Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saatke abistavaid vaime või ingleid mulle appi
#1
Ma tahtsin küsida lihtsalt kas keegi saaks saata mulle abistavaid vaime või ingleid appi ,et saaksin abi oma raskes olukorras ?

Vasta
#2
Austatud teema algataja!

Sul on kõik vajalikud võimed eneses olemas, et end tugevana tunda ja saavutada vajalik.
Ingel on kuju, mille inimmeel annab energiale, mida ta tajub.

Armastust ja soojust Sulle!
Vasta
#3
Ma pole siiani aru saanud, miks inimene, kes niigi arvab, et vajab vaimude abi, peaks veel soovima, et teised talle vaime saadaksid. Teoreetiliselt peaks olema ju ilmatu hulk vaime, kes pole konkreetselt ühegi surelikuga seotud ja kes saavad reageerida iga abipaluja kutsele, kui vaid soovivad.

Või on ehk tegu alateadliku umbusaldusega? Umbes, et inimene küll arvab end vaimude abi vajavat, aga ei usalda neid siiski ja siis otsib kaassurelike psühholoogilist tuge, et ikkagi vaimumaailmaga mingi kontakt saavutada?

Mulle tundub, et New Age on kristliku eestpalve elemendid üle võtnud.
Vasta
#4
... jätkuks mu eelmisele postitusele - siira ja mõistliku (siia alla ei kuulu 99% juhtudest 30 mlj USD) taotlusega kutsudes pole mingit limiiti, millal ja kuidas ...vaimolend... aidata saab.

Seega - kui on VAJA ja eesmärk pole naabri-Mallele kärna keerata - kutsu enda juurde just see, mis, oih, vabandust - kes aitab.


Paadikapten - see ühiskond on nii mõneltki meie seast enesekindluse ja -usalduse röövinud. Kuid jah, inimesed on seda ise lubanud, seega tuleb neil ka ise jalgu alla võtta tahta. Enne ei muutu miski...

Soojust ja head tervist!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hemp, kanep või marihuaana? excubitoris 232 125,787 23-11-2020, 11:44
Viimane postitus: Tyto Alba
  Pürokinees ja telekinees.. Usute või olete isegi näinud? Tutanhamon 130 56,624 21-05-2017, 20:46
Viimane postitus: xcad
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,417 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Tervendavad või õnne toovad pildid. skingirl 18 23,407 23-10-2010, 20:33
Viimane postitus: HUGOTH
  Võimed või mitte? killuke1 6 4,289 28-05-2008, 17:14
Viimane postitus: Yjvonne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat