Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suitsuandurid
#1
Jutt siis järgmine.
2 Aprillil olin ühe sugulase sünnipäeval Koplis ja juhtus järgmine.
Tööle hakkas suitsuandur mis oli ajutiselt paigutatud esikusse kus puudus igasugune küttekolle ka ei tehtud seal suitsu.Ühesõnaga täielik arusaamatus.Ärge hakake rääkima tühjaks saavast patareist(patarei oli vahetatud hiljuti).Huvitavaks teeb asja järgmine.
Paar minutit hiljem helistas minu teismeline tütar ja küsis kuidas saab vaigistada suitsuandurit.Ise elan Rahandusministeeriumi lähedal Tallinnas.
Ühesõnaga hakkasid tööle 2 suitsuandurit mõneminutiliste vahedega ja majade vahe on kuskil 4 km linnulennult.
Märkuseks, et ennem pole suitsuandur valealarmi andnud.
Mis võis põhjustada sellise anomaalia.
Vasta
#2
Tolm.Kogudes tolmu muutub suitsuandur tundlikumaks.
Vasta
#3
Kaks juhtumit on ikkagi kõigest kokkusattumus. Rohkemate juhtumite puhul hakkaks juba kahtlustama suitsuanduri praagis partiis. Muideks, poes müüaks tähtaja ületanud patareisid küll ja küll. Ostmisel tasub hoolega vaadata aastaarvu. Selline on minu arvamus.
Vasta
#4
No ei usu, et tolm.
Ja kui tolm siis kuidas mõlemad samal ajal hüürgama hakkasid.
to Jõhvikas
Täiesti erinevad andurid ja täiesti erinevatel aegadel ostetud.
Kas ei või olla midagi muud sest ennem pole kuulnud sellisest asjast.
Nii peaks olema
http://www.youtube.com/watch?v=f5UUSi-To...re=related
Vasta
#5
Mõnikord hakkavad andurid ka veeauru või suvalise vingu peale undama, näiteks kärsatad rösteris saia või leiva ära ja anduri tähelepanu on garanteeritud. Endal kogemus, et ei saanudki koridoris andurit hoida, sest vannitoast tulev niiskus pani selle alati undama.
Vasta
#6
Väidan,et midagi sellist pole olnud.
Kuidas saab olla selline kokkusatumus.
Vasta
#7
Las sinu sugulased provotseerivad suitsuandurit. Ehk siis selgub midagi.
Aeg-ajalt seda laadi kokkusattumusi siiski sünnib - infoväli, kvantruum, mis iganes.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat