•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
#76
Ka minule jääb kauaoodatud üritus ära, kuna elukaaslane peab terve nädalavahetuse tööl olema pühapäeval toimuva kontserdi pärast. Üksi ma aga ei (taha) tule. Niisiis naudime koos pisikesega kohalikku päikesepaistet ja elame teile tublisti (mõtetes) kaasa.
Vasta
#77

Kui ma peaks tulema, siis ma tulen Tartust ja auto peaks tühi olema - niiet huvilised saaks niisama kaasa tulla - bensukulu pole mulle probleemiks, ma läheks vajadusel ka üksi.

Aga ma ei tea veel täpselt, mis päeval ma Eestisse tagasi jõuan järgmisel nädalal - ilmselt kolmapäev 20 juuni peaks ma Eestis tagasi olema - eks ma siis vaata, kui väsinud ma olen ja mis päeval kokkutulekule viitsin tulla (kas reede või laupäev) - no ja kui ma õigeks ajaks tagasi Eestisse ei peaks jõudma, siis saate vandenõu teooriate nurgakeses arutada kas järjekordne lennukkatastroof või autoavarii oli juhuslik või taotluslik.

Seega hakkaks ma "kirema" Tartust mineku teemal alates kolmapäevast 20 juunist.
Vasta
#78
Kaks asja - esiteks, kas keegi saab ka sel korral võtta kaasa parajalt suure presendi, millest ühiskondlik päikese-vihma-vari ehitada?

Teiseks, kõik autoga tulijad võiks kaasa võtta ühiskondlikult kasutatavat joogivett, et kondimootoriga tulijatel oleks pagas veidi kergem...
Vasta
#79
(15-07-2011, 17:49 )elis Kirjutas: Kaks asja - ...
Täitsa võimalik nagu mullugi...
Kui vaid keegi Viljandi poolt tuleja möödasõites minu
kah autole võtaks, muidu pean omaga sõitma...
Vasta
#80
Põhivarustuseks on telk, magamiskott ja toit, eks? kui ma need asjad orgunnitud endale saan, siis pakun lahkelt võimalust end Tartust peale võtta Smile

/mõnevõrra mureliku tooniga/:

Kas paraveebu kokkutulekul on fooliumtorbiku kandmine kohustuslik?

(15-07-2011, 17:49 )elis Kirjutas: Kaks asja - esiteks, kas keegi saab ka sel korral võtta kaasa parajalt suure presendi, millest ühiskondlik päikese-vihma-vari ehitada?

Teiseks, kõik autoga tulijad võiks kaasa võtta ühiskondlikult kasutatavat joogivett, et kondimootoriga tulijatel oleks pagas veidi kergem...

Samamoodi võiks organiseerida ühe suurema paja (mu enda unarusse jäänud suured pajad ei kannata kriitikat) ja kui keski on talumees vms tutvused - siis seltskonnale paras kogus kardulat ja sibulat( noi ole mõtet hakata neid asju poest igaüks eraldi ostma, eriti veel jalamehed). Muidugi osalised maksaks kinni ka.

Vasta
#81
Minu meelest ei ole olnud, aga meile meeldivad fooliumist püksid wink Ja antennid wink Laugh
Vasta
#82
Ühine pajaroog...
Jaa, klassika. =))

Ärge unustage peterselli... ohtralt!!!!
Vasta
#83
(16-07-2011, 12:23 )Cassiopeia Kirjutas: Minu meelest ei ole olnud, aga meile meeldivad fooliumist püksid wink Ja antennid wink Laugh
... ja antennid võib ka fooliumiga katta, et ei kiirgaks,
näidiseid laulu saatel ja ilma:
http://www.eclectech.co.uk/mindcontrol.php
http://www.gunaxin.com/wp-content/upload...l-hat1.jpg
Vasta
#84
Lisasin esimesse postitusse ka kaardid kohalejõudmise hõlbustamiseks.
Asukoha kaart
Täpsem kaart
Vasta
#85

Nii ma olen nüüd Saksamaalt tagasi Eestis (käsin autoga kahe päevaga edasi tagasi ära Tartu-Berliin-Tartu ca 3000 km - miks küll venelastel läks 4 aastat mineku ja 40 aastat tuleku peale Smile ) ja lähen reedel Tartust kokkutulekule.

Tagasi tuleku kohta ei oska ma midagi täpset öelda - kui midagi tarka kellegiga rääkida pole, siis tulen reede õhtul tagasi - kui on palju rääkida, siis tulen laupäeval tagasi.

Seega saaks ma mõne huvilise reedel Tartust kaasa võtta (mis kell ära minna: 4:19 on vist liiga vara ja 25:61 on vist liiga hilja minekuks) - samas on üle 5 inimese kas otse või läbi privaatkirjade küsinud mineku kohta: ehk kõik ei mahuks ära minu auto peale - ehk kes veel läheb Tartust autoga peale minu?

Sama teema võiks tallinlased ka siia püsti panna: kes läheb Tallinnast autoga ja saaks teisi peale võtta.
Vasta
#86
Jah, sõita tuleks alguses sellest veekogust mööda ja
just niimoodi et see jääb parempoolsest autoaknast
näha. Siis keerab teeots paremale, sedamööda siis
seni kuni veekogu põhjatipu juurde (jälle paremale)
teelt ära väiksele lagendikule keerata annab.
Seal ongi RMK loodud istumis- ja grillimiskoht,
sellel eespooltoodud täpsemal kaardil siis...
Vasta
#87
No kui "lahendused" masin on hõivatud, siis ma lihtsalt loodan, et äkki keegi annab märku....

Minu üritusele kohale tassimine ja sealt minema vedamine vähendab kutsari karmavõlga! Smile1



Vasta
#88
Sammmahästi võiks ju öelda siis, et personali sõidutajad on mingis eriti heas kirjas Bleh Kahjuks see nii ei tööta Smile
Vasta
#89
Tagasi tahaks ka saada. Äärmisel juhul öösel vastu pühapäeva. Muidu võib juhtuda, et peab 15 km rongi peale jalutama kõigi kodinatega.
Me Elisega juba üsna harjunud mõttega, et rongi ja jalgratastega tuleme. Ma arvan, et võid teised inimesed eelisjärjekorda autole võtta.

Vasta
#90
Metavo palus edasi anda sellise teate:

võibolla tulen kohale, ning kas kellelgil telgis temale ka ruumi oleks? Smile
Vasta
#91
Hetkeseisuga siis plaan ka oma nägu ära näidata. Tulen Tõrvast kondi- ja hääleauruga...

Praegu mõte juba neljapäeva õhtuks "ujula" äärde jõuda ja üks öö õndasas üksinduses monotelgis viibida...
Igaks juhuks siis üritan juba päikeseloojanguks RMK koha ära võtta...
Vasta
#92
Map viitsi küll palju asju kanda, aga kas midagi peale presendi ja joogivee on veel vaja?

Prügikotid võtan igaks juhuks juba eos kaasa - nendest igal korral puudus. Aga oskab keegi veel midagi nimetada?
Vasta
#93
Jaa, InDemand, mine röövi Katz ära!
Või tuleb minna hoopis Saeweskisse, talle lähemale!

Laugh
Vasta
#94
(19-07-2011, 15:09 )AnnaNuustik Kirjutas: Jaa, InDemand, mine röövi Katz ära!
Või tuleb minna hoopis Saeweskisse, talle lähemale!

Laugh
AnnaNustik. Ma elan juba eelmise suve lõpust saati Tartu külje allSmile
Ma pole ikka väga leppinud sellega, et ma ei saa tulla. Kuidagi peab ikka saama kui kuidagi ei saa. Hakkan juba siin heietama, et tulen kasvõi ilma issita. Niigi näen parakaid nii harva (loe: kokkutulekud on LIIGA harva).
Aga kas tulla rongiga/rattaga või saaks tartust kellegi autos kaks kohta bronnida.
Aga nagu ma aru olen saanud, siis tartust tuleb hetkel vaid üks auto.
Variant oleks ka, et tulen rongiga ja keegi tuleks autuga Nelijärvele vastu...
Vasta
#95
Nädalavahetuseks lubab vihma.
Vasta
#96
Kui vaadata näiteks mingit sellist ilmateadet: http://www.yr.no/place/Estonia/J%C3%A4rv.../long.html siis küll jah Sad
Vasta
#97
Ärge pullige oma vihmaga - natukene vihma ei sulata meid üles! Smile

Foreca näiteks lubab laubaks pisut tilgakesi, muul ajal suht normaalne sää. Üldiselt see päris täpne ennustus.

Ja katz, kui saaksid tulla ikka kuidagi, oleks tore. Marss, mehed, võtke lapsega naene autu pääle! Smile
Vasta
#98
Alati on suvisel kokkutulekul vihma sadanud, nii kaua kui mina mäletan (üks kord oli võibolla kui ei sadanud paar aastat tagasi).
Juba esimene kokkutulek ehitati puurontidest ja kilest eraldi onn vihma vastu.
Vasta
#99
(19-07-2011, 20:11 )Thorondor Kirjutas: Alati on suvisel kokkutulekul vihma sadanud, nii kaua kui mina mäletan (üks kord oli võibolla kui ei sadanud paar aastat tagasi).
Juba esimene kokkutulek ehitati puurontidest ja kilest eraldi onn vihma vastu.
Ei mäleta, et eelmine aasta oleks sadanud. Pidevalt lõõmas päike minu mäletamist mööda.


Ühe variandi mis ma välja mõtlesin on selline:
Tulen autoga tingimusel, et minuga liitub kolm inimest Tartust/ tee päält, kes oleks nõus bensuraha maksma 5 euri edasi-tagasi ots.
Nimelt võtab auto palju kütust ja kui ma peaks üksi tulema, siis ei tasuks sõit ennast ära (odavam oleks rongiga tulla).
Niisiis kas on soovijaid Tartust autu peale saada?
Vasta
Thor, ma ei tea, millises karjääri otsas Sina läinud suvel olid, aga seal pool, kus mina ja vähemlt minu mälu järgi enamus rahvast oli, ei kukkunud piisapojakestki alla. =)
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,229 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,232 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,239 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,024 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,283 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,226 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,514 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 60,915 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat