•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 104
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I
#26
Peale filmi ´´Baltic storm´´ nägemist usun,et asi ei olnud mitte lihtsalt tormis.

Stitaat 28.septembri 2004 SL Õhtulehest.

Vene maffia püüdis haarata enda kätte salakaubavedu Eesti ja rootsi vahel.Kuivõrd seni oli Tallinna sadam mafioosodele kogu aeg katust maksnud ning eesti taasiseseisvumisega kippus kindel teenistus kaduma,üritas maffia Estline´i korrale kutsuda ja paigaldas 0-tekile laeva sauna-ja basseiniosasse pommi.Niisugune plahvatus poleks teoreetiliselt küll laeva uputanud,kuid oleks andnud laevafirmale selge sõnumi,et vaenlastega ei tasu mängida.

Sellest järeldan,et siiski uputas Estonia pomm mis paigaldati auto tekkile.Sest kuulsin ema sõbrannalt kes pääses Estonialt,et käisid rasked paugud metalli vastu.See tähendab seda,et toimus mitu plahvatust erinevates kohtades.

Sama teooria oli ka filmis Baltic storm,kuigi jah väga raske oli uskuda seda,et on nii palju teoriiaid välja mõeldud,et segada õige versioon valedega kokku.

Kindalsti on teada,et kui Estonia hakkas lahkuma sadamast 10aasat tagasi,siis jäi hiljaks laevale 2 suurt autot.Räägitakse,et need olid autod mis vedasi aineid mille pärast läks estonia ka põhja.
Ka olen kuulnud sellist juttu,et kaptenil käsiti kaks autot mere põhja lasta.Aga ta ei olnud nõus.
Siiski ei tea keegi tõelist põhjust mis tegelikult juhtuda võis.Aga kõige nõmedam on see,et tahetakse Estonia hukku paiks kinni petoonida mis maksab rohkem kui tõsta üles laev ja uurida mis põhjustas Estonia põhja mineku.Olen uurinud natuke ema sõbranna käest mis tegelikult tema arvab,et kõik selle asja põhjustas pomm laevas.

Keegi kunagi paljastab tõe mis tegelikult juhtus 28.septembri tormisel ööl.
#27
Estonia varjas salajast lasti

Rootsi tolli endine töötaja Lennart Henriksson ütles, et uppunud Estoniaga veeti salajast Vene sõjamaterjali, mida Rootsi tollil polnud luba avada.

See salajane last lasti läbi kõrgema juhtkonna korraldusega, ütles kümme aastat vaikinud Lennart Henriksson, kes on töötanud Stockholmi tollis 38 aastat, edastas Rootsi televisioon STV.





"Septembri keskel, kas 12. või 13. septembril kutsuti mind otsese ülemusega tolliülema juurde, kes ütles, et "Estoniaga" saabub auto, mida ei tohi kontrollida. Ta andis mulle ka selle auto numbri," ütles Henriksson.

Tavaliselt kontrollis Rootsi toll kõiki Eestist saabunud autosid. Selline korraldus oli Henrikssonile esmakordne.

Kui mainitud autoparvlaev 14. septembril saabus, vestles ta juhiga, kelle nimeks oli registreeritud Frank Larsson. Auto oli Volvo 745. "Avasin siiski mõne kasti ja neis oli sõjaline elektroonika," ütles Henriksson.

Ta uuris selle auto registreerimisnumbrit ja selgitas välja, et auto kuulus firmale Ericsson Access AB.

20. septembril saabus parvlaevaga uus salajane autokoorem. Ka seal nägi Henriksson mõnda kasti vaadates sõjalist elektroonikat.

Nüüd on põhiküsimus, kas ka õnnetusööl oli "Estonia" pardal salajase lastiga auto.

See, et "Estonia" vedas vahetult enne katastroofi Rootsi kaitseväe tollase ülemjuhataja Ove Wictorini teadmisel salajast sõjamaterjali, ei saanud rahvusvaheline uurimiskomisjon kunagi teada, edastas STV.

Sören Lindman oli Rootsi kaitseata¹ee Balti riikides 90. aastate algul. Tema ülesanne oli jälgida, mis pärast NSV Liidu lagunemist oli järel sellist sõjaväematerjali, mis võis Rootsi kaitseväele huvi pakkuda. Tema andmeil olid venelased selleks ajaks Balti riikidest huvitavamad asjad juba minema viinud, kuid see-eest oli moodsaid seadmeid lähedal asuvas Leningradi oblastis.

Samas Sören Lidman väidab, et ta ei tea 14. ja 20. septembri veostest midagi. Seetõttu ta arvab, et asjaga võis olla seotud Rootsi kaitseväe luureteenistus KSI.

[Teadet on muutnud 1-12-2004 postitaja durian]
#28
Tsitaat:Esialgne postitaja mystique
Kahtlane on see Estonia värk. Miks varjatakse? Järelikult päris lahendatud see asi vist pole. Kummaline, et laeva kapten on kadunud. Kohe peale õnnetust räägiti, et teda olevat Rootsis nähtud.
Arvan, et venelased olid asjaga seotud.

ära jäta kahe silma vahele, et Piht ei olnud sel hetkel kapten vaid sõitis kaasa tavalise reisijana.
#29
http://www.ekspress.ee/Arhiiv/Vanad/1997/34/A06-1.jpg

Käesolev pilt peaks siis kiirabiaoyos näitama kapten Avo Pihti. Igaüks võib omad järeldused ise teha. Lugu ise on siin: Katastroof

EDIT: Niisama tooks ka Pihi tegeliku pildi http://www.rumormillnews.com/pix/pic63541.jpg

Muuseas, ega kellegil ei juhtu olema seda videolõiku, kus väidetavalt kapten Pihti olevat nähtud.



Muudetud: 12-8-05 kell 13:09:00 danel111
#30
mina olen 100% kindel, et Estonia lasti põhja nende Venemaa elektroonikarekkate pärast - võibolla ka Uraaniveokite, millest on ka natuke sogatud. Selge on see, et visiir lasti pommiga eest, üritati rekkad uputada, aga nii tormise ilmaga lasti terve laev põhja...idioodid.
#31
ehk mida uurima hakatakse?

DELFI 22.09.05 (link)

Komisjon hakkab muuhulgas uurima, mis põhjustab spekulatsioone, et „Estonia” uputati. „Tahame teada, kas nende spekulatsioonide näol ei ole tegu pahauskse tegevusega Eesti riigi vastu. See on riiklik julgeolekuküsimus,” märkis Lang. Kriminaalasja laevahuku uurimiseks ei algatata. „Selleks ei ole põhjust, kuid isegi, kui selleks oleks tahe, pole see võimalik, sest tänaseks oleks võimalik kuritegu aegunud,” ütles Margus Kurm.
#32
Midagi tõsist selle Estoniaga ikkagi on. Miks hämatakse kapten Pihti pääsemisega? Kus ta on? Ma nägin seda sakslaste, praeguseks kadunud videolõiku kus Piht tekk õlgadel kiirabiautosse istus. Hetkeks vaatas ta kaamerasse ja ma tundsin Pihti 100% ära.
Ehitasin omal ajal Hõbekuuse tänavale maja ja olin Pihti naaber. Tegime koos tihti tööd, vedasime pinnast, panime elektrit, võtsime vahel veidi napsugi.Ei ole võimalik , et ma eksisin. Selline keerutamine võimude poolt on väga imelik.
#33
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Ehitasin omal ajal Hõbekuuse tänavale maja

Kas Hõbekuuse 34 jäi kaugele? :it: Tundsin sealset vanaperenaist hästi, oli ta mu inglise keele õpetaja kooliajal. Sai omal ajal seal päris palju ka käidud ja neid lugusid kuuldud ...
#34
Ma olin Hõbekuuse 21. Sinna selle väidetava kolakani oli ca 100 meetrit.
Ise ma midagi sarnast oma krundil ei täheldanud. Kui väljaarvata see, et põhjavesi käitus kummaliselt.
Näiteks kõrval krundile kaevatud paari meetri sügavune vundamendiauk oli ühel hommikul vett triiki täis. Järgmisel hommikul tühi ja kuiv. Nii kuiv, et kui servalt sisse hüppasin liivapõhi suisa tolmas. Ja ometi olime mäe otsas.


Muudetud: 23-9-05 kell 14:40:31 zed
#35
Mul isa töötab sõja väes ja üks tema hea sõber kes töötal luureanmete kallal kadus täpselt samal päeval ESTONIA õhku lasti, ning järmine päev kadus ka see seksoon kui ta töötas !Ma ei valeta
#36
Ma rääkisin isaga ja tema sõber töötas vene relvastuse välja viimisega läände!
#37
http://heiwaco.tripod.com/estnews.htm
Huvilised,
lugege ka seda alternatiivset teaduslikku seletust M/S estonia hukuga seonduva kohta
#38
http://www.valitsus.ee/brf/doc.php?33229
#39
see sakslase Juta Rabe või mis ta oligi....lugu võis ka ainult petteks olla . Ilus pete rahvale , et tuleb üks naine saksast ja teeb oma uuringuga kõik selgeks jne . Äkki talle ka maksti et tema lugu rahvast rahustaks vms.

Tegelt pole ju enam üldse mingisugust vahet. Kuigi jah ...Kennedist räägitakse veel siiamaani.
#40
Tänud Andruzkale veebide eest! Seal on nii mõndagi tähelepanelikult lugeda, meelde jätta ja meeles pidada!
#41
Peab ütlema,et pole kunagi olnud eriline vandenõuteooriate pooldaja. Ka Estonia puhul uskusin kuni selle Rootsi tollimehe juttudeni relvaveost sinisilmselt amatlikku versiooni. Aga peale sea,kui selgus,et ikka veeti relvi, muutus kõik. Sest kui valitsused juba nii olulist asja varjasid,siis võivad nad ka muud varjata. Nagu nüüd välja tulnud fakt,et tuukrid otsisid mingit kohvrit ja muudki ebaloogilist,mille komisjoni raport välja toob. Alguses öeldi,et mingeid relvi ei veetud, siis,et natuke ikka veeti-ja kes teab,varsti öeldakse,et jah, lasime teise põhja jah,mis ta siis veab niimoodi salaja sõjatehnikat. Üldiselt targutamise asemel tuleks korraldada uus,sõltumatute riikide osavõtul ekspeditsioon sinna alla. Vähemalt auguteooria kohta saaks kohe selgeks. Ja üleüldse,uurimise eesmärgil tuleks see nn "hauarahu" unustada. Kohtupraktikas on ikka nii,et kui on kahtlust,et on toime pandud mõrv,siis kaevatakse kadunuke välje ja lahatakse. Piltlikult öeldune tuleks sama teha ka Estonia vrakiga. Ja muuseseas,kui valitsused pole milleski valetanud,siis miks peaks nad uut uurimist kartma,mh? Õige hõlma ei hakka keegi...
#42
ma arvan et asi oli nii et venemaa tahtis Estonia pardal s6jatehnikat Rootsi viia ja midagi USA-le teha sellex USA pidi Estonia p6hja lastma ja sedakh inimesed kes seda v2rki uurivad neid on v2ga plaju2hvartaud et oijaxid pigem suud kinni ja tapetud on kh v2ga plaju tunnistajaid mai tea mai usu et torm seda tegi
#43
Mul on hoopis oma versioon, karm-materiaalne võtab idu, aga algjuur jääb minule...
Ütlen niivõrd: laibad oleks tulnud niiku inii.

No feelings...
#44
Tsitaat:Algselt postitas: Metsakoll
Mul on hoopis oma versioon, karm-materiaalne võtab idu, aga algjuur jääb minule... Ütlen niivõrd: laibad oleks tulnud niiku inii.
Metsakoll, Su sõnad on hämarad - selgita, palun. Või kui selgitada mingil põhjusel ei saa, milleks siis üldse kõnelda?

Ja Elbow - kas Sul seal klaviatuuril neid täppidega tähti napib või arvad, et nii on vingem?
#45
Minu arust on see täielik vandenõu, sest Estonia on ju ookeani laeva ja mis sellega ikka Lääne-merel juhtuda saab?? Nigunii on need venelased või mingid terroristid. Kes teab millele või kellele see laev ohtu kuulutas?? Pärast on seal kõik vandenõud koos ega seda ju ei tea...

Muudetud: 9-6-06 kell 17:26:47 nettu
#46
Kunagi jõudis mulle informaatsioon, et estonial oli kaubaruumist midagi ära veetud ja kaubaruumi oli auk sisse lõigatud, ma mõtlen et ekki oli estonial midagi pardal, mida miski valitus tahtis väga, reegiti laeva kapteniga, sõlmiti kokkuleppe. Mindi vee alla, samal ajal kui laev sõitis ja lõikasid augu võtsid nö " dokumendid" vms ja lasid jalga ja kapten tegi ka sealt sääret...ja elab siiani kuskil soojal maal, taha hunniku sees.Laugh
#47
omfg! mul mingi sõbra onu oli Estonia pardal mingi meeskonna liige..... siis see sõber rääkis et ta onu oli öelnud et laeva seinad jne edasi oli salakaupa täis(relvu,lõhkeaineid vms) siis tuli sõnum et Rootsi võimud teevad Estoniale karmi kontrolli,ning tähsam osa meeskonnast kasutas laevas olnud lõhkainet et laev põhjalasta ise hiljem kaatriga põgenedes
#48
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Teeme nüüd mõned asjad selgeks -

Rootsi on ametlikult tunnistatud, et läbi Eesti oli ühe teise kolmanda riigiga leping "kauba" veoks.

Rootsi on poolametlikult tunnistanud, et riigiks oli Vene Fõderatsioon

Rootsi on poolametlikult tunnistanud, et "kaup" oli militaarse tähtsusega (see mis see oli võime ise kõik arvata esialgu)

Rootsi on ametlikult õelnud, et nemad ei kommenteeri midagi vandenõu-st, vaid see jäägu uuriate (järeluuriate) uurida/otsustada.


Ja veel mõningaid huvitavaid asju saab lugeda avalikust Estonia laevahuku üldrapoti ühes väikesest osakesest, mida peaks isegi netist vaadata saama. Kel jänu, sel jalad (noh, sellel juhul interneti alane otsimisvõime Bleh)


Muudetud: 15-6-06 kell 17:47:20 encore
aga ikkagi kes see kolmas riik oli ja mis see "kaup" see siis ikkagi oli vast oli mingi rahajama, et raha ei peaks maksma või lihtsalt niimodi plaanitud, et põjha läheks siis kauba võtnud ja asi oleks tundunud õnnetusena
#49
Õnnetuse pähe seda enam küll määrida ei anna.
#50
Ei tea kui populaarne see foto on-äkki mõnele pakub huvi http://www.hot.ee/madman07/auk.gif -augu ääred on küll mõnusalt seest väljapoole rebitud nagu plahvatuse puhul...
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 104
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,524 321,294 26-03-2024, 13:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 44,924 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,992 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 372,971 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Holokaust - sajandi vandenõu? Creed 821 399,758 11-09-2021, 22:25
Viimane postitus: I'll be back
  Elektroonika laguneb. Vandenõu? kivikas666 106 47,807 30-05-2021, 01:48
Viimane postitus: isemaag
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,908 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 47,768 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 227,586 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 364,732 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat