Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Püramiidide energeetikast
#26
Kuidas suhtuda nendesse väikestesse klaasist või kividest püramiididesse ,mida kauplustes müüakse.Kas pidev püramiidi lähedus võib ka kahjulik olla tervisele .
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: pacific100ma
Kuidas suhtuda nendesse väikestesse klaasist või kividest püramiididesse ,mida kauplustes müüakse.Kas pidev püramiidi lähedus võib ka kahjulik olla tervisele .
Keegi rääkis, et püramiidid imevad energiat endasse, samas ise ei oska selel kohapealt midagi arvata.
Vasta
#28
Kui energia välja voolab, siis hakkab tekkima rahutus, hirm, närvilisus, see tunnus ütleb, et võiks lahkuda sellest kohast.
Kui aga tekib mõnus, heaolu, väsimus(mitte kurnatusest vaid mugavast tundest), siis on energia juurdevool ja koht on soosiv.
Vasta
#29
Teema viimasest kommentaarist on juba üle aasta möödas... kas keegi on teinud veel katseid püramiidis või ise selle valmis teinud?

Ehitasin ise nädal aega tagasi nö "raam" püramiidi e. sainad on katmata. Proportsioonid ja asetus ilmakaarte suhtes peaksid õiged olema. Püramiid seisab õues ning on ca 3m laiune.

Esimene "seanss" oli mul veidi yle tunni. Kuigi jah erinevad allikad soovitavd olla sees mitte üle poole tunni. Peale seda oli kummaline tunne. Justkui oleks päiksepiste saanud...külmavärinad ja kerge iiveldus. Järgmistel päevadel olen istunud mitte yle poole tunni. Sees istumise ajal tunne selline rahulik, tõepoolest isegi liigrahulik, uinutav. Panin tähele et kui peopesad suunata üles on neis tunda kohati sellist soojust (ometi praegu õhtusel ajal on väljas ca +8..10C) justkui keegi puhuks sooja hingeõhku peale Smile

Samas sellist väga energilist ja ergast tunnet nagu teised kirjeldavad peale sees istumist pole tundnud. Ka liigese valu ei anna järgi. Ehk tuleks mõju suurendamiseks püramiidi seinad katta või on kogu selle püramiidi mõju teema siiski "veidi" liialdatud...?
Vasta
#30
tegelt on püramiidid antennid. Vene teadlased said ühe püramiidi tööle. Nad panid mingi (om, ki) mantra käima püramiidis ja lõpuks, kõik kes püramiidis olid, kuulsid enda sees häält, mis ütles: te kül saite püramiidi tööle, aga enam see tööle ei lähe, kuna on katki läinud, aga on vaja säilitada selle püramiidi energia ja viia see teise püramiidi Bleh Teadlased olid suht freak out, sest nendega rääkis see keegi kes oli suhelnud meie eelkäijatega sadu aastaid tagasi veel egiptuse ajal. Sellist informatsiooni tean mina, võite mitte uskuda kui tahate, aga mind ikka huvitab kõik paranormaalne ja ma uurin selliseid asju.
Vasta
#31
Püramiidide energia uurimise kohta on meil teine ja huvitavam teema ka:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...1#pid92151
Vasta
#32
Mul on papist püramiid lakke teibitud. Magan selle all. Vahet tundsin juba esimesel ööl. Ei maganud hästi. Oli kuidagi veider, mõtted uitasid ringi. Magasin kõige rohkem kaks tundi, aga järgmisel päeval üldse väsinud polnud. Püramiidi all magades une vajadus väheneb, puhkab kiiremini välja. Ja igal hommikul enne üles tõusmist tunnen eneria voogu kogu kehas.

Teine suur erinevus on, et see võtab muremõtted ära. Suurepärane antidepressant ilma kemikaalideta.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat