•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 53
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
#76
Raudsed närvid Ilol! Mina oleksin sõitnud praegu juba Häädemeeste poole.....Angry
#77
(31-03-2011, 20:18 )päikeseinsener Kirjutas: Lp. foorumi "asjapulgad"!

Ainult üks küsimus- kaua võib?

KAUA ehk võiduka lõpuni. Kahjuks.
#78
Pehmetel meestel on kombeks kaevelda!

Dr. Kolts.
#79
(31-03-2011, 20:40 )Dr. Kolts Kirjutas: Pehmetel meestel on kombeks kaevelda!

Dr. Kolts.

Ja HARITUD meestel on kombeks mitte saasta suust välja ajada.
Tunnen Ilot isiklikult ja hetkel usun, et tean kes võiks oma juttu kontrollida rohkem.
#80
Siin foorumis on ammu unustatud ajad, mil foorumlased oma juttu kontrollisid. Selle asemel, et püsida adekvaatselt teemas ja sündmusi analüüsida, korraldatakse tobeduste laata ja arvamuste avaldamisel ei hinnata teadmis ja analüüsi, vaid rohket kontrollimatut sõnadevoolu. Selline marksistlik-leninlik filosoofiline lähenemine - kvantiteedi ülekasvamine kvaliteediks. Ajalooliselt on tõestatud, et antud eeldus osutus valeks. Foorumis pole sellest veel aru saadud!

Dr. Kolts.
#81
Dr. Kolts võiks küll ennast kaineks magada ja veidi mõelda.
#82
Aga miks sina ei mõtle? Mõtle näiteks kui paljude lennujaamade töö on olnud UFO-de tõttu häiritud?
Dr. Koltsil on ju õigus. Tehakse lihtsalt mokalaat ja muud midagi.
#83
Tere Maakas,
äsja sai Teiegi viimast arvamust puudutav sõnum kirjutatud, kuid kahujuks Te ei saanud aru! Kas Teil on arusaamisega probleeme? Kas Teie teemaarendused on võimelised ületama alkokoli, joobe, pohmelli ja kainenemise temaatikat? Kas oskate veel millestki mõelda?!

Kas siis tõesti Teiesugused mõtlemisvõimeta miseraabelsed kujud ongi meie para-web'i eliit!?

Jutt on teemal "UFO nähtused maailmas aastal 2011". Millest Teie siin kirjutate?

Dr. Kolts.
#84
Ah, persse kah, kui juba avalikustamiseks läks:

Tsitaat:Tere,
Teie avalikud arvamusavaldused foorumis on piisavalt eredad näited väitmaks, et olete kompleksides vaevlev näru!

Teie sõnad saavad Teile kuhjaga tasutud ja Te saate seda peagi tunda!
Dr. Kolts.
Siit teemast selgub, et kolts ongi mingitsorti sarisapipritsur, muudkui aga saadab ülbitsevaid kirju foorumlastele.

Müstik, kas julged öelda ka mulle, et ma valetan ja selle kirja ise välja mõtlesin?

Teemasse kah, vähemalt ositi siis:

vaimuhaige kolts väidab, et +-100 km pole mingi näitaja kui uurida kaarte. Selge siis. Võrdluseks kasvõi seesama Lendav Hollandlane, kes pidavat Kuremäel olema, ent on hoopis paarkend kilomeetrit eemal. GPS lihtsalt viis rappa, muud miskit. Ja ega see 100 km polegi teab mis näitaja - mõtle, oled Paides ja näed UFO-t kuskil Selveri parklas, siis järelikult on see kuidagi seotud Häädemeestega. Või hoopis Paldiskiga. Sealgi ju pidevalt ufod tiirutavad. Asi see 100 kilti nüüd ära siis pole neil oma navigatsiooniga rappa panna. Murakal nad seda ju tegid...
#85
Dr. Kolts! Lugu on inetu. Ei ole tark ega ilus seda nii jätta.
Kena vabandus tooks ju lahenduse. Või ma eksin?
#86
(31-03-2011, 20:18 )päikeseinsener Kirjutas: Lp. foorumi "asjapulgad"!

Ainult üks küsimus- kaua võib?

Mõnda küsimust peab ikka mitu korda küsima
#87
Teil hr. Ott Sama on tuline õigus,
siin foorumis on lugu väga inetu. Lugege kasvõi Celtic'ut. Puuduliku mõtlemisvõimega ja käitumiskultuurilt "mats" kirjutab iseensest mõistetavalt "vaimuhaige kolts" ja võimalik, et Teilegi tundub asi olevat normaalne. Kas Teie arvates sõnavõtjad annavad endale oma tahhülaaliast selles foorumis aru või vabandavad kellegi ees? Enamus siin kirjapandust on mõtlemisvõimeta inimeste veniv ila! Kahjuks!

Dr. Kolts.
#88
Müstik ärgu valetagu - Celtic pole mitte kunagi kellegi nime all omi mõtteid postitustele juurde kirjutanud. eriti veel sinu omiadele

Samuti pole ma teinud sinunimelisi teemasi, mis jama see üldse on? Seega veelkord - ehk lõpetaks selle labase valetamise?
(31-03-2011, 21:26 )Dr. Kolts Kirjutas: Teil hr. Ott Sama on tuline õigus,
siin foorumis on lugu väga inetu. Lugege kasvõi Celtic'ut. Puuduliku mõtlemisvõimega ja käitumiskultuurilt "mats" kirjutab iseensest mõistetavalt "vaimuhaige kolts" ja võimalik, et Teilegi tundub asi olevat normaalne. Kas Teie arvates sõnavõtjad annavad endale oma tahhülaaliast selles foorumis aru või vabandavad kellegi ees? Enamus siin kirjapandust on mõtlemisvõimeta inimeste veniv ila! Kahjuks!

Dr. Kolts.
Tõesti, minu mõtlemisvõime ei küündi teie relativistlikule tasemele, ma ei suuda mõelda kastist väljas, et aru saada - ufo Paide bensutanklas on alati seotud Häädemeestega, kuna ega see 100 km pole teab mis suur vahemaa.

#89
Niimoodi käitutakse kui ei suudeta eksimust tunnistada.
Olgu, ei tunnista eksimust, aga ründame ja süüdistame teisi?
#90
Kui personal muudab su posti siis jääb sellest konkreetne jälg maha. Üks naide siit teemast - (selle postituse viimane muutmine: Täna 22:27 InDemand. Edit Reason: Vaidlus läheb siin edasi. Ei tasu õiget teemat risustada.)
Seega Müstik, kas sa saad välja tuua postitused kus on analoogne märge sees (Selle postituse viimane muutmine: xx:xx:xx Celtic)
#91
Ja Cayce enam kunagi raamatuid ei lugenudki? Pidevalt sai kõik teadmised transiseisundis? Tahtis Decameroni või Dante Põrgut lugeda - kohe transsi. Või Shakespeare'i näidendeid - juba transis, millest me räägime...
#92
(31-03-2011, 21:26 )Dr. Kolts Kirjutas: Teil hr. Ott Sama on tuline õigus,
siin foorumis on lugu väga inetu. Lugege kasvõi Celtic'ut. Puuduliku mõtlemisvõimega ja käitumiskultuurilt "mats" kirjutab iseensest mõistetavalt "vaimuhaige kolts" ja võimalik, et Teilegi tundub asi olevat normaalne. Kas Teie arvates sõnavõtjad annavad endale oma tahhülaaliast selles foorumis aru või vabandavad kellegi ees? Enamus siin kirjapandust on mõtlemisvõimeta inimeste veniv ila! Kahjuks!

Dr. Kolts.

Teie tekst on kuld? Masendav silmakirjalikus....

Loen ja olen hämmingus ühe inimese käitumise üle... Milline kahepalgelisus! Milline moraalitus on teist inimest Ilaks kutsuda jne. Lisaks siis veel see tüüpiline usuhullude ähvardus, et jumal tuleb ja veristab meid, uskmatuid (kirjas Celticule lubate ju kättemaksu).
Dr. Kolts, ma siiralt kahetsen, et nii rumal olin, et teid kohe läbi ei näinud ja teid kaitsesin. Äärmiselt inetu on see, mida olete teistele erakirjades saatnud. Te ei ole mitte üks raas parem, kui teised siin. Hullem veel...

Aga olen tänulik õppetunni eest ja ka siin kehtib kolme seadus. Kaitsesin teid ülekohtuse suhtumise eest, olen kaitsnud Müstikut ja veel ühte inimest, aga iga kord olen valusalt pettunud selles. Kaitsealuste pale on palju tumedam, kui esmalt lastakse paista.


#93
Leian, et eravestlused ei ole mõeldud avalikuks arutamiseks, kui mõlemad osapooled seda ei soovi. Veel vähem on kellelgi kolmandal kahe inimese eravestluse (või väljalõike) alusel kelleltki vabandust nõuda.
Eraprobleeme soovitan lahendada mujal.
#94
(31-03-2011, 21:37 )Jõhvikas Kirjutas:
(31-03-2011, 21:26 )Dr. Kolts Kirjutas: Dr. Kolts.
Teie tekst on kuld? Masendav silmakirjalikus....
Loen ja olen hämmingus ühe inimese käitumise üle... Milline kahepalgelisus! Milline moraalitus on teist inimest Ilaks kutsuda jne. Lisaks siis veel see tüüpiline usuhullude ähvardus, et jumal tuleb ja veristab meid, uskmatuid (kirjas Celticule lubate ju kättemaksu).
Dr. Kolts, ma siiralt kahetsen, et nii rumal olin, et teid kohe läbi ei näinud ja teid kaitsesin. Äärmiselt inetu on see, mida olete teistele erakirjades saatnud. Te ei ole mitte üks raas parem, kui teised siin. Hullem veel...
Aga olen tänulik õppetunni eest ja ka siin kehtib kolme seadus. Kaitsesin teid ülekohtuse suhtumise eest, olen kaitsnud Müstikut ja veel ühte inimest, aga iga kord olen valusalt pettunud selles. Kaitsealuste pale on palju tumedam, kui esmalt lastakse paista.

Celtic, vana shamaan, näeb kõiki kohe läbi Bleh
#95
Ma ei loe ulmeraamatuid.
#96
Jah, ta on kohati valusalt otsekohene ja ehk ka liiga robustne mõne vastusega, aga enamasti läheb see täppi.

(31-03-2011, 21:39 )Thorondor Kirjutas: Leian, et eravestlused ei ole mõeldud avalikuks arutamiseks, kui mõlemad osapooled seda ei soovi. Veel vähem on kellelgi kolmandal kahe inimese eravestluse (või väljalõike) alusel kelleltki vabandust nõuda.
Eraprobleeme soovitan lahendada mujal.

Ei ole nõus Thorondor! Kui ikka inetusi ja ähvardusi kirjutatakse, siis tuleb selle inimese pale avalikustada!

Sain oma ausa ülestunnistuse eest sellise kirja:
Dr. Kolts Kirjutas:Teie Jõhvikas kahetsete nii tehtut kui öeldut. Peagi saate tunda, kuid on hilja kahetseda! Igal teol ja sõnal on hind ja sellel vastav tagajärg!

Põlege elusalt!!!

Dr. Kolts.

Dr. Kolts, kui vaja, siis põlen ka, aga teie olete puutumatu, et võite selliseid sõnu loopida?

#97
Sain ka "Dr.Koltsilt" kirja aga hetkel veel tuld ja tõrva ei lubata nagu ühe teise kasutaja poolt.
Kuid peab mainima, et potentsiaal on sees. Seega teeks ettepaneku sellele isikule määrata siis
jahtumiseks ja profülaktika mõttes vähemalt nädalane bänn.

Vaadates viimase päeva-paari postitusi siis tundub, et mitmed ebaadekvaatsed käitumised on alanud
selle kasutaja käitumisest. Kui alguses tundus, et nägi midagi mida ta ei suutnud identifitseerida - ikka
juhtub - siis mida aeg edasi seda selgemaks on saanud, et isik otsib siit foorumist midagi. Minul teatud
mõttes pragmaatikul on sellest raske aru saada - kui just psühholoogiat appi ei võta, kuid kasutajad
kellede silmad rohkem näevad on seda juba korduvalt ära märkinud - isik otsib omale jüngreid. Unustanud
on ta aga selle või ignoreerib seda, et vaatamata peavoolu meedia/teadusele mis deklareerib, et meie
sarnase mõtte maailmaga inimesed on lihtsalt naiivsed ullikesed kes igas lendavas täpis näevad UFOt ja
iga kivi all härjapõlvlast ei ole see reaalses elus mitte nii. Seega on tema missioon länud rappa ja isik
elab oma pettumust järjest kõigi peal välja. Soovitaks tal para-weebist puhata ja elu üle järele mõtelda.

Tänan.
#98
Aga asjata - ulmeraamatud on väga heaks meediumiks teatud ideede massidesse viimiseks ja hiljem manipuleerimsieks.
Toon ainult märk-sõna; Dianetics - Wikipedia, the free encyclopedia
(31-03-2011, 20:58 )Müstik Kirjutas: To hr. Excubitoris:
See näitab seda, et Cayce´i püütakse neil linkidel naeruvääristada - muud midagi!
Loe vahel ridade vahelt ka ja jälgi, milliseid linke loed!
Oled väga hajameelne viimasel ajal. Kas juba keskea kriis käes? Nojah, tänapäeval tuleb see väga kiiresti kätte!Smile
Jõhvikas: koolipõlves võis ju nii olla, aga mitte enam täiseas!
Täiseas ammutas ta teavet transiseisundis olles!

Kriis või mitte kriis aga keegi peaks ajal kui päevad netist kilomeetri kaugusel olema.
#99
Tsitaat:Teie Jõhvikas kahetsete nii tehtut kui öeldut. Peagi saate tunda, kuid on hilja kahetseda! Igal teol ja sõnal on hind ja sellel vastav tagajärg!

Põlege elusalt!!!

Dr. Kolts.

See on küll nüüd halvamaiguline kiri. Huvi pärast küsiksin, et kas sellistele ähvardustele(isegi privaatsetes sõnumites) mingisugust korralekutsumist ei järgne?

Ühinen samuti nendega, kellele Dr. Kolts sõimukirju saatnud on. Kuigi avalikustama seda siin ei hakka...

Lihtsalt paneb imestama see hulk kasutajaid, kes temalt selliseid kirju on saanud(pakun, et neid on veel ja veel). Samuti näib siiamaani, et need kirjad on kõik üdini isiklikud - st. teemast enesest või mingisugustest argumentidest pole haisugi. Muraka raba teema ajal sain samuti temalt kirja, mis millegipärast rääkis minu vigasest keelelisest kasutusest ja ei sõnagi teemast enesest. Lõpuks tuli välja, et tema peab mind endast vaimselt madalamal asetsevaks inimeseks, kellega tal seepärast mõtet rääkida pole...

Mine võta nüüd kinni, kes sellisest jutust lõppude lõpuks targemaks saab...
Dr. Kolts sai mõneks ajaks foorumist bänni, et mõelda asjade-elu üle järele (kui ta just uue kasutajana ei ilmu).
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 53
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võõrkeelsed teemad Päikeseinsener 9 4,734 03-07-2011, 01:20
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat