Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Autor Sõnum
Minaelan
Bännitud

10-08-2019 18:43
Postitus: #1551
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(10-08-2019 18:41 )Q11 Kirjutas:  "Kõik suured teadlased, avastajad, usurpaatorid jne on maailma edasi arendanud just seetõttu, et nad ei järginud ühiskonna heakskiidetud reegleid."
Nojaa aga me vist siin pole need suured teadlased, avastajad, usurpraatorid ja maailma edasi arendajad ju...Shock

Oled sa selles kindel?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

10-08-2019 18:45
Postitus: #1552
"Oled sa selles kindel?"
eee...eriti mitte...Smile
I'll be back
Veteran

09-10-2019 18:42
Postitus: #1553
Piht inimlikust uudishimust moderaatoritele- kui minu postitus Venemaa arengutest (kenasti viidetega toetatud) leiti vajalikuks kustutada, siis Viimse roomlase postitus "...usa jälk imperialism on loonud inimeste tapmiseks droonid-mõrvarid, et kehtestada oma hirmuvalitsus terves maailmas..." leitakse igati popp ja noortepärane olevat...??? Kas te ise pisut kahepalgelised endile ei tundu?
KuKr
Saidil

Roogitav räim

09-10-2019 19:10
Postitus: #1554
Kallutatud tundub. dirigeeritakse ilmselt.

Öösiti rääkis Pinocchio tikkudega - inkvisitsioonist.
Mannu Eemal
uxake

09-10-2019 20:11
Postitus: #1555
Ibb, mina kustutasin topeltpostituse. Kuhu kadus see pildiga illustreeritud variant, mina ei tea. Kui pead vajalikuks, postita uuesti. Sul peab olema see kuhugi salvestatud, sest muidu poleks sa saanud teha nii umbes nädalase vahega ainult kahelauselise erinevusega pikemat postitust, sama info ja samade linkidega.
Selle postituse kustumisega on natuke müstilised lood. Teemade liitmisel ei tohiks postitusi ära kaduda.
Ilmselt kremli valvesensitiivid tegutsevad Smile

Kas sa seda mõtlesid: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid257318
Täitsa olemas.
Ei tea, et oleks ükski sinu pikem postitus kustutatud.
(selle postituse viimane muutmine: 09-10-2019 20:33 Mannu.)

Brain expedition.
kalldunn
Vana kala

06-12-2019 20:38
Postitus: #1556
Foorumi krahh. Jah! Ei! ???
Tsitaat:kalldunn Kirjutas:  Igaüks räägib siin oma kogemustest – seoses unega.

Väga hästi on näha, kuidas umbes 2 aastat tagasi algas siin foorumis taganemine, et mitte öelda põgenemine. Mitte keegi ei räägi siin enam siiralt oma kogemustest. Paljud on oma varasemad postitused kustutanud.

Tsitaat:Tähelepanek on õige, kuid see on vales teemas.
Aitäh.

Tsitaat:Väga austatud kalldunn! Palun ütle mõnes sobivamas teemas oma arvamus selle kohta, miks inimesed siit foorumist põgenesid. Muidugi juhul kui sa saad sellise arvamuse avaldamise luksust endale lubada.

Tegelikule on antud küsimused foorumi administratsioonile mõeldud? Miks ikkagi toimub foorumi allakäik? Miks põgenetakse siit foorumist? Võttes kaasa oma postitused – miks? Miks uustulnukad kardavad end avada? Neid mikse? On väga palju!
Olen skeptik! Kui mul tekkib küsimus – miks, siis ei hakka ma kohe, puusalt põmmutama, vaid püüan selgusele jõuda – missugune on selle nähtuse olemus ja kuidas see üldse võimalik on.
Tarku raamatuid ei saa arvestada. Sest nendes on 97% pallasti 2,5% lollust ja 0.5 % oletatavat teavet.
Kui nüüd keegi räägib oma kogemustest – tormatakse rääkijale kallale – tõesta et see nii on!?
Aga PARAks nimetame ju seda – millel ei ole ju teaduslikku tõestust!
Meil kõigil on omad kiiksud ka omad kääksud. Miks siinsed foorumlased arvavad, et just nende kiiks ja kääks on ainuõige? Aktsepteerige ka teiste kiikse ja kääkse!
Küsimus on ikkagi selles - Kummal pool tara on normaalsed inimesed?

