Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019
Jääb ära

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jüri Lina uue filmi - Täitmatu Ouroboros esilinastus
Autor Sõnum
WhiteWolf Eemal
Veteran

17-05-2011 10:12
Postitus: #1
Jüri Lina uue filmi - Täitmatu Ouroboros esilinastus
Jüri Lina on oma uue filmi lõpuks kokku monteerinud.

Tsitaat:TÄITMATU UROBOROS. Massoonide salakaval taktika

Jüri Lina uus suurfilm

See näitab vabamüürlaste poliitilist ja majanduslikku kuritegevust, millega loodetakse kehtestada uus utoopiline maailmakord.

Hermese kahe otsaga mäng on paljastatud. Hallide kardinalide sõnakõlkse ja märke peaksime juba tundma. Aga kes lasi käibele võimuladviku lemmikdogma – 'poliitiline korrektsus'? Ja miks? Ja mida kujutab endast Uroboros?
Filmitriloogia viimases osas, ”Täitmatu Uroboros. Massoonide salakaval taktika”, on Jüri Lina võttegrupp, nagu varemgi, dokumenteerinud ajaloosündmusi ja avalikustanud dokumente, millest avalikkusel polnud aimugi.
Seda hirmuäratavat tegelikkust näeme ainulaadse filmikeele vahendusel. Inimkonna kannatused kajastuvad draamatiliselt mõtlemapanevate kujundite kaudu.

Juttu on Esimese maailmasõja tundmatust taustast (Sarajevo kohtuprotsessi protokollidest), Rasputini tapmisest Inglise salaluure abil (dokumendid Inglismaa riigiarhiivist avavad senitundmatuid tahke), Vene kodusõja intriigidest, Teise maailmasõja peadpööritavatest saladustest, Ungari ülestõusu telgitagustest sügisel 1956, Jugoslaavia kommunismi salajasest rahastamisest, kindral George Pattoni tapmise asjaoludest, millesse oli segatud NKVD, Jüri Lina raamatute mõjul vennastkonnast lahkunud rootsi massooni pihtimusest, Itaalia loozhi P2 kuritegevusest, ja paljust muust jahmatavast.

Pikkus 122 minutit.

Hoiatus: filmis on vägivallastseene!

Pärast Rootsi esilinastusi Stockholmis, Göteborgis ja Malmös toimub esilinastus Eetis kinos ”Sõprus” Tallinnas, kus on kohal ka režissöör Jüri Lina ja tema assistent Steve Ahlberg.

Esilinastused Eestis:

Tallinnas 2. juunil kell 19.00 kinos Sõprus (pilet 5 eur).
Tallinnas enne filmi koostöös Raadio 2-ga loeng sellest, miks selle filmi väntamine oli hädatarviklik.

Tartus 3. juunil kell 19.00 Dorpati konverentsikeskuse Baeri kinosaalis, Turu 2, Tasku (pilet 5 eur).

Pärnus 5. juunil kell 17.00, hotelli Strand kinosaalis, Tammsaare pst 35 (pilet 5 eur).

Enne filmi algust räägitakse filmi valmimise taustast ja on võimalik esitada autoritele küsimusi.

DVD ilmub samal ajal.
Allikas
(selle postituse viimane muutmine: 18-05-2011 10:47 WhiteWolf.)

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

17-05-2011 10:18
Postitus: #2
RE: Jüri Lina uus film - Täitmatu Ouroboros
Eelkristliku Ameerika vanadel nõidadel oli suurimaks unistuseks venitada oma energiakeha välja maailmatoroidi pikkuseks niidiks ja ühendada otsad, saades sellega igaveseks. Seda see "Uroborose" sümbol tähistab.
Aga tasub võrrelda millises võtmes Lina asju esitleb ja millises võtmes mõni (“Behind Communism” Frank L. Britton) avaliku tekstiga asju lahti seletab:
http://ru.altermedia.info/?p=116
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2011 10:52 VironShaman.)
WhiteWolf Eemal
Veteran

17-05-2011 10:31
Postitus: #3
Kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis Ouroboros = Jörmungand = indiaanlaste sulgedega madu?

(isiklik tähelepanek)
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

17-05-2011 10:51
Postitus: #4
Hundu, see madu selleks, loksutab jah mingi madu maailmamerd legendides aga võrdle kuidas Lina kirjeldab filmis sündmusi ja 1952 aastal välja antud raamatust ühe rahva tegemiste ajalugu. Lugesin eile paar tundi materjali mis kätte hüppas ja imestasin isegi, et kuis võidakse nii avalikult.
Müstik
Shambalas

17-05-2011 12:51
Postitus: #5
Tänud Lina uut filmi tutvustamast!
Vaatasin selle tutvustava video ka ära - ja hea, et hoiatasid - see pole tõesti nõrganärvilistele. Ajab päris hirmu peale! Oli ka sisse toodud katkendeid ühest varasemast filmist, mida näidati mitmeid kordi ETV 2-s.
Ma jäin mõtlema, et kas ikka on tarvis rahvale, eriti lastele neid filme näidata? Kas mitte just niisuguste filmide eest Dannil siin üks päev ei hoiatanudki?
Mis sellesse Ouroborosusse puutub, siis eesti viki ütleb tema kohta järgmist:

Uroboros on end sabast õgiv müütiline madu. Tuntud juba Vana-Egiptuse Uues Riigis (u 1600 eKr). Egiptlaste juurest foiniiklasteni, sealt kreeklasteni ja ka Lääne alkeemikuteni jõudnud saba õgiv madu on sümboliseerinud lõpmatust, kõikehõlmavat loodust, lõpuleviimist, täiuslikkust, totaalsust, olemise lõpmatut ringi.
Inglise wikis pikemalt:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ouroboros

Millegipärast tuli mul seda videoklippi vaadates aga meelde, et mul on ikka alles Excu käest ostetud Karl Kello "Draakoni märgi all" põhjalikult üle lugemata.
Panin ta peale sirvimist raamatukappi - ja sinna ta ununeski.
Raamat hakkab peale aga niiviisi:
Kogu maailmas on läbi aegade kujutatud draakoneid, kel mingi kera või muna lõugade vahel. Tavapäraselt tõlgendatalse see päikesevarjutuse kajastuseks: taevamadu neelab päikese. Ent leidub niisuguseidki motiive, kus draakon näib mängivat leegitseva keraga ja selle mahagi pillavat: tulekera kukub taevast alla, leegitsev saba taga. Hiina kultuuriareaalis peetakse seda leegitsevaks pärliks - elutarkuse pärliks, surematuse pärliks.
Ja edasi Sissejuhatusest:
Draakon on tuldsütitav madu. Tiibadega madu. Lendav madu. Sulismadu. Taevane tulemadu. Tulisaba. Pisuhänd. Kuidas teda kuskil kunagi on nimetama hakatud.
Läänemeresoomlaste taevast pudenev helmes meenutab hiinlaste leegitsevat ja taevast alla kukkuvat pärlit.
Aga see jutt hakkab teemast juba mööda minema, nii et kuna ma just leidsin palju juttu erinevate tulekerade kohta, siis kui aega saan, lisan selle parem Tulekerade teemasse.
Ühe lause siiski lisan veel:
Maailma vaim Muinas-Egiptuse ettekujutuses. Kosmiline madu. Igaviku madu. Igavene ähvardus igaviku pea kohal - peaks ta nüüd selle päikesekera? maakera? meteoriidimuna?pillama, variseks Kõiksus Kaosesse taas.
See nagu selle teises teemas öeldud sinu lause kohta, et Maailm püsib igavesti.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Päikeseinsener
Bännitud

17-05-2011 13:35
Postitus: #6
Vähe pikem trailer(15min.)
http://www.youtube.com/watch?v=P8lO3RIQa...ideo_title

"You're all individuals"
WhiteWolf Eemal
Veteran

17-05-2011 14:04
Postitus: #7
(17-05-2011 12:51 )Müstik Kirjutas:  Ma jäin mõtlema, et kas ikka on tarvis rahvale, eriti lastele neid filme näidata? Kas mitte just niisuguste filmide eest Dannil siin üks päev ei hoiatanudki?
Antud küsimuses nõustun Danniliga. Umbes nii see asi käib jah - sääl valges ruumis pruugib vaid mõtelda ja kohe on vastava elemendi müügimees krapsti kohal ja juba tal lepingki valmis tehtud, viska ainult oma puumärgid alla...
Ise vist jätan selle filmi vaatamata, tegelikult ma ei vaadanud treileritki, aga arvasin, et ehk pakub kellelegi huvi... ajalugu siiski. Ja inimestel, kes veel ei tea, on kahtlemata õigus teada saada, miks mõned asjaolud meie ümber on hetkel sellised nagu nad on.
Ühessegi teadmisesse pole mõtet kinni jääda, muud midagi. Alati saab edasi liikuda.
(17-05-2011 12:51 )Müstik Kirjutas:  Maailma vaim Muinas-Egiptuse ettekujutuses. Kosmiline madu. Igaviku madu. Igavene ähvardus igaviku pea kohal - peaks ta nüüd selle päikesekera? maakera? meteoriidimuna?pillama, variseks Kõiksus Kaosesse taas.
See nagu selle teises teemas öeldud sinu lause kohta, et Maailm püsib igavesti.
Muinasegiptlased muidugi teadsid... jumal olla teinud maailma oma näo järele... ja mida DNA heeliks teie meelest siis kujutab?
Sitchini tekstidest saab nii mõndagi välja lugeda...
(selle postituse viimane muutmine: 18-05-2011 10:54 WhiteWolf.)

(isiklik tähelepanek)
Jõhvikas
Veteran

17-05-2011 16:50
Postitus: #8
(17-05-2011 14:04 )WhiteWolf Kirjutas:  Ise vist jätan selle filmi vaatamata, tegelikult ma ei vaadanud treileritki, aga arvasin, et ehk pakub kellelegi huvi... ajalugu siiski.

Ei noh, üllata veel mõne avaldusega...

Panen siia ühe lingi. Kuna ma seda filmi ise vaadanud ei ole, siis ma ei teagi, millest see räägib. Aga ma olen kuulnud, et see on vinge film. Küllap mõnele ikka huvi pakub. Ise loodan, et teemaga kokku ka läheb.

Ja kui juba õelutsema sai hakata, siis miks sa oma vanu poste stabiilselt kustutad? Mille poolest need pidevalt kustutatavad postid halvad on? Sisaldasid need ebaõiget infot või milles jama?

Ahjaaa, ma siiralt ja alandlikult tänan, et minus viha ja kurjuse esile tõid. Nüüd ma saan endaga taas tegeleda. Ikka puhtuse ja valguse poole.
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2011 16:56 Jõhvikas.)
WhiteWolf Eemal
Veteran

17-05-2011 19:48
Postitus: #9
(17-05-2011 16:50 )Jõhvikas Kirjutas:  ...Kuna ma seda filmi ise vaadanud ei ole, siis ma ei teagi, millest see räägib. Aga ma olen kuulnud, et see on vinge film. Küllap mõnele ikka huvi pakub. Ise loodan, et teemaga kokku ka läheb.
Hea KrayonFänn/Krayon/kirjutaja/Jõhvikas, ma lihtsalt võtsin hr. Lina hoiatust vägivallastseenide kohta tõsiselt. Allikaviite leiad esimese postituse lõpust.
(17-05-2011 16:50 )Jõhvikas Kirjutas:  Ja kui juba õelutsema sai hakata, siis miks sa oma vanu poste stabiilselt kustutad?
Olen tõepoolest mõned parafoorumisse sobimatud postitused kustutanud ja seda peamiselt reeglite punkti 3.3. tõttu, sh mittetoimivate linkide tõttu. Kuna ma pole mitte ainus postituste kustutaja, siis on ette tulnud ka teiste foorumlaste tegevuse tõttu järjestikusteks muutunud postituste liitmist.
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2011 21:54 WhiteWolf.)

(isiklik tähelepanek)
kivikas666
Vana kala

02-06-2011 21:51
Postitus: #10
RE: Jüri Lina uue filmi - Täitmatu Ouroboros esilinastus
Film siis vaadatud.
Just tulin Sõpruse kinost, rahvast palju ja lisaseansse tulekul.
Algul oli mingi mustkunstnik siis Smilers tegi ühe loo ja siis Lina isiklikult tegi nn.filmile eeltutvustuse.
Soovitan soojalt kuigi enamusele siin seiklejaist asi enamvähem tuttav.
Mis üllatas:Siim Kallast poldud välja jäetud ja positiivse poolepealt kõik see mis puudutas A.Hitlerit.Tuleb tõesti välja, et viimane riik kus asjad olid korras ja selle rahvas rahul.
kukoc
Tavaliige

03-06-2011 09:30
Postitus: #11
Sai ka siis esilinastusel ära käidud. Rahvast oli ikka metsikult ja paljud vist jäidki ukse taha. Muidu nendele kes ilma jäid on tulemas ka lisaseansid kinos Sõprus: L kell 14, P kell 12.30, E-N 15.30.
Filmist muidu nii palju, et inimese jaoks, kes Jüri Lina loominguga rohkem kursis on, seal midagi uut ja väga üllatavat ei olnud. Eks see film olegi rohkem tavainimestele huvi tekitamiseks, et nad ise neid teemasid edasi uuriksid.
Päikeseinsener
Bännitud

04-06-2011 00:32
Postitus: #12
Tasuta asju pole olemas!

Head edasi mõtlemist.

"You're all individuals"
lahendused
Veteran

04-06-2011 08:48
Postitus: #13
Neile, kes on kursis Lina maailmavaatega (on lugenud raamatut "Skorpioni märgi all") polnud praeguses filmis midagi uut: kui sisututvustus läbi lugeda, siis ei lisandu üritusest midagi uut.

Neile, kes pole kursis Lina maailmavaatega, ei anna praegune film eriti midagi: enamuse filmist moodustab tippkommunistide näitamine, mis vaheldub vangilaagrite ja vangide hukkamistega.

Lina jaoks on esinemised ja filmid muutunud "elatusallikaks" - kuna raha tuleb esinemistest, siis üritatakse võimalikult palju esineda - kuna uus sisu tuleb aga kabinetis dokumentide uurimisest, siis jääb see pool puudulikuks.

Minu soovitus oleks selline, et uustulnukad võiks esmalt läbi lugeda Lina aastaid tagasi ilmunud raamatu "Skorpioni märgi all", ning huvi korral veel lisaks "Maailmaehitajate pettus" ja muud sellist - nii saaks "tugeva põhja alla" vabamüürlaste vandenõude osas, ning praegune film ei pakuks enam pinget.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

04-06-2011 11:16
Postitus: #14
Filmid on visuaalseks abimaterjaliks ega üldjuhul EI OLE mõeldud eraldiseisvaks infoallikaks.
Kui raamatud läbi loetud siis need annavad INFO, kuid visuaalse toetusega infi püsib siiski
paremini ja aitab seda ka kinnistada. Sellel põhjusel ei ole Jüri ja tema filmide kallal mõtet
norida. Isiklikult ootan Jürilt uusi filmi sest need tulevad tal päris head välja.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

04-06-2011 12:15
Postitus: #15
Minu arust on Lina parim vabamüürlaste propagandist.
Kogu Euroopa ühendamise projekti juhivad nukumeistrite eliittallide tööhobustena Brüsseli loozhide liikmed, kui palju Lina sellest projektist räägib, igaüks kes Brüsseli võimukoridoridesse satub, saab kutse ka vabamüürlaste looshi ja on illikukult seal siniste astmete peal vaikiva jõuna multilkultit ehitamas.
kivikas666
Vana kala

11-06-2011 02:18
Postitus: #16
Lina küll väidab paljut aga tema viimane üllitis ikkagi tekitas paar küsimust.
1.Venib see teema
2. Palju on kordusi ja kohe liiga palju.
3.Filmis pole eriti midagi uut, filmi töötlus jätab soovida(odava mulje jätab).Ja just sellepärast, et väidetavalt mees pakkis kokku seda paar aastat.
4.Pole arengut.
Tapke nüüd mind ära aga ikkagi asi on vaatamist väärt.
olematu Eemal
Veteran

11-06-2011 09:54
Postitus: #17
Seoses filmiga ka intervjuu Jüri Linaga. Varsti siis tulekul järjekordne film?
Ainult et maailm liigub omasoodu vanaviisi edasi.

Jüri Lina: "Seni on vabamüürlased mind oma pimeda armee abil ohjeldada suutnud."

http://www.ohtuleht.ee/430647

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
WhiteWolf Eemal
Veteran

08-07-2011 12:20
Postitus: #18
Peale vabamüürlaste ründasid Lina ka piraadid (kirjaviis muutmata):
Tsitaat:Seoses sellega, et keegi, kellele filmi "Täitmatu Uroboros" autoriõigused ei kuulu, otsutas selle ebaseaduslikult netis publikule tasuta kättesaadavaks teha, teatas stuudio, et Jüri Lina järgmine film "Jõuproov: massoonide lõksud" Eestis linatamisele ja levitamisele enam ei tule. Film esilinastub Stockholmis detsembris 2011.
Säärane illegaalme sabotaazh ei soodusta uute filmide tegemist, vastupidi.

uut filmi ei varustata ka eestikeelsete subtiitritega.

Stuudio ei jaksa enam kahjusid kanda.

28. juuni 2011
Jüri Lina
Allikas

(isiklik tähelepanek)
Thorondor
Administraator

08-07-2011 17:17
Postitus: #19
Küll film laiali jagatakse ning keegi oma ümberjutustuse filmi külge lisab.
Eestlased, kes ostaks subtiitritega filmi, ei hakka ju ostma ingliskeelset asja, kui sellest aru ei saa. Küll siis kahjud veel suuremad on.

Inimeste teadvustamine polegi vist see kõige kõrgem eesmärk. Kiiksudest ja põhimõtetest saab ka üle olla. Eks ta jutus on omajagu tõtt, aga mingi lahendus see nüüd küll ei ole.
Valus õppetund piraatidele?
WhiteWolf Eemal
Veteran

08-07-2011 17:49
Postitus: #20
Kusjuures mul pole õrna aimugi, palju ühe dokfilmi väntamine maksta võib, aga eks see miskit ikka maksab...
...kui Lina kogemata kahjumi piiril balansseerib, siis pole selle sõnavõtu üle imestada midagi. Kes see ikka peale maksta tahab (tema puhul põhitegevus ju).

Kusagil netis on piraadi ülbevõitu eneseõigustus seejuures saadaval.

(isiklik tähelepanek)
Leena
Bännitud

08-07-2011 17:58
Postitus: #21
(08-07-2011 17:49 )WhiteWolf Kirjutas:  Kusjuures mul pole õrna aimugi, palju ühe dokfilmi väntamine maksta võib, aga eks see miskit ikka maksab...
...kui Lina kogemata kahjumi piiril balansseerib, siis pole selle sõnavõtu üle imestada midagi. Kes see ikka peale maksta tahab (tema puhul põhitegevus ju).

Kusagil netis on piraadi ülbevõitu eneseõigustus seejuures saadaval.

Ma loodan, et sa ei pidanud silmas seda:
http://www.para-web.org/archive/index.ph...d-817.html

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
WhiteWolf Eemal
Veteran

08-07-2011 18:19
Postitus: #22
Ei, ei pidanud.

Kuna see piraadi jutt ilutseb ühe täiesti konkreetse koha all, siis ei pidanud vajalikuks seda linki siia panna.

(isiklik tähelepanek)
Obama
Bännitud

20-10-2011 00:28
Postitus: #23
avaliku info jaoks võib ju kõike tasuta levitada?
ta peaks tegelt kultuuriministeeriumisse paar toetusavaldust esitama?Bleh

:o Ph34r2 :o Sick
tinyurl.com/infowarsChat <- jutukas!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jüri Lina loeng. Kahvanägu 1 3,548 09-01-2017 16:13
Viimane postitus: Kahvanägu
  Jüri Lina loengud Tartus ja Pärnus karamba 1 3,023 16-12-2014 14:59
Viimane postitus: jonnipunn
  Päev filmi ja vestlusega 12.02.2011a. excubitoris 12 4,552 12-02-2011 21:24
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog