk aeg. Loota et kõik püsib paigal, oleks naiivne. Ka sina oled saanud targemaks, kogenumaks... lapsepõlves oli ju muru roheline ja taevas sinine eksju? Kus nüüd enam! Smile Nüüd on kiudrünkpilved, kiudkihtpilved, kõrgkihtpilved, kõrgrünkpilved... saad aru küll, mida üritan öelda.
Vasta
(04-06-2018, 15:42 )Nofretete Kirjutas: Pikksuka küsimus antud teemas oli provotseeriv
Cambodia ei teadnud ilmselt, et pikksukk on number 1 pealekaebaja. Muud põhjust Cambodia bännimise kohta ei oska arvata.

Küsi administratsioonilt. Ma tõesti ei tea. Minule Cambodia postitused meeldisid, kuna need olid teinekord küllalt asjatundlikud ja detailsed. Kui olen kaevand, siis ikka ja ainult isiklikuks minemise eest. Adminn bännib ju ikka reeglite trotsijaid või kuidas?

Ka mina ripun siin foorumis juuksekarva otsas. Nõnda et põhjendatud kaebusega on võimalik see peenike side läbi lõigata.

PS:
(04-06-2018, 15:42 )Nofretete Kirjutas: Pikksuka küsimus antud teemas oli provotseeriv

See ei olnud mõeldud provokatsioonina. Ma tõepoolest olin üllatunud ja küsisin siiralt. Cambodia väide oli niivõrd ootamatu minu jaoks.
Vasta
Tore pikksukk, Sa olid üli agar ja sul ainult natuke õigus , ainult see probleem vajab foorumi sisest lahendust/valikut.
piksukk arvas:
Cambodia postitustes võib täheldada emotsionaalset turbulentsust - tavatult õel ja isiklik pea igas oma postituses. Aga muidu on suht terav pliiats. Noh võrdlemisi...--Irw! valge tehakse mustastaks

pea igas postituses rõhutas , et see tema arvamus.
Ma protesteerin Cambodia bännimise vastu!
Sestap kutsun Para-web -i lugejaskonda välja ütlema ausalt, mida siin mädaneb. Kriitikat tehes ärge unustage, et olete para-web saidil.
Siin on lubatud hullused , aga mitte" lollused"
Vasta
Kasuta petsitsioonivõimalust. See on mugav ja lihtne. Link on ülal.
Vasta
Irw! mulle tundub, et Sa paanikas pakud juba teist korda jura.
Kena" töönadala "kulgemist
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 peidetud kasutaja(t), 1 külali(st)ne

Expand chat