Kohendasin tsitaate ja näpukaid. Mannu
(selle postituse viimane muutmine: 06-12-2019 21:02 Mannu.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Q11
Veteran

06-12-2019 21:11
Postitus: #1557
RE: Foorumi krahh. Jah! Ei! ???
ah ei toimu siin mingit allakäiku. Kõik on väga korras...Mina ju olen siin...Smile
Lorenz
Veteran

06-12-2019 21:15
Postitus: #1558
RE: Foorumi krah! Jah! Ei! ???
Kaldunn, inimesed ei lahku siit foorumist ju kuhugile teise foorumisse, minuteada vähemasti mitte. Ning kunagi oli ju Eestis, kuid samamoodi mujal maailmas, foorumeid oluliselt enam, kas teile ei tundu? Mulle on küll jäänud selline mulje, et foorumid käivad üleüldiselt alla, mitte et see foorum kuidagi eriliselt halvasti on vastu pidanud teistega võrreldes. Kui nüüd keegi tahaks küsida, et miks see nii võiks olla, siis ühe subjektiivse mõtte ju võiks välja käia.
Sotsiaalvõrgustike võidukäik on meile kõigile teada-tundud fenomen, aga miks need võrgustikud nii kõvasti laineid löövad? Ühest küljest inimesed muidugi tahavad suhelda, ning sotsiaalvõrgustikud teevad selle lihtsaks. Teisalt aga on needsamad sotsiaalvõrgustkikud ju ka kasumlikkust jahtivad firmad, ning need firmad näevad palju vaeva inimeste võimalikult efektiivseks haaramiseks. Ning kui sõltuvus on enamus inimeste jaoks halva kõlaga sõna, siis neile firmadele on see kasumi allikas. See asjaolu pole jäänud üldse tähelepanuta, ning sotsiaollvõrgustikud kulutavad palju raha uurimaks välja kuidas inimesi võimaluste piires endast sõltuvaks muuta. Kuidas panna inimesi võimalikult kaua oma võrgustikus istuma, sest see suurendab platvormi kasumlikkust. Facebook võib endale lubada saja miljoni dollari investeerimist inimeste psühholoogilise mõjutatavuse uurimiseks, aga para-web seda endale lubada ei saa, eks ole.

Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
isemaag
Vana kala

06-12-2019 23:00
Postitus: #1559
(06-12-2019 21:15 )Lorenz Kirjutas:  Kaldunn, inimesed ei lahku siit foorumist ju kuhugile teise foorumisse, minuteada vähemasti mitte. Ning kunagi oli ju Eestis, kuid samamoodi mujal maailmas, foorumeid oluliselt enam, kas teile ei tundu? Mulle on küll jäänud selline mulje, et foorumid käivad üleüldiselt alla, mitte et see foorum kuidagi eriliselt halvasti on vastu pidanud teistega võrreldes. Kui nüüd keegi tahaks küsida, et miks see nii võiks olla, siis ühe subjektiivse mõtte ju võiks välja käia.
Sotsiaalvõrgustike võidukäik on meile kõigile teada-tundud fenomen, aga miks need võrgustikud nii kõvasti laineid löövad? Ühest küljest inimesed muidugi tahavad suhelda, ning sotsiaalvõrgustikud teevad selle lihtsaks. Teisalt aga on needsamad sotsiaalvõrgustkikud ju ka kasumlikkust jahtivad firmad, ning need firmad näevad palju vaeva inimeste võimalikult efektiivseks haaramiseks. Ning kui sõltuvus on enamus inimeste jaoks halva kõlaga sõna, siis neile firmadele on see kasumi allikas. See asjaolu pole jäänud üldse tähelepanuta, ning sotsiaollvõrgustikud kulutavad palju raha uurimaks välja kuidas inimesi võimaluste piires endast sõltuvaks muuta. Kuidas panna inimesi võimalikult kaua oma võrgustikus istuma, sest see suurendab platvormi kasumlikkust. Facebook võib endale lubada saja miljoni dollari investeerimist inimeste psühholoogilise mõjutatavuse uurimiseks, aga para-web seda endale lubada ei saa, eks ole.

Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,
Oo ! Justjust kadunud teema on kolinud siiateemasse. Varem vastanud vastuses kommentaarisin: Isegi Lorenzi jõud on siin esindatud, no mida veel tahta.
Lisan ühe pildikese. TÄHELEPANU! Tarbige mõistlikult. Maagiline pilt. Kui sobib siis palun pange inimestele nähtavaks, uploadis ei püsi kaua. Isiklik kogemus on et see pilt toimib, see enesestkimõista tuleb ise joonistada. S namerenijem, venekeelne mõiste. Ettevaatust! et lollisti ei joonista.
https://www.upload.ee/image/10813429/___...______.jpg
Ladna tähestikust vene kirillitsasse pildi nimi: Universaljnõi otkljutšatelj. Venekeelne info. Joonistage ainult siis kui mõistate mida iga märk teeb.
(selle postituse viimane muutmine: 06-12-2019 23:18 isemaag.)
jonnipunn
Tavaliige

08-12-2019 00:38
Postitus: #1560
Minuarust ei bännitud vanasti nii palju, kui inimene oma arvamust avaldab. Olime rohkem ühe pulga peal ega hingatud nii palju kuklasse ja see bännimine tappis ka teemad, kuidas sa üksi ikka väitled, igav on ja lugejal ka igav. (a'la kolme kuu pärast ehk saab edasi lugeda) jutukas pandi ka lukku, ei saadud enam privaatselt nõu küsida ja vanadel olijatel hakkas ka igav. See õnneks on nüüd endine. Kuid lõppkokkuvõttes mina ei teagi et neid foorumeid nii elus oleks, ses suhtes siin ikka on elu Smile

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
kalldunn
Vana kala

08-12-2019 10:49
Postitus: #1561
Mina arvan ka, et siinne rahvas ei oska huvitavalt diskusiooni pidada. Ning huvitavalt oma arvamust avaldada. Siiani on tegutsetud põhimõttel, kui minu arvamus ei ühti sinu arvamusega, tuleb sulle momenttaalselt kaikaga vastu pealage virutada, ning kohe puusalt – sõelepõhjaks kõmmutada. Alles siis hakatakse mõtlema. Aga mida ta siis ütles??? No põhjendage oma vastuväiteid! Aga seda te ei oska. Tagajärjeks on see – et diskusioon laguneb laiali. Ei ole mõtet vasikaga võidu joosta.
Q11 on ehe näide. Kuidas diskusiooni ei tohi pidada.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
isemaag
Vana kala

10-12-2019 06:35
Postitus: #1562
(08-12-2019 10:49 )kalldunn Kirjutas:  Mina arvan ka, et siinne rahvas ei oska huvitavalt diskusiooni pidada. Ning huvitavalt oma arvamust avaldada. Siiani on tegutsetud põhimõttel, kui minu arvamus ei ühti sinu arvamusega, tuleb sulle momenttaalselt kaikaga vastu pealage virutada, ning kohe puusalt – sõelepõhjaks kõmmutada. Alles siis hakatakse mõtlema. Aga mida ta siis ütles??? No põhjendage oma vastuväiteid! Aga seda te ei oska. Tagajärjeks on see – et diskusioon laguneb laiali. Ei ole mõtet vasikaga võidu joosta.
Q11 on ehe näide. Kuidas diskusiooni ei tohi pidada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,
kalldunn
Vana kala
17-03-2016 07:18
Mina olen skeptik. Ma pean alati täiesti täpselt teadma, kuidas ühte või teist asja tehakse.
Sinu poolt antud kirjeldusi olen ma ennegi lugenud ja nendega kokku puutunud. Kõik need on musta maagia trikid. Järelikult tegeled ka sina musta maagiaga , või kurjusega. Sinust on kasulikum, nii kaugele hoida, kui vähegi võimalik. Ka vaidlustesse ei tohi laskuda.
isemaag
Vana kala

10-12-2019 14:39
Postitus: #1563
(28-04-2019 19:23 )Mannu Kirjutas:  [quote]Ja mis mõttes me ANTUD JUHUL räägime sellest, et tervel foorumil see tekstikorrektsiooni võimalus nagu ära võtta kui AINULT ÜKS LAMMAS on selles osas lamba moodi käitunud ja erinevates teemades ja erinevatele inimestele vastates pidevalt oma komme ümber teinud? Mh?
Ei ole ainult üks. See on üks kaval postituste kustutamise viis, mida moded ei näe. Kasutajate poolt oma postituste kustutamine on aga pikaajaline probleem foorumis. Vaidlused jäävad väga auklikuks ja arusaamatuks kui üks osapool omad postitused kustutab.

Täielik muutmise ja kustutamise keeld paneb delfilikud plärtsatajad mõtlema, et nende ütlused (tihtilugu laim) jääb nähtavale ja nende endi loomuse paljastamiseks. Ja seega mõtlevad enne kui midagi välja ütlevad. Või tuleb mingi intriigiskeem päevavalgele (on ka intriigitsejaid siin, nagu väike ühiskond ikka).
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kommentaarin. Küsimus: Kas mina mahun intriigitsejate sildi alla? Sest et justjust avaldasin siia teemasse mitu aastat tagasi mulle vastatud kristliku sõimu siitsamast foorumist.
Täiendan: Mõteldud ja välja üteldud võib olla väga hästi, kuid avaldatud lingid aja kuludes kaotavad kehtivuse, neid siin foorumis on ette sattunud sadasid, oleks ilus kui ka foorumi adminnid vahel oma avaldatu läbi loevad ja aegunu kustutavad.
On olnud momentisid, mil siinse foorumi süsteem on sekkunud minu arvutisse ja tekst on segi pööratud nagu oleks Guugli tõlkemasinast läbi käinud. Näiteks nüüd mõni minut varem lisati enne avaldamist kusagilt kopeerunud kirjaread mida ma ei olnud kopeerinud, see pani mind kogu varem avaldamisele mõeldut teistmoodi kirjutama. Saan aru et seda ei tehtud viiruse kaudu, miski muu jõud toimib kauge maa tagant läbi Aja. Mitmeid kordi selle fenomeniga kokku puutunud ka mujal, kuid vahel ikka veel üllatab.
cambodia
Vana kala

11-12-2019 13:14
Postitus: #1564
Tsitaat:Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.

Ma loodan, et keegi seda tõsiselt ei võta!

Tänane foorum meenutab kangesti ELKNÜ Keskkomitee kunagist autasustatud häälekandjat, kus esimese numbri sisuks olid ELKNÜ KK I sekretäri, ülipüüdliku sm. E.Tarkpea mõtted marksistliku õpetuse viimisest Eesti noorte hulka. Lehe päismikus oli ka loosung "Kõigi maade proletaarlased, ühinege!"
Fenkol
Metsik

11-12-2019 15:05
Postitus: #1565
(06-12-2019 21:15 )Lorenz Kirjutas:  Mulle on küll jäänud selline mulje, et foorumid käivad üleüldiselt alla, mitte et see foorum kuidagi eriliselt halvasti on vastu pidanud teistega võrreldes. Kui nüüd keegi tahaks küsida, et miks see nii võiks olla, siis ühe subjektiivse mõtte ju võiks välja käia.

Siin tekkib küsimus, kes-mis seda foorumit siis töös hoiab? On päris ilmne, et see pole mingi sisemine kirjutajate ühine huvi ega sünergia, esil ju pidev rahulolematus ja kemplemised.
Cambodia nägemuses ehk vastus?
isemaag
Vana kala

12-12-2019 10:23
Postitus: #1566
(11-12-2019 13:14 )cambodia Kirjutas:  
Tsitaat:Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.

Ma loodan, et keegi seda tõsiselt ei võta!

Tänane foorum meenutab kangesti ELKNÜ Keskkomitee kunagist autasustatud häälekandjat, kus esimese numbri sisuks olid ELKNÜ KK I sekretäri, ülipüüdliku sm. E.Tarkpea mõtted marksistliku õpetuse viimisest Eesti noorte hulka. Lehe päismikus oli ka loosung "Kõigi maade proletaarlased, ühinege!"
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,
Raspizdjai vsehh stran, objebenjaitesj !

Tõlge:
Распиздяи всех стран, обЪебеняйтесь!

Rahva Hääl, Noorte Hääl, Seltsimehelik Kohus. Nii ta oli jahh. Tribunal samuti oli kuid seda ei avaldatud.

Teen pattu jälle! Muudan elik lisan täpsemini ütelduna. Venkude aegu oli seltsimehelik tava kleepida poodide akendele ja ustele siltisid, kes kellega magab. Täitsa norm tava oli. Üks sellise poe müüja iga nädal satub ette, tema poes tehti nõnda. Eks ikka seltsimehelik surve oli, ahistamist siis ei teatud.
(selle postituse viimane muutmine: 12-12-2019 13:12 isemaag.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog