Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[aprillinali] Oluline
#1
Kahjuks ei saa lasta sellel läbul jätkuda lasta.
Et foorumi kvaliteeti kaitsta, otsustasime piirata foorumi liikmete hulka.

Kes soovib foorumis edasi kirjutada peab saatma kõrgharidust tõendava dokumendi koopia homseks aadressile kharidus@para-web.org
#2
Üle pika aja ka üks väärt mõte teie poolt!Smile

Kahjuks ei ole see tõsiseltvõetav, sest on ju naljapäev.

#3
Elukooli keskharidus on kõik, mida tõendan ja ma tahan näha, et keegi mind selle eest näksima hakkab. wink

Kõik ju mäletavad novembris isukalt mugitud minu ja Exu seljankat... vat.. ja kui see supp hea maitses, lasete lati heaga lasteaiatasemele või muidu... ;D
#4
Ok, hüvasti siis kõrgharitud õpetlased. Isegi kui oleks kõrgharidust tõendav dokument ei saadaks mingil juhul selle koopiat ükskõik kellele üle interneti ilma silmast silma kohtumata.
#5
APRILL!
#6
Kivi all olemiseks peab ikka hea kandevõime olema...Smile
#7
(01-04-2011, 13:55 )Thorondor Kirjutas: Kahjuks ei saa lasta sellel läbul jätkuda lasta.
Et foorumi kvaliteeti kaitsta, otsustasime piirata foorumi liikmete hulka.

Kes soovib foorumis edasi kirjutada peab saatma kõrgharidust tõendava dokumendi koopia homseks aadressile kharidus@para-web.org


Kas ülehomseni ei kannata? Mul printer homseni veel remondis.

#8
Aprill! wink
#9
(01-04-2011, 14:04 )AnnaNuustik Kirjutas: Kutsekeskharidus on kõik, mida tõendan ja ma tahan näha, et keegi mind selle eest näksima hakkab. wink

Kõik ju mäletavad novembris isukalt mugitud minu ja Exu seljankat... vat.. ja kui see supp hea maitses, lasete lati heaga lasteaiatasemele või muidu... ;D

Kas saan õigesti aru, et AnnaNuustik on kutsekeskharidusega aga lasteaiataset on Exu pärast vaja?Smile
#10
Jah, Para-Webist saab haritlaste veeb. Siis on kõigil kergem olla ja hingata. Keegi ei sõima Müstikut, Dr. Kolts saab pidada loenguid ja insener Tünn ei pea kedagi endast madalamaks. Pool lapspersonali astub ka tagasi, sest lasteaiatõendist ei piisa.
#11
Aga kui mul on näiteks kaks algharidust (üks muusikakooli ja teine tavalise kooli), üks põhiharidus ja üks keskharidus, siis kas nii saab jääda Teie foorumisse liikmeks? No kui tõesti jääb ikka väheseks, siis on mul hulgaliselt veel igasugu täiendkoolitusi ka veel.
#12
Kurat, mul viskas juba korra tagant pruuni..
#13
(01-04-2011, 14:14 )Jõhvikas Kirjutas: Aga kui mul on näiteks kaks algharidust (üks muusikakooli ja teine tavalise kooli), üks põhiharidus ja üks keskharidus, siis kas nii saab jääda Teie foorumisse liikmeks? No kui tõesti jääb ikka väheseks, siis on mul hulgaliselt veel igasugu täiendkoolitusi ka veel.

Ei, sa pead laante poole pagema. Võta päikeseinsener ka, ta lekib!

#14
Ega siis para-teemad ülikoolist tule ju!
Vastupidi ikka - mida rohkem ametlikke kõrgkoolidiplomeid - seda vähem para-asjadest teatakse.
Mina ehk olen see ainuke erand ja üksik hunt siin lääne rindel.
#15
Kas Eluülikool sobib?
Peamine õpetaja jumalanna juhus on praegu küll puhkusel, aga ta lubas mulle peale puhkuse lõppu tõendi saata Bleh
#16
*Nuustik läheb tagasi lasteaeda... vsjoo.*
#17
Para-Webist saab Hari-Webi. Millal ümbernimetamine plaanis? Võtaks paar vaba päeva ja tuleks lilledega.....embarrassed
#18
(01-04-2011, 14:16 )Müstik Kirjutas: Ega siis para-teemad ülikoolist tule ju!
Vastupidi ikka - mida rohkem ametlikke kõrgkoolidiplomeid - seda vähem para-asjadest teatakse.
Mina ehk olen see ainuke erand ja üksik hunt siin lääne rindel.

Kallis Müstik, ole täitsa rahulik. Võin sulle
täie kindlusega teatada, et sa pole erand.

#19
Küll on hea, et ma enam p.inseneri poste ei näe. Õigel ajal taipasin ta ignoreeritavate listi lisada!Smile
#20
(01-04-2011, 14:16 )Müstik Kirjutas: Ega siis para-teemad ülikoolist tule ju!
Vastupidi ikka - mida rohkem ametlikke kõrgkoolidiplomeid - seda vähem para-asjadest teatakse.
Mina ehk olen see ainuke erand ja üksik hunt siin lääne rindel.

Ülikoolist need kõige suuremad parad ja ketserid tulevadki!Ph34r2
#21
(01-04-2011, 14:25 )Müstik Kirjutas: Küll on hea, et ma enam p.inseneri poste ei näe. Õigel ajal taipasin ta ignoreeritavate listi lisada!Smile

Ulatan avitava käe:

Päikeseinsener: Kallis Müstik, ole täitsa rahulik. Võin sulle
täie kindlusega teatada, et sa pole erand.
#22
(01-04-2011, 14:25 )Müstik Kirjutas: Küll on hea, et ma enam p.inseneri poste ei näe. Õigel ajal taipasin ta ignoreeritavate listi lisada!Smile


Kas s.uurija on selgeltnägijaks tänase päeva puhul hakanud?
#23
Tänud abistava käe eest!Smile
#24
Müstik, kes see siis pead liiva alla pistab jaanalinnu kombel? Ei suuda tõde tunnistada? Ph34r2
#25
Päikeseinsenerilt: "Kas s.uurija on selgeltnägijaks tänase päeva puhul hakanud?"
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  [Aprillinali] Hiinas avastati senitundmatu sauruse skelett Thorondor 4 3,124 01-04-2005, 23:32
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat