Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intelligentsed helendavad kerad
#26
Smile1 See on hea pilt!

Mul tuli meelde Nan Madoli helendavad kerad.
Panen siia viite sinna teemasse:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...=nan+madol
Vasta
#27
Aa, orbidest unustasingi kirjutamata.
Orb on inglise keeles sõõr.
Orbid on ühed viimaste aastate sellelaadsed nähtused. Aga nagu sa eestpoolt lugesid, siis helendavate kerade nähtus ise on iidvana.
Fotodele jah ilmuvad ikka ja jälle valgussõõrid (sageli nimetatud ka plasmakeradeks, mis aga nende olemasoluks vajaliku ülikõrge temperatuuri tõttu ei tohiks esineda), mida reegilina fotograafid pildistamise ajal üldse ei märka.
Aeg-ajalt ilmuvad nähtavale ka tavatu stuktuuriga udujoomed, mis vahuvaiba sarnaselt koosnevad paljudest üksikutest valguskeradest.
Muuseas, Exu missugused orbid sul endal fotodele jäänud on? Üldiselt selle järgi, mis kellegil pildile jääb, saab inimese enda kohta ka palju teada.

Oli inimesi üksvahe, kes arvasid, et orbid on filmilt või kaamerast pärit materjalidefektid või siis peegeldused ja muud sarnased nähtused, kuid selliseid häirivaid faktoreid saab ju üsna edukalt kõrvaldada.Smile

Juhin tähelepanu asjaolule, et nagu eespool käsitletud keravälkude, valguskerade ja viirastuslike valgustega seoses, on ka sõõride puhul märgata teatud käitumismustreid, mis viitavad üsna üheselt intelligentsele elule.
Igatahes on kindlaks tehtud, et "vastaspoolel", või kuidas iganes neid orbide ja valguskerade taga olevaid intelligentseid olendeid nimetada, on keegi võimeline välklambi sähvatustest helendavaid sõõre aktiveerima ja järgmisel hetkel deaktiviseerima. Vaid nii on võimalik seletada fakti, et sajad valguskerad ja udujoomed saavad mõne sekundiga uuesti pildilt kaduda.
Siinjuures ei pea ma muidugi silmas fototöötlust nagu Tomi pildi puhul.
Jääb ka täiesti arusaamatuks miks teha põneva nähtusega lihtsalt nalja? Kellele see kasuks tuleb? Või sind ei huvita seletamatud nähtused?
Lisan siiski, et fotograafia võidukäik algas juba 1830 aastatel ja juba sel ajal leiti piltidelt huvitavaid "eripärasusi", mida fotograaf pildistamisel üldse ei olnud märganud.
Ilmselt langeb aga see fakt, et need palja silmaga nähtamatud olendid (sõõrid) alles viimastel aastatel nii hulgaliselt fotodele ilmuvad, kokku digitaalse fotograafia kasutuselevõtuga.
Tänapäeval aga usutakse, et vaatleja ja vaadeldavate "objektide" vahel eksisteerivad vastastikused toimed on palju mõjuvamad, kui senini on eeldatud.
Eriti kaasaegses kvantfüüsikas muutub ikka valdavamaks mõte, et eksperimendi tulemus sõltub mitte sugugi vähesel määral ka eksperimenteerija ootustest.
Ühesõnaga, millest mõtled, seda ka oma piltidel hiljem näed!
Igatahes, nagu kogu see teema siin näitab: "NEMAD ON SIIN. Mõnikord nähtavatena, aga enamasti mitte. Nad kasutavad ka sihipäraselt meie tehnika teeneid, et saaksime võimaluse nende eksistentsi märgata.
Iseasi on muidugi see, kes seda märkab ja vaatab meid ümbritsevale maailmale avara pilguga ja kes toetub endiselt materialistlikele arusaamadele ja kõnnib seotud silmadega ringi.
Vasta
#28
Väga huvitavad lood tõesti.
Meenus endal üks hiljuti juhtunud kogemus. Olin rõdul ja kell oli umbes 23.00 ja nägin siis taevas kolmnurga kujuga kolme suurt tuld. Sellised suured lahmakad ja kollakat värvi, hetk hiljem see kadus ning kui šokist üle olin saanud nägin veidi eemal nõrka kollakat valgust liuglemas. Alguses arvasin et see on õhupall, selline kus on küünal sees, aga see ei läinud üles vaid liikus rahulikult, justkui uurivalt ringi. Ma jälgisin seda tükk aega, otsisin niiöelda allikat, mis seda põhjustas. Mingi hetk hakkas see justkui minu poole liikuma aga läks siis puude varju. Ma ei osanud sellest midagi mõelda, püüdsin hoida avatud meelt aga leidsin just siit teemast vastuse siis intelligentse kera näol. Aga mõistatuseks jäävad minu jaoks kolmnurkselt paiknevad tuled. Laugh
Vasta
#29
Siinkirjeldatud helendavad kerad ("selge ilma keravälgud") võiks nagu tõesti olla mingite anorgaaniliste ja portaalidega seotud.
Küsimusi kodulähedaste portaalide kohta.
Kas neid pannakse kinni ka alateadlikult, ilma neist midagi teadmata? No näiteks siis kui inimene ei tea midagi paramaailmast, aga elab ikkagi "loomulikust intelligentsist" parimal jõudusäästval viisil?
Kuidas käib teadlik kinnipanemine? Kas astraalis olles?
No ja avamiseks tuleb vist Ouja boardi näppida või mingit muud sellist värki teha?
Vasta
#30
Teadmata ja pidamata oluliseks nende nähtuste tehnilist ülesehitust ja loogikat (et kes või mis on seal sees), saan siinkirjutatust lisakinnitust.
Veetsin viimased päevad Riias Krayoni konverentsil. Olin esmakordselt vahetu kanalduse sees. Krayoni kanaldaja Lee Carroll + otsekanaldused Krayonilt + Pepper Lewis kui Gaia kanaldaja + otsesed kanaldused Gaialt + kanaldatud otsemeditatsion Gaialt.
Sellest kõigest jäi kõlama kandev mõte: Te ei tohi karta. See, kas Te kardate või ei karda, see muudab väga palju. Te peate mõtlema. Lee Carrolli kaudu kuulsime, et planeet ja inimkond sisenevad praegu ajastusse ja arengu kõrgustesse, kus inimkond pole iial olnud. See, mis tuleb, on kujuteldamatult parem, kui see, mis eales olnud. Ja see üleminek pole kerge. See on valus. Väga hea asja hind ei saa odav. Aga ärge kartke! Te olete täpselt õigel ajal õiges kohas, seal, kus Te peate olema.
Gaia otsekanaldustes ja kanaldatud otsemeditatsioonis Gaialt kuulsime korduvalt: See aeg on nüüd! Nüüd! Kõik muutub. Kõik.
Planeet Maa, kõik Elu sellel on elanud ja elab Sinu jaoks. Kõik linnud laulavad ja taimed õitsevad, et Sa saaksid elada. Väärtusta Elu! Ma sean Sind valiku ette. Nüüd! Vali elu! Aga Sa pead tegema ise valiku ja otsuse. Ma annan Sulle valida ... Vali Elu!

Kui tegijad jõuavad, saame lugeda ka eesti keeles neid kanaldusi. See oli irratsionaalne energia ... Gaya kanaldused ...
Nii väga tundub, et need tulekerad käivad meile meelde tuletamas (kaasas hetkeline hävitus- ja purustusvõime), et Sulle etteteadmata hetkel Sa pead otsustama: kas Sa tahad elada või Sa ei taha elada. Positiivne otsus eeldab mittekartmist ja jäämine eeldab esmalt mõtlemist (teadvuseta seisundis enam ei mõelda).
Jasmuheen ütleb, et inimene on loodud enne mõtlema, siis tundma ja tegutsema. Hirm on tunne. Ehk siis mõtlemine ja selge otsus enne hirmu tundmist!
Mulle tundub see nii, ma ei tea tegelikkust. Tulekerad, kes minu elus on minu mõtlemist muutnud, on jätnud mind ülejäänud eluks mõtlema: Miks nad austasid mind minu olemasolus siin planeedil? Millise sõnumi ja miks nad mulle tõid?

Tarkust ja selgust mõtetes ja õnnistust kõigile teekaaslastele?
Vasta
#31
Kui mina neid orbe vaatasin, siis minule jäi silma, et nende orbide seesolev muster on üpriski sarnane ja tekkis tunne nagu midagi mõjutaks seda pilti pildistatava suhtes vasakult poolt. Umbes sarnaselt suhtele: vari langeb ühele poole sõltuvalt valguse asukohast.
Vasta
#32
Leidsin, et orbide kohta on meil üks päris huvitav teema pooleli jäänud:
Teema pealkiri: Millega tegu?
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5107

Orbide kohta on veel termin AOI – “anomalous orbic images” – anomaalseid keralaadsed kujutised.
Kõige huvitavamad orbide pildid on minu jaoks siiani need hollandi fotograafi ROBBERT van den BROKE pildid:

II osa fotosid:
http://www.bltresearch.com/robbert/photoanoms2.php

Ja siin hästi huvitavaid pilte orbidest:
http://orbrealm.com/







Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#33
Kui tullakse rääkima, et peale suurt pildistamist, pärast pilte üle vaadates on nähe mingid valgus kerad(orbid) siis vean kihla et seal pole midagi salapärasemat kui lens flare. Mõelge nüüd natuke ise, kui palju on kaamera objektiiv erinev inimese silmast? Kas niipalju et mingi klaasist asi näitab niukesi assju mida inimese silm ei näe? Et need kummitused vms iganes nende "orbide" taga on tahavad teha nii et keegi neid ei näeks, aga mingi tavaline fotokas näeb küll väga hästi. Ausaltöeldes seda assja ma küll ei usu et seal peale lens flarede midagi hullemat on.


Eeh, kui need orbid just infrapuna valgust ei kiirga, seda näeb küll ainult kaamera, inimsilm siukest valgust ei näe.
Vasta
#34
Elu on näidanud, et mitte kõik orbid ei ole peegeldused - palun ära lasku absoluutidesse star scream.
Vasta
#35
Orbidest (sõõridest) on väga põhjalikult kirjutanud Meg Blackburn Losey oma raamatus "Tänapäeva lapsed", e.k 2010. Tema võtab orbide kaudu kontakti kõrge vaimse arenguga laste teadvustega ja orbidena saadavad need teadvused teda kogu aeg. Sõõriteadvused võimaldavad ka telepaatilisi kontakte. Sõõride kaudu annavad need lapsed teada oma probleemidest ja teispoolsusest ning teistest maailmadest.
Vasta
#36
(28-04-2011, 15:50 )excubitoris Kirjutas: Elu on näidanud, et mitte kõik orbid ei ole peegeldused - palun ära lasku absoluutidesse star scream.

Minu arust Star Scream ei üritanudki väita et kõik orbid oleksid peegeldused, vaid pigem seda et ta ei usu et fotoaparaat 'näeks' midagi mida inimsilm ei näe. Ehk siis need orbid mida võiks millekski pidada, peaksid olema näha ka inimsilmaga, mitte alles pilti lähemalt uurides.
Hoopis teine tera on muidugi see, kas suure pildiklõpsimisega, mille on kaasa toonud digifotoaparaadid, inimene üldse paneb tähele mida ta täpselt pildistab. Seetõttu võib vabalt leida huvitavaid asju ka pärast piltidelt.

Kuigi just leidsin teisest teemast just asjakohase kirje:
(10-04-2011, 15:54 )VironShaman Kirjutas: Fotoaparaat salvestabki piltidele ka seda, mida tavainimese silm ei näe, sest nähtavaid objekte silmadele selekteeritakse ajus vastavalt juhtmele kuklas ja seda teevad just needsamad farmerid, kes vastasel juhul muutuks ju nähtavaks ega saaks varjatult kogu seda karjakasvatust juhtida.

Ise ma selles nii veendunud ei ole, aga teemasse see väide sobib, seega on hea ära märkida.
Vasta
#37
Digifotokas ja mõningal määral ka tavafotokas salvestab tunduvalt laiemas vaguse diapasoonis kui inimese silm.
Pildi muutmisel meile arusaadavaks "loetakse" kokku erinevad kihid ja konverditakse inimesele arusaadavaks pildiks.
Siis muutubki see mida me tavaliselt "palja silmaga" ei näe meile nähtavaks.
Tavafotograafias olid/on käibel erinevad emulsioonid (keemiliselt koostiselt siis) mis suutsid salvestada valgust
erinevates diapasoonides. Tehases tehtud emulsioonid - mis kantakse nii paberile kui filmile - tehti keemilise koostisega
mis salvestaks võimalikult kitsa diapasooniga. Samas tekkis konflikt, et kitsas diapasoon vähendas pildi kvaliteeti.
Kui ma veel koolis käsin Pärnus ja päris tatikas olin kuulusin kooli fotoringi ning meil oli terve hunnik raamatuid, kuidas
sega ilmutus ja pildistamise segusi ja kuidas neid kanda erinevatele pindadele. Seal toodi põhjuseks, et teatud koostisega
segud tekitavad valmis pildile ebareaalseid kujutisi mis on põhjustatud segu mingitest omadustest kahjuks on sellest ajast
möödas nii 25a ja igat viimast kui detaili enam ei mäleta. Alles hiljuti lugedes asjadest olen hakanud neid otsi kokku viima.
Asi tundub olevat vähemalt osaliselt seotud hõbedaga. Hõbedast peegleid on ju ammu enne fotograafia tekkimist seotud
teispoolsusega ja teiste "kihtidega". Seega võib hõbedal olla mingi omadus mis toob midagi esile. Mis iganes need orbid ka
on mis ei mahu tolmu ja peegelduste hulka võib olla nende nägemine seotud just hõbedaga pildistamise protsessis.
Sama kehtib ka digikate kohta - kui mingi keha või väli suudab ennast manifesteerida meie reaalsusesse siis mingil moel ta
ju PEAB olema registreeritav. Siin tulevadki mängu valguse lai diapasoon mida terves ulatuses inimese silm ei näe aga seadmed
suudavad registreerida ja meile nähtavaks muuta. Kuna aga seadmed teevad seda nö "automaat reziimis" siis on meil lihtsalt
raske aru saada mis pildile jäi - ja siit hakkavadki segadused ja puterdamised.
Vasta
#38
(29-04-2011, 08:48 )ilus Kirjutas: Orbidest (sõõridest) on väga põhjalikult kirjutanud Meg Blackburn Losey oma raamatus "Tänapäeva lapsed", e.k 2010. Tema võtab orbide kaudu kontakti kõrge vaimse arenguga laste teadvustega ja orbidena saadavad need teadvused teda kogu aeg. Sõõriteadvused võimaldavad ka telepaatilisi kontakte. Sõõride kaudu annavad need lapsed teada oma probleemidest ja teispoolsusest ning teistest maailmadest.

Tundub huvitav! Tänud tutvustamast!Smile

Vasta
#39
(24-04-2011, 13:10 )Müstik Kirjutas: .....
Siinjuures ei pea ma muidugi silmas fototöötlust nagu Tomi pildi puhul.
.....
Tomi pildil polegi fototöötlust, need on kõige lihtlabasemad prilliklaasidelt peegeldumise kõrvalnähtused. Difraktsioonirõngaste kokkusulandumine, kui õigesti nimetust mäletan.

Seega ei midagi müstilist, keegi optikat paremini tundja võiks täpsemalt lahti seletada...

Vasta
#40
Kinnitan ka, et Tomi pildil pole mingit töötlust. Tomi klõspas - siis läks minu arvutisse
vaatamiseks ja leidsime sellise toreda pildi ja nii ta minu kätte jäigi.
Tehnoloog - kui sul veel pole anna teada - saadan sulle terve pildi.
Vasta
#41
Selge siis, et polegi midagi müstilist selles Tomi fotos.

Kuna teema on algusest peale üles ehitatud aga just müstilisusele, siis toon minu jaoks kõige huvitavama lõigu veelkord ära:
(24-04-2011, 13:10 )Müstik Kirjutas: Tänapäeval aga usutakse, et vaatleja ja vaadeldavate "objektide" vahel eksisteerivad vastastikused toimed on palju mõjuvamad, kui senini on eeldatud.
Eriti kaasaegses kvantfüüsikas muutub ikka valdavamaks mõte, et eksperimendi tulemus sõltub mitte sugugi vähesel määral ka eksperimenteerija ootustest.
Ühesõnaga, millest mõtled, seda ka oma piltidel hiljem näed!

Vasta
#42
Teada olevalt on üks müstilisemaid paiku nende kerade
poolest Norras asuv linn Hessdalen.
Aga on veel "hullem" paik olemas. Nimelt Texase osariigis
asuv väikelinn nimega Marfa. Seal vaatavad õhtuti elanikud
neid kerasid sama loomulikult nagu meie TV3 uudiseid.
Mis neist arvata? Ausalt öeldes pole halligi millega võiks
olla tegu. Ehk on nähtus seotud kvartsiga, nagu paljud
teadlased väidavad. Aga võibolla on tõesti hoopis ekslevad
hinged, sest juba ammu ammu just nii väitsid indiaanlased.

Marfa kerade kuulsaim uurija on James Bunnell, kes on ka
keradest paar raamatut kirjutanud.
http://www.nightorbs.net/
Vasta
#43
Mainisin seda Norras asuvat Hessadaleni piirkonda ja nii Marfa tulesid Texases kui ka Tondi tulesid New Yorgi osariigis (andmed kunagi võetud raamatust "Keldi saladused Uus-Inglismaal") ka teemas Häädemeeste UFO:
Postitus 402: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid117900
Ei hakanud nende müstiliste tulede näiteid siia uuesti kopima, aga tore, et need selle teemaga seostasid!
Siia teemasse post 170
http://www.para-web.org/showthread.php?t...sed+Eestis
olen linke ka juurde lisanud, jutt enam-vähem sama, lisanud olen, et Tondi tulede piirkonnas nähti 1992. a.kapuutsi kandvat kääbuse sarnast olendit, kes ilmus välja kalju seest.
Mis meil siin teemas aga veel käsitlemata on? Käsitlemata on näiteks Iirimaa ja Šotimaa vanades druiidi rituaalpaikades nähtud kummitustuled.
Nende kohta pole veel linki leidnud.

Vasta
#44
Neil lendavatel asjandustel pidi olema ionseeritud õhk ümber ehk siis siin pikemalt http://204.74.214.194/forum1/message587516/pg1 juttu.
Vasta
#45
Inglisekeelse wiki artikkel valguskerade kohta:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ball_lightning
Lingil on näiteid ajaloost ja on palju erinevaid hüpoteese, sh mustade aukude teooria.
On palju huvitavaid linke, millest keegi kes inglise keelt oskab, saab teemasse lühikokkuvõtteid teha, kui aega ja tahtmist peaks olema.
Huvitavad on näiteks Naaga valguskerad:
http://en.wikipedia.org/wiki/Naga_fireballs
Will-o'-the-wisp
http://en.wikipedia.org/wiki/Will-o%27-the-wisp
Palju näiteid kirjandusest.

Video: Kummaline fenomen:
http://www.youtube.com/watch?v=Ff1xZNddQ...re=related
Ja veel üks:
http://www.youtube.com/watch?v=afKN__drO...re=related
Vasta
#46
Siin veel http://www.beamsinvestigations.org.uk/july22.html
Kellegil õnnestus video http://www.beamsinvestigations.org.uk/july22.html
Vasta
#47
(08-05-2011, 17:56 )zzz34 Kirjutas: Neil lendavatel asjandustel pidi olema ionseeritud õhk ümber ehk siis siin pikemalt http://204.74.214.194/forum1/message587516/pg1 juttu.

Vägevad valguspallid. Kutsutakse plasmapallideks. Ja kui palju neid nendel videotel ringi hõljub!
Ja ka nendel järgmistel zzz34 linkidel ja videotel on sarnaseid nähtusi nagu dr.Koltsi Häädemeeste piltidel ja videotel, mis ta foorumisse pani.

Aga teema jätkuks üks huvitav lugu, mille leidsin raamatust "Väljaspool aega ja ruumi."
Pulseeriv kosmiline kärg.
28.veebr. 1958.a. kukkus ühte Miami aeda jalgpallikujuline objekt.
Gallegoste pereisa seisis hommikutunnil keset elutuba ja vaatas läbi suurte akenda tagaõue, kui nägi korraga valget palli taevast aeda kukkumas.
Naine oli ka toas ja ta küsis naiselt, et kas naine ka nägi midagi. Naine ütles, et see oli vist paberileht või muu valge asi, mis akende alla pudenes. Naine läks siiski aeda vaatama ja kutsus kohe ka mehe ja vanaema kummalist eset vaatama.
Nad nägid ümmargust eset, mis muutis oma kuju ja oli hetkel jalgpallisuurune. Selle läbimööt oli umbes 50 sm ja kõrgus 25 sm. Kõige imelikum oli eseme pind, mis oli kärjesarnane. See ei olnud enam valge, vaid läbipaistev nagu klaas ja pulsseeris üleni.
Kera sisemus oli sama hästi nähtav kui pealispind, ja see pulseeris nii seest kui väljast.
Pere seisis seal eset vaadeldes kuskil kümme minutit ja siis tuli mehel tahtmine seda käega katsuda.Mees sirutas ettevaatlikult käe pulseeriva eseme suunas. Üllatavalt ei tundnud ta mitte midagi. Tõmbas siis näpu eemale ja märkas, et on materjali sise näpusuuruse ja-pikkuse augu torganud.
Edasi jutustab ta järgmist:
"Lasin end käpakile ja püüdsin objekti nuusutada. Sel polnud mingit lõhna. Puudutasin uuesti - sõrmede vastas oleks olnud justkui tühi õhk.
Selleks ajaks oli ka mu naisel tekkinud kiusatus objekti katsuda. Dorothy puudutas palli oma parema käega ja tema kogemus oli sarnane minu omaga. Ta tegi materjali sisse augu, kuid ei tundnud midagi. Kutsusime ka naabrinaise Peggy imeasja vaatama ja temagi oli hämmelduses."
Samal ajal, kui nad seal mõtteid mõlgutasid, hakkas kummaline asjandus igast küljest kahanema ja vajus lõpuks lõssi.
Naine tõi kiiruga kurgipurgi ja nad panid ülejäänud asjanduse purki.
Ülejäänud asjandus püsis veel mõnda aega murul, kuid sulas väga kiiresti. Varsti polnud maapinnal enam vähimatki jälge.
Purgis olev aines enam ei pulsseerinud, kuid oli sälitanud oma struktuuri.
Mees mõtles, et selle asjanduse võis tekitada mingi ilmastikunähtus ja helistas USA Ilmastikubüroosse. Sealne meteoroloog vastas, et pole eales kuulnud ühestki imastikunähtusest, mis võiks sellise asja tekitada. Siis mindi purgiga Politseijaoskonda.
Kahjuks hakkas teel purgis olev materjal sulama ja kui nad kohale jõudsid, oli kogu aine sulanud. Objekti langemisest kuni selle täieliku sulamiseni kulus aega kuskil kolmveerand tundi või tund.
Hiljem võeti maandumiskohalt ka pinnaseproove ja testiti radiatsiooni taset, aga tulemus ei ületanud looduslikku fooni.
Kui juhtum kohalikus ajalehes ilmus, tuli välja, et ka teistel inimestel on sarnase materjaliga kokkupuuteid olnud. Näiteks oli samal päeval ka Miami politseijaoskonna kapteni õuele maandunud samasugune tundmatu objekt. Elas ta aga sellest perest mitu kilomeetrit eemal.

Niisugune huvitav juhtum siis ühest helendavast kerast kirja pandud.






Vasta
#48
Täitsa huvitav! Siin oli kord varem üks sarnane teema, mis käsitles vanalinna ühes majas toimuvat, kus kummitused ringi kolistasid.
Tuleks kõigepealt vist selle vanema maja ajalugu uurida, et mis seal kunagi toimus.

Vasta
#49
(20-08-2011, 08:11 )Minaelan Kirjutas: Valguskerad, orbid, energiajäänukid, maale kinnijäänud hinged - ei tea, mis nad tegelikult on, aga minu töökohas on neid väga palju. Töötan ühes Tallinna vanemas majas. Panime kaamerad üles ja läbi nende on need olendid hästi näha, eriti õhtul, kui tuled ära kustutada. Kord püüdsin parandada üht atribuuti, mis oleks peaaegu laelambi ära lõhkunud, jõudsin siiski selle kõik korda teha õigeaegselt. Pärast vaatasin kaamerast, kuidas üks väga särav valguskera paaniliselt vahetult enne ohtliku olukorra tekkimist ümber minu ja selle atribuudi vihises. Ja kui kord kõigis ruumides viirukiga ringi käisin (ostsin need loitsukellerist negatiivsete energiate puhastamiseks), siis järgmine päev vaatasin kaamerast, kuidas tol õhtul neid valguskerasid oli väga palju ja nad liikusid ärevamalt ringi ja olid pildil palju kauem kui tavaliselt. Hirmu ma ei tunne, sest nad ei tundu pahatahtlikud. Tundub, et lapsi nad armastavad, sest laste ümber liigub neid rohkem kui täiskasvanute ümber. Lihtsalt tahaksin neist rohkem teada. Ja kui nad on hinged, kes on siis kinni jäänud, kas saab neid kuidagi aidata?

Kui saad, siis näita meile ka neid videosi, kus orbid ringi liiguvad. Tundub huvitav!
Vasta
#50
Ma kaldun arvama, et nad nad on omal õigel tasandil, kinni oleme hoopis võibolla me ise jänud Smile
Igal juhul põnev.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat