Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loterii allegrii
#1
Käes on suvi ja inimesed on palavuse kätte juba surema hakanud - vähemalt väitis nii Õhtuleht (koos Delfiga) ühel päeval, et põhjamaa inimesed surevad rohkem palavuse kui külma kätte aga see selleks. Kuna paljudel ehk on loodetavasti kodudes ja töökohtades ka jahutid igasugused siis teen ettepaneku istuda kuum aeg (vähemalt osaliselt) kuskil jahedas ning anduda intellektuaalsele tegevusele paraweebi stiilis - aga ärge Päikese vannidest ikka päris loobuge - võtke vaid mõõdukalt.

Üheks parategevuseks oleks ennustamine - teen ettepaneku ennustada järgmise ehk siis 06.07.2011 toimuva Viking Loto võidunumbreid (pileti ostmine pole kohustuslik) ning vaadata kes saab kõige suurema "võidu" ehk parima tulemuse. Reeglid oleks sellised, et iga pakkuja paneb omalt poolt välja ÜHE seeria mida ta peab enda meelest kõige täpsemaks. Tore oleks ka kui pakkuja räägib MIKS just need (uni, õnn jne) numbrid on tema lemmikud. Loomulikult on asi vabatahtlik ehk paluks MITTE osaleda kui mingil põhjusel ei soovi. Lubatud on vihjeteks kasutada kõiki seaduslikke abivahendeid nagu Päike, tähed, Kuu, pilved kohvipaks ja seaneerud - piire pole. Hoiduge palun naabri kassi röövist ja muudest sellistest mitte eriti inimlikest võtetest - vähemalt ärge rääkige välja. Ennustus jookseb kokku siis kuskil kolmapäeval mingi aeg enne saate algust. Valede ennustuste eest trahvi ei saa, kuid vaielda pole mõtet - võtke asja kerge naljaga nagu elu ikka võtma peab. Jõudu ja teravat kolmandat silma.

Teie Excu. wink
Vasta
#2
Üsna atraktiivne mõte. Jään huviga seda teemat jälgimawink Kuna Vikingloto pallid puhub välja masin siis võiks olla analoogne ennustusvõistlus ka näiteks spordivõistluste, lauluvõistluste või mis iganes võistluse kohta. Ääretult huvitav oleks lugeda näiteks siit ka mitmendana ületavad Kevin Korjus ja Keit Pentus homme finišijoonewink
Ja kui seda veidi laiemalt vaadata siis võiks olla eraldi rubriik kuhu alla kuuluvad erinevad paraennustusvõistlused.
Vasta
#3
Super idee!
Edu katsejatatele!

Bleh
Vasta
#4
Ja miks siis teie ei katseta? wink
Vasta
#5
Ma luban talendikatel särada. Bleh
Ja nüüd peegeldame: Miks ise...?
Vasta
#6
(02-07-2011, 17:08 )AnnaNuustik Kirjutas: Ma luban talendikatel särada. Bleh
Ja nüüd peegeldame: Miks ise...?

Mina olen orgunnija ju....
Vasta
#7
Ennustan kohe julmalt - maailmalõppu ei tule!

Sest kui tuleb -ei ole ju kedagi, kes pärast ütleks, et mul polnd õigus, öööhöhööö.

Vasta
#8
(02-07-2011, 18:24 )euroruubel Kirjutas: Ennustan kohe julmalt - maailmalõppu ei tule!

Sest kui tuleb -ei ole ju kedagi, kes pärast ütleks, et mul polnd õigus, öööhöhööö.

Oleneb maailma definitsioonist. Maailma on defineeritud suht-koht erinevalt. Suur osa definitsioone saavad oma lõpu varem või hiljem. Proovi oma ennustustega nädala/kuu piiridesse mahtudawink Oleks huvitavam.
Vasta
#9
(02-07-2011, 12:30 )excubitoris Kirjutas: ... teen ettepaneku ennustada järgmise ehk siis 06.07.2011 toimuva Viking Loto võidunumbreid (pileti ostmine pole kohustuslik) ning vaadata kes saab kõige suurema "võidu" ehk parima tulemuse. Reeglid oleks sellised, et iga pakkuja paneb omalt poolt välja ÜHE seeria mida ta peab enda meelest kõige täpsemaks.

Neile, kes veel aru ei saanud, millest teema räägib.
Edasi võiks rääkida need, kes suuna numbritele võtavad.

Ja Exu - orgunn ei sega osalemist.
Vasta
#10
No seni kuni rahvas üritab asjale pihta saada..

46 18 34 1 20 30 Smile

selgitan sellega, et.. kui panen mööda, olen annetanud 0.65 euri võitja(te)le
Vasta
#11
Ma pakun selliseid numbreid: 44 - 48 - 42 - 18 - 14 - 25 - 40 - 28

Miks? Viimased viis loosimist:

19/44/42/41/14/12//25/22
35/11/17/44/25/18//16/40
9/38/44/28/42/34//18/10
1/48/18/14/ 3/21//11/25
6/42/32/48/40/28// 27/ 7
Vasta
#12
siit üks küsimus vahele.. kas viking lottos saab ise valida need numbrid? või on ainult arvuti poolt genereeritavad piletid. Laugh
Vasta
#13
Saab ise valida wink
Siinjuures meenus lugu möödunud aastast, kus septembris ühe loosimise käigus loositi välja sellised võidunumbrid: 3, 30, 31, 32, 33, 34
Tookord võitis selle numbrikombinatsiooniga tervelt 7 inimest Laugh
Vasta
#14
selliseid numbreid ise naljalt ei vali Laugh
Vasta
#15
Parimad võidunumbid olid viking lotos kolmveerand aastat tagasi, kusjuures 7 inimest jagasid jackpoti!
3,30,31,32,33,34 - Delfi uudis

Minu numbrid:

1,2,3,4,5,6,7,8
Vasta
#16
Rohkem tähelepanu, kodanik Xed! Rohkem tähelepanu...
Vasta
#17
pliks-plaks

16 19 27 33 37 46

Kui võidusumma ületab 100 euri, siis 1% Para foorumile annetusena!
Vasta
#18
2 16 27 30 42 43 - sest need on lihtsalt kõige sagedamini välja loositud nr-d Bleh
Vasta
#19
16 / 6 / 48 / 35 / 18 / 44
Selline kombinatsioon tundus hetkel päris loogiline olevat.
Vasta
#20
Miks mõned pakuvad tihti esinenud numbreid. Statistiliselt on ju nende taasesnemise tõenäosus kõige väiksem.
Vasta
#21
(03-07-2011, 22:03 )Thorondor Kirjutas: Miks mõned pakuvad tihti esinenud numbreid. Statistiliselt on ju nende taasesnemise tõenäosus kõige väiksem.

Just aga nad ju esinevad tihti!!? Milles on "point"?
Vasta
#22
Minu selektsioon.
13 - 9 - 24 - 6 - 19 - 38

Kingin papsile sünnipäevaks nende numbritega pileti. Vaatab, kuidas joppab.
Ei ma pendeldanud, vaadanud und ega kohvipaksu. Tunde järgi viskasin.

(Näe, Exu - sain hakkama - SINU KORD.)
Kolmapäeval saame taaskord nentida, et Nuustik on soss.
Vasta
#23
Ma olen mänginud juba aastakümneid ja ei ole "jopanud".
Miks peaks see kord erinev olema? Kui just ei meenuta
seda vanasõna, et "kelle armastuses ei vea siis lotos ehk"?!
Aga valik on selline: 7 14 21 28 35 42.
Vasta
#24
(03-07-2011, 22:05 )excubitoris Kirjutas:
(03-07-2011, 22:03 )Thorondor Kirjutas: Miks mõned pakuvad tihti esinenud numbreid. Statistiliselt on ju nende taasesnemise tõenäosus kõige väiksem.

Just aga nad ju esinevad tihti!!? Milles on "point"?
Pikas perspektiivis tuleb ju kõiki numbreid üsna võrdselt. Seega neid numbreid, mis tuleb ühel ajal tiheminini, tuleb teisel ajal just harvemini. Mida pikem on sarnaste numbrite esinemise seeria, seda suurem on tõenäosus, et see seeria enam ei jätku.
Ma räägin puht statistiliselt. Para-webis võib muidugi mõelda sellele, et täiskuu ajal töötab juhus teisiti või on mingid muud mõjud Smile

Vasta
#25
On elu jooksul ette sattunud paar kirjutist loto nummeritest ja neist on jäänud kummitama see, et mõned
numbrid siiski esinevad kas sagedamini või harvemini - miks nii - pole ka neis olnud vastust.
Äkki on veel aega liiga vähe merre voolanud või tegemist tehnilise "rikkega" - pallide ja maisnate tootjad
pole suutnud tagada "absoluutselt" erapooletuid tingimusi?

Ajaloo varjust meenub, et kunagi (Babülon, Rooma jne) kasutati loteriid kõigi suurte riiklike projektide rahastamiseks.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat