• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 104
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I
#1
Et siis juba 10-e aastat tagasi, läks põhja eesti nime kandev reisilaev Estonia, mis oli teel Eestist Rootsi(vist oli niipidi).... ja mis lõppes väga suurte ohvritega..... küsimus, kas tegemist oli tõesti tühipalja tormiga või suure riikidevahelise vandenõuga või terroristide versioon?
Kõik on erinevaid versioone sellest kuulnud palju, aga mida uskuda ja mida mitte? Mida Eesti ja Rootsi valitsus ikkagi varjavad, eriti veel Rootsi oma..., mis neil karta on?
Igatahes, mina usun täielikult, et tegemist oli vandenõuga ja kuulsin nö anonüümselt allikalt nii mõndagi, kellele oli see väga lähedane, kogu see sündmus.... et inimesed, kes pääsesid laevalt eluga, olid järgmise päeva hommikul helistanud omastele, et nad viibivad Rootsis haiglas jne, et nagu 1 grupp inimesi, kes korraga ühte kohta viidi ja ära päästeti, aga peale seda, pole ühtegi nendest inimestest nähtud ega kuuldud nendest ning kõik on tunnistatud uppunuiks.... Et mis nagu lahti on?

Teame, et siis olid laevade turvaklassid hoopis madalamad jne, aga ikkagi tundub kogu see väga kahtlane, milleks on toodud üldse nii palju erinevaid versioone jne, miks ei tahetud kohe otseselt sellega tegelema hakata, just Rootsi valitsuse vastuhakk ning tänu sellele pole midagi aktiivselt selle põhjal ikka veel toimunud.....
#2
olgu, aga seljuhul tuleb mõelda, kes selle vandenõu tekitas ja miks?
Ise pakun välja, et selle tekitajaks võis olla liini omanik, kellele see laev kuulus. võimalik, et ta tahtis pidevalt märku anda, et see laeva firma ei tee neile sobivaid laevu vms. ja nimelt laskis põhja.
#3
Mina usun seda varjanti et laeva pandi pomm.
sellest varjandist reekis pealtnägijas kah.
Mix muidu ei lasta siis seda laeva seal põhjas uurida valitsused ei pea ju misgit maxma ???Sad
#4
ma usun et Estonia vedas nn vene kosmosetehnikat ja et oli vahele jäämise oht lasti laev põhja, see et kapten ära kadus oli väga imelik :S
#5
Kahtlane on see Estonia värk. Miks varjatakse? Järelikult päris lahendatud see asi vist pole. Kummaline, et laeva kapten on kadunud. Kohe peale õnnetust räägiti, et teda olevat Rootsis nähtud.
Arvan, et venelased olid asjaga seotud.
#6
mis aga juhtuks kui kunagi tuleksid need "kadunud" inimesed kuskilt välja?
#7
Mina olen seda Estonia-värki jälginud 29-sast septembrist 1994 alates kuni u 2000 aastani kui asi hakkas juba veidike farsiks muutuma. Ja seda tõsiselt.

Sinnamaani sai ajakirjandusest viimane kui artikkel-foto välja lõigatud, sai televiisorist materjale lindistatud jne. Nad on mul praegu ilusti alles , ajalehed ainult veidike kollakaks tõmbunud.

Mida ma oskan öelda? Esialgsetel ajakirjanduses avaldatud fotodel on tõepoolest näha isikud, kes salajastel põhjustel on kadunud. Samamoodi leiab lugusi inimestest, kes on küll katastroofist pääsenud, kuid on mingil salapärasel põhjusel hukkunud (näiteks enesetapp)

Üsna peale katastroofi käidi laeva filmimas ja sealt on puudu üsnagi strateegilised katkendid, mida filmiti, kuid mida keegi pole näinud.

Samad kahtlased katkendid võisid näiteks olla need, milles nägime seda varju-auku.

Ma ei tea, mulle endale on hakanud tunduma, et suurte katastroofide puhul (ja üleüldse õnnetuste puhul) on inimesed leidnud alati kedagi või midagi, mida süüdistada.

Ametlikus variandis räägitakse ekstreemsete ilmaolude kokkusattumisest paljude teiste asjadega, mis tagajärgedeni viisid.

Ilma ei saa süüdistada, eksole. Igav ju. Vandenõu kõlaks palju paremini.

Igatahes lugu on tehtud farsiks ja hukkunud peaksid väärima rahu ja austust. Usume millist varianti me usume - aega me tagasi pöörata ei saa.

[Teadet on muutnud 5-10-2004 postitaja henzukaz]
#8
Aga omakesed ei usu seda ametlikku versiooni ja kui aus olla, siis mina ka mitte. Ja mis austaks hukkunuid rohkem - kas kibe tõde või kaval vale?
#9
Üks teadjanaine rääkis mulle neljast tuukriülikonnas mehest pardal.
#10
äkki räägid lähemalt?
#11
ise kahtlustan kõige rohkem rootsit selle senise teema arutluse põhjal, aga tahaks ikka teada, mida daam valges sellest veel teab
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
äkki räägid lähemalt?

Tean naist, kes näeb nägemusi või unenägusid, ta ei tea täpselt ise ka. Päev või paar enne Estonia hukku nägi ta kreenis laeva, suurt segadust ja nelja tuukriülikonnas meest laeva pardal. Rohkem pole ta mulle rääkinud.

Need tuukriülikonnas mehed olid kuidagi pommiga seotud.

[Teadet on muutnud 11-10-2004 postitaja DaamValges]

[Teadet on muutnud 11-10-2004 postitaja DaamValges]
#13
Mina pooldan pommiteooriat. Väidetavalt tuligi visiir seetõttu ära (purunes), et miskine jõud tõukas ta kergelt lahti, siis kukkus ta suure hooga tavalisse asendisse tagasi, mistõttu purunesid ülemised kinnitused. Kui mõelda, mis võiks olla see jõud, mis visiiri üles tõukab, siis mina julgeksin seda just pommiks pidada. St pomm plahvatas ning tõukas visiiri kergelt irvakile, seejärel vajus visiir tagasi ning murdus.

Muide Estoniaga seoses on ju palju huvitavaid lugusi liikvel.

Üks mees rääkis, et tal oli kas paagis liiga palju kütust vms ning teda ei lastud laevale (kaitseingel?). Taolisi lugusid on tõepoolest palju.. Ehk siis Estonia reis oli mõnes mõttes "valitud seltskonnale".
#14
http://www.hot.ee/estoniakatastroof/
[Pilt: bowvisor.jpg]
siin on siis see esiots

[Teadet on muutnud 8-10-2004 postitaja metavo]
#15
Keeruline situatsioon, mitmete asjaolude kokkusattumus.

Jõudu võidi kasutada küll....

Tegelikult tasuks arutleda personaaltasemel, kasvõi pääsenute suhtes.... (mõni suri hiljem õnnetuse läbi, mõni mitte)....
#16
Terevisioonis käis üks uppumisest pääsenu ja ütles, et mingit plahvatust kosta ei olnud.
#17
Ega see värk enam kedagi ei huvitagi. Rabe (vms) võib ju väita et on kindel pommiversioonis, ent kui ta nii kindel on miks ta siis oma ekspeditsioonil midagi korda ei suutnud saata. Krt kui ma oleksin nii kindel et seal mingi pommiauk on oleksin ise hoolimata keeldudest ja muust sinna sukeldunud ja auku vaadanud ja pildistanud. Aru ma ei saa kas nad on äpu või lihtsalt tühikargajad. Kui kedagi, huvitaks ja tõesti usub et seal toimus mingi plahvatus siis organiseerugu kooralik ekspeditsioon ja värgid, siis saaks load jms ka. Väga kummaline on ka see et peetakse kahtlaseks seda lugu kapteniga. Nimelt olevat ta pilt jäädvustatud pääsenute hulgas, ent hiljem on ta haihtunud. Loogiline ju et inimene kaob, kaptenil ju kohustus lavaga lõpuni olla. Mees oli lihtsalt kaine mõistusega ja päästis oma näha. Praegu chillib kuskil vahemere rannikul vms. Eks see kogu lugu tänapäevaks üks paras muinasjutt ole. Isegi kui mingi vandenõu oli,on kõik asitõendid kõrvaldatud ning tegelikku tõde ei saagi teada.

Relvateooriast ma ka aru ei saa, miks peaks rootsi läbi Eesti mingisuguseid relvi vedama? Müstika. Ei leia ma mingit põhjust miks antud laev vajas põhjalaskmist. ... võibolla aint Eestile nime tegemiseks. Laugh
#18
läbi eesti sest eesti oli just nliidust minema pääsenud ja siin sai teha odava raha eest mida iganes...
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja FLT
läbi eesti sest eesti oli just nliidust minema pääsenud ja siin sai teha odava raha eest mida iganes...
nagu venelased oleksid siia jätnud midagi mida rootslased tahavad, vaevalt
#20
mitte et nad siia jätsid vaid et vedasid venemaalt siit kaudu rootsi ja sealt edasi ameerikkas või kuhu iganes
#21
ma ei taha seda relva teooriat uskuda eriti, kõigepealt selline küsimus et mis marsruut oli sellel estonial, ja kust kohast need relvad oleksid tulnud?
ei saa öelda, et see laev veab kindlasti sellele riigile relvi sisse vms. kui sa ei tea, kust need relvad võivad pärineda.
ma usun, et kindlasti mitte eestist, aga siis tekib küsimus, et kust veel?
#22
relvad või mingi muu salakaup tuli venemaalt, suudus tallinna, seal pandi estonia peale (4 suurt rekkat oli, mäletan et telekas rääkis et imelikud autod olid, mingeid dokumente ple vist olnud) estonia suundus stockholmi poole jne...
#23
...Ja samal ajal USA salaluure ühenduse teise presidendi abi assistendi abiassistent läks estoniaga Rootsi pukama. Laevale minnes märkas ta midagi kahtlast. Võttis siis valge majaga ühendust ja USA president saatis A-rühma oma kaubikuga asja uurima. Venemaa president taipas, et enam ei anna midagi päästa ja andis oma salakomandole käsu laev põhja lasta.
...See oleks relvaveo versiooni üks mõistlikumaid variante. Nad võiks ju samahästi relvi avalikult vedada...

[Teadet on muutnud 10-10-2004 postitaja Wolfgirl]
#24
mingis mõttes see isegi on reaalneSmile
miks mitte siis juba batman, või veel parem, tulnukad:
tulnukad nägid selles salajases relvas suurt ohtu ja hakkasid selle esikruvisid paigast ära laskma vms.
enne lõid oma tehnikaga tormi merele ja ongi alibi olemas.
#25
puhas see lugu pole, see selge. aga mis selle kõige taga, ei oska arvata.:i2:
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 104
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,524 321,293 26-03-2024, 13:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 44,924 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,992 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 372,968 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Holokaust - sajandi vandenõu? Creed 821 399,757 11-09-2021, 22:25
Viimane postitus: I'll be back
  Elektroonika laguneb. Vandenõu? kivikas666 106 47,807 30-05-2021, 01:48
Viimane postitus: isemaag
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,908 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 47,768 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 227,586 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 364,728 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat