•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
Aitäh kõigile, kes viitsisid meid vaatama tulla! Üle pika aja oli taas väga vahva seltskond koos. Smile

* Noavärgist nii palju, et kui hommikul koristasin, oli see laualt läinud, seega on Thor tõenäoliselt too pikanäpumees. Leibade jm-ga koos ühtegi terariista igatahes ära ei visanud.
Vasta
Kõigepealt - aitäh kõigile, kes kohale tulid. Väga tore üritus oli, hea oli see, et vihma ei kallanud non-stop, kuid vahepeal siiski jahutas mõnusalt ilma. Huvitavaid külalisi kohtas - nii uusi, kui vanu kasutajaid ja külalisi.
Tahan öelda seda, et kuigi ei saa kõiki olukordi sellelt ürituselt positiivsete hulka lugeda, siis ka teistpidi kogemused on ju vajalikud, õpime loodetavasti neilt kõigilt. Aitäh teile, kes tegite selle ürituse nii mitmekesiseks ja nauditavaks! Smile

Varsti plaanime ilmselt uut väiksemat kohtumist Tartus ja väikestviisi hakkame vaatama ka, kus para-webu sünnipäeva aasta lõpus korraldada. Kui teil on nendeks üritusteks ettepanekuid, siis võite U2U mulle saata.

PS! MTÜ tervitab teid!
Vasta
Tartu?
Ikka, ikka tahame kokkutada.
Andkem aga kuuma ja varakult teada, et tööloomad end sättida teaksid.
Vasta
Igavesti lahe ja mõnus kokkutulek oli! Ilmaga vedas, seltskond oli põnev ja jututeemad olid kaasahaaravad. Mida ma kahetsen oli see, et pidime varem lahkuma.
Tänan siin kõiki kokkutulekust osavõtnuid ja loodan peatselt taas kohtuda!

Pildid, nendega läheb meil natuke aega. Püüame!

PS. see muukeelsete-meelsete öine muukeelne disko, võiks selgelt mujal toimuda, idapool.
Vasta
Oli loodust, oli ilma. Oli vett, milles ujuda ja puid, mida põletada. Ka juttu oli rääkida ja inimesi kohata. Ükski kogemus ei jookse mööda külge alla...
Seega - oli tore...

Pilte tahaks küll ka lisaks Excu omadele näha...
Vasta
Nii, nüüd ma olen teid kõiki ära näinud ja hoidke oma piip ja prillid! Mis viga nüüd nukke valmistada ja torkida nõeltega potentsiaalseid bännijaid! Või neid , kes minuga ühel arvamusel ei ole!

Käituge....nagu vaja....või...järgmist kokkutulekut ei tulegi!!!!

Ph34r2

Bleh

Vasta
Üks asi,mis silma hakkas sealolnud vestlustest, et ikka valitseb seda ilma paramaffia nagu N Liidu ajal. Miski pole muutunud kõik läheb vana rada edasi.......ainult teise märgi ja värviga.
Muu jutt on lihtsalt vee sogamisesks et lihtinimesed sellest aru ei saaks.
Vasta
HUGOTH, aga kelle poolehoidu ise püüad võita, et selle välja ütled? Ma ei saanud näiteks endiselt paarile ebamugavale küsimusele vastust.
Vasta
(25-07-2011, 15:09 )euroruubel Kirjutas: Nii, nüüd ma olen teid kõiki ära näinud ja hoidke oma piip ja prillid! Mis viga nüüd nukke valmistada ja torkida nõeltega potentsiaalseid bännijaid! Või neid , kes minuga ühel arvamusel ei ole!

Käituge....nagu vaja....või...järgmist kokkutulekut ei tulegi!!!!

Ph34r2

Bleh


Sõbralik soovitus. Smile
Ära isegi naljata selliste asjadega. Vastulaks võib tulla kiiremini ja jõulisemalt, kui oskad arvata.

Vasta
Euroruubel, Sul on tõesti kummaline huumoritaju või siis kas keegi tegi Sulle tõesti liiga Bleh?
Vasta
Nn "võimete poolest" polnud osalejate seas "kirkaid kriite": selgelt meediumi võimekusega polnud keegi, mõned tundsid/tajusid vaid energiasambaid ja oligi kõik - seega võiks kogu seltskond südamerahus oma vudu-nukkudega mängida palju hing ihaldab, mingeid reaalseid tagajärgi sellel ilmselt poleks.

Ehk kui "kõrgem mõistus" peaks koostama raporti toimunust, siis oleks käsitluse raskuskese rohkem kõrtsijoodikute väliüritusel, kui Eesti nõidade/teispoolsuse eliidi kokkutulekul.

Üritus oli tore ja sai palju teadmisi, kuid mingit ohtu küll sealne seltskond oma võimete poolest ei kujuta.
Vasta
(25-07-2011, 17:33 )PiziIngliito Kirjutas: Euroruubel, Sul on tõesti kummaline huumoritaju või siis kas keegi tegi Sulle tõesti liiga Bleh?

Lihtsalt must huumor.

Tõsisemalt rääkides siis...ma hakkasin mõtlema et...tasemelõhe esinejate ( VS,Volke ) ja kuulajate vahel ikka väga suur. Aga eks ta nii kipub vast igal pool olema. Eks sealt ka siis rahulolematus et "a miks ta ei rääkind seda, mis ma tahtsin"

Ma kujutan, et kui sellised esinejad enam-vähem omasugustele etleks, siis...kes vaidleks avalikult vastu, kes ignoreeriks, kes posiks seljataga...hullumaja. VS näiteks võiks seda stsenaariumi kommenteerida....









Vasta
euroruubel - kes ütles, et seda kõike ei toimunud? See, et Sina või lahendused seda ei tajunud, ei tähenda, et see kõik olematu oli..
Vasta
(25-07-2011, 18:03 )lahendused Kirjutas: Nn "võimete poolest" polnud osalejate seas "kirkaid kriite": selgelt meediumi võimekusega polnud keegi, mõned tundsid/tajusid vaid energiasambaid ja oligi kõik - seega võiks kogu seltskond südamerahus oma vudu-nukkudega mängida palju hing ihaldab, mingeid reaalseid tagajärgi sellel ilmselt poleks.

Ehk kui "kõrgem mõistus" peaks koostama raporti toimunust, siis oleks käsitluse raskuskese rohkem kõrtsijoodikute väliüritusel, kui Eesti nõidade/teispoolsuse eliidi kokkutulekul.

Üritus oli tore ja sai palju teadmisi, kuid mingit ohtu küll sealne seltskond oma võimete poolest ei kujuta.


Kuna keegi sulle eriti midagi seal ei rääkinud, siis loomulikult sa saad sellise järelduse. Ela edasi oma õndsas teadmatuses Smile
Vasta
Keegi eriti ei rääkinud oma haridusest ega seal omandatud teadmistest. Järelikult pole keegi koolis käinud.
Vasta
Ma ütlesin ju ka, et igaüks uurigu ise mu kohta tutvusmiringis, kui soovib, aga keegi ei teinud seda, kes mind veel ei tunneks - seega olin ma päris nähtamatu ja mittekeegi teiste jaoks? Bleh
Vasta
Ega kokkutulek polegi oma võimete näitamise koht. Osalejad said olla natuke vabas seltskonnas ja see peabki olema loomulik.Ja sel polegi tähtsust milline haridus tase kellelgi on seal olles on nad kõik võrdsed. Tean kedagi, kel pole õieti haridust aga tegi kõigile ära......õiges kohas.
Need kes kohale tulid tegid seda vabatahtlikult.
Olen ise erineva suunitluse ja inimestega koos seal olnud ja seni kui on üksmeel kestavad need üritused edasi.Mulle oli küll ükstapuha,kes mis taustaga oli, minujaoks olid nad ühesugugused inimesed.......
Vasta
Huvitav - kas keegi peale minu ei soovigi natuke pilte jagada?
Vasta
(26-07-2011, 13:05 )excubitoris Kirjutas: Huvitav - kas keegi peale minu ei soovigi natuke pilte jagada?

Kas ma sulle Oti pilte ei saatnudki?
Vasta
Mul on nende ülespanekuga probleem. Saan ainult skybi kaudu saata kel soovi on ......
Vasta
(26-07-2011, 13:40 )HUGOTH Kirjutas: Mul on nende ülespanekuga probleem. Saan ainult skybi kaudu saata kel soovi on ......

Nope Sad
Vasta
Ruttan vabandama! Piltide hulka oli sattunud paar isiklikku fotot. Palun need kustutada!
Veel kord VABANDAN! pr. Sama
Vasta
Hugo, minul on Skype. Saadan kasutajanime U2U kaudu Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,310 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,379 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,499 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,367 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,215 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,359 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,254 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,618 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 61,142 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat