•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(19-02-2013, 15:42 )zen faran Kirjutas:
(19-02-2013, 12:45 )Minaelan Kirjutas: Tegelikult pole mulle isiklikult ka selge, miks Tapsix-i huumorit ja häid linke trollimiseks peetakse. Samas kui mõne teise pidevat närimist, mürgiseid ja alaväärtustavaid kommentaare sallitakse rõõmuga.

Eks hullumajas ole sanitaridel ka omad lemmikud.

Muidugi natuke naiivne on arvata, et kui Napoleon justkui kaob, siis ta ühel päeval kuningas Lear'ina tagasi ei tule...

(testin küünilise huumori võimalikkust sellesinases foorumis)
Ma mõtlesin, et olen Para - Webis, aga selgus et kusagil TTÜ Mehaanika ja metroloogia jne katselaboris, seda on ainult rõõm tõdeda. Huvitav, kuidas see asutus nii alla on käinud, et isegi maailmalõppu lasti propageerida, muust hullustest üldse rääkimata. Shock
Vasta
(19-02-2013, 15:59 )Eithea Kirjutas: Ma mõtlesin, et olen Para - Webis, aga selgus et kusagil TTÜ Mehaanika ja metroloogia jne katselaboris, seda on ainult rõõm tõdeda. Huvitav, kuidas see asutus nii alla on käinud, et isegi maailmalõppu lasti propageerida, muust hullustest üldse rääkimata. Shock

Kas Para-Web on koht, kus käituda täiesti arulagedalt ja käia läbustamas?
Koht, kus kriitilise ja loogilise mõtlemise võib täiesti ukse taha jätta?
Vasta
(19-02-2013, 16:03 )zen faran Kirjutas:
(19-02-2013, 15:59 )Eithea Kirjutas: Ma mõtlesin, et olen Para - Webis, aga selgus et kusagil TTÜ Mehaanika ja metroloogia jne katselaboris, seda on ainult rõõm tõdeda. Huvitav, kuidas see asutus nii alla on käinud, et isegi maailmalõppu lasti propageerida, muust hullustest üldse rääkimata. Shock

Kas Para-Web on koht, kus käituda täiesti arulagedalt ja käia läbustamas?
Koht, kus kriitilise ja loogilise mõtlemise võib täiesti ukse taha jätta?
Mina ei ole mingit läbu näinud, küll aga leiab ohtralt tigedat kaagutamist. Selle eest ( läbu puudumise eest) peab tänama kindlasti adminne, kuid tige kaagutamine on kõik siin alles.

Vasta
(19-02-2013, 16:06 )Eithea Kirjutas: Mina ei ole mingit läbu näinud, küll aga leiab ohtralt tigedat kaagutamist. Selle eest peab tänama kindlasti adminne, kuid tige kaagutamine on kõik siin alles.

Adminne võiks jah keegi ka vahelduseks tänada pideva arvustamise asemel.
Vasta
Tegelikult tihtipeale on asi selles, et ... inimestel on erinevad maailmavaated. On. Neid on palju, need on erinevad... Nugade peale läheb asi siis kui inimesed üritavad peale suruda oma nägemust ning naeruvääristada teisi. Neid juhtumeid on palju siin olnud. Enamjaolt me siiski räägime inimestega (a la e-mailid, privaatsõnumid) ja kutsume korrale. Ja tihtipeale sellest aitab, et inimesed aru saavad, et nad ei ole üksi ning neid ümbritseb täitsa tore foorum.

Aga mõnikord juhtub ka nii, et ei saada aru. Ja siis on see, et kui sa kohaneda ei suuda, siis on su aeg läbi. Nõnda nagu ka "tavamaailmas" on siin foorumis - kes tugevam see jääb ellu, kes suudab kohaneda, see jääb ellu. Kui kasutajad siia foorumisse tulevad, siis esimene asi, mida nad teevad on nõustumine reeglitega. 99 % meie kasutajatest tegelikult järgivad neid natukesi reegleid, mis me oleme siia ette kirjutanud. Kuid alati on neid kes seda mingil põhjusel teha ei soovi, ei taha või ei viitsi - ning sealt on ka pahandused kerged sündima.

Jah, eithea - nõustun sellega, foorumis on tigedat kaagutamist, on ka läbu veel alles. Me ei ole lihtsalt selleni veel jõudnud. Loodan, et ehk tulevikus saab ka foorum rohkem korda. Aga see, et see juhtuks, peaksid kõik foorumi kasutajad selle nimel töötama, mitte ainult administratsioon.
Vasta
(19-02-2013, 16:10 )zen faran Kirjutas:
(19-02-2013, 16:06 )Eithea Kirjutas: Mina ei ole mingit läbu näinud, küll aga leiab ohtralt tigedat kaagutamist. Selle eest peab tänama kindlasti adminne, kuid tige kaagutamine on kõik siin alles.

Adminne võiks jah keegi ka vahelduseks tänada pideva arvustamise asemel.
Mina ei ole kusagil adminne arvustanud, küll aga avaldan oma arvamust teemas Tapsix ja läbu, lisaks, teemasse " hullud hullumajas" ja hullusanitaridel lemmikud... Ma saan siis õieti aru, et päris hull ma veel ei ole, aga lootust on.



Vasta
(19-02-2013, 16:18 )Cassiopeia Kirjutas: Tegelikult tihtipeale on asi selles, et ... inimestel on erinevad maailmavaated. On. Neid on palju, need on erinevad... Nugade peale läheb asi siis kui inimesed üritavad peale suruda oma nägemust ning naeruvääristada teisi. Neid juhtumeid on palju siin olnud. Enamjaolt me siiski räägime inimestega (a la e-mailid, privaatsõnumid) ja kutsume korrale. Ja tihtipeale sellest aitab, et inimesed aru saavad, et nad ei ole üksi ning neid ümbritseb täitsa tore foorum.

Aga mõnikord juhtub ka nii, et ei saada aru. Ja siis on see, et kui sa kohaneda ei suuda, siis on su aeg läbi. Nõnda nagu ka "tavamaailmas" on siin foorumis - kes tugevam see jääb ellu, kes suudab kohaneda, see jääb ellu. Kui kasutajad siia foorumisse tulevad, siis esimene asi, mida nad teevad on nõustumine reeglitega. 99 % meie kasutajatest tegelikult järgivad neid natukesi reegleid, mis me oleme siia ette kirjutanud. Kuid alati on neid kes seda mingil põhjusel teha ei soovi, ei taha või ei viitsi - ning sealt on ka pahandused kerged sündima.

Jah, eithea - nõustun sellega, foorumis on tigedat kaagutamist, on ka läbu veel alles. Me ei ole lihtsalt selleni veel jõudnud. Loodan, et ehk tulevikus saab ka foorum rohkem korda. Aga see, et see juhtuks, peaksid kõik foorumi kasutajad selle nimel töötama, mitte ainult administratsioon.

Mõistlik jutt Smile.

Aga eks me ole kõik ju oma elus suuri muutusi läbi viinud, ja seetõttu peaks ju jääma mingi lootus ka "eluaegsetele". Kõik nad pole kurjad ja pahatahtlikud olnud, vaid nö "vallatud".

Kas need, kes on bännitud, saavad üldse kuhugi para-foorumisse veel kirjutada, kasvõi nö "armuandmispalve" esitamiseks, adminnidele, privasse jne... või on täitsa blokk ees?

Vasta
(19-02-2013, 16:20 )Eithea Kirjutas: Mina ei ole kusagil adminne arvustanud, küll aga avaldan oma arvamust teemas Tapsix ja läbu, lisaks, teemasse " hullud hullumajas" ja hullusanitaridel lemmikud... Ma saan siis õieti aru, et päris hull ma veel ei ole, aga lootust on.

See, "siin on ohtralt tigedat kaagutamist, aga keegi ei tee midagi" kõlas küll arvustamisena. Samas jäi puudu huumorimeelest, ilmselt mingi soon/l umbes.
Vasta
Oh, unustasin veel öelda - KUI te näete seda "tigedat kaagutamist" - siis võiksite ka meile sellest teada anda koos oma kommentaariga - miks see kaagutamine on. Tihtipeale võib ka juhtuda, et osad asjad võivad administratsioonil kahe silma vahele jääda - ning sellele tuleks siis tähelepanu juhtida.
Vasta
(19-02-2013, 16:27 )zen faran Kirjutas:
(19-02-2013, 16:20 )Eithea Kirjutas: Mina ei ole kusagil adminne arvustanud, küll aga avaldan oma arvamust teemas Tapsix ja läbu, lisaks, teemasse " hullud hullumajas" ja hullusanitaridel lemmikud... Ma saan siis õieti aru, et päris hull ma veel ei ole, aga lootust on.

See, "siin on ohtralt tigedat kaagutamist, aga keegi ei tee midagi" kõlas küll arvustamisena. Samas jäi puudu huumorimeelest, ilmselt mingi soon/l umbes.

Täpsustus, see oli vastus konkreetselt sinu tekstile ja sinu teksti kohta, muide sa oled pidevalt tige, ja ei mingit adminnide arvustamist.
Vasta
(19-02-2013, 16:18 )Cassiopeia Kirjutas: Nõnda nagu ka "tavamaailmas" on siin foorumis - kes tugevam see jääb ellu, kes suudab kohaneda, see jääb ellu.
Missugused on siin võimalused tavakasutajal vastulause esitada näiteks juhatuse väitele "See on läbu!" ? Ja kas sellest võiks üldse mingit tolku olla?

Vasta
(19-02-2013, 16:35 )Eithea Kirjutas: Täpsustus, see oli vastus konkreetselt sinu tekstile ja sinu teksti kohta, muide sa oled pidevalt tige, ja ei mingit adminnide arvustamist.

Aaa, see oli siis sinu äärmiselt "mittetige, "otseütlev" ja "üldse mitte seljatagant susiv" viis anda administratsioonile märku, et minu postitusi tuleks hakata hoolega kustutama? Laugh

Nuh tundub, et mitte ainult huumorisoolikas ei ole umbes...

P.S. Lugesin su kirjad oma inboxis just üle. Vaata ja imesta.
Vasta
(19-02-2013, 17:23 )zen faran Kirjutas:
(19-02-2013, 16:35 )Eithea Kirjutas: Täpsustus, see oli vastus konkreetselt sinu tekstile ja sinu teksti kohta, muide sa oled pidevalt tige, ja ei mingit adminnide arvustamist.

Aaa, see oli siis sinu äärmiselt "mittetige, "otseütlev" ja "üldse mitte seljatagant susiv" viis anda administratsioonile märku, et minu postitusi tuleks hakata hoolega kustutama? Laugh

Nuh tundub, et mitte ainult huumorisoolikas ei ole umbes...

Just, just, kohe palju parem, oskad ka ilma tigetsemata, aga minul on umbes jha...sp loengi teisi hääl meelel.wink
Aga näe mõned kohe oskavad nalja teha Talking Twin Babies



Vasta
Eks need pännitud olid liiga suured. Pisikene robotpoisike hullab siin edasi. Tema on ju väike ja pealekaebajale komplekse ei tekita.
Piir läheb siis viie pärdiku juurest. Neist pikem olla ei või.
Vaadake kõik ette.
wink
Vasta
(19-02-2013, 17:37 )Tropp Kirjutas: Eks need pännitud olid liiga suured. Pisikene robotpoisike hullab siin edasi. Tema on ju väike ja pealekaebajale komplekse ei tekita.
Piir läheb siis viie pärdiku juurest. Neist pikem olla ei või.
Vaadake kõik ette.
wink
Igal oinal on oma mihklipäev wink
Vasta
Ma võin kusjuures niipalju omaks võtta, et viimasel ajal ma tõesti pritsin siin rohkem sarkasmi ja musta huumorit kui midagi muud. Sest tundub, et UFO'd on kõik lõunasse lennanud, kummitused jäänud talveunne ja maailmalõpud tühistatud. Nii pole õieti millestki enam rääkida ega lugeda ja totrused torkavad eriti teravalt silma.
Vasta
(19-02-2013, 17:44 )Cassiopeia Kirjutas:
(19-02-2013, 17:37 )Tropp Kirjutas: Eks need pännitud olid liiga suured. Pisikene robotpoisike hullab siin edasi. Tema on ju väike ja pealekaebajale komplekse ei tekita.
Piir läheb siis viie pärdiku juurest. Neist pikem olla ei või.
Vaadake kõik ette.
wink
Igal oinal on oma mihklipäev wink
Eks ma ootan siis Laugh

Vasta
(19-02-2013, 17:47 )zen faran Kirjutas: Nii pole õieti millestki enam rääkida ega lugeda ja totrused torkavad eriti teravalt silma.

Kahju, et teised süüdi on.

Vasta
(19-02-2013, 17:49 )keeris Kirjutas:
(19-02-2013, 17:37 )Tropp Kirjutas: Piir läheb siis viie pärdiku juurest. Neist pikem olla ei või.
Tegelikult võib ka olla 38 papagoi ja veel ühe papagoitiivakese pikkune (lehtsabadel siis) ning suuruste kummardajatel 2 elevandipoja pikkune wink
Nii tuleb ju välja, et pännija saab olla ainult madu!
wink

Vasta
(19-02-2013, 17:49 )Lacoste Kirjutas: Kahju, et teised süüdi on.

Kahju jah. Mina olen juba niigi enamus aega vait, rohkemat ma teie heaks enam teha ei saa. Ei tunne ühtki UFO't ega kummitust isiklikult, et võiks paluda neil kedagi külastada.

Vasta
(19-02-2013, 17:53 )Tropp Kirjutas:
(19-02-2013, 17:49 )keeris Kirjutas:
(19-02-2013, 17:37 )Tropp Kirjutas: Piir läheb siis viie pärdiku juurest. Neist pikem olla ei või.
Tegelikult võib ka olla 38 papagoi ja veel ühe papagoitiivakese pikkune (lehtsabadel siis) ning suuruste kummardajatel 2 elevandipoja pikkune wink
Nii tuleb ju välja, et pännija saab olla ainult madu!
wink
No, naised pidavadki ju ühed ussid olema wink

Vasta
(19-02-2013, 17:53 )zen faran Kirjutas:
(19-02-2013, 17:49 )Lacoste Kirjutas: Kahju, et teised süüdi on.

Kahju jah. Mina olen juba niigi enamus aega vait, rohkemat ma teie heaks enam teha ei saa. Ei tunne ühtki UFO't ega kummitust isiklikult, et võiks paluda neil kedagi külastada.

Kõlab pugemisena- mina olen siin küll ainult korralik Bleh

Vasta
Oletus kõigest. Uss on uss. Maol on tänaseks kõht täis?
Vasta
(19-02-2013, 17:58 )Tropp Kirjutas: Oletus kõigest. Uss on uss. Maol on tänaseks kõht täis?

Päev pole veel looja läinud wink
Vasta
Maod ongi öösel aktiivsemad wink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat