Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webinar "Üks süda" 27.05.2011
#26
(20-05-2011, 19:07 )Celtic Kirjutas: Ausalt öeldes on mul nüüd Dannilist isegi natuke kahju... kahju seetõttu, et vaene vennike ei mõista, kuidas teda siin mõnitatakse.

Aga noh, paras kah, kurat.

See post räägib enda eest. Sinust lugupeetud Celtic palju rohkem kui Danniist. Ja oma elukogemuse baasil võin öelda, et teisi inimesi süüdistatakse ikka selles, millega ise tegeletakse...

PS. võid oma jutukese "Dannii juhtmest minu kuklas" nüüd omale jätta Smile
Vasta
#27
Oooh, aga ma saan.
Terve aja olen saanud.
Kuid on midagi , mida Teie pole märganud....
Vasta
#28
Mina toetan Celticu mõtet, et see webinar või seminar vms ikkagi eelnevalt salvestada ja siis näiteks juutuubi üles riputada. Miks? Esiteks sellepärast, et see webinari proge on vaja eelnevalt installida (lihtsalt tüütu ja tülikas ja hiljem kasutu) omale ja teiseks on seal nii palju teemasid, et kahe tunniga saab ju neid teemasid ainult pealiskaudselt käsitleda. Lisaks ei saa ja ei ole ka mõtet (ajaline piirang) esitada küsimusi. Kokkuvõtvalt on kõikide jaoks ikkagi mugavam ja kättesaadavam salvestus.
Vasta
#29
Vironshaman, oletame, et siin on tegu inimeste meelitamisega teise juhtme külge. Kui kõik on niikuinii juhtmete küljes, siis mis teeb ühed juhtmed teistest paremaks? Vahelduse mõttes võiks ju juhet ümber vahetada, äkki sobib uus paremini.

Tünn, kui sa tahad oma väljamõeldud seminari teemal mingit privaatvestlust arendada, siis tee seda kusagil mujal ning ära aja läbu.

Tsitaat:Celtic:
Või näiteks sellest, et senimaani pole Dannil andnud mitte kunagi, mitte üheski teemas mitte ühtegi vastust mitte ühelegi küsimusele. Vot see on juba päris kõnekas fakt, kuigi neid küsimusi, täiesti seoselisi ja argumenteeritud küsimusi, olen ma temalt küsinud suht kindlalt oma sadakond.
Ainuke kõnekas asi selle juures on see, et faktilisus ja kõnekus tuleb ainult sellest, et sa üritad seda rõhutada. Nii võib mida iganes väita, kui vastusteks ja küsimuste kvalifitseerumisele täiesti omad kriteeriumid seada.

Tsitaat:Celtic:
Ma ei taha sinuga rääkida ja sinuga kokku saada. Ma tahan, et kui sa millestki räägid, siis sa räägiksid sellest avalikult. Kui sa avalikult ei räägi, siis parem vaiki täielikult.
Mul on tunne, et sa ei taha üldse mingit tegemist Danniliga teha.
Seega võiksid ju temast ka foorumis eemale hoiduda.

Ma saan aru kui teil on oma negatiivne arvamus teema kohta. Miks te ei või seda korra esitada. Ühe ja sama sisuga lehekülgede kaupa vingumisi ühtedelt ja samadelt autoritelt on kole vaadata. Kui te olete oma kriitika konstruktiivselt esitanud, siis ei tohiks ju muret olla, et lihtsameelsed õnge lähevad (eeldusel et tegu on mingi hingepüügiga). Pikk jorin ei aita siin enam midagi.

Celticule ja teistele tuletan meelde, et keegi tegi eelmine kuu REEGLID, kuidas teiste foorumlastega suhtlema peaks!

PS. Päikeseloitest tulnud kiirgus hävitas andmebaasis juhuslikult äsja just selle teema postitusi. Vabandan, kui on natuke lohakalt saanud.
Vasta
#30
Uudishimu ajas härja kaevu ja hiljem ei saanudki sealt enam välja.
Vasta
#31
Kõlab igatahes huvitavalt.

Mõtlen asjale.

Juhtmeid ei karda - nendega saab särtsugi... =)
Vasta
#32
Seminari läbiviimisel toimus väike muudatus ning üritus hakkab 1h varem, ehk siis kell 18.00. Palun andke teada, kas muudatuse tõttu võite jätta üritusel osalematta.
(Vaid registreerinuile)

Parimate soovidega,
Dannil.
Vasta
#33
Mõtlesin, mis ma mõtlesin, ei jõudnud omadega arusaamiseni, et osalemine arukas tegu (minu isiku jaoks!) on.

Kuid soovin igal juhul meeldivat ja sujuvat seminari!

Kuidas seda öeldigi nüüd...
Aah, meenub:

Namaste. =)
Vasta
#34
Piisab ühest, et muuta paljut
Sest minu maailm on ilusam ja
ühtegi teist maailma pole olemas.
Vasta
#35
Kõlab hästi.

Sest nii ongi.

Aga see üks peab väga tublit vaeva nägema.
Just enesega esiteks.
Muu laabub töö käigus. Bleh
Vasta
#36
Millist sekti Dannil esindab? Vaevalt, et tal oma ja ainulaadne sekt on.
Vasta
#37
(26-05-2011, 14:27 )Leena Kirjutas: Millist sekti Dannil esindab? Vaevalt, et tal oma ja ainulaadne sekt on.

Tegemist on lihtsalt "vaimustumise perioodiga". Arvad, et vastused on sul kõigele olemas, lahendusedki - ja mis nii viga!

Ainult et...kui elu enam midagi õpetada ei taha... alles siis on minek...


Vasta
#38
Teate, targad, kui teil midagi tarka ei ole öelda, siis ärge kommenteerige, para-web ei ole õhtulehe kommentaariruum või facebook.
Vasta
#39
Jagage muljeid, need kes te osalesite webinaril! Bleh
Vasta
#40
(17-06-2011, 16:32 )Ilo Kirjutas: Jagage muljeid, need kes te osalesite webinaril! Bleh

Liitun siin Ilo sooviga. Tõepoolest, kas keegi para-rahvast seal viibis ja
mida kuuldi, nähti? Ega ometi... .

Vasta
#41
(20-05-2011, 14:14 )Dannil Kirjutas: Algus: 27.05.2011 kell 19.00
Pikkus: Ligikaudu 2h, 19.00 - 21.00
Kohtade arv: 25
Vabu kohti seisuga 20.05.2011: 19

Vähemalt kuus persooni oli väidetavalt ennast reganud. Kas ka vaatasid ja kas olid siinsed on ebaselge nagu on ebaselge ka see, et keegi üleüldse regas ennast sinna. Kuigi on tõenäoline, et uudishimulikke oli....
Vasta
#42
Minul paraku webinaril osaleda ei õnnestunud. Aga mu üks tuttav lahkus sealt esimese 15 minuti jooksul.

Buddha ütleb "tõe valgus ei ole nõrkadele mõeldud" Bleh
Samas - õppimisvõimalusi on lõputult.

Ja veel.. kui tõde koputab uksele ajavad selle minema need, kes on valega harjunud. Seegi oli teada 2000 aasta eest.
Vasta
#43
Tegin teema pooleks ja saatsin teemavälise jutu JUHE KUKLAS teemasse. Kui tahate arutlege seal edasi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nõidade suvelaager juuli 2011 lahendused 110 39,130 02-12-2011, 13:35
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Meditatiivsed tantsud 8-9. oktoobril 2011 li_tai 0 2,147 01-10-2011, 19:36
Viimane postitus: li_tai
  Avanemise suvepäevad 12. - 14. August 2011 Cassiopeia 2 5,268 16-08-2011, 19:47
Viimane postitus: Aurora Blue
  Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli katz 172 67,679 26-07-2011, 20:52
Viimane postitus: Cassiopeia
  Muuseumiöö 2011 "Öös on aardeid" - 14. Mai Ilo 0 2,556 14-05-2011, 12:41
Viimane postitus: Ilo
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,641 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing
  Indiaanilaager 2011 Jõhvikas 3 4,617 27-04-2011, 22:47
Viimane postitus: Jõhvikas
  8000 püha trummi steremoonia 2011 hulkuv hing 0 2,710 16-03-2011, 22:59
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat