Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia saatjaga ühenduses?
#1
Tere, tekkis küsimus, et kas on võimalik inimeste ühenduvus või seotus, peale energia suunamist/saatmist? Ma ei oska seda täpsemalt seletada Laugh
Vasta
#2
Tere! Kõik on võimalik!
Vasta
#3
Oskab keegi öelda, linki anda, kus kirjas kuidas on võimalik seda tuvastada, kas saatja on saajaga ühenduses ja vastupidi?
Vasta
#4
Kui mõtled seletamatut seost inimeste vahel, siis näiteks Rupert Sheldrake räägib, et kui laps vajab ema, siis samal ajal hakkab emal rinnast piima tulema, olenemata vahemaast lapse ja ema vahel.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...volutsioon

Seosest saab aru nii, et kui ühel midagi juhtub, siis teine mingil moel tajub seda. Näiteks kaksikutega, et kui ühega midagi juhtub, siis teine kohe tajub, et midagi on halvasti: http://www.youtube.com/watch?v=h2-rL1Cf4xo
Vasta
#5
Mina olen teinud selle sidemega(väljaga)katseid...
Kuidas tuvastada kas side on või mitte?Selleks tulebki
teha katse,aga katse teist osapoolt sellest informeerida
ei tohi,siis on asi poolik.
Näiteks kui su mees(naine)on poes siis saada talle mõttes
signaal näiteks veini ostmiseks.Kui katsealune siis veiniga
naaseb on side olemas.Igatahes ei tohi lasta tuua igapäevaseid
asju...
Või saada signaal helistamiseks...100 asja võid välja nuputada.

Vasta
#6
Siin on üks aga. Nimelt vastuvõtja ja saatja peavad oleme ühel lainepikkusel.
Kui miskil põhjusel näiteks vastuvõtja ei tööta (viibib näiteks ülekoormatud energiaga piirkonnas)- siis mõttesignaalid ei lähe läbi!Smile


Vasta
#7
Paar korda selliseid sõnumeid saanud, kord üritati mind üllatada ja polnud absoluutselt mingit põhjust, et oleksin pidanud seda ette aimama, aga no oli täpselt selline tunne, et tuleb üks inimene külla ja tunni aja pärast oli ukse taga. Sama inimesega on juhtunud, et helistab mulle ja küsib, et kas ma just läksin poest välja, et keegi väga minu moodi inimene olevat olnud, aga ma olin just teel selle poe poole Smile Ja sarnane olukord oli ühe sünnipäeva ajal - teadsin/nägin, et inimene läheb magama ära ja ise läksin peole, selle ürituse ajal millegipärast vaatasin aga koguaeg kaugustesse, et ega see inimene kuskil ringi liigu. Tol õhtul ma seda ära ei tabanudki, aga paar päeva hiljem tunnistas mulle antud isik, et ta ikkagi käis seal kandis ja nägi mind (ei läinud magama nagu mina teadsin). Ehk võiks oletada, et see sidekanal töötab mõlematpidi.
Vasta
#8
- Vägagi hästi töötab.

Minu puhul igapäevaselt.
Niipalju, kui viitsin ja taipan avatud olla, niipalju ka juhtub...

Täna sattus thunderbirdis (meililugemise programm) "juhuslikult" ühe inimese kiri lahti, kellega ma jupp aega suhelnud polnud. Lugesin ja meenus, kui tore sama kirja esimest korda lugeda oli.

Viis minutit hiljem see inimene helistas.

Mõtlesin kindlale raamatukogule.
Ja peagi ühele inimesele, keda näha tahan. 15 minutit hiljem... no teate küll... Helistaski ja tahtis just sinna raamatukokku minna.... wink


Üleeile käisin Tartus. Rongiga. Kuulasin meeldivat muusikat ja ühtäkki tuli selgelt pähe mõte: "Pane muusika vaiksemaks". Panin. Hetk hiljem helistas inimene, kellega kokku saama pidin.

Ma võikski jääda neid näiteid üles lugema, alustades sellest samast energiasidemest lõpetades sulaselge telepaatiaga, kuid...
Sõrmed ei jaksa kirjutada nii palju. BlehLaugh
Vasta
#9
Kummaliste kokkusattumuste kohta on meil siin üks väga huvitav teema:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...BCnkronism


Vasta
#10
(03-05-2011, 11:52 )Müstik Kirjutas: Kummaliste kokkusattumuste kohta on meil siin üks väga huvitav teema:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...BCnkronism

Ma sain juba öeldud, mis ütelda oli ning see oli vähemalt minu arvates täiesti teemasse. Smile1

Kahes teemas korraga sama juttu vähemalt minul kirjutada kombeks pole. =)
Vasta
#11
Loomulikult on kõik teemasse siin. Smile
Lihtsalt selles pikemas teemas on ka huvitavaid juhtumeid.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 79 17,087 23-04-2024, 23:14
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 30,267 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,359 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 14,792 02-08-2016, 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 19,289 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 8,373 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 7,060 15-07-2014, 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 31,648 15-06-2014, 20:36
Viimane postitus: sirlye83
  Väline energia Wahankh 7 4,456 12-06-2013, 11:08
Viimane postitus: Peisko
  Energia raputab mind chico 3 3,183 25-02-2013, 16:06
Viimane postitus: lendav kokk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat