Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lendreptiloidid
#51
Ma eelistaksin sõna õhuvaim... igal ürgelemendil omad vaimud.
Õhuvaimu antud mõistus on nagu vaatenurk, nagu ümbritseva maailma tajumise lähteplatvorm, mis mõjutab kõike, mida me tajume, kogeme, mõtleme... pull lugu on see, et inimesel on seal all omaenese mõistus ka täiesti olemas. Õhuvaimu antu kontrollib ja koordineerib suures osas inimese oma mõistust - ning igaljuhul mitte inimese huvides.

Lühidalt võiks kokku võtta nii - õhuvaimu antud mõistus loobki meie ümber selle illusiooni, mida me maailmaks nimetame.

Kiskjad on nad muidugi - hingeenergia pätsamisest siin foorumis küllaga juttu olnud. Õhuvaimu antud mõistus muudab selle nende jaoks palju lihtsamaks.
Vasta
#52
Tänud selgituse eest!
See siis nagu indiaanifilosoofia järgi või?

Indiaanifilosoofia järgi eksisteerivad peale meie Maal kehastunud loomade, taimede ja inimeste veel ka kehatud kosmilised olendid, kes tulevad teistest maailmadest, meie elu takseerima ja võimalik, et ka valitsema.
Inimese elu põhieesmärki seletab indiaani nagualism järgmiselt: Vääramatu suur kosmiline jõud Kotkas loob kõik tajuvad olendid, sealhulgas ka Maal elavad kehastunud inimesed, kellele antakse sünni momendil teadvus ja saadetakse see teadvusega inimene maise elu loomalikku poolt õppima.
Selleks antakse inimesed Maal võimutsevate Loom-jumalate võimu alla, kes organiseerivad tsivilisatsiooni loomakarja seaduste järgi ja eeskujul, kus rohusööjad loomad võistlevad rohumaade pärast ja kiskjad võitlevad omavahel territooriumi ja saakloomade pärast.
See, keda indiaanlased esitavad jumalana, on kas nende endi isiklik kosmiline valgusvorm, või kusagilt kosmose sügavusest tulnud kehatu vaimne olend, loom-jumal, kes tuli siia meie maailma kui meie valitseja ja inimese ning teiste olendite energiat koguv kosmiline must auk.

Muidu neid vaimolendeid nimetatakse ju ka elementaalideks ehk loodusvaimudeks: maa, vee , õhu ja tule vaimudeks. Evolutsiooni käigus on elementaalid muutunud ja kiiresti paljunenud, nii et praegu öeldakse eksisteerivat sama palju elementaale kui loomariigis on liike.
Siis on veel jaotus elementaarid:
kurjad vaimud ehk arenemisvõimaluse kaotanud hinged, kes on oma pahelise elu pärast lahutatud jumalikust olemusest. Arvatakse, et need kehatud tumedate jõudude esindajad materialiseerivad maavoolude toimel. Inimestele ilmuvad elementaarid erineval kujul, orienteerudes vaatleja alateadvusele.
Vasta
#53
Müstik kas sa siis CC raamatuid läbi lugenud pole, seal ju selge sõnaga öeldud et maad valisevad täna õhuvaimud, kosmosest tulnud kiskjad kes inimese helendusest toitudes elavad siinüpool kotkast müstiliselt pika eluea, aga nii böönis kui indiaanlaste nagualismis on neil elementi põhi tuli ida õhk lõuna maa ja lääs vesi koos iga elemendi juurde kuuluvate inimeste ja vaimolenditega. Kotkas on see silm millest kõik sellesse reaalsusesse suubub ja mitte ainult, ka kõrgemad kihid on siinpool kotkast samuti kui inimesest alamad aga inimene on loomadega samas kihis.
Muide tõsiselt tasub CC raamatud läbi lugeda kuid mitte tegelda Tensegrityga.
Vasta
#54
VS: märka inimest!
Nagu KrayonFänn kõrvalolevas teemas kirjutab!
Ma olen mitu korda öelnud, et olen ainult kaks Castaeda raamatut läbi lugenud ja juba ammu.
Tegin Castaneda teemagi, et saaksid sinna üht-teist juurde kirjutada, sest sinu Castaneda teema oli minu jaoks liiga keeruline.
Kui ma poleks Castanedat lugenud, kuidas ma siis oleksin indiaanifilosoofiast üldse aru saanud?
Või osanud seda juttu siia teemasse panna?


Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Sul võib õigus olla, ehkki ära unusta, kes ajakirjanikke valitsevad!
Icke raamatus oli isegi lugusid, kuidas kellegi silme all inimene kuju muutis...ja juttu sellestki, kuidas üritati nendest asjadest ajakirjanduses rääkida, aga alguses jäid need inimesed, kes peale olid juhuslikult sattunud, ja siis ka need ajakirjanikud mõistatuslikul kombel teadmata kadunuks...
Täpselt enam ei mäleta...ehk keegi on värskelt Icket lugenud?

Muidu meil ju see teine reptiloidide teema ka, kes ei tea:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=2975&page=1

Ok kui rääkida erandlikest juhtumitest, mida väga vaja peita, siis ehk jah. Kuid, siin on tegu selgelt kõigile nähtava asjaga, järelikult pole ju vaja kedagi likvideerida. Seega küsimus endiselt püsti Smile
Vasta
#56
Müstik: Unenägemise Kunsti loe kindlasti ja Lõpmatuse Aktiivset Külge.
Need on minu arust kõige ärevamad.
Viimases natukene ka lendajatest juttu.
Esimeses jälle anorgaanilistest olenditest.
Kusagil liikuvat ka video kus lendajaid olevat näha aga endal pole õnnestunud leida kahjuks.
VironShaman on ka vene nägija jutuajamise lendajaga siin ilusti ära tõlkinud.

[Muudetud: 11-30-2009 robot]
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Minagi lugesin neist lendavaist reptiloididest esimest korda David Icke "Matrixi lastest"(Tln.2003), ehkki olen mitmeid ufo-rmt-id läbi lugenud. Seal seisab lk.257 kirjas,et uurija John Keel on andmeid nende nägemise kohta kirja pannud ja ta liigitab need pterodaktüloid-humanoidseteks liblikmeesteks, lendmadudeks või tiivulisteks lohedeks. Need olevat Lohe tähtkujust saabunud kuninglikud reptiloidid, kellel on tiivad, saba ja sarved. Nendest on juttu tema rmt-s "The Mothmen Prophecies"(N.Y,1976).Neid lendavaid reptiloidinimesi on nähtud sageli maa-aluste tunnelite suletud suudmete läheduses. Mind huvitab, kas on neist juttu ka mõnes eestikeelses rmt-s,näit.Igor Volke omades ja kas neid on ka Euroopas või meil Maarjamaals nähtud?Kas muiste või tänapäeval? Või nendega sarnaseid olendeid? Chupacabrad nagu oleksid sarnased või mis?

Kohe tulevad silme ette kuradid, kellega varajasel keskajal arvati nõidu pakti sõlmivat ja seetõttu nõiad Kiriku poolt surma määrati. Vanadel piltidel on täpselt sellised kujutised - humanoidid saba ja sarvedega ning loomulikult ei puudu tiivad.
Eriti vanasti peeti neid minu teada deemoniteks.

Poleks üldse uskumatu kui nad tõesti eksisteeriksid ning inimese teadmatusega ühendatud fantaasia oleks müüte kujundanud.
Põnev teema...Smile
Vasta
#58
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Jään kahtlevale seisukohale - kõigepealt küsiks, et miks selline unikaalne fenomen (maailma liidritel on teistsugused, ebanormaalsed silmad) pole leidnud laiemat kajastust aastate jooksul? .......

Äkki selle pärast, et inimesed kes reptiloididest mitte mõhkugi ei jaga ei tea ka seda silmadest otsida. Ja tavainimene ei hakka küsitlema fakte, mis talle on pähe tambitud. Ja need kes sellest midagi taipavad meedias, siis kas kaovad jäljetult võ
i pandkse vaimuhaigete ravi hoonesse luku taha. Või, siis see kes teab seda teab ka reptiloidide võimekust ja ei riski enda heaoluga.

Tsitaat:Algselt postitas T11ger
.......Arvan, et tegemist siiski pigem optilise ja video-tehnilise efekti ja miksiga. Soovkujutelmaga, mida asjaolude kokkulangevusel ning mõningase tehnilise taibu lisamisel on sensatsiooni huvides miksitud.

Selle autor tõepoolest kasutas video efekte, et esile tuua detailid. Mina oleks ilma nendeta väga raskesti sellest aru saanud. Ma alguses arvasin ka, et see on valguse efekt, aga pärast juurdlemist selles ma enam nii kindel polnud. Vaadates klippe üle oli selgesti arusaadav, et valgus langes igale isikule erinevalt.
George Bushil oli suhteliselt nõrgem valgustus võrreldes mõne teisega. Kui tal olekski kaks lampi nii et moodustuks kaks valguse triipu ei peegeldaks valgus ikkagi tagasi kuna silm on just nimelt mõeldud valguse neelamiseks, et näha mis maailmas toimub. Pluss on silm veel kumer ka ja valgus murdub läbides läbipaistvaid kehi. Tehke Georgi kohta omad järeldused.
Georgile järgnev iisk tõestab, mida ma just ütlesin. Tal on suhteliselt sama tugev valgustus aga silmadelt puudub esialgu nähtav peegeldus. Lähemal vaatlemisel aga peegeldus torkab kergelt silma. Silm on ju tal valgust neelavat värvi. Aga miks see siis peegeldab?
See järgnev isik on Gen. Wesley Clark. Minule tundub videol tema silmades suur kurbus. Sellele ka, siis vist suurenenud pisaraeritus. Ja see natuke suurem pisara eritus paneb silma
vee mõjul rohkem peegeldama. Seal on just see peegeldus, mis silmal olla saab. Taoline nagu CD plaadil on. Aga see ei seleta tema musta triipu silma keskel. See triip on pruuni silmaosa keskel ka. Nad ei pane ju nii erinevaid valgusteid talle näkku särama?
Järgnev isik viibib nähtavasti nõrgemalt valgustatud ruumis ja peegledusest ei saa siin mingit juttu olla.
Jargmine isik video 1:46. Temal on ju veel kehvem valgustus ja heleduse juurde keeramisel on püstised lõhed selgelt ära tuntavad.

Mida rohkem te otsite tõendeid selle vastu seda rohkem te hakkate sellesse uskuma.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas Riegel
Tsitaat:Algselt postitas Mister Fyr
http://www.youtube.com/watch?v=ksPtnQmq2dc

Sellel videol on tuntumad kujumuutnud pertiliodid. Otsustage ise kas on tõsi või ei.

Näib, et Eestlaste silma vaatamis komme arvatavasti uue põhjuse saanud.

[Muudetud: 27-11-2009 Mister Fyr]

Hea video.
Ei tea kas see on nüüd õige või on see fabritseeritud, aga mida tähele hoopis panin, oli see, et vahepeal näidatud „tavainimese“ silmad olid justkui hingestatud silmad, olgugi et taheti hoopis näidata pupilli muutumatust. Väga suur vahe oli justnimelt hingestatuses. Need kellel pupillid ei muutunud, nende silmades oli näha kurbust, siirust, kaastunnet, valu jne. teistel see puudus täielikult või hoopis vastupidi, oli tunda suurt külmust.

Kui nüüd mõelda veel teisele alateemale kus räägitakse tulnukate avalikustamise soovist ameeriklaste poolt, siis polegi see mõni ime. Nad peavadki seda tegema, et ennast rahvale "tutvustada".

Aga palun selgita kuidas teha vahet seestatul inimesel ja seestamata inimesel.
Vasta
#60
http://image.guardian.co.uk/sys-images/A...ush460.jpg

Minu arust suhteliselt tavalised silmad...
Mul endal on kah tavalised silmad, mis on kunagi peeglisse vaadates nö viirastudes kuju muutnud, kassilikeks omamoodi. Küllap see ongi mingi valguse mäng. See aga ei välista, et reptiloidid võivad olla inimeste seas ja võimukal järjel.
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
http://image.guardian.co.uk/sys-images/A...ush460.jpg

Minu arust suhteliselt tavalised silmad...
Mul endal on kah tavalised silmad, mis on kunagi peeglisse vaadates nö viirastudes kuju muutnud, kassilikeks omamoodi. Küllap see ongi mingi valguse mäng. See aga ei välista, et reptiloidid võivad olla inimeste seas ja võimukal järjel.

See video näitab selgesti ära kuidas reptioidide pupill võib muutuda.
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas Mister Fyr
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
http://image.guardian.co.uk/sys-images/A...ush460.jpg

Minu arust suhteliselt tavalised silmad...
Mul endal on kah tavalised silmad, mis on kunagi peeglisse vaadates nö viirastudes kuju muutnud, kassilikeks omamoodi. Küllap see ongi mingi valguse mäng. See aga ei välista, et reptiloidid võivad olla inimeste seas ja võimukal järjel.

See video näitab selgesti ära kuidas reptioidide pupill võib muutuda.

...ja kuidas nad on tõeliselt lollid tulnukad, kes ei ole võimelised oma pupilli muutumist kontrollima? Eriti siis, kui neid pildistatakse või filmitakse Smile1 Ei tahaks nagu uskuda, et nood reptiloidid lolluse ja ettevaatamatusega on ühe planeedi ja rassi juhtide hulka pääsenud "mängu" vedama.
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Tsitaat:Algselt postitas Mister Fyr
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
http://image.guardian.co.uk/sys-images/A...ush460.jpg

Minu arust suhteliselt tavalised silmad...
Mul endal on kah tavalised silmad, mis on kunagi peeglisse vaadates nö viirastudes kuju muutnud, kassilikeks omamoodi. Küllap see ongi mingi valguse mäng. See aga ei välista, et reptiloidid võivad olla inimeste seas ja võimukal järjel.

See video näitab selgesti ära kuidas reptioidide pupill võib muutuda.

...ja kuidas nad on tõeliselt lollid tulnukad, kes ei ole võimelised oma pupilli muutumist kontrollima? Eriti siis, kui neid pildistatakse või filmitakse Smile1 Ei tahaks nagu uskuda, et nood reptiloidid lolluse ja ettevaatamatusega on ühe planeedi ja rassi juhtide hulka pääsenud "mängu" vedama.

Mina seda ei oska öelda. Aga nüüd nad seda igatahes teevad.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas Mister Fyr


Aga palun selgita kuidas teha vahet seestatul inimesel ja seestamata inimesel.

Kui ma oleks kunagi näinud seestunud inimest, siis oskaks ehk öelda.
Kui nüüd lihtsalt lambist arutada, siis nagu oletaksin, et see oleks vist sama kui tegeleda narkomaani pilgu ja tavainimese pilgu analüüsimisega.
Kõigil on meil anne, näha inimese hinge läbi tema silmade. Nii nagu kõik inimesed oskavad rattaga sõita, aga osad sõidavad ja mõned mitte. Info lugemine või siis paremini öeldes tunnetamine toimub selle kohaga kus sa koputad oma rinnale kui viitad endale. Selles kohas tekivad selged aistingud kui silmadesse sisse vaatad, mille siis paned sõnadesse.
Vasta
#65
Võsas see jutt on ja välja kuidagi tulla ei taha.
Maal elab meeletu mitmekesisus lendreptiloide lindude näol. Vaadake lindude silmi kas nad on niisugused kui kindlasti peavad olema kahepaiksetel, see on jällegi üks meediamaailma sensatsioon tulnukafilmidest.
Vahe retiloidinimeste vahel tavalistega võrreldes on hoopis selles, milline hing seda keha asustab, kui teatud rahva kehadesse said sündida teatud tulnukate hinged siis välist erisust ju ei ole ega olegi taotletud, vastupidi on taotletud täielikku sulandumist kõikidesse rassidesse ja piirkondadesse.
Vat see võib olla see kõige jubedam saladus mille avastas Saunier kui vaatas naiste põlvnemisliine ja sellega kaasnenud saladusi minevikust, tuletage meelde eelnevat juttu Jeesuse geneetikast tulnukate jutust, 25 protsenti inimgeene ja 75 protsenti tulnukageene.
Tõmmati peale ohvrilooma etendust ristil matuseruumist laevale ja disaniniti valmis müüt jumalapojast, kes juudid aegade lõpus kohtu ette toob ja õigete hingedega juudid päästab ning igavese elu annab nende hingedele tasuks selle maailma vallutamise eest.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Vahe retiloidinimeste vahel tavalistega võrreldes on hoopis selles, milline hing seda keha asustab,...
Mis on põhimõtteline vahe reptiloidi hinge ja inimese hinge vahel?
Kas nad on erinevast "materjalist" või on arengutasemes erinevus? Mitut tüüpi hingi veel olemas on ja kas kas nad saavad areneda ühest teiseks?

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Hing on iseenesest justkui elusäde, pulseeriv energia, mis luuakse Kõiksuse olemusest.
Kui reptiloidide hing on sealtsamast pärit, siis miks võtta seda reptiloidindust nii traagiliselt?!

[Muudetud: 12-3-2009 troodon]
Vasta
#67
Siin polegi mingit muud traagikat kui et sinu enda tervikhing on jagunenud ajastutesse eri sündidesse laiali.
Farmerite huvides on kogu võimupüramiid asustada oma hingedega st maine võim läheb ühe tulnukaseltskonna kätte.
Kui on meeles Sparksi jutt, mida inimestest vajavad reptiilid siis judinad tulevad peale, meie sööme sigu ja nemad meid, kas sulle väga meeldib olla siga kellegi sigalas ilma lootuseta oma tervikmina kunagi kokku korjata ja ümbersündidest väljuda.
Hõivatakse ju kehade kõrgemad kihid, inimene ei lõpe siin selles reaalsuses, budistid ütlevad, et siinpool silma on veel pooljumalad ja jumalad, samuti surelikud, aga ülipika elueaga.
Et tervenisti kogu silma siinpoolsust omale saada, peavad võõrad hõivama kõik inimese kihid.
Nii toimubki lihakehade aretus maitsvama toidu nimel ja ühiskonnas vähegi võimupositsioonile jõudnud kehade omale kahmamine võimupüramiidi tipu kindlustamise nimel.
Vabamüürlaste tallid on need kohad kus samuti tegeldakse hingede vahetamise või siis hingedele nende tegeliku olemuse tutvustamisega, jõudsid ühiskonna võimupüramiidil teatud astmele tehti sulle ettepanek millest ei saa ära öelda, siis köis kaela ja kirstu surema - ümber sündima, antakse õige reptiilihing kehasse, sest ei tohi ju võimul olla valed hinged.
Keha nagu ratsu ja hing nagu ratsanik seda keha juhtimas. Tallis peavad headel hobustel ikka õiged hinged ratsutama.
Mind huvitab minu isiklik tervikmina, mitte orjastaatus võõrtsivilisatsiooni vallutusalal.


Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman

Vahe retiloidinimeste vahel tavalistega võrreldes on hoopis selles, milline hing seda keha asustab, kui teatud rahva kehadesse said sündida teatud tulnukate hinged siis välist erisust ju ei ole ega olegi taotletud, vastupidi on taotletud täielikku sulandumist kõikidesse rassidesse ja piirkondadesse.

Ja ega ainult reptiloidi hinged inimkehi asusta. Ma arvan, et neid "välismaiseid" eri liike ja hingegruppe on rohkemgi veel kui on rahvuseid maapeal kokku. Arvan, et hetkel elab maal umbes 70% maahingi kes siis inkarneeruvad pidevas tsüklis ja 30% siis sisse-välja rännumehi mujalt. Mõned on määratud Galaktilise Föderatsiooni poolt ja ajavad seda rida mis vastab nii öelda Ühe Seadusele. Teised jälle, nagu reptiloidid, on nagu vähkkasvajad suures organismis, kes ajavad ka oma missiooni.
Vasta
#69
Mina pole ühegi tegelase käest peale piiblivennikeste super-hüper eri väljendusvormide kuulnud ühe seadusest.
Shamanism räägib polüteismist ja erinevate nähtamatute tegelaste rohkus kinnitab seda, monoteism on jahve järgijate jura.
Erinevaid ongi palju aga viimased kaks sajandit on nendele erinevatele juba kibe aeg olnud.
Vasta
#70
Ühe seadus - võtsin väljendi kuskilt lugedes. Ja see mulle väga meeldib, sest minu jaoks on olemas vaid üks jumal kes on loonud universumi ja selle süsteemid. Ühe seadus on minu arusaamade järgi seadus, mida järgivad need olendid, kes peavad endid selle suure mõistuse osakesteks, teenides üksteist, pidades ennast üheks, järgides ühe seadust.
Võib olla mõnes religioonis tähendab ühe seadus midagi muud, mida ma ei tea.
Vasta
#71
heh ärge ikka liiga tõsiselt ka võtke Smile
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Paluks sellelt leheküljelt üleliigne jura kustutada!

Hea mõte. Seejures aga mitte üleliigne jura alles jätta.
Vasta
#73
Igivana vaidlus, mis on jura, mis mitte, ja kes on selle määraja. Tavaliselt on selleks moderaator. Selles foorumis on olnud hetki, kus kakeldakse nii et tükid taga ja sekkujaks ikka vaid teised tasakaalukamad kasutajad.
Vestluste evolutsioon on juba selline, et mõttest tekib uus ja see ei pruugi ühe meelest teemasse sobida, teise meelest aga küll.
Moraal - kui ebaviisakusi ja isikut solvavaid kommentaare pole, pole ka vajadust kustutada, arvan mina
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Mina arvan, et kui keegi teeb teema, siis peab ta just ise vastutama selle eest, et tema teema rappa ei läheks ja ise vahele segama!
Paljud teevad teema ja unustavad selle sootuks. Aastaid ei käi oma teemasid isegi üle lugemas, et kas keegi on midagi huvitavat lisanud või nende küsimustele vahepeal vastanud...
Tänud Preilikassile kustutuste eest!


Palun, võta heaksSmile Neid ei olnud üldse keeruline kustutadaSmile1
Aga isiklikult olen seda tüüpi inimene, kes leiab, et on väga hea kui ühest teemast areneb välja teine ja nii edasi. Kui leidub neid, kes tahavad rääkida midagi uut algupärasel teemal, siis võivad nad seda alati teha ja kindlasti vastatakse uutele mõtetele uute mõtetegaSmile Aga see on maitse asi, asja võib ajada igat pidi ja igat pidi on ka omamoodi õigusSmile
Vasta
#75
Just, mõlemal pool on õigus Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat