Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahhüonenergia abi Sinule ja Su tervisele
#26
Ma seletan lihtinimesele ka:

Sul on ümber maja aed,see 100 m pikk ja 1m kõrge...talvel
pressib lumi aia viltu ja see paistab nüüd madalam.
Kompleksarv näitab ka kui palju su 1m maast välja ulatuvad
latid kiivas on.

Smile
Vasta
#27
Stella täitsa nõus Sinuga ja kõik tore, aga lihtsalt püüan öelda, et Tahhüon pole kohe kindlasti AINUKE energia liik, mis teeb imesid.
Vasta
#28
Keegi ei ütle et tahhüonid kuidagi pahad oleksid.
Probleemiks tekib, kui tuleb keegi ja ütleb et on vangistanud tahhüoni mingisse amuletti, ripatsisse või cd-sse.
Sama hästi võib müüa 0-aja amulette(Copyrights! Kui vanaks jään ning elu halvasti läheb, siis küll saate osta mu käest seda varsti wink). Paned kaela ja enam ei vanane, küll on kena!
Tahhüone ses mõttes hea müüa, et see mõjub ka asjadele mida tänapäeva teadlased väga mõõta ei oska. Seega, müüakse petukaupa mis on orienteeritud petukauba peal kasutamisele.
Vasta
#29
Mitte nii hea, kui tühi CD, aga...
http://www.osta.ee/18680935
Vasta
#30
(03-05-2011, 09:24 )Stella Kirjutas: Kui tunnetate kristalli või vääriskivi energiat, siis kõigil neil on reeglina võimas spetsiifiline energia, mis on kasulik kindlas tähenduses.

Kristallide kohta nii palju, et on olemas vähemalt 100 000 erinevat liiki kristalle. Ning neid avastatakse pidevalt juurde. Liigitada saab neid kuude kategooriasse. Kõige huvitavamad on fluoriidi kristallid. On nimelt avastatud fluoriidi kasvamine ühest kujust teise - kuubist oktaeedriks ning siis tagasi kuubiks.
Nad muudavad oma kuju aja jooksul, muutudes kõigepealt üheks, siis teiseks -edasi-tagasi pika aja jooksul.
Tahhüoenergia termin on minu jaoks uus, aga varem on meil räägitud näiteks kvantväljast.
WW on kirjutanud:
Maa on kristalltehnoloogial põhinev kosmiline kvantarvuti, mis on loodud keeruka programmi täitmiseks.
Pikemalt teemas Infoväli kui maailm ja vastupidi:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...t=infopank




Vasta
#31
Kas see tühja CD jutt oli ikka audentne? See kõlas niivõrd jaburalt et pidasin seda läbumulaks.

Pealegi pidid tooted olema käsitsivalmistatud. Sel juhul kelle poolt? Hiinlaste?
Vasta
#32
(04-05-2011, 14:28 )Stella Kirjutas: Kõige taustsüsteem on see, et planeedi Maa (kes on meile hetkel koduks) vibratsioonitase ja energeetiline sagedus on väga palju muutunud. See kogu aeg muutub. Maa vibratsioon valmistub pakkuma meile Elu Kuldses Ajastus.
Inimestel on sees vanad energiamustrid. Nendega on inimesel kui füüsilis-energeetilisel olendil väga raske kohaneda Maa uues energias, uues vibratsioonitasemes. Peame otsima teid vanade mustrite vabastamiseks ja teisendamiseks. Selleks jagatakse meile nii palju informatsiooni ja võimalusi. Ka tahhüonenergia, erinevad energeetilised ravimeetodid - kõik see on selleks, et aidata meil olla, elada ja areneda. Kohandada oma energeetika kiiresti teiseneva Maa energeetilise sagedusega.

Tean, et ka väga paljudel kaasinimestel on raske olla uues energias. Seetõttu vähimagi omakasuta olen jaganud enda kogemusi, et teisedki saaksid teada võimalustest abiks eksistentsiaalses olemasolus.

Meie ülesanne on hetkel arendada enda teadvust ja aidata kaaslasi selles. Sest kohe algava uue ajastu peame kaaslooma meie - inimesed! Tuleb maksimaalset arendada oma teadvust, mõtlemist, vaimsust. Selleks on siinseski foorumis väga palju informatsiooni.

Kui me seda ei suuda (oma teadvuse arendamise kaudu luua uut reaalsust), siis me võime surra, hävida. Üksikult või grupina. Me oleme vastutavad Uue Ajastu kaasloomises!
Tarkust ja õnnistust kõigile leidmaks tõde ja teed ja Elu!
Aitäh kaasamõtlemast!

Tänud kogemuste jagamise eest ja antud teemal mõtlema panemise eest!


Vasta
#33
(05-05-2011, 11:45 )Metafor Kirjutas: Kas see tühja CD jutt oli ikka audentne? See kõlas niivõrd jaburalt et pidasin seda läbumulaks.

Pealegi pidid tooted olema käsitsivalmistatud. Sel juhul kelle poolt? Hiinlaste?

Loomulikult autentne. Link siin http://tahhyon.ee/tooted/kuldne-cd/
Ja ilusasti hinnakirjas olemas. Mindki huvitas, et kelle väiksed käed siis selle cd ja muu kräppi tootnud on. Hetkel ilmselt "tundmatu looma nahk".
See ongi nii jabur, et silm ja kõrv keeldub uskumast.

Näit. teete para-veebude kokkutulekul tahhüoni tunni, seltskond paneb 80mm x 80mm tundmatust materjalist kuubiku laua keskele ja kuulab tühjalt cd- lt tahhüonide muzooni.

Ja siis peetakse VS- i juttu juhtmest rumalaks. Aga see pole seksikas.
Loomulikult on ju värvilised kuubikud-munad, sauad , tarkade kivid seksikad.

Intelligentne energia? Siis on olemas ka ebaintelligentne energia? See väljend juba iseloomustab ilmekalt seda püüdu kvantfüüsikat seletada.

Ootame DNA- d parandavaid pükse.
Vasta
#34
(05-05-2011, 13:15 )rumal Kirjutas: Loomulikult autentne. Link siin http://tahhyon.ee/tooted/kuldne-cd/
Ja ilusasti hinnakirjas olemas. .....
Selle lingi "kontaktidest" leiab ühe nime,
mida "googeldades" näeb veel palju põnevamat...

Vasta
#35
Aitäh kõigile kaasa mõtlemast!

Intelligentne energia? Olen tähele pannud - mida?
Kui ma panen tahhüon-sõbrad magamise ajaks enda pessa wink, näiteks põlve alla, siis hommikul leian selle kukla alt. ´Kivike´ on kuum, aga mu kuklaosa lihaspinge on pehmenenud ja kukla loomulik kumerus tuntavalt suurem. Järgnevalt märkan, et mu mõtlemine on selgem, sest aju verevarustus kukla kaudu on paranenud.
Puusas pakitseb ja panen magama minnes kivikese puusa alla. Ärgates on puusast pinge kadunud, aga leian kivikese padja alt (ise teadmata, et olen seda nihutanud. Ilmselt olen seda nihutanud alateadlikult) ja mu hamba paistetus on kadunud. Kivike kuum.
Olen märganud, et mida suuremal määral teatud kehaosa abi on vajanud, seda kuumemaks kivi läheb. Kui 3 ööd järjest on kivike olnud oma olemasolus minu ühe ja sama kehaosa juures, siis selle kuumus ärgates on olnud järjest väiksem. Ehk siis vastavalt kehaosa energiavajadusele ´kivike töötanud´ ja andnud mulle lisaenergiat.
Need mõned tähelepanekud.

Olid ka Riias Krayoni konverentsil kaelas. Kuid 1.vaheajal võtsin neist võimsama kaelast, sest mul hakkas halb. Paigas oli kohal isegi eriliselt kõrge energia ja ma ei jaksanud kanda selle võimendust. Teise, mis jaotab energiaid, jätsin. See sobis. Sain sellest aru nii, et mingil hetkel ja/või kohas võidakse meid õnnistada piisavas koguses energiaga, kuid kui meil pole seda vajalikus koguses, tuleb otsida abi.
On lubatud - kes otsib, see leiab.
Vasta
#36
Mina soovitan Stellal(justkui oleks naise nimi)mehe kaissu pugeda,palju etem energiageneraator.

Laugh täis tünn peab otse olema,muidu loksub välja.

Vasta
#37
Tühi CD. Tühjade tekstifailidega CD müük?
Ma leian, et selles kõiges on sees väga-väga sügav informatsioon ja mõte.

Krayoni konverentsil olid müügil ka Krayoni ja Gaia raamatud. Läti ja vene keeles. Märkasin seal raamatut
Kрайон, Чисповые коды Йерархия, Aмрита 2010
Küsisin samas olnud eestlaste käest, et mis see on, pole kuulnudki. Nad ütlesid, et kõik toimib täielikult, nad on uurinud ja proovinud. Ostsin siis ka. Aga napib aega lugemiseks.
Kogu sõnaline informatsioon on kodeeritud arvude keelde. Sealt on võimalik lahti kodeerida meie elu eesmärgid, sündmused, vaimsed teed. Raamat selgitab venekeelse informatsiooni kodeeringut (vene keeles on 33 tähte!) numbrite keele kaudu. Saan sellest aru nii, et kõik meie mõtted on sõnaliselt, häälikuliselt kirjeldatavad. Need omakorda on kodeeritud ja kodeeritavad numbrite keelde. Meie, inimestegi, ehitatud arvuti kodeerib kogu informatsiooni numbrite keelde ja neid matemaatilise loogika skeemide kaudu elektriga töödeldes saame tagasi uue informatsiooni. Numbritena, tähtedena, sõnadena, piltidena, helina.
Nagu Ülal, nii ka All. Analoogselt meie mõtted, sõnad kodeeruvad numbrite keelde ja need loovad Eluarvutis meid ümbritseva reaalsuse. Näeme seda eluna meie ümber.
Kõik meie elatud elu, mõeldud mõtted, tuntud tunded, tehtud teod salvestuvad Cd-le kosmilises andmebaasis. Ilmselt tahaksime, et see oleks puhas. Pole paha mõte puhaste CD-de pakkumine müügiks. Äärmiselt oluline on luua positiivne visualisatsioon – minu mõtted, sõnad ja teod on jumalik puhtus EluCD-l. Kandes enda ees selget ja jõulist visualisatsiooni ja sa kandud iseenensest reaalsuses selleni. Kui sellele lisandub Sinu puhas taotlus, sa jõuad selleni.
Seega on nii tähtis meie mõtete puhtus.
Ka selles raamatus rõhutatakse, et uue kosmilise energia jumalik puhtus saab laskuda Maale läbi inimeste teadvuse. Ainult puhas vastuvõtja saab neid vastu võtta. Pole võimalik võidelda planeedi evolutsiooniga. Saab ja on võimalik ja tuleb puhastada oma teadvus puhaste mõtetega. Kui me igaüks ise ja inimkond tervikuna ei puhasta omi mõteid ja ei arenda tedvust, teeb seda loodus kataklüsmidena, sest Elu evolutsioon vajab puhtust.

CD-tahhüon on minu meelest väga hea abiline suhtlemiseks, mõtisklemiseks, mida mina saan arendada ja teha enda juures, et puhastada minu energeetikat ja mõtteid. Mida mina saan teha, et aidata planeedil vältida kataklüsmilist hävingut.

(Olen kirjutanud ja kopeerinud venekeelse teksti siia sõnastiku kaudu http://vene-eesti.ase.ee/? )
C 1992 года по 2012 года планета Земля проходит через межпространственную дверь 11:11 , кольцо Света, представляющее собой энергетическую полосу очень высокой частоты. Это зона перекрывания двух различных систем эволюции - системы дуальности и системы единства.

(05-05-2011, 17:40 )insener Tünn Kirjutas: Mina soovitan Stellal(justkui oleks naise nimi)mehe kaissu pugeda,palju etem energiageneraator.

Tead, kallis kaasrändur Insener Tünn, nüüd küll Piiblist:
Luuka 17 Inimese Poja päevast
Ma ütlen Teile, sel ööl on kaks ühes voodis - üks võetakse vastu, teine jäetakse maha, kaks naist jahvatavad üheskoos - üks võetakse vastu, teine jäetakse maha. Kaks (meest) on väljal - üks võetakse vastu ja teine jäetakse maha.


Muide, esimesel ööl, kui olin saanud tahhüonid, panin nad kõik padja alla ja ma nägin ühte oma elu selgeimatest, eksistentsiaalse sisuga unenägu. Mulle tundus, et see selgitas mulle mu elueesmärgi ja eluülesande hetkeseisu. Ja ärgates ma mäletasin kõike.
Võib-olla see puhas CD-tahhüon oleks just hea abiline padja alla, kui oled hetkel täielikus mõtete ja emotsioonide kaoses.

Jasmuheenilt:
Uneseisundit võib väga edukalt kasutada vaimsete juhtnööride saamiseks, emotsionaalkeha puhastamiseks ja/või tervendamiseks ja õpetuse saamiseks. Alati, kui ma olen mingis asjas või otsuses ebakindel, mediteerin ma enne magamaminekut ja palun kõrgemal meelel/minal, oma MINA OLEN Kohalolekul või meistril, kellega töötan parajasti, anda mulle uneseisundis selge vastus ja meenutamisselgus ning unenäo sümbolismi kerge mõistmine. See tehnika ei vea kunagi alt! Alati ärkan ma otsekohe pärast vastuse või juhtnööridega unenäo vastuvõtmist ja suudan seda ning mistahes seal sisalduda võivat sümboolikat tõlgendada.
Siiski on väga tähtis tegeleda enne uinumist meditatsiooni ja endasse süüvimisega, et alateadvus saaks tuua teadliku meele ette kõik päevasündmuste lahendamata teemad ja et need probleemid ei vallutaks meie uneseisundit.
Unenägude mäletamisele programmeeriv afirmatsioon ehk kinnitus :
"Ma palun oma MINA OLEN Kohalolekul võimaldada mulle oma füüsilise keha magamise kestel saadud unenägude, juhtnööride, ettevalmistuste ja õpetuste täielik mäletamine ja kerge oma teadlikusse meelde toomine."
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Astraalindus -abi vaja chappi 3 3,858 08-01-2020, 19:34
Viimane postitus: Q11
  Lapsetus..palun abi.. lendav kokk 2 3,187 16-07-2016, 07:17
Viimane postitus: kalldunn
  Rahustitest sõltuvus, otsin abi! Peep 7 4,776 15-07-2012, 22:21
Viimane postitus: alexa
  Abi joomarluse vastu. Uuestisündinu 24 10,902 29-05-2012, 11:53
Viimane postitus: Wilholmensis
  Palun Vajan abi! Antti 17 9,732 10-04-2011, 14:06
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Spetsialistid, paluks abi! Arhivaar 3 2,424 16-09-2007, 17:55
Viimane postitus: Arlich

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat