Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webinar "Üks süda" 27.05.2011
#1


Lubatud seminar on valmis ning võtab aset 27ndal Mail, 2011.
Eesmärk on pakkuda lahendusid antud situatsioonidele, mis maailmas aset võtavad ning millest ka eelnevatest postitustes kõneletud, ühtlasi pakkuda tuge nii individuaalseks arenguks kui ka globaalseks.

Webinar "ÜKS SÜDA"

1) Veel üks kord
*Vandenõu eesmärk ja põhjused
*Kategooriad
-Majandus
-Poliitika (k.a seaduste põhimõte)
-Meedia
-Psühholoogia
-Religioon (k.a "new age" konseptsioon)
*Erinevate otsuste tulemused / tagajärjed

2) Individuaalne muutus
*Teadvus holograafilises 3D kogemuses
-Eesmärk
-Universumi seaduste mõju
-Kontrolli haaramine, "kokkusattumuste" likvideerimine
*Süda, kui närvisüsteemi keskus
*Hingamine
*Emotsionaalne kindlus ning kontroll
*Individuaalne panus muutustele, lahendused


3) Kollektiivne muutus - üks süda
*Individuaalne panus kollektiivis (olenemata ümbritsevast mõjust)
*Globaalsete otsuste mõju
*2012 võimalikud tulemused
*Kriitiline mass, ehk nõutav DNA arengujärk teadvuse edasiseks arenguks kollektiivselt
*Uskumuste kõrvaleheitmine

Algus: 27.05.2011 kell 19.00
Pikkus: Ligikaudu 2h, 19.00 - 21.00
Kohtade arv: 25
Vabu kohti seisuga 20.05.2011: 19

Registreerimiseks palun saata e-mail aadressile 528dannil@gmail.com . Vastuse saate 24h pärast registreerimist.

See on üks elumuutvamaid üritusi Teie elus.
Aham Brahmas Mi
Dannil.

PS! Seminar on tasuta



Vasta
#2
Ütlen kohe alguses, et ei ole plaaniski sellest "seminarist" osa võtta, ent sinu tõstatatud punktid tekitasid minus küsimusi. Loodetavasti suudad ja oskad ikka küsimustele vastata...

1. mis asi on holograafiline 3D kogemus? Holograafi saab tõlgendada kui hologrammipilti, mis on sisuliselt valguse peegeldumismustri salvestamine hilisemaks vaatlemiseks. Kas siit võib eeldada, et holograafiline 3D kogemus on vaatlejapoolne või vaadeldava poolne?

2. süda ei ole närvisüsteemi keskus

3. DNA ei arene elu jooksul. Mutatsioonid avalduvad generatsioonide vahel, mitte aga ühe keha eluajal.

4. Mis on sinu definitsiooni järgi uskumused ja miks neist peab loobuma?
Vasta
#3
Celtic`ga samal nõul!
Semi-Webinaril on toodud juba nii palju teemapunkte, et isegi siin kodus, neid rahulikult lugedes "kukun reelt maha".
Usun, et webinar süvendaks minu hingelis-intellektuaalset segadust veelgi. Parem jätan vahele ja lähen metsa!
Vasta
#4
Võin ma küsida - milleks mitte osaleda ning sellest kõneleda?
Kui Lady Gaga tuleb eestisse, ma mitte ainult ei osale, vaid ka ei kõnele sellest rohkem.

Celtic, ma võiksin ju Su küsimustele vastata.....aga kuhu see välja viib? Seminar on loodud selleks, et jätta kõrvale meeletud ajaraiskamised pikkadele tekstidele, mida isegi ei loeta.
Ma mõtlen, kas ma vastan või mitte, eks ma vaatlen natuke tõenäolisi tulemusi ja siis teen oma otsuse.

Ott - alati rõõm kuulda Sinu arvamust ilma argumentiteta Smile
Vasta
#5
Kui sa oma usundit foorumis reklaamid siis pole ju mõtet solvuda kui teised küsivad ja vastu vaidlevad. Kui sa seda ainult oma kodulehel teed siis pole kellelgi kobisemist, siin aga küsitakse kohe milleks ja kelle taskusse hingekesi soetatakse.
Maailmas pole vabu inimesi kõik on paigas, käib ainult üksteiselt ülelöömine mingi guru järgijaks ja koduse suguvõsa kahjuks. Jutt üleüldisest õnnest on luul millega lolle meelitatakse nagu kõikide teiste sektidegi puhul ja mille tegelikuks tulemuseks on rahva killustamine eri uskude ja sektide vahel ning purelemine kelle usk on kõige õigem, üleüldise õnne nimel toimub halastamatu purelemine nendega kes oma sekti ei kuulu, kust sa siin õnne näed?
Vasta
#6
Dannil, miks sa müüd põrsast kotis? Miks on sul vaja inimesi iga hinna eest meelitada seminarile, kui saaksid väga vabalt oma jutud linti rääkida ning kasvõi Youtube üles laadida. Ei mingit suurte tekstide kirjutamist ega ühti.
Vasta
#7
Ma ei saa aru, miks kõik targad koos ühe asja vastu siin on. See on lihtsalt üks seminar. Nagu skype grupivestlus. Minumeelest on äge, et sellist tehnoloogiat kasutatakse. Olge targemad, jätke inime rahule. Need kes tahavad, need osalevad seal, need kes ei taha need ei pea siin teisi maha tegema.
Vasta
#8
Vot see on väärt postitus. Kuigi ma leian end jälle oma sõnu kordamast, et seminar ongi loodud selleks, et nendest asjadest seal kõneleda, leian ma siiski , et Sinu postitus on vägagi väärt vastamist.

Osates kontrollida oma emotsioone, olen ma pigem jälginud Teie reaktsioone, kui oma aega raisanud solvumise peale.
Vabadus seisneb üksteisega suhtelmises. Muidugi on keeruline leida see vabaduse seeme, kui pea on täis solvavaid mõtteid ning muutsorti mürki, mis endale ning teistele kahjulikuks osutub.
Ma täiesti pooldan n.ö "positiivset kriitikat". See väljendub aga argumentide või uskmuste esitamises, mitte omavahelises vaidlemises. Te raiskate nii palju aega omavahel tülitsedes, et Te annate lausa vabad käed oma juhtidele tõmmata niite vasakule-paremale ilma, et Te nende otsuste õigsuses küsitleksite.

Samuti, teada tõde, kuid sellega mitte midagi peale hakata on samuti väga mõttetu ning mitte-tulutoov.
Ühtlasi, pole tegemist mingi sektiga ega gurudega. Mind huvitab, millel lugejaile silma jääb, et just külalised on mind sellesse "kategooriasse" sättinud, ise pole ma seda kordagi öelnud - kas pole huvitav, kuidas inimesed panevad teistele sõnu suhu ja siis teda selles süüdistavad? Iroonia.

Kui keegi soovib vastu vaielda, teeksin ma seda meeleldi näost-näkku või läbi telefoni. Ma hea meelega vaataksin Teile silma, kui me neist teemadest kõneleme. Eriti ähvardusi kuuldes. Üks naisterahvas nimetas hiljuti avalikult Valget Vennaskonda pederastideks....olen väga huvitatud temaga kohtumisest, kuid kahtlen, et tema sellega nõus on. Vaevalt, et ta suudab tunnistada, et hirm ning ebakindlus selle põhjuseks on. Ma rohkem läbi foorumi vahenduse ei vasta.

Asjalik postitus, Shaman. Kahju, et Sa silmavahele oled jätnud, kes keda guruks kutsuma hakkas, kes keda sekti liigitama alustas. Muidu, väga hüvä Smile


Vasta
#9
Kallis Cass! Loe palun korra uuesti VS kirjutatu läbi.
Isegi minusugune roheline õun, saab puhtast eesti k.
aru.
Ja ei tohiks ju mingi uudis olla, et tasuta asju pole olemas.
Vasta
#10
Jah on küll - tasuta asju on olemas. Õigemini, KÕIK ASJAD ongi tasuta - Teid on nii manipuleeritud mõtlema, et kõik on raske tööga saavutatav ning elu on raske. Kes aga rohkem kannatab, küll temal ikka paremini läheb. Ja kuidas see uskumus meie ühiskonnas siis kasu toonud on ? Smile

David Icke. Paar aastat enne 9/11. Räägib vandenõudest. Üks 33 kraadi masoniiklane (vabamüürlane) leiab temaga kontakti. Kohtuvad mehed ning Davidi üllatuseks teeb mees talle enneolematu pakkumise - "Ma annan Sulle limiitideta krediitkaardi, et saaksid seda juttu rääkida võimalikult edukalt ning avalikuld" David oli üllatunud, et kuidas nii on võimalik, masoniiklane vastas "aga meie elamegi ju nii. Meil on krediitkaardid, mida kasutades raha ei lähe maha"

Ma näen suurt ebaõiglust, et 7 miljardit töötab vaesuses, kui juhtidel, mitte midagi tehes, on limiitideta krediitkaardid, mis isegi ei salvesta selle kaarti kasutamist.
Muidugi pole meile kõik tasuta, kui laseme end sellistel inimestel juhtida Smile Ja kõike seda laiskuse pärast, lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda....
Vasta
#11
(20-05-2011, 15:09 )Dannil Kirjutas: Jah on küll - tasuta asju on olemas. Õigemini, KÕIK ASJAD ongi tasuta - Teid on nii manipuleeritud mõtlema, et kõik on raske tööga saavutatav ning elu on raske. Kes aga rohkem kannatab, küll temal ikka paremini läheb. Ja kuidas see uskumus meie ühiskonnas siis kasu toonud on ? Smile

Pärast seda, minul isiklikult enam küsimusi pole.
Vasta
#12
Dannil, tasuta võileibu pole olemas, kogu selle ajupesu tulemuseks on õige guru juhe kuklas ja siis juba sõltub kuhu guru oma järgijaid suunab, ega sinagi vaba ole kui igal viisil üritad endale järglaskonda tekitada, aga kõigile teistel parimaks näiteks on uste taga koputavad ja rõõmusõnumit kuulutavad Jehoovatunnistajad. Aga neid huvitavad peamiselt vanad üksikud inimesed kel korralikud korterid, kõigepealt piiblivestlused (seminarid) siis palvemajja siis juba kirikumaksud ja lõpuks korteri pärandamine kirikule, tõsi neist on nii palju kasu et kui suguvõsa oma vana liikme eest hoolitseda ei taha siis nende vabatahtlikud hoolitsevad sureva õe eest ja pärast saab sisering ühe kinnisvara võrra rikkamaks, kogudusel aga hea meel usukaaslase teenimise läbi teispoolsuse plusspunkte saada. Milline on sinu tsirkuse peidus pool?
Minu kogemus kaks naaberkorterit kirikule kusjuures sugulased jäid päranduseta ja elu lõpupoole ei lasknud mutikesed uskmatuid sugulasi uksestki sisse.
Vasta
#13
Selles suhtes kas siin on huvitatud inimesi ka seminarist või on kõik siia tulnud selleks, et kommenteerida seminari, mida pole olnudki?

Viron, mul on ka religioosne vandenõu lisatud kavasse, koos New Age ja Jehoovade ja kõigega.
Lihtsalt informatsiooniks.


EDIT : Mingit trikki pole. Ma teenin raha, mida kasutan seminaride läbiviimiseks, mille toon Teieni tasuta. Punkt. Põhjus, miks Teil on seda raske vastu võtta, on suletud 4's chakra ja fakt, et ise Te ei teeks mitte kunagi mitte kellelgi mitte midagi sarnast. Mina aga, nagu Te korduvalt juba maininud(alandada proovinud?) olete, pole kindlasti mitte Teie.
Vasta
#14
Leian, et kõik see info, mis on mõeldud kõigile jagamiseks, peab olema ka kõigile kättesaadav. Ilma mingite tingimusteta. Seega mul on õigus nõuda Dannili käest, et ta oma materjali avalikustaks Para-Webis. Kui ta seda ei tee, tähendab see seda, et tema ainsaks eesmärgiks on ikkagi "valitud seltskonna" personaalsele vestlusele meelitamine. Säärased üritused on aga 101% alati ümberprogrammeerimisetendused.

Infot on kolme sorti - avalik, peidetud ning manipuleeriv. Avalik info on see, millest räägitakse, peidetud on see, millest ei räägita ning manipuleeriv on see, millele eelneb igasugune teaser (meelitus, huvi tekitamine eeldusel, et inimesed täidaks mingit neile pandud eeldust infoni jõudmiseks, antud juhul siis lülituksid ümber uude võrgustikku)
Vasta
#15
(20-05-2011, 15:29 )Celtic Kirjutas: Leian, et kõik see info, mis on mõeldud kõigile jagamiseks, peab olema ka kõigile kättesaadav. Ilma mingite tingimusteta. Seega mul on õigus nõuda Dannili käest, et ta oma materjali avalikustaks Para-Webis. Kui ta seda ei tee, tähendab see seda, et tema ainsaks eesmärgiks on ikkagi "valitud seltskonna" personaalsele vestlusele meelitamine. Säärased üritused on aga 101% alati ümberprogrammeerimisetendused.

Infot on kolme sorti - avalik, peidetud ning manipuleeriv. Avalik info on see, millest räägitakse, peidetud on see, millest ei räägita ning manipuleeriv on see, millele eelneb igasugune teaser (meelitus, huvi tekitamine eeldusel, et inimesed täidaks mingit neile pandud eeldust infoni jõudmiseks, antud juhul siis lülituksid ümber uude võrgustikku)



Seminar on ju väga avalik, kas pole? Ma teen ka lindistuse ning lisan selle pärast alla laadimiseks netti üles. Kahjuks on tegemist aga slideshow'ga, mida hiljem audio failis võimalik vaadata ei ole.

Celt...ma olen rohkem, kui ühe korra pakkunud kohtuda näost näkku või helistada. Ma eelistan alandusi / ähvardusi kuulda näost näkku, mitte peidus interneti taga.
Vasta
#16
Suurima heameelega.
Kas Sa lubad mul lisada minu omandatud informatsiooni Illuminaatide poolt tektitatud religioossele segadusele?
Näiteks, Universumi Seaduste päevavalgele tulles loodud uus liikumine nimega "New Age" , mis on meelega nõmedalt üles ehitatud ja hiljem kõik Universumi Seadustest rääkijad sinna ühte patta siis liigitatud?

Vasta
#17
Ja kas ma võin kah rääkida sellest, kuidas need, kes dimensioonide vahhetusest, 3D ja muudest D-dest rääkides vihjamisi mainivad, et New Age on vandenõu, olles ise kõriauguni sellesama New Age osa?

Või näiteks sellest, et senimaani pole Dannil andnud mitte kunagi, mitte üheski teemas mitte ühtegi vastust mitte ühelegi küsimusele. Vot see on juba päris kõnekas fakt, kuigi neid küsimusi, täiesti seoselisi ja argumenteeritud küsimusi, olen ma temalt küsinud suht kindlalt oma sadakond.
Vasta
#18
Seminari kohta info on olemas, registreeri ning esimene samm on tehtud.
Seminar pikkus on 2h ning on ilma pausideta.

Celtic - see on viimane kord, kui ma ennast korrutan. Ma olen nõus vastama KÕIGILE Sinu küsimustele, kuid suuliselt, kuna kirjutamine võtab NII kaua aega, Sa ei kujuta ette.
Kui Sa tahad kohtuda, võta ühendust. Kui Sa tahad läbi Skype vestelda, võta ühendust.
Milles on küsimus? Arvestades Sinu emotsioone, mida Sa neid postitusi kirjutades tunned, peaks ju julge hundi rind olema ikka erakordselt rasvane?
Vasta
#19
Sul on õigus.
Kas Sa registreerid seminarile või väidad seda tegevat vaid avalikult?
528dannil@gmail.com
Kokkulepe oli - Sina osaled minu seminaril, kuulad minu arvamusi ja mina osalen Sinu omal ning ühekoos saame tõel sabast kinni, on mul õigus?
Vasta
#20
Ma ei taha sinuga rääkida ja sinuga kokku saada. Ma tahan, et kui sa millestki räägid, siis sa räägiksid sellest avalikult. Kui sa avalikult ei räägi, siis parem vaiki täielikult.

Ma saan aru küll, et silmast-silma vast mingi lootus on sul peas tukslemas mind enda võrku haarata, ent kui sa valdad oma teemat, siis pole sul mingi probleem nendest asjadest siin kirjutada.

Küsisin sinu käest konkreetsed küsimused ja soovin saada nendele konkreetseid vastuseid. Kui ma neid vastuseid ei saa, pole sinu seminar halli krossigi väärt kuna ilmselgelt sa ei valda teemat. Või siis on sul mingi peidetud salaplaan, et tõesti mitte infot avalikult jagada ning infojanus inimesi (infojanus inimesed ON vastuvõtlikumad juhtmevahetusele) oma seminarile meelitada.

Ahjaa - see, kui sa ütled, et kõik info on avalik ja sa salvestad oma seminari nning hiljem jagad seda, eeldab, et me näeme kuskil 2h pikkust VIDEOT sinust rääkimas nendest asjadest, mitte aga mingit powerpointi slaidiesitust. Või on sinu arust seminari salvestamine selline?
Vasta
#21
(20-05-2011, 16:30 )Dannil Kirjutas: Kokkulepe oli - Sina osaled minu seminaril, kuulad minu arvamusi ja mina osalen Sinu omal ning ühekoos saame tõel sabast kinni, on mul õigus?
Kohe nii meeleheitlikult vajad endale seminarile toitu? Shock
Vasta
#22
Ma ei tunne erilist vajadust läbida see protsess plakatidega, mida Sa kirjeldasid. Pigem eelistaksin, kui mind seal näha ei oleks, kuna ma ei soovi eelarvamusi. Olen seal vaid külalisena ning arvestan, et see on koht, kus on ka palju teisi uskumusi ning arvamusi. Ma eeldaksin jääda kergelt alandlikuks selles protsessis.
Kui Sa soovid asja tõsiselt käsile võtta ning Su eesmärk on tõesti tõe avalikstamine, olgu see minu jutt või kellegi teise, oleme me kindlasti ühel lehel. 528dannil@gmail.com ja tegutseme seal edasi - Para-Web kuuleb sellest siis, kui oleme jõudnud jutust ka reaalsete tegudeni - kuidas kõlab?

Palun, Para-web ei ole minu täiskohaga töö. See tähendab, et kuigi viimastel päevadel on mind näha olnud, kavatsen jälle mõneks ajaks ära kaduda, et soovi korral oleks parem mind kätte saada e-maili kaudu, mis on avalik kõigile.
Siiski, ma järgneva nädala jooksul külastan seda lehte, kuna üritus on tulemas ning ilmselgelt kütab see igasuguseid emotsioone üles - sellegi poolest teen seda hetkel vaid seminari pärast ning inimeste, kes seal osalevad.

PS! Vabu kohti järgi 16 (koos Inseneriga 15)

Kui Sa alustatu ka lõpuni tahad viia, tunnen ma, et see on meeldiv, vahva ning kasulik teekond nii meile, kui teistele meie ümber.
Vasta
#23
Suur jama ja udutamine enne lõhkiminekut.... head nalja kui palju.Olen elus selliseid küllalt näinud ja kuulnud.Head hingede püüdmist.....
Vasta
#24
Minu arusaamiste kohaselt räägime me kahest erinevast üritusest - üks on see, mida ma hetkel läbi viin ning teine siis Sinu poolt pakutav üritus, kus ma külalisena sõna võin võtta?
Kas ma sain õigesti aru?

EDIT:
Ma mitte ei tee seminari, vaid Webinari, läbi interneti. Ühinemiseks tuleb vaid kodus programm aktiveerida, seminari kood koos parooliga kirjutada ning ongi valmis! See seminar, veelkord, ei toimu kuskil kohapeal ega ruumis, vaid kodus läbi interneti. Programm võimaldab vaid 25 inimesel liituda, seega kohtade arv on limiteeritud ning kohale ootaks vaid tõelisi huvilisi või positiivseid kriitikuid, kes otsivad tõde, mitte tüli Smile
Vasta
#25
Dan...Ma ei eita ega varja seda et olin LK s nagu mõned seda teevad. Meile räägitakse ette üht teist ja kolmandat mis peab meile hea olema aga elu ja tegelikkus paneb kõik paikka ja mõnele on pärast seda pettumus suur ja nad leiavad ikkagi ilma selleta oma õige tee. Näen et olete siin kõvat eeltööd teinud. ....
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nõidade suvelaager juuli 2011 lahendused 110 39,362 02-12-2011, 13:35
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Meditatiivsed tantsud 8-9. oktoobril 2011 li_tai 0 2,153 01-10-2011, 19:36
Viimane postitus: li_tai
  Avanemise suvepäevad 12. - 14. August 2011 Cassiopeia 2 5,276 16-08-2011, 19:47
Viimane postitus: Aurora Blue
  Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli katz 172 67,937 26-07-2011, 20:52
Viimane postitus: Cassiopeia
  Muuseumiöö 2011 "Öös on aardeid" - 14. Mai Ilo 0 2,561 14-05-2011, 12:41
Viimane postitus: Ilo
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,648 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing
  Indiaanilaager 2011 Jõhvikas 3 4,625 27-04-2011, 22:47
Viimane postitus: Jõhvikas
  8000 püha trummi steremoonia 2011 hulkuv hing 0 2,718 16-03-2011, 22:59
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat