Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Greetings from Italy
#1
Hello,
I am new on this site. I will always post my posts in Estonian and I'm sorry if my Estonian is not perfect. I send my best wishes ,

Salve,


DIEGO
Vasta
#2
How you understand and write estonian?
Vasta
#3
(12-05-2011, 15:43 )Thorondor Kirjutas: How you understand and write estonian?

Kui vaadata ta praegusi kahte eesti keelset postitust, siis ütleks, et kirjutada oskab ju küll. Ja sellest järeldades saab ta aru ka. Laugh
Vasta
#4
Seems Your Estonian is quite good for a foreigner. Nice to have You in our Forum, and keep it up!
Vasta
#5
(12-05-2011, 15:58 )Cthepy Kirjutas:
(12-05-2011, 15:43 )Thorondor Kirjutas: How you understand and write estonian?

Kui vaadata ta praegusi kahte eesti keelset postitust, siis ütleks, et kirjutada oskab ju küll. Ja sellest järeldades saab ta aru ka. Laugh
No doubt, but how he learned that?
Vasta
#6
Olen külastanud Eestis mitmeid kordi. Mu Eestikeel pole perfektne kuid kirjutan, ning saan aru. Ka mu hetkene elukaaslane on Eestlane ja ka temast palju abi. Tänan Teid welcome eest!
Vasta
#7
Hmm.. ootame huviga, mis siit saama hakkab.

Tervitusi!
Vasta
#8
(19-05-2011, 21:21 )Diego Kirjutas: Olen külastanud Eestis mitmeid kordi. Mu Eestikeel pole perfektne kuid kirjutan, ning saan aru. Ka mu hetkene elukaaslane on Eestlane ja ka temast palju abi. Tänan Teid welcome eest!

Tere!
Your estonian is really good, impressive. Estonian language is quite difficult to learn, it's quite an accomplishment, especially the grammar. Even most of estonians make mistakes when writing a piece of text, so you shouldn't feel embarrassed when it happens.Smile Welcome to the site!
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat